Останнім часом різні побудови на Kodi перестають працювати, змушуючи користувачів несамовито шукати інші альтернативи. Якщо ви шукаєте якісь привабливі та без затримок побудови на Kodi, то побудова Nymeria – найкращий вибір для вас!

Ця надбудова на Kodi рясніє поточним відеовмістом та категоріями з винятковим інтерфейсом та доповненнями. Для того, щоб насолоджуватися рівним досвідом, завжди використовуйте кращий VPN для Kodi. Крім того, ця збірка також надає можливість встановити найкращі додатки і на Kodi!

Це нормально, що різні версії та доповнення перестають працювати і створюють хворобливу ситуацію для користувачів. Вирішення цього питання не існує, оскільки більшість будівель використовують піратський контент, що призводить до їхньої гибелі з боку органів, що порушують авторські права.

Однак є добра новина для користувачів Kodi, оскільки побудова Nymeria все ще працює добре. Для того, щоб надати найкращі вказівки, функції, інформацію та рішення, ми протестували Nymeria на основі різних версій Kodi.

Nymeria Build Kodi сховище

Якщо ви великий шанувальник збірок на Kodi, то Nymeria build – це ідеальний вибір для вас, оскільки він заснований на файлі 240mb. Створення Nymeria просте у використанні, і ви побачите, що також дуже легко швидко знайти відеовміст.

nymeria build kodi сховище

Для мене це не дивно, якщо він стане одним із ваших улюблених побудов на Kodi. Завдяки легкій налаштуванню, він прекрасно працює з пристроями нижнього класу, не роблячи шкоди для високоякісного потокового досвіду. У цій збірці також є чимала кількість захоплюючих додатків. Ви можете знайти цю збірку на http://miniaturelife67.co.uk/rep

Nymeria Build Kodi Addons Список

Nymeria Build найкращі додатки для фільмів

Якщо ви великий шанувальник комедій, жахів, науково-фантастичних та бойовиків, наступні додатки на Nymeria build Kodi ідеально підходять для вас!

 1. На Flix
 2. Залізна людина
 3. Атріокс
 4. Потік смерті

Nymeria Build Kodi Addons Список

Nymeria Build Найкращі телевізійні додатки

Ті, хто шукає найкращі додатки для телешоу на Nymeria Build Kodi, наступні додатки значно допоможуть вам задовольнити тягу до телевізійних шоу!

 1. Уран
 2. Плацента
 3. E.T.V
 4. БУМ! ЗОЛОТА

Nymeria Build Найкращі телевізійні додатки

Nymeria Build найкращі спортивні додатки

Будьте в курсі пов’язаних з вашими улюбленими видами спорту, використовуючи наступні додатки на Nymeria Build Kodi!

 1. СКАЙНЕТ
 2. ЧИСТІ СПОРТИ
 3. ATF Спорт
 4. Боротьба ОД

Nymeria Build найкращі спортивні додатки

Nymeria Build найкращі додатки прямого каналу

Великий шанувальник прямих шоу телеканалів? Не хвилюйтесь зараз, побудова Nymeria на Kodi надає вам дивовижні доповнення та IPTV Addi Kodi!

 1. IPTV BONANZA
 2. ПОВІТРЯНИЙ IPTV
 3. ATROIX LIVE
 4. СКАЙНЕТ

Nymeria Build найкращі додатки прямого каналу

Nymeria Build найкращі додатки для дітей

Якщо ви все ще любите дивитися улюблені мультфільми та мультфільми, то Nymeria Build на Kodi розважить вас найкращим чином. Наступні додатки рекомендуються для дітей.

 1. БУМ! Діти
 2. ПОКЕМОН
 3. АНІМАНІЯ
 4. M-E-T-V Діти

Nymeria Build найкращі додатки для дітей

Як встановити Nymeria Build на Kodi Leia версії 18 або вище

Оскільки Kodi Leia версії 18 була запущена офіційно, і з тих пір вона працює досить добре, більшість користувачів зараз переходять на цю оновлену версію з Kodi Krypton версії 17.6 або новішої. Нижче наведено етапи встановлення Nymeria Build на Kodi Leia:

 1. Спочатку відкрийте додаток Kodi та Виберіть “Значок налаштування системи”.Як встановити nymeria build kodi
 2. Тепер Виберіть “Налаштування системи” варіант.як встановити nymeria build kodi на криптоновій версії 17.6 або новішої
 3. Йти до Додатки варіант і Увімкніть невідомі джерела (зауважте, що з’явиться попередження, натисніть Так)як встановити nymeria build kodi на jarvis версії 16 або новішої
 4. Тепер поверніться до головного меню і Виберіть “Налаштування” варіант, Перейти до “Файловий менеджер” варіант.Як встановити німерію побудувати kodi на firestick
 5. Виберіть “Додати джерело” варіант та тип http://miniaturelife67.co.uk/repo і Виберіть “Гаразд”nymeria build kodi завантажити
 6. Тепер введіть назву джерела “Єзерман”.Як додати nymeria build kodi
 7. Поверніться до головного меню та Виберіть “Додатки” варіант.nymeria build kodi помилки / не працює / виправлення / вниз
 8. Виберіть то Форма коробки (браузер з додатками) значок.налаштування кодексу німерії
 9. Йти до “Встановити з zip-файлу” варіант і Клацніть Ezzerman.nymeria build kodi конфігурація
 10. Перейдіть до головного меню, Виберіть Додатки варіант і тоді Клацніть піктограму у формі поля > Виберіть “Встановити з сховища” > Виберіть “Сховище M.E.T.V” > Натисніть “Додаток до програми” > Натисніть “Майстер Ezzerman”.nymeria build kodi налаштування
 11. Тепер чекайте сповіщення “Додаток встановлено”.як встановити nymeria build kodi на leia версія 18
 12. Перейдіть до головного меню > Виберіть “Доповнення” варіант > Виберіть “Додатки програми” > Виберіть майстра Ezzerman > Виберіть “(Ez Wizard) Builds” > Шукати “Збірка Німерії (v.15)” > Виберіть “(Ez Wizard) Fresh Install” (з’явиться вікно, щоб встановити Nymeria, натисніть кнопку Продовжити).nymeria build kodi огляди
 13. Тепер закрийте і знову відкрийте додаток Kodi, щоб насолодитися побудовою Nymeria.

Як встановити Nymeria Build на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

Різниця між версією Криптон та Лея не велика. Інтерфейс версії Leia дуже схожий на версію Krypton. Тому кроки майже однакові:

 1. Відкрийте додаток Kodi Leia у вашій системі.
 2. Клацніть “Система” варіант.
 3. Тепер натисніть “Доповнення” і включати “Увімкнути невідомі джерела” кнопка.
 4. Тепер повернемося до головного меню та Натисніть «Налаштування» і Виберіть “Файловий менеджер”.
 5. Тепер додайте джерело та введіть http://miniaturelife67.co.uk/repo> назвіть джерело “Ezzermans”.
 6. Тепер з головного меню Клацніть “Addon”>Виберіть “Коробчату форму (браузер надбудови)”>Виберіть “Встановити з Zip”.
 7. Перейдіть до головного меню>Виберіть символ у формі коробки>Клацніть Встановити з сховища> Клацніть “Сховище M.E.T.V”>Натисніть “Додаток до програми”>Натисніть “Майстер Ezzerman” і тепер чекайте сповіщення.
 8. Перейдіть до головного меню>Виберіть Параметр “Доповнення”> Виберіть “Додатки програми”>Виберіть майстра Ezzerman>Виберіть “(Ez Wizard) Builds”>Шукати “Збірка Німерії (v.15)”>Виберіть “(Ez Wizard) Fresh Install”.
 9. Тепер закрийте Kodi та знову відкрийте його, щоб насолодитися побудовою Nymeria.

Як встановити Nymeria Build на Jarvis версії 16 або вище

 1. Спочатку відкрийте у вашій системі Kodi Jarvis.
 2. Прямий І Натисніть “Файловий менеджер” варіант.
 3. Тепер Натисніть “Додати джерело”.
 4. Клацніть то “Ні” для введення джерела.
 5. Введіть або вставте “http://miniaturelife67.co.uk/repo ”.
 6. Тепер назвіть джерело “Єзерман” у розділі імен.
 7. Перейдіть до головного меню>Виберіть Система> Клацніть Додатки> Виберіть “Встановити з zip-файлу” варіант>Виберіть майстра Ezzerman.
 8. Перейдіть до головного меню, Виберіть Система варіант >Натисніть “Додатки”> Виберіть “Встановити з сховища” >Виберіть “Сховище M.E.T.V”>Натисніть “Додаток до програми”>Натисніть “Майстер Ezzerman”.
 9. Перейдіть до головного меню>Виберіть “Система” варіант> Виберіть “Додатки програми”>Виберіть майстра Ezzerman>Виберіть “(Ez Wizard) Builds”>Шукати “Збірка Німерії (v.15)”>Виберіть “(Ez Wizard) Fresh Install”.
 10. Тепер насолоджуйтесь побудовою Nymeria на Kodi.

Nymeria Build Відгуки

Ми пройшли різні платформи, щоб знайти відгуки користувачів, що стосуються побудови Nymeria Kodi. У одного з користувачів виникали проблеми із буферизацією під час потокового передавання, що може бути головною проблемою для будь-якої збірки на Kodi:

@nymeriabuild У мене погані проблеми з буферизацією з цією збіркою. У вас є виправлення на це? Дякую.

– Pit Lane (@PitLaneRadio) 7 березня 2018 року

Хоча багато любителів потоку вважають, що Nymeria будує одну з найкращих конструкцій на Kodi завдяки її особливостям та різкому кольоровому інтерфейсу.

Дякую! любите будувати, тому продовжуйте велику роботу. Я ціную роботу, яку ви зробили!

– Dr. Venture (@DrVentureYTube) 9 березня 2018 року

Nymeria Build Kodi не працює / Помилки / проблеми

Не вдалося встановити помилку залежності

Ця помилка виникає при спробі додати або встановити сховище додатків під час використання Nymeria Build Kodi. Більшість користувачів вважають, що це пов’язано з Kodi VPN або збірка перестає працювати, але це не так.

Як виправити цю помилку?

Як ви знаєте, що побудова на Kodi оновлюється час від часу, що також є причиною того, що він не вдалося встановити сховище і показує помилку залежності. Найкращий спосіб виправити цю помилку – почекати. Якщо ця помилка з’являється під час спроби додати сховище в Nymeria Build Kodi, спробуйте встановити її через деякий час, коли оновлення будуть виконані.

Помилка підключення репозиторію

“Не вдалося підключити сховище” – це найосновніша помилка при спробі встановлення різних збірок. Це трапляється, коли ви намагаєтеся додати URL-адресу та ім’я джерела для встановлення Nymeria build на Kodi.

Як виправити цю помилку?

Щоб виправити цю помилку, спочатку перевірте підключення до Інтернету. Ця помилка зазвичай виникає, коли ваше інтернет-з’єднання відключено. Якщо підключення до Інтернету працює нормально, і помилка все ж не усунена, перевірте URL-адресу джерела та ім’я джерела, яке ви додаєте. Якщо URL-адреса та ім’я джерела невірно, помилка підключення сховища з’явиться знову і знову.

Підведенню

Ми виявили, що Nymeria будує одну з найцікавіших конструкцій завдяки своїм доповненням та привабливим інтерфейсом. Найдивовижнішою особливістю цієї збірки на Kodi є те, що вона надає різні категорії додатків, що полегшує вам пошук додатків для перегляду улюблених фільмів, телепередач, спортивних програм, анімаційних серіалів та телевізійних каналів в прямому ефірі..

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам знайти належний посібник та інформацію, пов’язану з побудовою Німерії на Kodi. Але якщо у вас все ще є проблеми, пов’язані з встановленням, ви можете запитати нас, зазначивши ваші запити нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me