Торренти – це небо для всіх халяв, які шукають останні фільми, телепередачі, музику, програмне забезпечення та багато іншого. В Інтернеті є багато торент-сайтів, які надають користувачам високоякісний контент. Ці торрент-сайти надають вміст, захоплюючи посилання з інших хостинг-сайтів та провайдерів без їх згоди. Незважаючи на те, що він є чудовим варіантом для перегляду останніх фільмів і телепередач, торрент піддаються піратству. отже, потрібна найкраща служба VPN для торрент. Якщо VPN на місці, ваша діяльність стає зашифрованою та анонімною для провайдера.

Рух проти піратства в Інтернеті та захисту даних почав набирати сили з кожним днем, і влада дико полює на всіх гравців у цій брудній грі. І чому ви хочете пропустити конфіденційність, коли ви можете отримати знижки VPN та купони, щоб заощадити додаткові гроші.

Чому мені потрібна найкраща VPN для торрентінгу?

Захист веб-переглядача та трафіку від очей вашого провайдера важливий, якщо ви використовуєте торенти, веб-сайти в режимі потокового потоку або отримуєте доступ до свого банківського рахунку або онлайн-транзакцій. Свобода в Інтернеті цінується, і одна річ, яку більшість людей, які користуються Інтернетом, не розуміють, це те, що наявність віртуальної безпеки – важлива річ.

Торрентінг – це весело, доки ви не потрапите в очі владі або не станете жертвою порушення конфіденційності. Торрент-сайти щодня набирають достатню кількість трафіку, і багато хакерів та властей завжди шукають уразливих користувачів.

Влада почала наймати агенції захисту авторських прав третьої частини та онлайн-захисників піратства для моніторингу, виявлення та переслідування користувачів, які беруть участь у незаконній грі в торрент.

Ці агенції безпосередньо не тягнуть вас до суду, якщо вас спіймають, але вони швидше попереджають вас спочатку, що вони можуть подати в суд за незаконні тортури з здоровенним штрафом. Якщо користувач продовжує займатися торрент, тоді суд направляє користувача.

Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати!

Мати VPN для торрентінгу – це не просто вибір, а потреба!

Щоб ваші Інтернет-провайдери та повноваження не натрапляли на вас, стежили за вашим трафіком та переглядали, вам потрібно мати надійний Kodi VPN!

VPN шифрує ваш веб-трафік, не дозволяючи провайдеру стежити за вашою інтернет-активністю або вашою активністю веб-перегляду. По-друге, він приховує вашу IP-адресу, змінюючи її на серйозну адресу, до якої ви підключені. Це залишає Інтернет-провайдерів зрозумілими, і вони не можуть зрозуміти, що ви робите в Інтернеті.

Ще одна велика перевага VPN – це те, що він забезпечує доступ до всіх географічно обмежених сайтів або сайтів, які блокуються вашим Інтернет-провайдером. Це означає, що якщо ви хочете отримати доступ до торрентів, які заблоковані у вашому регіоні або вашим Інтернет-провайдером, використання VPN є найкращим і безпечним інструментом.

Таким чином, VPN надає вам повну конфіденційність в Інтернеті та віртуальну свободу.

Найпоширеніші запитання щодо найкращої VPN для торрентів

Багато користувачів не розуміють, як працює VPN, і тому вони завжди сумнівні та плутані. Ось кілька найпоширеніших питань, які задають користувачі, які торрентіюють:

Чи безпечний торрент із VPN?

Так! Торрентінг безпечний через VPN, оскільки він захищає вас, надаючи вам шифрування трафіку та приховуючи вашу IP-адресу, щоб захистити вас від очей свого провайдера.

Чи приховатиме VPN Torrenting від провайдера?

Саме так! Торрентінг з VPN не дасть провайдеру знати, що ви робите в Інтернеті. Він надає вам свободу доступу до чого завгодно з будь-якого місця, не дозволяючи комусь шпигувати за вами.

Чи може провайдер проінформувати, чи торрент ви?

Так, якщо ви не використовуєте VPN, ваш Інтернет-провайдер може легко стежити за вашою онлайн-активністю та трафіком. Коли ви отримаєте доступ до будь-якого торрента, ваш Інтернет-провайдер стане першим, хто це дізнається. Тому використовуйте VPN для забезпечення конфіденційності в Інтернеті.

Користувачі постійно запитують, чи можете ви потрапити на торрент або ні, і я завжди говорив, що без VPN ви завжди вразливі.

Особливості, які слід шукати в кращому VPN для торрентінгу

Після того, як ви вирішили, що під час торренгу ви будете використовувати VPN, перше, що вам потрібно зробити, це вирішити, який VPN використовувати. Ви знайдете численні VPN в Інтернеті, і це може вас розгубити.

Що слід шукати в кращому VPN для торрентійгів?

Ось кілька речей, на які слід звернути увагу в VPN, вибираючи найкращий VPN для торрентінгу:

ОсобливостіОпис
ШвидкістьПід час використання VPN для завантаження торентів або онлайн-потоків швидкість є однією з найважливіших характеристик, оскільки деякі VPN перешкоджають швидкості веб-перегляду, завантаження та завантаження. Це створює не надто приємне враження для користувача та перешкоджає йому більше використовувати VPN.
Різноманітність та велика кількість серверівНаявність великої різноманітності та великої кількості серверів по всьому світу – одна з найкращих рішень, яку може запропонувати VPN. З огляду на це, ви можете отримати доступ до будь-якого веб-сайту, який географічно обмежений у вашому регіоні, або спробувати швидкісні сервери з інших країн.
Висока якість шифруванняШифрування – ключова особливість, на яку слід звернути увагу при виборі найкращої VPN для торрент. VPN, які пропонують шифрування AES-256, – ​​найкращий вибір, тому що саме такий рівень шифрування – це те, що вам потрібно. Шифрування – це те, що захищає ваш трафік від вашого провайдера та властей.
Захист P2PОбмін файлами P2P – це ризикована річ, і саме тому багато антивірусів та деякі VPN відштовхують користувачів пробувати їх. Однак надійний і хороший VPN забезпечує захист спільного доступу до p2P, дозволяючи користувачам насолоджуватися спільним переглядом фільмів, телевізійних шоу, музики, програмного забезпечення та багато іншого.
Жива підтримкаБагато користувачів стикаються з проблемами, коли подають до суду на VPN, і проблеми можуть бути різного типу. Щоб вирішити ці проблеми, користувач повинен завжди обирати сервіс VPN, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів.
Немає витоків DNSВитоки DNS завжди є серйозною проблемою для користувачів, підключених до серверів VPN, оскільки витік DNS загрожує їх анонімності. Багато VPN заявляють, що не мають витоків DNS, але не всі їх твердження є правдивими. Тому виберіть VPN, щодо якого користувачі мають хороші відгуки, або протестуйте свої витоки DNS та IP самостійно.
Сумісність декількох платформVPN, сумісні з численними платформами, такими як Windows, iOS, Android, FireOS тощо і такі пристрої, як мобільні телефони, телевізори, маршрутизатори, є найкращими з них, оскільки вони можуть бути використані на багатьох пристроях.
Немає політики щодо журналівБуло виділено багато служб VPN, які ведуть журнали трафіку користувачів, і вони навіть продавали ці журнали владі. Ось чому багато людей мають проблеми з довірою до служб VPN. Найкращі VPN-адреси для торрентінгу ніколи не ведуть журнали, забезпечуючи вашу конфіденційність та безпеку.

Особливість “Не вічно пропустити міс” в кращому VPN для торрент

Найважливішою особливістю, яку вимагає кожен користувач від будь-якої послуги VPN, є IP-адреса. ISP може відстежувати користувачів за IP-адресами та легко контролювати їх перегляд. Не тільки ваш Інтернет-провайдер, але й багато інших сторонніх агентств ведуть облік відстеження, визначаючи вашу IP-адресу.

Ваша IP-адреса – це ваша ідентифікація в Інтернеті, і якщо вона не замаскована, кожен може відстежувати ваше місцезнаходження та шпигувати за вами.

Ось чому для онлайн-стримерів і торент-користувачів рекомендується використовувати VPN, щоб приховати свої IP-адреси.

VPN, що протікають через IP, можуть спричинити ваші свободи в Інтернеті та вашу анонімність до серйозних проблем, оскільки органи боротьби з піратством та хакери існують у всьому світі. Так чи інакше, ви будете вразливі до якоїсь неприємності.

Порада: Прочитайте наш детальний vpn посібник із фіксацією.

Порівняйте політику торентів VPN

Гаразд, тому до цього часу ви б взяли до уваги тест швидкості, шифрування та всі перераховані вище характеристики, і це добре!

Але це не те, що порізане і сухе!

Ви можете підписатися на будь-яку VPN для торрентійгу, але перед цим вам потрібно знати одне, не кожна VPN дозволяє торрентінг.

Здивовано це почув?

Так, багато VPN забезпечують захист та конфіденційність високого класу, але вони не дозволяють торрентами через свої сервери. Ці VPN можуть бути найкращими для онлайн-трансляції та онлайн-транзакцій, але не для торрентінгу.

Ось список VPN, які дозволяють / забороняють торрент.

ПостачальникДозволено / Не дозволеноПолітика ведення журналів
VPN, які дозволяють торрент
PureVPNДозволеноВідсутня реєстрація
ExpressVPNДозволеноВідсутня реєстрація
NordVPNДозволеноВідсутня реєстрація
IPVanishДозволеноВідсутня реєстрація
ПротонVPNДозволеноВідсутня реєстрація
VPN, які не дозволяють торрент
ЗенматНе дозволеноВідсутня реєстрація
TouchVPNНе дозволеноДеякий журнал
Персональний VPNНе дозволеноВідсутня реєстрація
VPN для конфіденційності Wi-Fi NortonНе дозволеноДеякий журнал
Hola VPNНе дозволеноПовна лісозаготівля

Тест у режимі реального часу на найкращу VPN для торрентінгу

Кожен постачальник VPN заявляє, що є найкращим VPN, і стверджує, що вони не протікають ні IP, ні DNS, ні WebRTC. Однак ви ніколи не можете довіряти жодному постачальнику VPN наосліп, не тестуючи його, оскільки претензії можуть бути помилковими.

Я не довіряю жодному постачальнику VPN, і саме тому я провів тести на витік IP, щоб переконатися, що VPN, які я рекомендую, варті того.

Я завантажив програми для настільних ПК 3 верхні VPN для торентів і підписалися на їх щомісячні плани. Після встановлення програми та входу у відповідні облікові записи я підключився до серверів з різних регіонів через кожну VPN по черзі та розпочав перегляд.

Під час перегляду я перейшов на https://ipleak.net/ і перевірив IP-витоки. Ось результати:

Рекомендовано №1 NordVPN для торрентінгу

NordVPN завжди підтримував позитивний імідж серед користувачів через свою послідовність у наданні високоякісної послуги. Вибір VPN – це питання надійності та довіри, і NordVPN має такий стандарт, якому можна довіряти в будь-який день.

Для тестування NordVPN я підключився до сервера США.

кращий vpn для торрент

Результати були чудовими, оскільки NordVPN не має жодних витоків IP, що відбиває своє місце серед топ-VPN для торрентінгу. Якби початковий IP-код просочився, справжня DNS-адреса з’явилася б, а не відображалася “ІС США”. 

NordVPN має велику різноманітність 5000+ серверів, що дозволяє користувачам насолоджуватися торрентами з будь-якого регіону, який вони бажають. Сервери NordVPN мають велику швидкість, а підключення – чудове.

nordvpn torrent cta

Рекомендовано №2 ExpressVPN для торрент

ExpressVPN отримав високу оцінку у всьому світі за свою швидку підключення та чудовий захист.

ExpressVPN завжди відповідав своїй заяві про забезпечення сильного шифрування та чистої анонімності. Однією з багатьох причин вибору ExpressVPN є його простий у користуванні інтерфейс. Крім цього, ExpressVPN має понад 2000 високошвидкісних та захищених серверів у 94 країнах.

Щоб перевірити цю претензію, я зв’язав підключення до канадського сервера і перевірив, чи є якісь витоки IP або витоки DNS.

expressvpn для торрент

Результати були дуже очікуваними, оскільки ExpressVPN не протікає IP або DNS під час торрент.

Одне, на що скаржаться кілька нових користувачів, – це ціна на ExpressVPN, яка вище, ніж у інших конкурентів. Однак те, чого ці люди не розуміють, – це те, що якість обслуговування ExpressVPN дуже виправдана при цих тарифах.

expressvpn cta

Рекомендований №3 CyberGhost VPN для торрентінгу та спільного використання файлів P2P

CyberGhost не настільки популярний, як вищезгадані постачальники VPN, але це не означає, що його послуга не відповідає номіналу. CyberGhost має деякі найдивовижніші функції, які ви не можете побачити у будь-якого іншого постачальника VPN. Особливо, якщо ви шукаєте найкращий VPN для торрентінгу, то CyberGhost може бути найкращим варіантом для вас.

До цього все добре, але щоб переконатися, що це безпечно чи ні, я перевірив його витік IP та DNS, і результати були такими:

кібергост за торрент

Результати були цілком задовольняючими, оскільки не було витоків IP або DNS. Отже, доведено, що CyberGhost є одним з найкращих VPN для Torrenting.

Він має спеціальну функцію торрента для всіх вундеркіндів, які вирішили зробити безпечний торрент. Ця функція забезпечує шифрування трафіку високого класу, що дозволяє користувачам завантажувати торрент анонімно.

кібергост торрент cta

Рекомендовано # 4 IPVanish VPN для торрентінгу та спільного використання файлів P2P

IPVanish вступив у змагання з ударом, що дало хорошу конкуренцію заздалегідь створеним галузям тиранів. IPVanish з часом став популярним через велике надання послуг.

Для тестування витоку IP на IPVanish я підключився до сервера IPVanish Німеччини та перевірив його. Ось результат:

IPVanish VPN для торрентінгу

IPVanish має 1100 серверів по всьому світу, що забезпечує безкомпромісну безпеку та велику швидкість пропускної здатності. IPVanish Kodi пропонує 10 одночасних підключень, що справді більше, ніж будь-який інший конкурент. Крім того, вона має чітку політику No Logs, що робить її надійним постачальником VPN.

Безкоштовний VPN для торрентінгу

Шукаєте безкоштовну VPN, а не передплату платної?

Ну, в Інтернеті доступна повна кількість безкоштовних VPN-серверів та проксі-серверів, які не потребують підписки та реєстрації. Ось 3 найкращі безкоштовні VPN для торрентінгу.

Топ безкоштовних VPN для торрентів

№1 Сховати.me

№2 Щит гарячої точки

№3 Поцілунок безпеки

Це найбільш переважні безкоштовні VPN, які використовуються багатьма торрент-користувачами для захисту в Інтернеті.

Але чи справді вони надійні?

Чи коли-небудь ця думка перевернула вашу думку?

Безкоштовна послуга VPN, яка вимагає надати стільки функцій, звучить занадто добре, щоб бути правдою!

Я маю на увазі, це так очевидно, що конфіденційність та безпека в Інтернеті не є предметом соціальних служб, який хтось видав би світові, не беручи нічого з себе.

Однією з важливих речей, які потрібно знати про всі вільні VPN, є те, що жоден з них не забезпечує безпеку, конкурентоспроможну вищезгаданим VPN. Особливості, які мають ці VPN, не досягли позначення, і вони є лише твердженнями, які не є абсолютно правдивими. Безкоштовна VPN P2P, яка забезпечує високу безпеку, є лише міфом!

Конфіденційність та захист в Інтернеті є серйозним матовим завданням, воно не може бути і не повинно бути порушене. Ці VPN мають витоки DNS та IP, і вони ведуть журнали, що не вітається жодним користувачем VPN.

Я не рекомендую безкоштовні VPN через слабкі протоколи та неконкурентні стандарти. Однак якщо ви готові спробувати безкоштовну VPN та зіткнутися з проблемами конфіденційності, будьте моїм гостем!

Кращий VPN для Torrenting Reddit

Reddit – це цікаве місце для пошуку рішень щодо будь-якого, але багато разів натраплятимеш на деякі запити, на які потрібно звернутись так:

Коментар із обговорення CryptoMeЦе коментар із обговорення "Який найкращий VPN для торрентів?".

Цей хлопець не має поняття про масштаби функцій VPN. Відповідь на цей запит полягає в тому, що так, VPN можуть бути підключені до декількох пристроїв і вони також мають кілька функцій входу.

Пропонується vpn для торрентінгу? від Піратства

Цей користувач опублікував на Reddit, що отримав повідомлення від свого провайдера, і тепер він планує використовувати VPN.

Добрий дзвони брате, ніколи не пізно! Підпишіться на найкращий VPN для торрентів та дозвольте своїм кораблям, що пливе, плисти.

Висновок

Торренти, безсумнівно, божевільні!

Але торрент без VPN божевільний, в прямому сенсі!

Ви завжди повинні бути дуже особливими щодо кожного свого кроку через Інтернет, і завжди слід тримати кожну лазівку під час використання коді аддонів. Вам потрібно захистити свої дані та трафік, забезпечивши найкраще шифрування та конфіденційність.

Цей посібник призначений для просвітлення питань щодо проблем та їх вирішення стосовно торрент. Не забудьте врахувати ці аспекти наступного разу, коли задумаєтесь про завантаження торрента.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me