Netflix VPN nie działa? Cóż, musisz robić coś złego, kolego!

Ten problem pojawia się, gdy próbujesz uzyskać dostęp do Netflix za pomocą usług VPN, które nawet nie znają prawdziwego znaczenia prywatności, szyfrowania i bezpieczeństwa.

Kiedy ufasz nieufnym, możesz gryźć kurz!

Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się więcej na temat relacji VPN dla Netflix.

Dlaczego potrzebuję VPN z Netflix?

Netflix ma politykę oferowania różnych bibliotek treści w każdym regionie z powodu problemów licencyjnych i regulacyjnych dotyczących dystrybucji treści. Jednak użytkownicy wolą uzyskiwać dostęp do najlepszej biblioteki treści, tj. Amerykańskiej biblioteki Netflix, a także kanadyjskiej i australijskiej biblioteki amerykańskiej, ale nie mogą tego zrobić z powodu wprowadzonego ograniczenia geograficznego.

Aby ominąć te ograniczenia, użytkownicy są zmuszeni do korzystania z VPN i zaspokojenia swoich potrzeb związanych z obserwacją poprzez usługę VPN.

Netflix VPN nie działa – ale dlaczego?

Na początku dostęp do bibliotek z ograniczeniami geograficznymi Netflix był bardzo łatwy, ponieważ każdy mógł ominąć ograniczenia za pośrednictwem internetowych stron proxy i usług VPN. Stało się to popularnym trendem i prawie wszyscy robili to na całym świecie. Jednak taka praktyka użytkowników spowodowała ogromne szkody w dochodach Netflix i dystrybutorów treści i dlatego Netflix został zmuszony do zablokowania korzystania z usług VPN i stron proxy.

Netflix zaczął krzyżować adres serwera DNS z adresem IP użytkownika i gdziekolwiek znajdzie sprzeczność między nimi, Netflix uważa, że ​​jest to serwer VPN i zakazuje jego dostępu. Adres serwera znajduje się na czarnej liście i ten serwer nie może już być używany przez nikogo do uzyskiwania dostępu do serwisu Netflix.

Wielu dostawców usług VPN twierdzi, że zapewnia dostęp do bibliotek Netflix, ale wszystkie te roszczenia zostają wycofane, gdy bloker VPN Netflix umieści je na czarnej liście. Jeśli uważasz, że twoja usługa VPN nie omija ograniczenia Netflix, oznacza to, że serwer, którego używasz, został już wykryty przez Netflix i zablokowany.

Jak ominąć Netflix VPN Ban i naprawić problemy z Netflix VPN, które nie działają?

Szczerą sugestią w tym względzie jest skorzystanie z niezawodnej usługi VPN, która oferuje szyfrowanie linii i prywatność. Powiedziawszy to, upewnij się, że wybrany dostawca zaktualizował serwery; w przeciwnym razie szanse na dostęp do biblioteki Netflix wynoszą 50/50.

Niewielu najlepszych dostawców VPN, takich jak ExpressVPN, PureVPN i NordVPN itp., Zapewnia maskowanie adresów IP o doskonałej jakości, upewniając się, że żaden system nie zostanie złapany. Ci dostawcy VPN mają do wyboru ogromną liczbę szybkich serwerów, a najlepsze jest to, że dostawcy ci dodają od czasu do czasu więcej serwerów.

Aby ominąć Netflix VPN, połącz się z serwerem VPN przed uzyskaniem dostępu do strony Netflix i upewnij się, że twój adres IP i serwer DNS mają ten sam adres. Po upewnieniu się, wejdź na stronę Netflix i zaloguj się do swojego konta. Zobaczysz wszystkie tytuły zawartości określonego serwera regionu, którego używasz. Na przykład. jeśli podłączyłeś się do amerykańskiego serwera VPN, będziesz mieć dostęp do biblioteki US Netflix.

Jeśli przetestowałeś adres DNS serwera VPN i nowy adres IP i oba są zgodne, ale nie możesz uzyskać dostępu do biblioteki regionalnej, musisz zresetować połączenie. Upewnij się, że twoja sieć VPN nie ma wycieków DNS, czasami okazuje się to problemem.

Kolejną rzeczą, aby naprawić połączenie VPN do korzystania z Netflix, jest próba połączenia z innym serwerem. Czasami serwery przestają reagować, co powoduje problemy dla użytkowników w obchodzeniu ograniczeń Netflix.

Express VPN nie działa z Netflix

Użytkownicy bardzo ufają i wolą ExpressVPN do omijania biblioteki Netflix, ponieważ ma ona szeroką gamę serwerów, które były bardzo skuteczne w obchodzeniu ograniczeń. Jednak użytkownicy zgłosili ostatnio kilka problemów związanych z niedziałaniem ExpressVPN z Netflix.

Przyczyny tego mogą być następujące:

  1. Konflikt adresów IP
  2. Problem z przepłukiwaniem adresu serwera DNS
  3. Konfiguracja serwera proxy
  4. Opóźnione / nieodpowiadające serwery

W ExpressVPN nie jest to normalne, ale błędy te można łatwo naprawić. Dowiedz się więcej, przeglądając nasz przewodnik po ExpressVPN Netflix. Zawiera wszystkie szczegóły dotyczące korzystania z Netflix z ExpressVPN, a także wszystkie poprawki błędów.

Wielu użytkowników twierdzi, że dostawcy VPN naliczają zbyt wysokie opłaty, ale z mojego punktu widzenia ich prywatność i bezpieczeństwo są tego warte.

Alternatywnie do VPN: Netflix Proxy nie będzie działać

Wielu użytkowników uważa, że ​​VPN są zbyt kosztowne i dlatego wybierają strony proxy Netflix, myśląc, że te proxy będą dobrą alternatywą dla VPN, ale w rzeczywistości nie są alternatywą.

Użytkownicy, którzy próbują uzyskać dostęp do Netflix przez proxy, zobaczą ten komunikat:

VPN Netflix nie działa

Ten błąd nie wyskakuje podczas odwiedzania witryny z serwerem proxy, ale jest wyświetlany podczas próby otwarcia tytułu zawartości.

Właśnie dlatego zawsze śledziłem użytkowników, aby nie korzystali z żadnej witryny proxy, ponieważ wcale nie są wiarygodni.

Niektórzy użytkownicy również twierdzą, że używają bezpłatnych sieci VPN i uważają, że mogą działać lepiej niż witryny proxy, ale prawda jest taka, że ​​są oni podobnie narażeni na wykrycie przez bloker VPN Netflix.

Bezpłatne usługi VPN wcale nie są niezawodne ze względu na nieskuteczne maskowanie i szyfrowanie adresów IP, a także z powodu niskiej jakości serwerów. Jest to główny powód, dla którego nie polecam darmowych sieci VPN użytkownikom próbującym uzyskać dostęp do serwisu Netflix lub innej witryny z ograniczeniami geograficznymi.

Prywatny dostęp do Internetu Netflix nie działa

Prywatny dostęp do Internetu może być popularnym dostawcą VPN, ale niestety nie omija już ograniczeń geograficznych Netflix, aby zapewnić dostęp do bibliotek Netflix. PIA zwykła omijać ograniczenia geograficzne Netflix we wcześniejszych dniach, ale odkąd Netflix zdał sobie sprawę z adresów serwerów PIA, cały świat zawalił się na nich.

PIA zapewniła dostęp do Netflix za pośrednictwem serwerów Doliny Krzemowej, ale wszystkie te serwery są teraz na czarnej liście i nie można ich już używać. Spowodowało to ogromne szkody w reputacji Private Internet Access.

Jeśli jednak nadal znajdziesz jakąś witrynę informującą, że możesz korzystać z PIA dla Netflix, zamknij ją natychmiast. Niemniej jednak możesz wybrać NordVPN do korzystania z Netflix.

Rozszerzenie PureVPN na obejście Banf Netflix VPN

PureVPN to kolejny popularny i niezawodny dostawca VPN, który został wysoko oceniony za swoje usługi na całym świecie. PureVPN ma niesamowite funkcje i wiele szybkich serwerów na całym świecie.

Netflix ban VPN

PureVPN jest najlepszym wyborem do odblokowania Netflix, ponieważ ma własne rozszerzenie przeglądarki Chrome, które pozwala użytkownikom ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do bibliotek Netflix. Jest to unikalna funkcja PureVPN, której nie można zobaczyć w żadnej innej usłudze VPN.

Ominięcie blokady Netflix VPN za pomocą PureVPN jest bardzo łatwe i można to zrobić w krótkim czasie. Pobierz klienta PureVPN i zaloguj się na swoje konto PureVPN. Zainstaluj rozszerzenie chrome i uzyskaj dostęp do Netflix. Zapewniam cię, że nie napotkasz żadnych problemów podczas uzyskiwania dostępu do Netflix za pomocą PureVPN.

W tym scenariuszu występuje jednak pewien haczyk, który bez rozszerzenia Chrome PureVPN nie pozwala ominąć zakazu Netflix VPN.

Netflix VPN za darmo

Jedną rzeczą, którą każdy rozsądny internauta wie, jest to, że każda dobra rzecz ma swoją cenę do zapłacenia, a najlepsze rzeczy online nigdy nie są darmowe. Podobnie jest w przypadku usług VPN, najlepsze z nich wymagają opłaty abonamentowej, a darmowe nie są niezawodne.

Kiedy mówimy o korzystaniu z Netflix z darmową VPN, pojawia się pierwszy problem, czy darmowa VPN będzie w stanie ominąć ograniczenia geograficzne, czy nie. Udało mi się jednak znaleźć trzy bezpłatne usługi VPN, których można używać z Netflix:

  1. Inteligentny serwer proxy DNS
  2. HomebrewVPN
  3. UltraSurf

Te sieci VPN zostały wypróbowane i przetestowane z Netflix i okazały się działać dobrze. Jednak niezawodność tych bezpłatnych usług VPN nie jest gwarantowana. Bezpieczeństwo i prywatność bezpłatnych dostawców VPN są zawsze wątpliwe, ponieważ wiele z tych usług jest zaangażowanych w rejestrowanie danych i wycieki informacji. Korzystanie z bezpłatnych usług VPN jest zawsze ryzykowne i nigdy nie polecam tych usług nikomu, ale jeśli nie chcesz płacić za swoją prywatność i chcesz skorzystać z bezpłatnej sieci VPN i podjąć ryzykowną przejażdżkę, bądź moim gościem.

Wniosek

Zakaz Netflix VPN był prawdziwym bólem dla obserwujących brednie, ponieważ dostęp do bibliotek Netflix z ograniczeniami geograficznymi stał się trudny dla wszystkich. Pozbawienie najlepszej treści jest ostatnią rzeczą, z którą chciałby się zmierzyć każdy obserwujący Netflix Kodi i dlatego wybór niezawodnego dostawcy VPN jest konieczny.

Wielu początkujących nie rozumie tego faktu i padają ofiarą bezpłatnych usług VPN, które twierdzą, że omijają ograniczenia Netflix, ale gdy tylko ich połączenie zostanie zerwane, zaczynają narzekać, że Netflix nie działa z VPN na wielu platformach społecznościowych.

Mówi się, że są bezpieczniejsi niż żałować, więc skorzystaj z niezawodnej i zaufanej usługi VPN z Netflix, aby uniknąć kłopotów z obejściem ograniczeń Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me