Dostęp do biblioteki Netflix różnych regionów nie stanowi już problemu. Kredyt trafia do NordVPN, który jest rzeczywiście jedną z najlepszych usług VPN dla obejścia Netflix. Po aktualizacji serwerów NordVPN Netflix umożliwiło użytkownikom obejście ograniczeń geograficznych Netflix, a jego inteligentna ochrona idzie nie wykryty przez bloker VPN Netflix. Aby dowiedzieć się więcej o NordVPN i Netflix, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem lub przejdź do pełnego przewodnika Netflix VPN, jeśli nadal nie możesz ominąć ograniczeń geograficznych Netflix za pomocą NordVPN.

Netflix jest obecnie królem świata streamingu ze względu na wysokiej jakości serwis streamingowy i arcydzieło dostępne w bibliotece, która sprawia, że ​​podekscytowany jest wybór najlepszego programu do oglądania w serwisie Netflix. Kilku konkurentów weszło na rynek przesyłania strumieniowego, aby konkurować z Netflix, ale niestety nie mogli tego zrobić ze względu na wszechstronność treści oferowanych przez Netflix.

Jednym z największych konkurentów Netflix jest Amazon Prime, który ostatnio próbował zmierzyć się z Netflix. Pomimo ogromnego zasięgu i pochwał otrzymanych przez Amazon Prime, nie udało się pokonać najpopularniejszej usługi przesyłania strumieniowego.

Najlepsze w Netflix jest jego globalna dostępność w prawie 200 krajach na całym świecie. Niektóre z głównych krajów, w których Netflix jest dostępny, to:

Najlepsze kraje Netflix

AfganistanWęgryPortugalia
ArgentynaIslandiaRumunia
AustraliaIndieArabia Saudyjska
AustriaIndonezjaSingapur
BangladeszIranKorea Południowa
BelgiaIrakHiszpania
BrazyliaIrlandiaSri Lanka
BułgariaIzraelSzwecja
KanadaWłochySzwajcaria
ChileJaponiaTajwan
KolumbiaMalezjaTajlandia
DaniaMeksykindyk
EgiptHolandiaUkraina
FinlandiaNowa ZelandiaZjednoczone Emiraty Arabskie
FrancjaNorwegiaZjednoczone Królestwo
NiemcyPakistanStany Zjednoczone
GrecjaFilipinyUrugwaj
HongkongPolska

Istnieją jednak cztery wybitne kraje, w których serwis Netflix nie jest jeszcze dostępny, a przyczyny są nadal nieznane. Te kraje to:

 1. Chiny
 2. Krym
 3. Korea Północna
 4. Syria

Jeśli jesteś zagorzałym obserwatorem i lubisz spędzać czas na oglądaniu najnowszych i skwierczących treści, musisz wypróbować Netflix. Zawiera wszystkie niesamowite i zabawne treści z różnych regionów, a najlepsze jest to, że Netflix ma wszystkie treści w jakości HD. Biorąc to wszystko pod uwagę, subskrypcja Netflix jest bardzo rozsądna w porównaniu z innymi usługami streamingowymi, co czyni ją bardzo preferowaną przez użytkowników. Kolejną wielką zaletą Netflix jest to, że użytkownicy nie muszą martwić się problemami z odtwarzaniem, takimi jak te, które mają inne usługi przesyłania strumieniowego.

Czy NordVPN współpracuje z Netflix i amerykańskim Netflix ?

Usługi VPN stały się niezbędne, aby mieć narzędzie dla internautów już od kilku dni, szczególnie dla obserwujących brednie, gdy korzystają z usług VN do swoich potrzeb związanych z transmisją strumieniową i torrentowaniem. Tylko kilka usług VPN, które skupiły się na Netflix, ponieważ omijanie ograniczeń geograficznych Netflix nie jest łatwe, nawet w przypadku usług VPN.

Czy NordVPN współpracuje z Netflix i amerykańskim Netflix?

Na początku użytkownicy mogli ominąć ograniczenia, korzystając z prywatnego dostępu do Internetu Netflix VPN i usług proxy. Odkąd Netflix przeprowadził sprytny ruch blokowania serwerów proxy i usług VPN, prawie niemożliwe stało się obejście ograniczeń przez wiele usług VPN.

NordVPN jest jedną z niewielu najwyższej jakości usług VPN, które mogą ominąć blokery Netflix VPN i ograniczenia geograficzne. Użytkownicy na całym świecie korzystają z NordVPN i żaden taki osobliwy problem z dostępem do Netflix USA nie jest zgłaszany przez żadnego użytkownika. Użytkownicy raczej docenili tę usługę za szybkość i łączność z Netflix USA.

Jak zdobyć American Netflix za pomocą NordVPN?

Aby korzystać z NordVPN US Netflix, użytkownicy muszą posiadać abonament z oficjalnej strony NordVPN. Istnieją trzy różne plany pakietów oferowane przez NordVPN, zróżnicowane pod względem ważności. Spośród tych pakietów NordVPN, 3-letni pakiet jest tym, który jest bardzo preferowany przez użytkowników ze względu na obniżoną cenę i wyjątkową ofertę dla miłośników Netflix.

Jak zdobyć American Netflix za pomocą NordVPN?

Jedną z najlepszych rzeczy w wycenie pakietów NordVPN jest to, że są one konkurencyjne na rynku i bardzo rozsądne dla każdego użytkownika w porównaniu do innych dostawców usług.

Aby odblokować Netflix US, użytkownicy NordVPN będą musieli wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź do oficjalnej strony NordVPN i wybierz żądany pakiet.
 2. Utwórz konto do logowania.
 3. Wybierz metodę płatności dla wybranego abonamentu.
 4. Teraz pobierz klienta aplikacji komputerowej NordVPN lub jeśli używasz innego urządzenia, pobierz odpowiednią aplikację NordVPN obsługiwaną przez system operacyjny dostępną na ich stronie.
 5. Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 6. Otwórz aplikację i zaloguj się do swojego konta NordVPN.
 7. Połącz się z serwerem w USA. Każda usługa VPN ma listę serwerów do wyboru, a NordVPN ma ponad 1800 serwerów dla USA. Po prostu wybierz żądaną lokalizację po zalogowaniu z listy serwerów znajdujących się w aplikacji.
 8. Teraz otwórz Netflix i zaloguj się do swojego konta, zobaczysz dodatki w bibliotece.

To jest to! Teraz masz dostęp do biblioteki Netflix US.

Jak bezpiecznie oglądać Netflix za pomocą NordVPN ?

Zegarki Binge zawsze miały wyjście z zaspokojenia swoich potrzeb związanych z transmisją strumieniową, nawet jeśli musiały przekraczać prawne granice omijania ograniczeń geograficznych za pośrednictwem VPN i serwerów proxy. Próbowali to zrobić z Netflix i początkowo im się to udało, ale Netflix był wystarczająco inteligentny, aby to zauważyć i przeciwdziałać.

Jak bezpiecznie oglądać Netflix za pomocą NordVPN?

Rozpoczęto blokadę Netflix VPN, a Netflix umieścił inteligentny wykrywacz i bloker VPN, aby uniemożliwić wszystkim usługom proxy i VPN łamanie ich ograniczeń. Wiele znanych usług VPN nie ominęło tego zakazu Netflix VPN, ale zawiodło, zwłaszcza darmowe usługi VPN. Niemniej jednak było tylko kwestią czasu, aby najlepsze usługi VPN, takie jak NordVPN, znalazły sposób na przejście przez detektory VPN w przeciwieństwie do innych tanich i niskiej jakości usług VPN. Na chwilę obecną istnieje tylko kilka usług VPN, które zapewniają użytkownikowi możliwość obejścia blokady Netflix VPN.

NordVPN ma dedykowane serwery dla użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do Netflix z dowolnego miejsca na świecie, są to serwery NordVPN:

Netflix USA (USA):

Serwery NordVPN z regionu USA świetnie nadają się do uzyskiwania dostępu do biblioteki Netflix US, a użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 1800 serwerów.

Netflix Canada (CA):

Użytkownicy pragnący uzyskać dostęp do biblioteki Netflix Canada mogą wybrać spośród ponad 300 serwerów NordVPN w całym regionie Kanady.

Netflix Holandia (NL):

Fani Netflix spragnieni biblioteki Netflix Europe mogą uzyskać dostęp do Netflix za pośrednictwem serwerów NordVPN w Holandii, ponieważ NordVPN oferuje około 300 serwerów w regionie Holandii.

Netflix Japan (JP):

Dostęp do Netflix z japońską zawartością i biblioteką został teraz ułatwiony przez NordVPN, ponieważ oferuje on ponad 60 japońskich serwerów dla użytkowników NordVPN.

Bardzo niepokojący punkt został podniesiony przez użytkowników VPN na platformach społecznościowych dotyczących serwera NordVPN Netflix UK, skarżąc się, że nie działa i użytkownicy nie mogli uzyskać dostępu do Netflix UK za pośrednictwem serwerów brytyjskich. Oto kilka wątków użytkowników narzekających na NordVPN Netflix 2018.

Komentarz z dyskusji Komentarz Josh_august z dyskusji “Nie widzę programu, o którym wiem, że jest dostępny w brytyjskim serwisie Netflix, gdy łączę się z VPN”.

Komentarz z dyskusji .

Jednak serwery Netflix USA działają w pełnym rozkwicie i cieszą się uznaniem użytkowników. W końcu istnieje ponad 1800 serwerów NordVPN z regionu USA. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że najczęściej odwiedzanym regionem Netflix jest Netflix US ze względu na różnorodność i ekskluzywną zawartość.

Funkcje NordVPN Netflix

Usługi VPN są zawsze porównywane ze sobą pod względem ich funkcji, ponieważ użytkownicy są bardzo wrażliwi na swoją prywatność i bezpieczeństwo, a zatem lubią mierzyć każdy aspekt przed podjęciem decyzji. Ominięcie blokady Netflix VPN nie jest łatwą sprawą i tylko kilka usług VPN jest w stanie to zrobić. NordVPN jako jedna z tych usług VPN ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom.

NordVPN oferuje swoim użytkownikom najnowocześniejszą prywatność i ochronę online bez wycieków DNS i zerowego przechowywania logów. Nord

NordVPN Netflix Przegląd raportu o wydajności i testach

NordVPN słynie z tego, że nie ingeruje w usługi transmisji strumieniowej, w przeciwieństwie do innych usług transmisji strumieniowej, które spowalniają prędkość transmisji, ponieważ ich serwery nie przepuszczają dobrze przepustowości. Jednak serwery NordVPN w USA przeszły dużą przepustowość podczas testowania; prędkość zawierała się w przedziale od 45 do 60 Mb / s, co stanowi doskonałą prędkość przesyłania strumieniowego treści HD w Internecie i sprawia, że ​​NordVPN jest niesamowitym wyborem do przesyłania strumieniowego Netflix.

VPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES z 2048-bitowymi kluczami DH na protokole OpenVPN. Użytkownicy NordVPN mogą łączyć się z 6 urządzeniami jednocześnie i uzyskiwać dostęp do ponad 4800 serwerów na całym świecie z niesamowitą prędkością łączności.

NordVPN Netflix Reddit

Jeśli odwiedzisz Reddit, aby zobaczyć opinie użytkowników dotyczące NordVPN Netflix, zobaczysz, że są dostępne mieszane recenzje. Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że serwery NordVPN Netflix nie działają, a inni chwalili NordVPN Netflix 2018. Oto kilka wątków, które dają wyraźny obraz:

Komentarz z dyskusji Komentarz Symbolicdeathwish z dyskusji “Nord VPN nie działa już w serwisie Netflix”.

Komentarz z dyskusji Komentarz IlexAquafolium z dyskusji “Nord VPN nie działa już w serwisie Netflix”.

Poniższe wątki mają 6 miesięcy i ci użytkownicy skarżyli się, że ich serwery NordVPN nie są w stanie ominąć blokady Netflix VPN lub ograniczeń geograficznych.

Komentarz z dyskusji Komentarz Cameron69er z dyskusji “Nord VPN nie działa już w serwisie Netflix”.

Jednak ten wątek został opublikowany 4 miesiące temu i użytkownik twierdzi, że serwery dla niego pracują. Użytkownik komentujący poprzedni wątek, komentarz zamieszczony poniżej, podzielił się inną dobrą myślą:

Komentarz z dyskusji Komentarz KingHeenrry z dyskusji “Nord VPN nie działa już w serwisie Netflix”.

NordVPN Netflix Często zadawane pytania

NordVPN nie działa z Netflix

Jest to najczęstsze zapytanie, które można znaleźć na prawie każdym forum. Powodem jest to, że serwery NordVPN, które są stare i są zalogowane w bazie danych banów Netflix VPN lub serwery, które są często używane przez ludzi i są zalogowane w pamięci podręcznej systemu, serwery te nie omijają ograniczeń i powodują kłopoty z streamerami.

Należy jednak pamiętać, że serwery NordVPN dla Netflix działają dobrze i są dostępne dla wielu regionów.

Nordvpn Netflix Powolny

Serwery NordVPN Netflix są zwykle bardzo szybkie, ponieważ przepustowość, przez którą przechodzą, jest niesamowita. Średnio prędkość przekazywana przez serwery NordVPN wynosi około 40 do 60 Mb / s, co jest rzeczywiście wystarczające dla każdego maniaka przesyłania strumieniowego.

Niemniej jednak, jeśli nadal masz problemy z przepustowością lub prędkością, powinieneś sprawdzić swoją prędkość połączenia osobistego lub skonsultować się z dostawcą usług internetowych.

Serwery Netflix US NordVPN nie mogą ominąć ograniczeń geograficznych

To zapytanie jest nieprawidłowe, ponieważ nie tylko my, ale także wiele osób na całym świecie sprawdziło serwery NordVPN US Netflix i wszystkie one działają bezproblemowo.

Czy NordVPN Netflix jest dostępny w Chinach

Ani Netflix, ani NordVPN nie są dostępne w Chinach. Usługa Netflix jest dostępna w setkach krajów na całym świecie, ale nie w Chinach. Podobnie NordVPN nie ma serwerów zlokalizowanych w Chinach; raczej ma serwery w Japonii, Korei Południowej i wielu innych krajach azjatyckich.

Nordvpn Netflix Japan

nordvpn Netflix Japonia

NordVPN ma około 63 serwerów zlokalizowanych w Japonii, co oznacza największą liczbę serwerów NordVPN spośród wszystkich krajów azjatyckich. Z drugiej strony Netflix został uruchomiony w Japonii w 2015 roku i mówi się, że na razie Netflix Japan ma największą bibliotekę treści.

Kolejną wielką zaletą Netflix w Japonii jest to, że ma także niesamowite treści z anime. Wszyscy fani anime mogą łatwo uzyskać dostęp do Netflix Japan za pomocą serwerów NordVPN Netflix Japan.

Ostatnie słowa

Serwery NordVPN Netflix umożliwiają milionom użytkowników na całym świecie dostęp do NordVPN US Netflix i innych serwerów NordVPN Netflix w celu strumieniowego przesyłania najlepszej jakości treści dostępnych online.

Wyobraź sobie, że użytkownicy korzystają z transmisji strumieniowej, łącząc najlepszą usługę przesyłania strumieniowego online z jedną z najlepszych usług VPN, a także z dostępnością ponad 4800 serwerów na całym świecie.

Test prędkości serwerów NordVPN Netflix pokazał, że prędkość przesyłania strumieniowego Netflix w połączeniu z NordVPN jest niezrównana i warto spróbować. Jednym z najważniejszych i najbardziej doceniających NordVPN jest obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę przez czat na żywo. Możesz także uzyskać dostęp do Netflix na Kodi. lub uzyskaj dostęp do tysięcy programów telewizyjnych za pomocą dodatków Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me