Kodi to jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie do przesyłania strumieniowego online, które zmieniło oblicze przesyłania strumieniowego online. Istnieje już od dawna i zyskał bardzo dobrą reputację dzięki swoim niesamowitym funkcjom. Kodi poprawiał się z każdą aktualizacją wersji i każdym dodatkiem.

Nie ma wątpliwości, że Kodi jest jedną z najlepszych dostępnych opcji przesyłania strumieniowego online, ponieważ ma wiele do zaoferowania. Możesz przesyłać strumieniowo prawie wszystko, takie jak filmy, programy telewizyjne, wydarzenia PPV, muzyka, wiadomości, filmy dokumentalne itp. Na Kodi. Jest jednak popularny głównie dzięki dodatkom do filmów, które są zarówno premium, jak i bezpłatne.

Premium Kodi to oficjalne dodatki dostępne w oficjalnym repozytorium. Natomiast dodatki do przesyłania strumieniowego są w większości nieoficjalnymi dodatkami Kodi opracowanymi przez niezależnych programistów. W społeczności dostępne są setki dodatków Kodi, ale nie można polegać na żadnym dodatku Kodi bez wiedzy o nim. Dlatego w tym przewodniku omówiliśmy najlepsze dodatki do filmów dla Kodi.

Jak oglądać filmy na Kodi

  1. Otwórz Kodi i kliknij ikonę ustawień
  2. Przejdź do Menedżera plików i kliknij opcję Dodaj źródło > Wprowadź adres URL i nazwę repozytorium, które chcesz dodać do swojego Kodi, i kliknij OK.
  3. Wróć do menu głównego i przejdź do menu Dodatki > Kliknij przeglądarkę dodatków (ikona pola) i wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip > Wybierz ostatnio dodane repozytorium z listy i otwórz jego plik Zip > Pojawi się powiadomienie, poczekaj na to.
  4. Teraz kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium i otwórz repozytorium, które właśnie zainstalowałeś w poprzednim kroku > Wybierz z listy dodatek, który chcesz zainstalować, i kliknij przycisk Instaluj. Zostaniesz powiadomiony, gdy dodatek zostanie zainstalowany.

Po wyświetleniu powiadomienia możesz uzyskać dostęp do dodatku z menu głównego.

Top 5 najlepszych dodatków Kodi do filmów

1. Exodus (wersja 8)

Exodus jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych dodatków Kodi dostępnych do tej pory. Exodus od dawna rządzi społecznością Kodi, ponieważ zapewnia użytkownikom wysokiej jakości usługi. Exodus został zawieszony przez pierwotnego programistę już jakiś czas temu, a jego aktualizacje przestały nadchodzić. Potem zaczęło pojawiać się wiele forów Exodusa, które mają ten sam interfejs, ale nie wszystkie są jednakowo niezawodne.

Niedawno usłyszeliśmy, że Kodi Bae przejęło dodatek Exodus Kodi, a także jego najnowszą aktualizację. Oznacza to, że w grze powrócił jeden z najlepszych dodatków Kodi do najlepszych dodatków do filmów dla Kodi krypton. Możesz przesyłać strumieniowo wszystkie najnowsze filmy i programy telewizyjne w jakości HD za pośrednictwem dodatku Exodus Kodi.

2. Magiczny smok

The Magic Dragon to zaktualizowana wersja dodatku Dogs Bollocks Kodi, który słynie z przesyłania strumieniowego filmów na Kodi. Dodatek Magic Dragon Kodi podzielił się na różne sekcje, takie jak filmy 4K, People Watching, nowe filmy itp. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo znaleźć żądany tytuł treści.

Dodatek Magic Dragon Kodi jest dostępny w repozytorium Supremacy Kodi, które jest jednym z najpopularniejszych repozytoriów. Dodatek jest niewielkich rozmiarów i instaluje się łatwo i szybko. Ponadto dodatek działa lepiej i szybciej niż większość innych dodatków. Polecam dodatek The Magic Dragon Kodi użytkownikom, którzy chcą strumieniować filmy na Kodi ze względu na jego doskonałą wydajność.

3. Yoda

Słowo Yoda może zadzwonić, jeśli znasz postacie z Gwiezdnych wojen lub jesteś fanem tej serii. Dodatek Yoda Kodi jest znany jako jeden z najlepszych dodatków Kodi do filmów ze względu na jakość oferowanych strumieni. Ten dodatek Kodi był dostępny za pośrednictwem repozytorium Supremacy Kodi, ale ponieważ repozytorium zostało zamknięte, jest teraz dostępne za pośrednictwem repozytorium Kodil.

Dodatek instaluje się w czasie poniżej 2 minut i działa bezproblemowo, nie powodując żadnych błędów ani opóźnień podczas przesyłania strumieniowego. Jednak użytkownicy powinni wiedzieć, że wiele strumieni dostępnych w bibliotece jest objętych ograniczeniami geograficznymi. Aby uzyskać dostęp do tych strumieni, użytkownicy będą musieli wybrać jeden z najlepszych VPN dla Kodi, który mógłby ominąć ograniczenia i chronić swoją prywatność.

4. Exodus Redux

Nazwa na pewno sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy to ten sam dodatek Exodus Kodi, ale tak nie jest. Dodatek Exodus Redux Kodi ma prawie wszystkie funkcje, które miał Exodus Kodi, ale jego twórcy dodali także wiele nowych rzeczy. Ma więcej kategorii i lepsze łącza strumieniowe z najnowszymi zgarniaczami, dlatego jest to jeden z najlepszych dodatków Kodi, jaki ma się teraz.

Podobnie jak każdy inny dodatek Kodi do filmów, również on ma wiele linków do przesyłania strumieniowego HD, ale są one ograniczone geograficznie. Korzystanie z Kodi VPN nie będzie już opcją, ale koniecznością, jeśli chcesz cieszyć się strumieniowaniem z Kodi.

5. Filmy Troma

Troma Films to nowy podmiot w branży Kodi, ale podoba mi się ten dodatek, ponieważ ma dobrej jakości strumienie i aktualną bibliotekę treści. Wiele nowych dodatków Kodi przychodzi i odchodzi, ponieważ nie mają możliwości zapewnienia użytkownikom treści o dobrej jakości.

Troma Films to obiecujący dodatek Kodi, ponieważ ma najnowsze skrobaki zapewniające łącza strumieniowe jakości HD z dobrą prędkością. Ten dodatek jest dostępny z Repozytorium Butter Fingers Repository.

Najnowsze filmy dostępne na Kodi

Niektóre z najnowszych i najlepszych filmów dostępnych obecnie za pośrednictwem najlepszych dodatków Kodi to:

  1. Aladyn
  2. Szybki & Wściekłe prezenty: Hobbs & Shaw
  3. Spider-Man: Daleko od domu
  4. Pewnego razu w Hollywood
  5. Król Lew
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me