VPN na Firestick

Jako użytkownik Fire TV Stick prawdopodobnie oglądasz filmy i programy telewizyjne w wygodnej kanapie, gdy utkniesz w domu.

Jeśli przesyłasz strumieniowo bezpłatną zawartość lub próbujesz uzyskać dostęp do US Netflix, Hulu lub innych usług przesyłania strumieniowego, potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla FireStick.

FireStick VPN chroni Twoją tożsamość online, umożliwiając dostęp do stron internetowych i aplikacji do strumieniowania z całego świata.

W tym przewodniku udało mi się zebrać listę najlepszych sieci VPN dla Fire TV, FireStick i Fire Cube, które mają dużą szybkość, natywną aplikację FireStick i nie przechowują żadnych dzienników.

Omówiłem także, jak zainstalować VPN na FireStick w dalszej części tego przewodnika i jak możesz sprawdzić, czy twoja VPN działa na Amazon Fire TV Stick.

7 Najlepsza sieć VPN dla FireStick

Przetestowaliśmy ponad 60 dostawców VPN, aby przedstawić Ci listę najlepszych VPN dla FireStick. Wybraliśmy te VPN w oparciu o szybką prędkość, natywną aplikację FireStick oraz łatwą w konfiguracji i obsłudze.

Oto lista najlepszych VPN:

1. PureVPN

2. Surfshark

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. VyprVPN

1. PureVPN

PureVPN-best-VPN-for-firestick

PureVPN jest nasz najlepsza rekomendacja jako najlepszy VPN dla FireStick. Ma siedzibę w Hongkongu i oferuje Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajów.

W aplikacji FireStick przewiń w dół poniżej, możesz połączyć się z aplikacjami do przesyłania strumieniowego, takimi jak Netflix, Hulu, ESPN +, ITV Player, i inni, aby rozpocząć transmisję strumieniową.

PureVPN ma Ocena Amazon 3,4 gwiazdki i znacząco wzrasta z tygodnia na tydzień. Oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny również dla użytkowników FireStick.

To zajmuje mniej niż 3 minuty do zainstalowania jego aplikacja na FireStick, o której będę rozmawiać w tej sekcji. Oprócz tego przynosi ci to duża prędkość połączenia z 256-bitowe szyfrowanie.

Możesz podłączyć PureVPN do 10 urządzeń jednocześnie. Na przykład możesz korzystać z tej sieci VPN jednocześnie w Fire TV, Roku, Android, iOS, komputerze, Nvidia Shield i innych..

PureVPN kosztuje 2,91 USD / miesiąc za 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Odwiedź stronę 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

2. Surfshark

Surfshark-firestick-VPN

Surfshark to bez wątpienia najtańsza usługa VPN. Jest to jedyna sieć VPN obok ExpressVPN, która oferuje funkcja zabicia przełącznika na urządzeniu FireStick.

Obecnie oferuje 1040 serwerów które pomagają odblokować usługi przesyłania strumieniowego Szyfrowanie AES-256 bitów zdarza się, że ukrywasz swój prawdziwy adres IP podczas przesyłania strumieniowego bezpłatnych treści.

Ma imponujące 4,1 gwiazdki na Amazon Store i zajmuje mniej niż 4 minuty, aby zainstalować.

Aplikacja powie ci, ile obciążenia ma każdy serwer, dzięki czemu możesz podłączyć tylko ten serwer, który ma minimalne obciążenie w celu szybszego przesyłania strumieniowego.

Za pomocą jednego konta Surfshark możesz połączyć się z nieograniczoną liczbą urządzeń także. Jego Funkcja CleanWeb uchroni twoje urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami lub próbami phishingu.

Kiedy powiedziałem, że to niedrogie, naprawdę to miałem na myśli. Surfshark kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Odwiedź witrynę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

3). CyberGhost

CyberGhost-best-VPN-Firestick

CyberGhost jest ładny Łatwy w instalacji i obsłudze na Fire TV Stick. To się skończyło 5900 serwerów, która jest największą siecią oferowaną przez dowolnego dostawcę usług VPN.

Ma Ocena Amazon 3,6 gwiazdki, co jest całkiem przyzwoite i za pomocą jednego konta CyberGhost możesz się połączyć 7 urządzeń jednocześnie.

CyberGhost używa 256-bitowe szyfrowanie AES tego nie da się odszyfrować. Twój ruch internetowy przechodzi przez ten tunel, dzięki czemu ruch internetowy jest całkowicie anonimowy.

To także ma Ochrona przed wyciekiem DNS i IP, dzięki czemu Twoja lokalizacja i aktywność nigdy nie zostaną ujawnione. Możesz bezpiecznie przesyłać strumieniowo, przeglądać i pobierać wszystko na FireStick.

Jednym kliknięciem możesz połączyć się z nim optymalny serwer i chroń swoją tożsamość online.

CyberGhost jest również niedrogi, dostępny w cenie 2,75 USD / miesiąc za 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Instalacja zajmuje mniej niż 5 minut.

Odwiedź stronę 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN jest naprawdę najszybszym VPN dla FireStick ze względu na jego 3000 szybkich serwerów które są dostępne w 94 kraje.

ExpressVPN ma 4,1 gwiazdki w sklepie Amazon Store, który jest zdecydowanie najwyższy wśród najlepszych sieci VPN na tej liście. Ma najsilniejszy 256-bitowe szyfrowanie AES aby chronić urządzenie przed wszelkimi szkodami.

Najlepsze jest to, że oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla użytkowników FireStick bez konieczności dodawania informacji o karcie kredytowej. Niewiele sieci VPN oferuje bezpłatny okres próbny bez danych karty kredytowej.

To ma Funkcja Kill Switch że także wielu VPNom brakuje Fire TV. Łączy się automatycznie za każdym razem, gdy ponownie dołączasz do niezaufanej sieci Wi-Fi.

Możesz podłączyć ExpressVPN do 5 różnych urządzeń jednocześnie z jednym kontem. Jest nieco drogi, dostępny w cenie 8,32 USD / miesiąc, ale jest wart każdego grosza.

Odwiedź witrynę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

5. NordVPN

NordVPN-for-FireTV

NordVPN jest najbezpieczniejsza sieć VPN z powodu wielu funkcji bezpieczeństwa oferowanych przez tę usługę. To ma podwójne szyfrowanie VPN który szyfruje ruch nie raz, ale dwa razy.

Obecnie ma Ocena Amazon 4 gwiazdek i jest w rankingu aplikacji nr 3 w kategorii bezpieczeństwa przez Amazon Store.

Możesz połączyć się z NordVPN 5600 serwerów i jest dostępny w 60 krajów. Dzięki aplikacji FireStick NordVPN oferuje P2P i zaciemnione serwery.

Jeśli jesteś w Chinach lub w innym kraju, w którym obowiązują surowe przepisy dotyczące Internetu, możesz połączyć się z zaciemnionymi serwerami i przesyłać strumieniowo dowolne treści lub strony internetowe, które ci się podobają.

Za pomocą jednego konta NordVPN możesz zrobić 6 połączeń VPN jednocześnie. NordVPN kosztuje tylko 3,49 USD / miesiąc za 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Odwiedź witrynę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

6. IPVanish

IPVanish-firestick-VPN

IPVanish jest najlepszym wyborem dla użytkowników FireStick ze względu na jego silne i wydajne szyfrowanie. Możesz zabezpieczyć swoje połączenie internetowe, nawet jeśli połączysz FireStick z bezpłatnym publicznym Wi-Fi.

Ma Ocena Amazon 4 gwiazdek, co jest niezwykle imponujące i jest w rankingu nr 1 w kategorii bezpieczeństwa przez samą Amazonkę.

Oferty IPVanish 1300 serwerów przez Ponad 75 lokalizacji które pomogą Ci odblokować Netflix, Hulu, iPlayer i inne aplikacje na Fire TV Stick.

Możesz podłączyć IPVanish na 10 urządzeń jednocześnie także. Aplikacja IPVanish jest łatwa w użyciu ze wszystkimi opcjami znajdującymi się po lewej stronie menu.

IPVanish jest dostępny za 3,25 USD miesięcznie za jedyne 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Ma dużą prędkość i absolutnie zerowe dzienniki, które czynią twoje połączenie prywatnym.

Odwiedź Site7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

7. VyprVPN

VyprVPN-Firestick

VyprVPN ma prosty interfejs i jest wyposażony w funkcję przełączania zabójstw. Jest bardzo łatwy w instalacji i ma Ponad 700 serwerów w Ponad 70 krajów. 

VyprVPN został oceniony 3 gwiazdki w sklepie Amazon, co jest powyżej średniej. Jest to jedna z niewielu sieci VPN, które publicznie kontrolują swoje dzienniki.

Kiedy przetestowałem VyprVPN na FireStick, zajęło mi to mniej niż 4 minuty do zainstalowania. Ta sieć VPN obsługuje także przesyłanie strumieniowe 4K i nie spowalnia prędkości.

Jego z siedzibą w Szwajcarii to nie jest część kraju 5 oczu i tak jest nie prowadzi dzienników zarówno. Dzięki OpenVPN 256-bitowe szyfrowanie, zapewnia ochronę podczas przesyłania strumieniowego.

VyprVPN łączy się z 5 wielu urządzeń jednocześnie i jest dostępny za 2,50 USD / miesiąc za pomocą 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jak zainstalować i korzystać z VPN w FireStick

Istnieje prosty sposób zainstalowania VPN na Amazon Fire TV Stick, który można replikować na wszystkich VPN FireStick wymienionych w tym przewodniku.

Podam przykład PureVPN, w jaki sposób zainstalować, skonfigurować i używać go w Fire TV. Wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Zarejestruj się za pomocą PureVPN

Krok 2: otwarty FireStick Home

step-2-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 3: W menu w lewym górnym rogu kliknij Szukaj bar

step-3-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 4: Teraz wpisz PureVPN i kliknij dowolny z wyników wyszukiwania

step-4-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 5: Wybierz aplikacja PureVPN

step-5-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 6: Teraz naciśnij Otrzymać lub Pobieranie

step-6-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 7: Instalacja potrwa kilka minut, w zależności od szybkości łącza internetowego

step-7-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 8: Po zainstalowaniu kliknij otwarty

step-8-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 9: Teraz wejdź Nazwa Użytkownika i hasło lub kliknij 7-dniowy bezpłatny okres próbny

step-9-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 10: Po wejściu zobaczysz interfejs PureVPN FireStick

step-10-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 11: Możesz Wybierz serwer wybierając dowolny kraj

step-11-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 12: Jeśli chcesz je odblokować usługa przesyłania strumieniowego możesz również wybrać z tej opcji

step-12-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 13: Gdy wybierzesz serwer lub usługę przesyłania strumieniowego, poprosi o żądanie połączenia, więc kliknij dobrze

step-13-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 14: Zacznie łączyć się z serwerem lub aplikacją do strumieniowania

step-14-how-to-install-VPN-on-firestick

Krok 15: Twój FireStick jest teraz bezpieczny po podłączeniu

step-15-how-to-install-VPN-on-firestick

Odwiedź stronę 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Fire TV Stick

Istnieje wiele powodów, dla których potrzebujesz VPN dla urządzenia Amazon FireStick. Przyczyny mogą być różne – od wysokiego do niskiego priorytetu, w zależności od potrzeb:

1. Unikaj ograniczeń geograficznych

ograniczenie geograficzneAplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak US Netflix, Hulu, HBO, ESPN +, BBC Player i wiele innych, są ograniczone w jednym kraju i niedostępne dla innych.

Aby odblokować wszystkie te aplikacje z bieżącej lokalizacji, musisz mieć VPN.

Na przykład, jeśli chcesz oglądać American Netflix, który ma więcej tytułów niż jakikolwiek inny region Netflix, musisz połączyć się z serwerem w USA.

To samo dotyczy odtwarzacza BBC iPlayer, ale musisz połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii.

2. Ochrona przed ISP i śledzenie przez rząd

rząd i ISPTwój dostawca usług internetowych, podobnie jak rząd, wie, co transmitujesz na urządzeniu Fire TV Stick.

Jeśli przesyłasz strumieniowo darmowe treści, tj. Filmy i programy telewizyjne za pomocą najlepszych aplikacji FireStick, lepiej przygotuj się na konsekwencje.

Możesz też stworzyć sieć VPN, która zachowa Twoją prywatność i anonimowość.

VPN szyfruje ruch i kieruje twoje połączenie przez bezpieczny serwer, chroniąc twoją tożsamość i fizyczną lokalizację, a także twoją aktywność internetową.

3. Ochrona przed hakerami

VPN-zapobiegania-hakerówDomowa sieć Wi-Fi lub publiczna sieć Wi-Fi mogą być czasem narażone na atak. Każda osoba z podstawową wiedzą na temat hakowania może z łatwością włamać się do twojego urządzenia i uzyskać dane osobowe.

Spójrzmy na to w ten sposób. Jeśli kiedykolwiek zainstalowałeś aplikację innej firmy lub aplikację nieoficjalną, może to również zagrozić Twoim danym online.

Aby temu zapobiec, VPN tworzy zaporę ogniową między twoim urządzeniem a siecią, co nie będzie możliwe dla żadnego wykwalifikowanego hakera do zhakowania twojego urządzenia.

4. Uzyskaj dostęp do dodatków Kodi

Kodi-addons-for-firestickJak wszyscy wiemy, Kodi jest popularną aplikacją dla wszystkich użytkowników FireStick. To dlatego, że może przesyłać strumieniowo darmowe treści za pomocą dodatków Kodi.

Ale ponieważ jest za darmo, twoja aktywność online, podobnie jak twój prawdziwy adres IP, są w pełni widoczne. VPN zastąpi twój pierwotny adres IP dowolnym z jego serwerów i zachowa twoją tożsamość całkowicie anonimową.

Możesz także użyć najlepszej sieci VPN dla Kodi, jeśli zdarzy Ci się przesyłać strumieniowo za pomocą aplikacji Kodi.

Jak sprawdzić, czy VPN działa na FireStick?

Czasami VPN może się rozłączyć z powodu problemów z siecią lub może się zdarzyć, że serwery nie odpowiedzą, a następnie jak sprawdzić, czy twoja sieć VPN działa?

Aby upewnić się, że VPN działa na FireStick, wykonaj następujące czynności:

# 1 Idź do Ustawienia w menu głównym

# 2 Kliknij My Fire TV lub Urządzenie

# 3 Wybierz O opcja

# 4 W menu po prawej stronie widać aktualny adres IP będzie inny niż twój pierwotny adres IP

Jak zaktualizować aplikację FireStick VPN

Najprawdopodobniej twoja sieć VPN wyświetli monit o aktualizację po otwarciu aplikacji. Jeśli nie wyświetla się monit lub jeśli go przegapiłeś, wykonaj następujące kroki:

# 1 otwarty Firestick Home

# 2 Idź do Aplikacje

# 3 Kliknij Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami

# 4 Kliknij VPN, który chcesz zaktualizować

# 5 Jeśli aktualizacja jest dostępna, ‘Aktualizacja’ pojawi się ikona

Często Zadawane Pytania

Czy muszę uzyskać inną sieć VPN dla innego urządzenia?

Nie. Potrzebujesz tylko jednej sieci VPN, która będzie działać na wszystkich twoich urządzeniach, niezależnie od tego, czy będzie to telefon komórkowy, komputer, Roku, czy Twój Smart TV. Nie chcesz kupować osobnej sieci VPN dla każdego urządzenia.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla FireStick?

Darmowe sieci VPN nie zawsze są godne zaufania. Prowadzą dzienniki i sprzedają Twoje dane reklamodawcom lub stronom trzecim. Najlepsze bezpłatne VPN dla FireStick to te, które nie naruszają twoich danych.

Ostatnie słowa

Amazon Fire TV Stick to idealne urządzenie do przesyłania strumieniowego, które przekształciłoby każdy zwykły telewizor w telewizor Smart.

Po podłączeniu FireStick do portu HDMI telewizora możesz przesyłać strumieniowo i przeglądać dowolne pliki, tak jak na komputerze lub telefonie.

Ponieważ więcej osób niż kiedykolwiek ogląda filmy i programy telewizyjne z powodu blokady, dostęp do nowych tytułów Netflix stał się obowiązkowy.

W tym celu potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla FireStick, która ma serwery w wielu krajach, a także jest wystarczająco szybka, aby przesyłać strumieniowo bez problemów z buforowaniem.

Dla ułatwienia omówiłem również sposób instalacji sieci VPN w FireStick po subskrypcji usługi.

VPN ukrywa również Twoją aktywność online podczas przesyłania strumieniowego. Powiedzmy, że jeśli przesyłasz strumieniowo darmowe treści, to utrzyma anonimowość Twojej aktywności.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me