Kodi był wcześniej znany jako XMBC, który jest bezpłatnym oprogramowaniem typu open source, które pozwala instalować dodatki innych firm. Za pomocą tych dodatków możesz przesyłać strumieniowo filmy, sport, programy telewizyjne, sport na żywo, gry, muzykę i inne treści na dowolnej platformie.

Najlepsze pudełka Kodi są pełne funkcji i zaawansowanych technologii, dzięki którym możesz przesyłać strumieniowo niesamowite treści. Nasz najlepszy wybór pudełek Kodi na maj 2023 roku to Seguro Trongle x4. Przeczytaj pełną recenzję tutaj.

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co 2023
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Contents

Najlepsze wybrane przez użytkownika pole KODI według wyników ankiety KodiVPN.co

Im szybciej poznasz najlepsze urządzenie, tym lepiej

[Kliknij, aby powiększyć]

Przeskalowana grafika JPEG

Kodi box to przystawka STB, w której Kodi jest już zainstalowany i dlatego podłącz i odtwarzaj mnóstwo treści multimedialnych. W tym przewodniku przeglądamy najlepsze urządzenia Kodi na podstawie ich wydajności i popularności.

 1. Najlepsze pudełka z Androidem Kodi 
 2. Najlepsze pudełka prawne Kodi 
 3. Najlepsze telewizory na żywo Kodi
 4. Najlepsze w pełni załadowane pudełka Kodi
 5. Jak ominąć bezpieczeństwo elektroniki w Wielkiej Brytanii Sprawdź nielegalne skrzynki Kodi
 6. Najlepsze pudełka Linuksa Kodi
 7. Funkcjonalne pudełka rozrywki

Najlepsze pudełka z Androidem dla Kodi

 1. Xbox
 2. Amazon Fire TV Stick
 3. Amazon Fire TV
 4. Tarcza Nvidii
 5. Seguro Trongle X4
 6. Emtec GEM Box
 7. Q-Box Amlogic S905
 8. T95X TV Box
 9. R99 4K firmy EBox
 10. Buzz tv 3000
 11. Rveal 2
 12. Dolamee D5 Tv Box
 13. TICTID
 14. PUDEŁKO TV TV Maxesla S905X
 15. Zoomtak TV Box S912
 16. MyGica ATV

Zobacz tabelę porównawczą pudełek z Androidem.
najlepsze pudełka z kodi Android Linux iOS

Najczęściej używanymi urządzeniami są urządzenia z systemem Android. Występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, ze świetnymi specyfikacjami pod względem procesora, wideo, audio, pamięci i nie mniej ważnej pamięci. Istnieje wiele zestawów rozrywkowych od wysokich do niskich cen i możesz nie chcieć przegapić najlepszego z nich na podstawie naszej szczegółowej recenzji najlepszych pudełek Kodi. Po zakończeniu wybierania łatwiej jest skonfigurować kodi na Androidzie w zaledwie kilku krokach.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszych pudełek Kodi

Co oznacza Jailbreak na Kodi?

Jailbreak na Kodi oznacza instalację Kodi na dowolnej platformie lub urządzeniu, które nie obsługuje go bezpośrednio. Kodi nie można zainstalować bezpośrednio na urządzeniach takich jak Fire Stick, Apple TV, iPad itp.

Dlatego do instalacji Kodi na tych urządzeniach używana jest metoda jailbreak. Metoda Jailbreak oznacza instalację Kodi na takich urządzeniach za pomocą aplikacji innych firm.

W pełni załadowane skrzynki są legalne w użyciu?

Nie, w pełni załadowane skrzynki Kodi są niezgodne z prawem. W Wielkiej Brytanii dokonano wielu aresztowań, a na całym świecie było wiele takich przypadków, w których użytkownicy, którzy kupili, sprzedali lub używali w pełni załadowanych pudeł Kodi, musieli spotkać się z więzieniem lub konsekwencjami prawnymi.

Wielu użytkowników Kodi otrzymało również uwagi prawne od DMCA i innych odpowiednich organów. Dlatego zaleca się korzystanie z VPN, aby zachować bezpieczeństwo.

Czy korzystanie z Android Boxów jest legalne??

Tak, korzystanie z urządzeń z Androidem jest legalne, ponieważ zainstalowane w nich aplikacje nie są wykorzystywane do przesyłania strumieniowego pirackich treści. Aplikacje zainstalowane w tych urządzeniach z Androidem wymagają opłat abonamentowych, a oferowane przez nie treści można tylko przesyłać strumieniowo, a nie pobierać. Dlatego są legalne w użyciu.

Xbox One

Xbox one dla Kodi

Xbox One to potężna konsola do gier firmy Microsoft.

Istnieje długa lista modeli z serii Xbox, ale najnowsza Xbox One X jest najmocniejszą jak dotąd konsolą.

Zapewnia potężny cios dzięki grze 4K Ultra HD, dzięki czemu gracze na konsolach mogą cieszyć się grami 60 FPS.

Ponadto teraz Xbox One oficjalnie obsługuje kodi, więc ciesz się grą i przesyłaniem strumieniowym, konfigurując kodi na Xbox One.

Amazon Fire TV Stick

amazon fire tv stick będzie używany jako pudełko kodi

Amazon Fire TV Stick ma system operacyjny Android z czterordzeniowym procesorem. Zasłynął jako najlepszy streamer dla użytkowników Kodi.

Nowa wersja Fire Stick z 2023 roku stała się najlepszym streamerem multimediów z szybszym procesorem. Jest to jednak dotyk drogi niż w poprzednim modelu.

Korzystanie z dodatków Kodi w FireStick to niesamowite doświadczenie, którego nie możesz przegapić!

Amazon Fire TV

amazon fire tv kodi box

Amazon Fire TV ma większe i lepsze funkcje niż Amazon Fire TV Stick, ale z tym samym systemem operacyjnym opartym na Androidzie.

Jest to najlepszy wybór jako najlepsze urządzenie Kodi do przesyłania strumieniowego Netflix lub Amazon Prime Instant Video. To urządzenie działa płynnie z Fire TV i ładowanie Kodi nie zajmie więcej niż kilka sekund.

Tarcza Nvidii

Nvidia Shield Kodi Box

Jeśli chodzi o dekoder STB na Androida, Nvidia Shield jest najmocniejszy.

Od programów telewizyjnych po najnowsze gry w mieście – to pudełko ma całą rozrywkę, jaką możesz sobie wyobrazić.

Nic dziwnego, że sprawia to, że jest to najlepsze pudełko Kodi dla użytkowników Kodi. Nvidia Shield działa na swoim najnowszym Androidzie 6.0.

Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 kodi box

Seguro Trongle X4 to kolejne urządzenie z wbudowanym Androidem 6.0. Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz urządzenia Kodi do strumieniowego przesyłania filmów 4K, ale nie musisz płacić niebotycznie wysokich cen, to jest to idealny wybór.

Niby rzadko urządzenie ma tak dobre cechy, a jednocześnie stwarza kilka ograniczeń. Do tego celu służy jako najlepsze pudełko Kodi.

Przegląd wideo Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 Pełna recenzja

Seguro Trongle X4 może być najtańszym urządzeniem na rynku, ale nie wpływa na jakość przesyłanego wideo. Obsługuje filmy 4K i jest wyposażony w bezprzewodową klawiaturę oraz sterowanie dotykowe.

Biorąc pod uwagę jego funkcje, ma czterordzeniowy procesor 2 GHz z procesorem ARM Cortex-A53 oraz procesor Penta-Core. Powiedziawszy to, jego wysokowydajna konfiguracja maszyny zapewnia ultraszybką prędkość, profesjonalną jakość wideo i najlepsze wrażenia użytkownika.

Obsługuje prawie wszystkie formaty audio i wideo, więc nie musisz się obciążać, najpierw konwertując format wideo. Jakość obrazu sprawia wrażenie zbliżonej do rzeczywistości, co wydaje się dość imponujące.

Emtec GEM Box

Emtec GEM KODI BOX

Jest to prosty wybór dla każdego, kto nie zna pudełek Kodi ze wszystkimi ich funkcjami i funkcjami.

Jednak to pudełko nie pozwala zainstalować najnowszych wersji Kodi. Ale dzięki Kreatorowi instalacji Kodi wymienionemu w tym przewodniku po najlepszych kreatorach kodi możesz uzyskać dostęp do starszej wersji oprogramowania.

Q-Box Amlogic S905

Q Box Amlogic S905 na kodi

Q-Box S905 jest naprawdę idealny dla Kodi ze względu na swój 450-rdzeniowy procesor Penta-Core. Ten procesor oferuje wyjątkową rozdzielczość 4k z streamingiem 1080p.

Działa na systemie operacyjnym Android 5.1 Lollipop z 16 GB pamięci wewnętrznej. Aplikacje i gry można zainstalować ze sklepu Google Play i ma przyjazny interfejs.

T95X TV Box

T95X TV Kodi Box

Kiedy masz Andorida T95X, nie musisz się martwić o najnowsze aktualizacje, ponieważ może on uzyskać pełny dostęp z samego sklepu Google Play.

Przesyłaj strumieniowo filmy i programy telewizyjne z dodatkami Kodi innych producentów w rozdzielczości HD. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zawsze masz wsparcie na żywo, które zapewnia pomoc.

R99 4K firmy EBox

EBOX-R99-3-best-kodi-box

Ogromne urządzenie 4K, wyposażone w niezwykle wydajny sprzęt. Oszałamiający odtwarzacz multimediów składa się z 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM, Androida 6.0, a wszystko to jest zasilane przez procesor Hexa-Core. Urządzenie może pochwalić się grafiką Ultra HD 4K.

Powiedziawszy to, odtwarzacz multimedialny łączy się kablem HDMI z telewizorem i może robić wszystko, co potrafi najnowsze urządzenie z Androidem, od oglądania filmów po granie w gry i pobieranie aplikacji. Może zrobić wszystko, aby utrzymać cię przez cały dzień.

Buzz TV 3000

Buzz TV 3000 to urządzenie z Androidem, które może obsługiwać ponad milion różnych aplikacji, w tym Kodi.

Buzz TV ma system operacyjny Android 6.0 Marshmallow, procesor 2 GHz, 2 GB pamięci RAM i pamięć wewnętrzną 8 GB. Może wyświetlać filmy w rozdzielczości 4k, 2k 1080 (60 fps) i innych niższych rozdzielczościach.

 

Rveal 2

Jeśli chodzi o znalezienie potężnych urządzeń z Androidem dla Kodi, Rveal 2 nie ma sobie równych.

Obsługiwany przez procesor Octa-Core i system Android 6.0 Marshmallow, Rveal 2 ma moc. Możesz przesyłać strumieniowo treści w ultra-HD za pomocą Rveal 2.

Dolamee D5 TV Box

Na długiej liście niedrogich urządzeń z Androidem telewizor Dolamee D5 to urządzenie, które powinieneś wypróbować. Pudełko Kodi ma procesor Octa Core Cortex A7 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci.

Ponadto Dolamee D5 obsługuje łączność Bluetooth i odtwarza filmy w 4K, 2K i HD.

TICTID

Android TICTID jest doskonały dla Kodi, ponieważ ma 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej i czterordzeniowy procesor 2. Ghz na czele.

Może zasilać wiele innych aplikacji na Androida wraz z Kodi. Możesz przesyłać strumieniowo programy i filmy o różnej jakości wideo, w tym Ultra HD.

Maxesla S905X

Maxesla Android box jest podobny do różnych innych urządzeń streamingowych, ponieważ działa na procesorze Quad Core 2.0 Ghz, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Bez problemu uruchomi Kodi i pozwoli użytkownikom oglądać treści w rozdzielczości UHD 4K.

Zoomtak TV Box S912

Zoomtak TV Box to jedyne w swoim rodzaju urządzenie z Androidem, które zapewni doskonałą wydajność i płynne działanie Kodi.

Jak silny to jest?

Z Zoomtakiem otrzymujesz procesor Octa Core 2,0 GHz, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM i odtwarzanie w ultra HD.

MyGica ATV

Istnieją dwa warianty MyGica ATV, które możesz zdobyć. Jeden wariant jest dostępny w czterordzeniowym procesorze, a drugi z ośmiordzeniowym procesorem.

Wybór między tymi dwoma zależy od poziomu wydajności, który chcesz osiągnąć.

Oba będą jednak działać bez zakłóceń Kodi i będą odtwarzać filmy w jakości 4K.

Tabela porównawcza najlepszych pudełek z Androidem

Dane techniczne Amazon Fire TV

Amazon Fire TV

Amazon Fire TV Stick

Nvidia Shield TV

Pudełko TV Nvidia Shield

Seguro Trongle X4

Seguro Trongle x4

Emtec GEM Box

Emtec Gem Box

Obsługiwane aplikacje 1000+ 1000+ 1000+ 1000+ 1000+
Obsługa głosowa Alexa Voice Remote Alexa Voice Remote
Pamięć 2 GB 1 GB 3 GB 1 GB 1 GB
Przechowywanie 8 GB 8 GB 16 GIGA BAJTÓW 8 GB 16 GIGA BAJTÓW
Rozszerzalna pamięć masowa Do 200 GB Do 32 GB
Rozmiar 4,5 x 4,5 x 0,7 cala 3,4 x 1,2 x 0,5 cala 9,6 x 8,4 x 4 cale 5 x 2,0 x 2,99 cala 10,1 x 6,7 x 3,1 cala
Edytor Czterordzeniowy MediaTek do 2 GHz Dwurdzeniowy przy 2,0 GHz + Dwurdzeniowy przy 1,6 GHz Czterordzeniowy ARM MediaTek 1,3 GHz 256-rdzeniowy procesor graficzny Maxwell z procesorem NVIDIA Tegra X1 Czterordzeniowy nośnik Amlogic S905X 1,5 GHz Czterordzeniowy Amlogic S805 1,5 GHz
Bluetooth Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE
Obsługiwana rozdzielczość wyjściowa 2160p do 30 klatek na sekundę; 720p i 1080p do 60 klatek na sekundę 720p i 1080p do 60 klatek na sekundę 4K, HDR, 60 klatek na sekundę HDMI – True 4K2K Full HD 1080p
Kompatybilność z TV Telewizory 4K o wysokiej rozdzielczości z HDMI z obsługą 2160p przy 24/25/30/50/60 Hz i HDCP 2.2 Telewizory z HDMI obsługujące 1080p lub 720p przy 60 / 50Hz, w tym popularne modele zgodne z HDCP Łatwo łączy się z telewizorami HD Łatwo łączy się z telewizorami HD Łatwo łączy się z telewizorami HD
Obsługiwany format treści Wideo: H.265, H.264

Audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC)

Zdjęcie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Wideo: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Zdjęcie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Wideo:(H.265 / HEVC do 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 Do 4K przy 60 FPS) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 Do 1080p przy 60 FPS )

Audio: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, WMA-Lossless, DD + / DTS, Dolby Atmos i Dolby

Wideo: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Zdjęcie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Wideo: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

Audio:MP3

Zdjęcie: BMP, GIF, JPG, PNG

Cena £ 89,99 USD 39,99 USD 199,99 USD 53,08 USD 99,99 USD

Najlepsze legalne pudełka Kodi

 1. Raspberry Pi 3
 2. Roku Ultra 4k
 3. Ebox T8 V.
 4. Google Chromecast Ultra
 5. Google Chromecast
 6. Xiaomi Mi

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3 to najlepszy legalny kodi

Wydaje się, że jest to mały komputer z genialnymi funkcjami atrakcyjnymi dla centrum medialnego Kodi.

Użytkownicy Kodi mogą z łatwością przesyłać strumieniowo filmy 1080p dzięki czterordzeniowemu procesorowi.

W przypadku problemów z buforowaniem w połączeniu z siecią bezprzewodową może być możliwe użycie połączenia Ethernet.

Pudełko kosztuje około 80 USD na rynku Amazon i jest legalne i bezpieczniejsze w użyciu w Wielkiej Brytanii. Jednak nie ma skrzynki z Pi 3, co oznacza, że ​​musisz znaleźć obudowę, która pasuje do jej wewnętrznego obwodu.

Nie ma też pilota, ale możesz znaleźć sposób na użycie Kodi za pomocą pilota telewizora zgodnego z HDMI CEC. Mówiąc co najmniej, jest to najlepsze pudełko Kodi pod względem wydajności.

Roku Ultra 4K

roku ultra 4k kodi box

Co sprawia, że ​​Roku Ultra 4K jest najlepszym urządzeniem Kodi poza tym, że jest legalnym wyborem dla użytkowników Kodi? Niesamowita zawartość, łatwa nawigacja, bezstronne wyszukiwanie treści i opcja dostosowywania stawia ją na czele w streamingu. Dostępne tylko za 129,99 USD

EBOX T8 V.

Skrzynka kodi EBOX T8 V.

EBOX T8 V to najnowszy model wydany przez firmę w 2016 roku, który jest prawdopodobnie najszybszym urządzeniem, jakie zostało wyprodukowane.

Działa na najnowszym Androidzie i ma zainstalowaną własną wersję Kodi. Zwiększa wygodę użytkowników Kodi podczas oglądania filmów, programów telewizyjnych i sportu.

Istnieje jedna specjalna funkcja, która jest unikalną propozycją sprzedaży, a także niestandardowy podwójny launcher dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Jeśli nie korzystasz z telewizora, nie musisz się martwić, nasz przewodnik dla początkujących pomoże Ci dowiedzieć się o urządzeniu.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra kodi box

Jeśli nigdy nie chcesz sobie pozwolić na problemy prawne i chcesz oszczędzić sobie wszystkich kłopotów, zalecamy zakup Google Chromecast Ultra za 98 USD lub mniej.

Jest to raczej klucz sprzętowy niż tradycyjny telewizor, co czyni go dyskretnym.

Może wisieć za telewizorem lub komputerem i zapewnia wiele godzin rozrywki.

To małe i przenośne urządzenie przedstawia entuzjazm Google do wykorzystania rynku transmisji strumieniowej 4K.

To pudełko będzie idealne dla użytkowników Kodi w najbliższej przyszłości. Chromecast wymaga telewizora z portem HDMI i siecią Wi-Fi; Ethernet też by to zrobił.

Chromecast Ultra ma podłączony port Ethernet, który umożliwia odtwarzanie filmów 4K i HDR. Te funkcje sprawiają, że użytkownicy czują się bardziej luksusowo niż w poprzedniej wersji Chromecasta.

Google Chromecast

Poprzednik Chromecasta Ultra; Chromecast stworzył również wiele szumu wśród ćpunów rozrywki. Mały klucz jest dostarczany z kablem zasilającym i adapterem. Chociaż wymaga sieci Wi-Fi i telewizora z portem HDMI.

Dzięki temu niesamowitemu urządzeniu możesz zacząć w 3 łatwych krokach.

Jak skonfigurować Chromecasta

 1. Zacznij od podłączenia Chromecasta do telewizora HD i zasilania. Następnie odwiedź stronę chromecast.com/setup.
 2. Łatwo podłącz Chromecasta do domowej sieci WiFi.
 3. Z łatwością dotknij przycisku Cast w aplikacji obsługującej Cast i wybierz film do odtworzenia na telewizorze.

Xiaomi Mi

Kodi Xiaomi Mi

Niesprawiedliwie byłoby nie wspominać o Xiomi Mi z powodu jego eleganckiego i przystojnego urządzenia. Jest wyposażony w najnowszą technologię do strumieniowego przesyłania milionów treści rozrywkowych.

Urządzenie to jest legalne w Wielkiej Brytanii i większości krajów, a także posiada rozdzielczości wideo 4K, dzięki czemu oglądanie telewizji jest lepsze niż w przypadku innych urządzeń.

Jego funkcje obejmują czterordzeniowy procesor, 2 GB pamięci DD3 i 8 GB wbudowanej pamięci to wszystko, czego potrzebujesz do zapisywania ulubionych treści. Do tego dochodzi w niskiej cenie, tj. 70 USD lub mniej. Jednak musisz najpierw zainstalować Kodi.

Najlepsze pudełka Kodi do telewizji na żywo

 1. Kukele S912
 2. SkyStream Two
 3. Rveal RT5
 4. Easystone Q Box
 5. Telewizor apple
 6. EZ-Stream Ti8

Kukele S912

najlepsze skrzynki kodi do telewizji na żywo

To pudełko Kodi jest wyposażone w klawiaturę i pilota, który został załadowany wieloma dodatkami Kodi do strumieniowego przesyłania telewizji.

Ma potężny 64-bitowy procesor z 3 GB pamięci RAM, a do tego dodać, że urządzenie ma łatwą nawigację, co czyni go przyjaznym dla użytkownika.

Biblioteka multimediów aktualizuje się automatycznie i ma tendencję do powiększania się każdego dnia. Jest to bez wątpienia legalne i najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego Kodi, jakie kiedykolwiek znajdziesz na rynku w cenie, jaką jest warte.

SkyStream Two

SkyStream Two kodi box

Poznaj najszybszą i najmocniejszą skrzynkę telewizyjną, która jest idealnym rozwiązaniem dla wysokich rachunków za kabel. To najlepsze urządzenie Kodi w świetle łatwego oglądania wysokiej jakości filmów 4K.

Możesz przesyłać strumieniowo mnóstwo treści multimedialnych, w tym wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu itp., I dostosowywać swoje strumieniowanie za pomocą Androida.

To legalne urządzenie Kodi, które zrewolucjonizowało sposób oglądania telewizji. Miliony filmów, programów telewizyjnych i gier zapewniają nieograniczoną rozrywkę. Dzięki SkyStream Two nigdy nie będziesz musiał paść ofiarą „w pełni załadowanych” pudeł.

Rveal RT5

Rveal RT5 kodi box

Kiedy zmusisz Rveal RT5 do oglądania telewizji, nigdy więcej nie będziesz musiał mówić: „Nie ma nic w telewizji”. Przekształca Twój telewizor w bibliotekę multimediów, w której możesz oglądać niekończącą się rozrywkę.

Wyobraź sobie, że jeśli kiedykolwiek chciałeś przesyłać strumieniowo treści multimedialne na żywo lub na żądanie, to jest właśnie to miejsce.

Celem firmy jest zwiększenie wartości widzów telewizyjnych dzięki wysokiej jakości filmom, łatwej nawigacji i bezproblemowej konfiguracji. Panowie, przyszłość telewizji jest tutaj.

A jeśli zamówisz teraz z kuponem „KodiVPN”, otrzymasz 10% rabatu na zakup!

Easystone Q Box

Easystone Q Box dla kodi

Jeśli potrzebujesz niedrogiej opcji oglądania telewizji z filmami 4K Ultra-HD, Q Box może ci się wydawać najlepszą opcją.

Może nie mieć najnowocześniejszej technologii, ponieważ pudełko jest oparte na wersji Lollipop, ale z pewnością jest warte twoich pieniędzy.

Ma port Ethernet, szybki czas ładowania i jest dostarczany z klawiaturą, do której podłączona jest podkładka pod mysz.

Pudełko ma pamięć wewnętrzną 16 GB, w której nigdy nie będziesz musiał się martwić o brak miejsca.

Dlatego jest to najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego dla Kodi.

Telewizor apple

Apple TV Box dla Kodi

To, czego nauczyliśmy się dotychczas z historii Apple, jest zdecydowane uprościć wszystko, co napotyka. To stwierdzenie odnosi się również do Apple TV.

Wydaje się, że firma uwolniła telewizję i pozwala oglądać Netflix, HBO, Hulu, ESPN i wiele innych z zainstalowaną aplikacją.

Chociaż jedynym minusem Apple TV, jaki mogliśmy znaleźć, jest to, że musisz zainstalować Kodi na Apple TV, ponieważ oprogramowanie nie jest wstępnie zainstalowane.

Jeśli znasz Maca, nie będziesz mieć problemu z pobraniem Kodi z aplikacji. Jest to najlepsze jak dotąd pudełko z kodi, jeśli przeciwdziałasz sposobowi instalowania aplikacji Kodi.

EZ-Stream Ti8

EZ Stream Ti8 box kodi

EZ-Stream Ti8 jest łatwy do przenoszenia i można go podłączyć do dowolnego telewizora przez port HDMI. Proces konfiguracji urządzenia jest niezwykle łatwy, ale strumieniowanie nieograniczonej zawartości jest znacznie łatwiejsze niż jego konfiguracja.

Podczas przesyłania aplikacji, takich jak Amazon Video, Netflix, HBO, Hulu i innych, możesz przesyłać strumieniowo dowolne treści.

Najlepsze w pełni załadowane pudełka Kodi

 1. MXQ Pro
 2. Matricom Android G-Box Q2
 3. Minix Neo U1
 4. Nexsmart D32 Android Kodi TV Box

MXQ Pro

Najlepsze w pełni załadowane pudełka Kodi

Zasadniczym elementem zestawu MXQ Pro jest wstępnie zainstalowane centrum multimedialne Kodi. Zawiera pełny zestaw wersji Kodi, które w większości krajów są uważane za nielegalne.

Pudełko kosztuje 32,49 USD, czyli o kilka dolarów mniej niż Fire Stick, i dla większości ludzi, ku zaskoczeniu, Kodi działa znacznie lepiej na tym urządzeniu niż na Fire TV Stick.

Matricom Android G-Box Q2

Matricom Android G-Box Q2 kodi

Matricom Android G-Box Q2 to małe pudełko, ale z nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym za pośrednictwem kompilacji i dodatków Kodi.

Zapewnia rozdzielczość Ultra HD z jakością wideo 4K i jest zasilany ośmiordzeniowym procesorem.

Grałby w gry bez żadnych zawieszeń i usterek, które powinny zadowolić fanów gier. Może także działać wyjątkowo dobrze z Amazon Prime Video.

Matricom G-Box Q3

Matricom G-Box Q3 dla kodi

Matricom G-Box Q3 to najnowsza edycja wprowadzona przez rodzinę Matricom. Pudełko z klawiaturą Touchpad i szybkim procesorem.

Jednak najlepszą cechą jest interfejs, który w pełni obsługuje Amazon Prime.

Pudełko jest dostarczane z podświetlanym pilotem Mini 2.4GHz, w którym zawsze jest gotowy do przesyłania strumieniowego wszystkiego z Internetu.

Poza tym ma wbudowany dodatek, który pozwala przesyłać strumieniowo filmy z mnóstwem bezpłatnych treści multimedialnych bez satelity lub kabla.

Minix Neo U1

Minix Neo U1 kodi box

Jeśli planujesz uruchomić Kodi na tym urządzeniu, działa ono bezbłędnie i szybko. Istnieje wiele funkcji, które kiedykolwiek będziesz chciał mieć w medialnym pudełku telewizyjnym.

Ma czterordzeniowy procesor, pamięć 2 GB DDR3 i pamięć wewnętrzną 16 GB. Podsumowując, ma doskonałe możliwości Wi-Fi.

Minix Neo U9

Minix Neo U9 najlepszy kodi box

Minix Neo U9 to ulepszona wersja Minix Neo U1, która zapewnia najwyższą jakość kina domowego.

Odtwarza najpopularniejsze, ale nowsze formaty plików, które dają Ci swobodę strumieniowania wszystkiego.

Zapewnia krystalicznie czystą jakość wideo z 60 klatkami na sekundę i daje kojący efekt.

NEXSMART D32 Android TV Box

NEXSMART D32 Android TV Kodi Box

To pudełko może wydawać się małe, ale jego wydajność mówi głośniej. Ma najnowszego Androida wraz z w pełni załadowanymi kompilacjami Kodi, w których można legalnie lub nielegalnie przesyłać strumieniowo treści multimedialne.

Ma czterordzeniowy procesor w połączeniu z grafiką pięciordzeniową. Ponieważ jest to urządzenie z Android TV, możesz grać w gry ze sklepu Google App Store.

Jak ominąć bezpieczeństwo elektroniki w Wielkiej Brytanii Sprawdź nielegalne skrzynki Kodi

Ostatnio rosnące strajki i prawne zagrożenia dla programistów Kodi, a użytkownicy zabijają doświadczenie dla użytkowników Kodi. To nabrało nowego oblicza, ponieważ teraz mieszkańcy Wielkiej Brytanii są szpiegowani przez urzędników i ostatecznie stają w obliczu ścisłej elektronicznej kontroli bezpieczeństwa nielegalnych skrzynek Kodi.

Dlatego szanse, że cię nie złapią, są bardzo minimalne. Zalecanym sposobem zachowania anonimowości jest korzystanie z Kodi VPN. Korzystając z VPN, zyskujesz następujące korzyści:

 1. Utrzymuje anonimowość podczas przesyłania strumieniowego z serwerów.
 2. Uzyskaj dostęp do nowych wersji.
 3. Uzyskaj dostęp do treści zablokowanych geograficznie.

Najlepsze pudełka Linuksa Kodi

 1. Mag 254
 2. Pendoo X8 Pro
 3. T96N RK3229
 4. ARNU Box
 5. J95 4K JynxBox

Mag 256

mag-254-kodi-box

Dzięki zwiększonej pamięci RAM i wydajnemu procesorowi stanowi potężny dekoder STB. To idealne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego kanałów IPTV Kodi.

Niesamowitą rzeczą w MAG 254 jest jej zdolność do obsługi filmów 3D. Oznacza to, że będziesz musiał doświadczyć najlepszej jakości dźwięku i obrazu, jaką widziałeś na dekoderze.

Pendoo X8 Pro

pendoo x8 pro kodi box

Pendoo X8 TV box ma najnowszego Androida, tj. Androida 6.0, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia z interfejsu. Ma ośmiordzeniowy procesor z podwójnym Wi-Fi, co czyni go wyjątkowym urządzeniem z Androidem.

T96N RK3229

T96N RK3229 Najlepsze pudełko Kodi

To zawsze świetne pudełko, gdy możesz mieć zainstalowane aplikacje i gry. Ponadto możesz oglądać filmy w jakości 4K, która jest preferowana dla użytkowników Linuksa.

T96N RK3229 ma wbudowaną wersję Kodi Krypton 17, w której można zainstalować dodatki Kodi innych firm do oglądania filmów i programów telewizyjnych bez abonamentu.

ARNU Box

Arnu Kodi Box

ARNU Box został opracowany z myślą o dwóch najważniejszych rzeczach, prostej obsłudze i najnowszej technologii.

Większość znalezionych urządzeń z Androidem jest skomplikowanych z nieistotnymi funkcjami.

ARNU Box stara się maksymalnie ułatwić obsługę.

Jest to urządzenie oparte wyłącznie na systemie Linux z wstępnie zainstalowanymi nieograniczonymi dodatkami Kodi. Możesz po prostu kupić pudełko i być gotowym do strumieniowego przesyłania wszystkiego w Internecie.

JynxBox J95 4K

jynxbox-j95-best-linux-box

J95 LibreELEC Linux to bardzo elegancki i nowoczesny box Kodi. Odtwarzacz multimedialny może renderować grafikę 4K Ultra HD z 2 GB pamięci RAM.

To oszałamiające urządzenie jest zasilane czterordzeniowym procesorem Cortex A53 S905 i musi mieć urządzenie z systemem Linux.

64-bitowy gadżet pozwala na łatwą instalację Kodi na jego 16 GB pamięci flash bez żadnej subskrypcji.

Funkcjonalne pudełka rozrywki

EBox H96 PRO plus

EBox H96 PRO plus

EBox H96 Pro to bestia z pudełka Kodi, która oferuje potężne funkcje. Możesz przesyłać strumieniowo w rozdzielczości Ultra HD 4k, cieszyć się wysoką wydajnością dzięki procesorowi Octa Core 2,0 GHz i 3 GB pamięci RAM.

EBox M8s Pro

EBox M8s Pro

Spośród różnych urządzeń Kodi zdecydowanie należy wziąć pod uwagę EBox M8s Pro. Dzięki ekonomicznym cenom i zaawansowanym funkcjom, M8s Pro oferuje streaming Ultra HD, Android 7.1 Nougat i preinstalowany Kodi.

EBox Zennon

EBox Zennon

Zennon jest jednym z najtańszych urządzeń Kodi do strumieniowego przesyłania programów, filmów, telewizji na żywo i różnych innych treści.

Możesz cieszyć się odtwarzaniem w rozdzielczości 1080p i 4K Ultra HD, z przyzwoitą wydajnością z czterordzeniowego procesora i 1 GB pamięci RAM.

T8 V4

T8 V4 TV Box

T8 V4 to starszej generacji urządzenie z Androidem, które oferuje znaczną wydajność i 16 GB wbudowanej pamięci. Oferuje połączenie SATA i stylowy wygląd.

EBox Q Android

EBox Q Android

EBox Q Android to lekkie i kompaktowe pudełko Kodi, które zapewnia doskonałą wydajność. Możesz oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości i oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej z 2 GB pamięci RAM.

EBox Q Lite Android

EBox Q Lite Android

Zestaw Q Life Android jest dostępny w różnych wariantach z różnymi cenami.

Najwyższa linia Q Lite ma 8 GB pamięci, 1 GB pamięci RAM i ma lekką konstrukcję.

Kij telewizyjny EBox

Kij telewizyjny EBox

TV Stick to wszechstronne urządzenie do przesyłania strumieniowego, które oferuje dwa systemy operacyjne (Windows 10 & Android 5.1).

Możesz podłączyć TV Stick do dowolnego telewizora LED i zamienić go w inteligentny telewizor. Kij telewizyjny oferuje również doskonałą wydajność, umożliwiając strumieniowe przesyłanie dowolnej zawartości na Kodi, dzięki czemu jest przyzwoitym pudełkiem Kodi.

Najlepsze pudełka Kodi na E-Bay

 1. Arabski IPTV Box
 2. Evanpo T95Z Plus S912
 3. H96 Pro Plus

Arabski IPTV Box

Arabski IPTV Box łączy się z kanałami telewizyjnymi za pomocą sygnałów. W ten sposób płacisz tylko za pudełko bez opłaty rocznej lub miesięcznej.

Dodatki Kodi są wstępnie zainstalowane w pudełku, które umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, programów telewizyjnych i sportów na żywo za 150 USD. Może się to wydawać nieco za drogie, ale procesor Amlogic 4K jest wart tej ceny.

.

Najlepsze pudełka Kodi w serwisie eBay

Evanpo T95Z Plus S912

T95Z Plus S912 ma specjalne funkcje kont dla najlepszego urządzenia Kodi, które obejmują ośmiordzeniowy procesor, 6.0 Androida i jakość wideo 4K.

To pudełko obsługuje tylko dodatki Kodi, ponieważ Kodi jest wstępnie zainstalowany z podstawowymi standardowymi aplikacjami. Koszt tych funkcji to około 70 USD.

Kodi T95Z Plus S912

H96 Pro Plus

H96 kodi box

H96 zawiera najnowszy system operacyjny Android o nazwie Android NOUGAT, który jest rozszerzeniem Androida Marshmallow. Jest to wysokowydajna i najlepsza skrzynka Kodi z ośmiordzeniowym procesorem, który maksymalizuje prędkość zegara do 2,0 GHz. Jednak pudełko jest drogie w cenie 135 USD.

Najlepsze pudełka Kodi na Amazon

 1. Pudełko
 2. T95N Mini
 3. GooBand Doo

Pudełko

Abox to nowy model, który został wypuszczony w 2023 roku przez GooBang Doo. Ma najnowszy system Android Marshmallow zainstalowany jako system operacyjny, a dzięki Kodi może przesyłać strumieniowo nieograniczoną liczbę filmów i uruchamiać wiele gier.

Kolejną unikalną propozycją sprzedaży tego urządzenia jest jego nowy kabel HDMI 17 + 1 w przeciwieństwie do innych kabli 15 + 1. Celem tego kabla jest obsługa wideo w jakości 4K. Dzięki tym funkcjom kosztuje tylko około 45 USD.

Najlepsze pudełka Kodi na Amazon

T95N Mini

T95N Mini TV box firmy Hongyu to kolejne urządzenie z Android TV z czterordzeniowym procesorem i odtwarzaczem multimedialnym Wi-Fi. Umożliwia dostęp do treści multimedialnych przez Internet lub przez Kodi. Pudełko jest wyposażone w obsługę HDMI, 2 porty USB i rozmiar, który łatwo mieści się na dłoniach.

Możesz udostępnić zawartość znajomym i dowiedzieć się, jak korzystać z tego najlepszego pudełka Kodi. Można tego dokonać wędrując przez fora internetowe i oglądając filmy instruktażowe.

.

T95N Mini kodi box

GooBang Doo

GooBang Doo wypuścił na rynek nowy telewizor z własną marką. Jest znacznie bardziej zaawansowany niż jego sub-marka Abox i kosztuje około 60 USD. Cechą tego urządzenia, która odróżnia go od pozostałych urządzeń TV, jest dwuzakresowe Wi-Fi. Nie powoduje opóźnień podczas buforowania.

.

GooBang Doo kodi box

Najlepszy telewizor z Androidem w 2023 roku

Czy Kodi Box jest legalny?

Często słyszymy w wiadomościach, że skrzynki Kodi są nielegalne. Zanim przejdziemy do głębi wiadomości sugerujących, że Kodi jest nielegalny, często nigdy nie mamy okazji poznać prawdy.

Pudełka Kodi są legalne. Użytkownicy Kodi mają możliwość kupowania pudełek od różnych firm i oglądania bezpłatnych treści.

Jednak atrybutem, który powoduje, że skrzynki Kodi są nielegalne, są ich użytkownicy próbujący strumieniować kanały subskrypcji za darmo.

najlepsze pudełka kodi

Niektóre urządzenia dostępne na rynku są modyfikowane w takim stopniu, że wykorzystuje dodatki i wtyczki innych firm. Dzięki temu ludzie mogą bezpłatnie przesyłać strumieniowo płatne treści.

Te zmodyfikowane urządzenia są „w pełni załadowane”, co oznacza, że ​​mają już wbudowane oprogramowanie, które może umożliwić dostęp do kanałów tylko dla subskrypcji.

Nawet najwyższy Sąd Europy orzekł przeciwko tym „w pełni załadowanym” urządzeniom. Za pomocą tych urządzeń ludzie oglądają pirackie filmy i transmisje sportowe na żywo rozliczane za PPV.

Niedawno Facebook zaktualizował swoją Politykę handlową, wprowadzając zakaz produktów, które ułatwiają nieautoryzowany dostęp do mediów cyfrowych. Dotyczy to również „w pełni załadowanych” pudełek Kodi. Od tej pory Facebook zapobiegnie sprzedaży tych urządzeń ze swojej platformy.

kancelarie prawne kodi

Biorąc pod uwagę cały chaos związany z pudełkami Kodi, ludzie zastanawiają się nad legalnością najlepszych pudełek Kodi. Sprawdziliśmy najlepsze urządzenia do przesyłania strumieniowego dla Kodi, które nigdy nie sprawią kłopotów.

Aby dodać rzeczy

Pomimo całej krytyki ze strony Kodi, należy pamiętać, że pudełka Kodi są legalne w wielu krajach. Chyba że istnieją skrzynki, które są w pełni załadowane.

Użytkownicy Kodi muszą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami w świecie Kodi. Powiedziawszy to, nie mieliby kłopotów z organami ścigania.

Wymieniliśmy najlepsze skrzynki Kodi na rynku, w tym osobną sekcję omawiającą w pełni załadowane skrzynki.