Widelce są dokładną repliką oryginalnej wersji aplikacji. Widelce opracowuje się, stosując kodowanie oryginalnych aplikacji i dostosowując je do potrzeb użytkownika. Łatwo jest tworzyć widelce oprogramowania i aplikacji typu open source.

Kodi to odtwarzacz multimedialny typu open source, dlatego dostępnych jest wiele forów Kodi. Najlepsze w tych widelcach jest różnorodność obsługiwanych platform. Zapewniliśmy krótki wgląd w niektóre z najlepszych dostępnych widelców Kodi w odniesieniu do ich platform. Staraliśmy się, aby ten przewodnik był tak kompleksowy, jak najlepsze dodatki Kodi i najlepszy przewodnik Kodi VPN.

SPMC jest najlepszym widelcem Kodi na maj, zgodnie z ankietą KodiVPN

best-kodi-fork

Najlepsze widelce Kodi dla Windows

Oto kilka najlepszych widelców Kodi dla użytkowników okien Kodi:

1) Odtwarzacz multimedialny DVDFab

Pobierz DVDFab Media Player Kodi Fork

Jest to dobrze rozpoznawalny widelec Kodi wśród popularnych widelców, jakie można znaleźć. Głównym powodem sukcesu jest wieloplatformowa platforma. Oprócz okien można go również używać na platformach takich jak Android.

najlepsze widelce kodi

Odtwarzacz DVDFab Media Player zyskał reputację wśród wspaniałych widelców Kodi 17.3 i Kodi 17.4. Jednak obecnie należy do popularnych widelców Kodi 17.6, dzięki czemu jest rozpoznawalną marką wśród widelców Kodi 17.

  Jak oglądać Avengers Infinity War w Kodi Free Online Stream

2) SPMC

Pobierz SPMC Kodi Fork

Semper Media Center to bez wątpienia najpopularniejszy obecnie widelec Kodi. Dzięki świetnym funkcjom ten widelec Kodi był używany na całym świecie i był lepszy od innych widelców.

Najlepsze widelce Kodi dla Windows

Widelec SPMC Kodi został opracowany przez Koying; były programista Androida dla fundacji Kodi.

3) Widelec Kato Kodi Krypton

Pobierz Kato Kodi Fork

Widelec Kato Kodi jest niesamowitą rzeczą, ponieważ jest zarówno widelcem Kodi 16, jak i Kodi 17. Ma świetne wsparcie społeczności dostępne online, na wypadek, gdyby użytkownik potrzebował pomocy.

Widelec Kato Kodi

4) LibreELEC

Pobierz LibreELEC na Windows

LibreELEC to rozwidlenie Kodi, które zostało zaprojektowane w systemie Linux dla użytkowników systemu Windows. Do uruchomienia wymaga karty SD, która działa świetnie. Jego dostępność jest podobna do Kodi i można go również dodać do oficjalnej aplikacji Kodi.

Libreelec Widelec Kodi

Najlepsze widelce Kodi dla Windows 10

5) Xbian

Pobierz Xbian

Xbian to widelec Kodi, który można zainstalować w systemie Windows i działa świetnie, ponieważ jest szybki i zajmuje mniej miejsca. Został pierwotnie stworzony dla Raspberry Pi, ale można go również używać w systemie Windows.

Najlepsze widelce Kodi dla Windows 10

6) Alienware Alpha

Pobierz Alienware

Ten widelec Kodi należy do najlepszych widelców Kodi, ponieważ jest to pudełko multimedialne lub innymi słowy konsola. Jest podobny do pudełek Kodi i można go łatwo zainstalować w systemie Windows.

Najlepsze widelce Kodi do Amazon Fire TV / Fire stick

7) FireMC

Widelec ten należy do najlepszych widelców Kodi, ponieważ jest bardzo preferowany przez użytkowników Kodi 17.3. FireTV Guru opracował FireMC i jest kompatybilny z Amazon Fire TV i Fire Stick.

widelec firemc kodi

8) STVMC

Pobierz STVMC Kodi Fork

Ten widelec został opracowany przez twórcę Spinz TV; tak, popularny dodatek, który zna wielu użytkowników Kodi. Ich dodatek był popularnym i jednym z najlepszych dodatków Kodi, a teraz są tutaj z Kodi Fork. I nie ma wątpliwości, że ten widelec Kodi należy do najlepszych widelców Kodi.

Widelec STMC Kodi

9) Jesus Box

Pobierz Jesus Box dla FireTV / Fire Stick

  Jak zainstalować Exodus i nowy Exodus w Kodi Leia 18 i Krypton 17.6 Aktualizacja z kwietnia 2006 r

Jesus Box to świetny Fork Kodi, ponieważ oferuje 2-tygodniowe wsparcie techniczne i oferuje dożywotnią aktualizację. To świetny widelec, jeśli planujesz wymienić Kodi na Fire Stick lub Fire TV.

Widelec Jesus Box Kodi

Jesus Box to idealny widelec Kodi 17.6, zapewniający użytkownikom wrażenia podobne do Kodi Krypton 17.6.

10) Telewizja terrarium

Pobierz TerrariumTV

Terrarium TV ma obawy związane z piractwem, dlatego zaleca się korzystanie z Firestick VPN, aby zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z tego widelca. Wszyscy maniacy streamingu znają dodatek Terrarium Kodi, ale teraz jego twórca zrobił krok do przodu, tworząc Kodi Fork. Aplikacja, która zachowuje się dokładnie tak, jak Kodi i może być używana do rozrywki.

widelec do terrarium kodi tv

Najlepsze widelce Kodi na Androida

11) MyGica

Pobierz MyGica Kodi Fork APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Widelec ten należy do najlepszych widelców Kodi 17, szczególnie widelców Kodi 17.4. Widelec MyGica Kodi jest przeznaczony dla urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi urządzeniami z Androidem i zapewnia wspaniałe wrażenia.

Widelec MyGica Kodi

Zwykle nie jest łatwo znaleźć apk Kodi, ale zrobiliśmy to za Ciebie.

12) EBox MC

Pobierz EBox MC APK

Ten niesamowity nowy widelec Kodi ma 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci. To pole pozwala użytkownikom wyjść poza ich potrzeby i przesyłać strumieniowo, co tylko zechce. Działa idealnie z urządzeniami z Androidem.

Widelec EBox MC kodi

13) Nodi

Nodi to kolejny widelec Kodi, który działa dobrze na urządzeniach z Androidem, ale w przeciwieństwie do MyGica, nie działa na nowych wersjach. Jest kompatybilny z systemem Android 4.4. Nodi ma własną ścieżkę do katalogu, podobnie jak SPMC.

widelec Nodi Kodi

14) Vdub Style MC 17.6 Krypton

Pobierz APK w stylu VDub

Ten widelec Kodi pojawił się ostatnio na pierwszych stronach gazet ze względu na jego niesamowitą funkcjonalność i dlatego z pewnością umieściliśmy go w najlepszych widelcach Kodi 2023. Z tego widelca można korzystać na urządzeniach z Androidem. Więc zastąp Kodi tym i ciesz się!

Widelec Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi

Najlepsze widelce Linux Kodi

15) OSMC

Pobierz OSMC Kodi Fork dla systemu Linux

OSMC jest centrum medialnym typu open source, które nazywa się „centrum medialnym zbudowanym dla ludzi przez ludzi”. Jest to rzeczywiście jeden z Kodi Forks dla użytkowników Linuksa. Użytkownicy Linuksa oczywiście nie są podobni do użytkowników innych platform i trudno im przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści za pośrednictwem różnych aplikacji.

  Jak zainstalować SuperRepo Kodi na Leia, Krypton i Jarvis w 3 minuty

widelec osmc kodi

16) OpenELEC

Pobierz OpenELEC Kodi Fork

W rzeczywistości jest to pakiet multimedialny typu open source, który jest teraz dostępny jako samo centrum multimedialne. Jest zaprogramowany na Linuksie i jest bardzo przydatny dla wszystkich streamujących maniaków. Streaming Gurus twierdził, że jest bardziej innowacyjny niż Kodi VPN i to do ciebie należy decyzja.

widelec kodi openelec

Najlepsze widelce Open Source Kodi

17) MrMC

Pobierz MRMC Kodi Fork

Ponieważ Amazon usunął Kodi ze swojego sklepu z aplikacjami, MrMC zajął jego miejsce i zyskał doskonałą reputację. MrMC to zmodyfikowana forma Kodi, która jest oprogramowaniem typu open source i może być używana w dowolnym urządzeniu. Posiada 10-metrowy interfejs użytkownika dla telewizorów i odtwarzaczy wideo.

Widelec MRMC Kodi

18) CEMC

Pobierz CEMC

Community Edition Media Center to widelec słynnego Kodi o otwartym kodzie źródłowym, który można bez wahania zainstalować wraz z Kodi. Nie będzie problemu ani zakłóceń, jak zapewniają programiści CEMC.

Widelec CEMC Kodi

Najlepsze widelce Kodi Raspberry Pi

19) RasPlex

Pobierz RasPlex

Rasplex to przystępny cenowo widelec Kodi, który pozwala cieszyć się strumieniami na urządzeniu Raspberry Pi. Jest to zmodyfikowana wersja Kodi, szczególnie dla użytkowników Raspberry Pi.

Widelec RASPLEX kodi

20) OpenPHT

Pobierz OpenPHT

OpenPHT to nie tylko widelec Kodi, ale także widelec RasPlex. Jest również przeznaczony dla użytkowników RaspberryPi, ale można go również zainstalować w systemach Windows, Linux i Mac.

Widelec kodi OpenPHT

Najlepsze widelce Kodi Vender lub urządzenia

21) ZDMC

Pobierz ZDMC

ZDMC to widelec Kodi opracowany przez Zidoo Device Manufacturers i ma układy RK3368, na których Kodi zwykle nie działa. Użytkownicy mogą używać ZDMC na tych chipach i nie będą mieli żadnych problemów.

widelec kodi zdmc

22) WeTek Media Player

Pobierz WeTek

WeTek to doskonałe centrum multimedialne i widelec Kodi, który poprawia wrażenia użytkownika na wyższy poziom. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z urządzeń WeTek, jak i oprogramowania, podobnie jak Kodi.

widelec wetek kodi

Najlepsze stare widelce Kodi, które już nie działają

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Pobierz Widły Kodi

 1. Pobierz DVDFab Media Player Kodi Fork
 2. Pobierz SPMC Kodi Fork
 3. Pobierz Kato Kodi Fork
 4. Pobierz LibreELEC na Windows
 5. Pobierz Xbian
 6. Pobierz FireMC Kodi Fork
 7. Pobierz STVMC Kodi Fork
 8. Pobierz Jesus Box dla FireTV / Fire Stick
 9. Pobierz TerrariumTV
 10. Pobierz MyKica Kodi Fork APK
 11. Pobierz EBox MC APK
 12. Pobierz Nodi APK
 13. Pobierz APK w stylu VDub
 14. Pobierz OSMC Kodi Fork dla systemu Linux
 15. Pobierz OpenELEC Kodi Fork
 16. Pobierz MRMC Kodi Fork
 17. Pobierz CEMC
 18. Pobierz RasPlex
 19. Pobierz OpenPHT
 20. Pobierz ZDMC
 21. Pobierz WeTek

Ostatnie słowa

Omówiliśmy niektóre z najlepszych widelców Kodi dla użytkowników, które są jednymi z najlepszych widelców Kodi 2023. Widelce te są zmodyfikowanymi formami Kodi i zapewniają tylko funkcjonalność podobną do tej z Kodi. Mogą być jednak pewne poprawki i innowacje, ale mogą być też pewne usterki. Spróbuj i daj nam znać!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me