free-vpn-firestick-kodi

Streaming online stał się przyjemny i wygodny dzięki urządzeniom Amazon FireStick i FireTV. Umożliwiają oglądanie wszystkiego, co chcesz, za pośrednictwem licznych kanałów i aplikacji dostępnych w ich bibliotece. W przeciwieństwie do swoich konkurentów FireStick działa szybciej i ma łatwy w użyciu interfejs.

Ponadto możesz zainstalować Kodi na FireStick, który jest obecnie najlepszym dostępnym odtwarzaczem multimediów online. Kodi ma fantastyczne dodatki, które pozwalają użytkownikom oglądać filmy, programy telewizyjne, sport na żywo i tak dalej. Połączenie Kodi i FireStick z pewnością poprawi jakość przesyłania strumieniowego online i zapewni większy dostęp do treści.

Problem polega jednak na tym, że zawartość dostępna za pośrednictwem FireStick i niektórych dodatków Kodi jest ograniczona w wielu częściach świata. Organy wydające licencje i dystrybutorzy treści nakładają te ograniczenia, co jest krytykowane przez obserwatorów. Ograniczenia te można ominąć, używając VPN dla Kodi w FireStick.

VPN zapewnia całkowitą anonimowość użytkownikom w Internecie i umożliwia im dostęp do wszystkiego, co chcą. Nie tylko to, ale także chroni je przed szpiegowaniem oczu i pomaga ominąć ograniczanie przepustowości ISP.

Najważniejsze cechy najlepszego darmowego VPN dla FireStick

Wybierając VPN dla FireStick, użytkownicy mają dwie opcje; darmowy VPN lub premium VPN. Faktem jest, że dostawcy VPN premium, tacy jak PureVPN i SurfShark, mają niesamowite funkcje dla streamerów internetowych. Ale darmowi dostawcy VPN są zawsze pytani o ich protokoły bezpieczeństwa i funkcje.

Nie polecam użytkownikom wybierania bezpłatnej sieci VPN ze względu na deficyt zaufania w branży w stosunku do ich wydajności. Istnieje jednak kilka bezpłatnych VPN dla FireStick Kodi, które są niezawodne i mogą być używane do przesyłania strumieniowego.

Niezawodna darmowa sieć VPN dla Kodi w FireStick powinna mieć następujące funkcje:

  1. Dedykowana aplikacja FireStick
  2. Nie wymaga rejestracji ani subskrypcji
  3. Obsługuje główne systemy operacyjne
  4. Powinny mieć najlepsze zabezpieczenia
  5. Surowe zasady braku dzienników

Omówiłem poniżej 5 moich najlepszych najlepszych darmowych VPN dla FireStick Kodi 2020, sprawdź je:

5 najlepszych darmowych VPN dla FireStick

1. Hide.me

hide.me-firestick

Ten dostawca VPN z siedzibą w Malezji ma wiele niesamowitych funkcji, takich jak bezpieczne szyfrowanie i sieć ponad 1400 serwerów na całym świecie. Hide.me oferuje zarówno bezpłatne, jak i premium pakiety usług, a każdy z planów ma swoje funkcje.

Jego serwery są bezpieczne i zapewniają dobrą przepustowość, umożliwiając użytkownikom strumieniowanie bez problemów z buforowaniem. Ma ścisłe zasady braku dzienników, co oznacza, że ​​nie prowadzi rejestrów działań użytkowników. Klient stacjonarny, a także jego aplikacja na inne systemy operacyjne, mają bardzo czysty i łatwy w użyciu interfejs.

Wszystkie wyżej wymienione funkcje są powodem, dla którego umieściłem je jako pierwsze na liście rekomendacji. Możesz łatwo pobrać i rozpocząć korzystanie z Hide.me na FireStick, bez konieczności rejestracji lub subskrypcji usługi.

2. Windscribe

windscribe-firestick

Windscribe to fantastyczny darmowy dostawca VPN, który działa w branży już od dłuższego czasu i zyskał doskonałą reputację. Łączy się z bezpiecznym serwerem z wybranej lokalizacji za pomocą jednego kliknięcia. Ma serwery w ponad 50 krajach na całym świecie.

Windscribe ma prosty interfejs i można go zainstalować i używać w ciągu kilku minut, ponieważ nie ma skomplikowanych procedur instalacyjnych. Ma pakiet premium, ale możesz z niego korzystać bezpłatnie; jedyną różnicą jest to, że przepustowość bezpłatnego pakietu jest ograniczona do 10 GB miesięcznie.

Jego twierdzenie, że jest szybkim VPN, jest ważne, ponieważ osobiście doświadczyłem, że łączy się on z serwerem natychmiast. Ma ścisłe zasady braku dzienników i nie przecieka adresów IP ani DNS. Użytkownicy mogą korzystać z Windscribe na wielu systemach operacyjnych, takich jak Windows, Android, iPhone, Linux i Firestick. Windscribe ma także swoje rozszerzenia chrome i Firefox.

3. Atom VPN

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN to darmowa usługa VPN dostępna dla platform takich jak Android i Firestick. Nie wymaga rejestracji ani rejestracji, wystarczy zainstalować aplikację i chronić sieć za pomocą jednego kliknięcia.

AtomVPN ma serwery z całego świata i pozwala użytkownikom ominąć witryny z ograniczeniami geograficznymi i witryny zablokowane przez dostawców usług internetowych.

Aplikacja ma prosty interfejs i jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Jest to jeden z najszybszych dostępnych bezpłatnych dostawców VPN. Został wydany w 2015 roku i od tego czasu obsługuje gratisy z całego świata.

4. Opera Free VPN

Jest to jedyna w swoim rodzaju usługa zintegrowana z przeglądarką i nie posiadająca osobnej aplikacji. Przeglądarka Opera ma wbudowaną VPN i jest darmowa. Nie martw się, zastanawiając się, jak zainstalować Opera VPN na FireStick; wystarczy zainstalować przeglądarkę Opera i połączyć się z serwerem VPN z listy, aby bezpiecznie przeglądać sieć.

Opera VPN dla FireStick szyfruje ruch, ograniczając ISP i władze przed szpiegowaniem ciebie. Przeglądarkę Opera można bardzo szybko zainstalować na Firestick za pośrednictwem sklepu z aplikacjami Amazon i używać jej VPN do przesyłania strumieniowego na Firestick przez przeglądarkę.

5. X-VPN

xvpn-firestick

X-VPN to kolejna darmowa sieć VPN dla FireStick Kodi, oferująca bezpieczną i szybką obsługę. Sądząc po tym, że jest to darmowa sieć VPN, możemy powiedzieć, że te twierdzenia są dość dokładne. Po przeprowadzeniu kilku testów tego dostawcy VPN jestem zadowolony z jego wydajności.

Ma ogromną sieć ponad 8000 serwerów w ponad 50 lokalizacjach i jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, iOS, Android, FireOS i Linux.

X-VPN oferuje również plany premium dla użytkowników, którzy chcą korzystać z rozszerzonych funkcji i nieograniczonej usługi.

3 Powód, aby nie wybierać darmowego VPN dla FireStick

Nie polecam ludziom korzystania z darmowej sieci VPN i od czasu do czasu o tym pisałem. Nie zazdroszczę im; to tylko fakt, że nie są one niezawodne w takim stopniu, w jakim są VPN premium. Mają słabe protokoły szyfrowania i ograniczone funkcje, które narażają Twoją prywatność i ochronę.

1. Niepewne i wrażliwe

Nigdy nie pozwolę nikomu zagrozić mojemu bezpieczeństwu i prywatności, więc dlaczego miałbyś?

Ci dostawcy bezpłatnych VPN nie mają zaawansowanych protokołów bezpieczeństwa, takich jak te płatne. Darmowe VPN mają wycieki DNS i słabe protokoły, które mogą łatwo wyciekać twoje dane, twoją tożsamość wobec władz. Te sieci VPN prowadzą dzienniki, które stanowią największe zagrożenie dla Twojej wolności w Internecie.

Co więcej, dostawcy darmowych VPN byli przedmiotem wielu kontrowersji, takich jak zarejestrowane dane użytkowników, a następnie ich sprzedaż władzom i organizacjom. Jest to coś, co budzi zaufanie użytkowników i nigdy nie wybrałbym takiego usługodawcy.

2. Małe sieci serwerowe

Innym powodem, dla którego nie polecam tych darmowych sieci VPN, takich jak hide.me lub Hideman, jest liczba serwerów, które mają. Dla mnie posiadanie większej liczby serwerów zawsze jest zaletą i właśnie o tym mówię innym użytkownikom, wybierając dowolną sieć VPN.

Te bezpłatne VPN mają tylko 20 do 30 serwerów na całym świecie; inne płatne serwery VPN mają ponad 1000 serwerów w porównaniu do nich. To jeden z wielu powodów, dla których wymagają subskrypcji.

3. Niska prędkość

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, jeśli jesteś kimś, kto może kompromitować prędkość przesyłania strumieniowego, bądź moim gościem i wypróbuj dowolną z poniższych darmowych sieci VPN dla Amazon Fire TV Stick.

Nie będziesz miał tak niesamowitych wrażeń, jakie chcesz mieć, ponieważ bezpłatne serwery Fire TV VPN nie mają serwerów o dobrej prędkości.

Wniosek

Amazon FireStick zawiera mnóstwo funkcji i aplikacji, dzięki którym stał się popularny wśród streamerów. Aby korzystać ze wszystkich jego funkcji, użyj VPN. VPN dla Kodi w FireStick to przydatna rzecz, aby zachować bezpieczeństwo i korzystać z pary bez żadnych ograniczeń.

Posiadanie darmowej sieci VPN nie jest ogólnie rzeczą złą, ale nadal jest ryzykowne. To bardziej jak sprowadzenie na broń karabinu śrutowego niż karabinu maszynowego. Premium VPN ma niezawodne zabezpieczenia i funkcje odblokowujące, dlatego wielu użytkowników wybiera je.

Dostawcy VPN, o których wspomniałem w tym przewodniku, oferują również pakiety premium, dlatego ich bezpieczeństwo jest godne zaufania. Ich bezpłatne pakiety mają ograniczoną przepustowość i funkcje, ale mimo to są lepsze niż inne bezpłatne VPN dla Kodi w FireStick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me