Ostatnio różne wersje Kodi przestają działać, co powoduje, że użytkownicy gorączkowo szukają innych alternatyw. Jeśli szukasz przyciągających wzrok i wolnych od opóźnień wersji na Kodi, to kompilacja Nymeria jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

Ta wersja Kodi jest pełna aktualnych treści wideo i kategorii z wyjątkowym interfejsem i dodatkami. Aby cieszyć się płynnością, zawsze używaj najlepszej sieci VPN dla Kodi. Co więcej, ta wersja zapewnia również opcję instalowania najlepszych dodatków na Kodi!

To normalne, że różne kompilacje i dodatki przestają działać i tworzą bolesną sytuację dla użytkowników. Nie ma rozwiązania tego problemu, ponieważ większość kompilacji korzysta z pirackich treści, co prowadzi do ich śmierci z rąk organów odpowiedzialnych za naruszenie praw autorskich.

Jest jednak dobra wiadomość dla użytkowników Kodi, ponieważ kompilacja Nymeria nadal działa dobrze. Aby zapewnić najlepsze wytyczne, funkcje, informacje i rozwiązania, przetestowaliśmy Nymeria na różnych wersjach Kodi.

Nymeria Zbuduj repozytorium Kodi

Jeśli jesteś wielkim fanem kompilacji na Kodi, to kompilacja Nymeria jest idealnym wyborem dla Ciebie, ponieważ opiera się na pliku 240 MB. Kompilacja Nymeria jest prosta w użyciu, a przekonasz się, że bardzo łatwo jest szybko znaleźć treść wideo.

nymeria buduje repozytorium kodi

Nie jest dla mnie zaskoczeniem, jeśli stanie się jedną z twoich ulubionych wersji na Kodi. Ze względu na swoją lekką konfigurację działa idealnie z urządzeniami niższej klasy, bez uszczerbku dla wysokiej jakości przesyłania strumieniowego. Ta wersja zawiera również wiele ekscytujących dodatków. Możesz znaleźć tę wersję na http://miniaturelife67.co.uk/rep

Nymeria Zbuduj listę dodatków Kodi

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki do filmów

Jeśli jesteś wielkim fanem komedii, horroru, science fiction i filmów akcji, po dodaniu dodatków do Nymeria build Kodi jest dla Ciebie idealny!

 1. W Flix
 2. Człowiek z żelaza
 3. Atriox
 4. Strumień Śmierci
  Jak oglądać Disney Plus na Kodi

Nymeria Zbuduj listę dodatków Kodi

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki telewizyjne

Ci, którzy szukają najlepszych dodatków do programów telewizyjnych w Nymeria Build Kodi, kolejne dodatki znacznie pomogą zaspokoić apetyt na Twoje programy telewizyjne!

 1. Uran
 2. Łożysko
 3. E.T.V
 4. BOOM! GOLD

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki telewizyjne

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki sportowe

Bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi sportami, korzystając z następujących dodatków do Nymeria Build Kodi!

 1. SKYNET
 2. CZYSTY SPORT
 3. ATF Sports
 4. Zapasy OD

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki sportowe

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki do kanałów na żywo

Wielki fan programów telewizyjnych na żywo? Nie martw się teraz, Nymeria oparta na Kodi zapewnia niesamowite dodatki i dodatki IPTV Kodi dla Ciebie!

 1. IPTV BONANZA
 2. AIRTABLE IPTV
 3. ATROIX LIVE
 4. SKYNET

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki do kanałów na żywo

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki dla dzieci

Jeśli nadal lubisz oglądać swoje ulubione bajki i seriale animowane, Nymeria Build on Kodi zapewni Ci najlepszą rozrywkę. Dla dzieci zalecane są następujące dodatki.

 1. BOOM! KIDS
 2. POKEMON
 3. ANIMANIA
 4. M-E-T-V Kids

Nymeria Zbuduj najlepsze dodatki dla dzieci

Jak zainstalować Nymeria Build na Kodi Leia w wersji 18 lub wyższej

Ponieważ Kodi Leia wersja 18 została oficjalnie uruchomiona i od tego czasu działa całkiem dobrze, większość użytkowników przechodzi teraz na tę zaktualizowaną wersję z Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej. Oto kroki instalacji Nymeria na Kodi Leia:

 1. Najpierw otwórz aplikację Kodi i Wybierz „Ikona ustawienia systemu”.jak zainstalować Nymeria build kodi
 2. Teraz Wybierz „Ustawienia systemu” opcja.jak zainstalować Nymeria kompiluj kodi na Krypton w wersji 17.6 lub nowszej
 3. Iść do Dodatki opcja i Włącz nieznane źródła (zauważ, że pojawi się ostrzeżenie, kliknij Tak)jak zainstalować Nymeria buduj kodi na jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz wróć do menu głównego i Wybierz „Ustawienia” opcja Idź do “Menedżer plików” opcja.jak zainstalować Nymeria build kodi na firestick
 5. Wybierz „Add-Source” opcja i typ http://miniaturelife67.co.uk/repo i Wybierz „OK”pobierz kodi Nymeria
 6. Teraz wpisz nazwę źródła „Ezzerman”.jak dodać Nymeria build kodi
 7. Wróć do menu głównego i Wybierz „Dodatki” opcja.nymeria buduje błędy kodi / nie działa / poprawki / nie działa
 8. Wybierz W kształcie pudełka (przeglądarka dodatków) Ikona.Nymeria buduje konfigurację kodi
 9. Iść do „Zainstaluj z pliku zip” opcja i Kliknij Ezzerman.nymeria buduje konfigurację kodi
 10. Przejdź do menu głównego, Wybierz dodatki opcja a następnie Kliknij ikonę w kształcie pola > Wybierz „Zainstaluj z repozytorium” > Wybierz „M.E.T.V Repository” > Kliknij „Dodatek programu” > Kliknij „Ezzerman Wizard”.nymeria buduje ustawienia kodi
 11. Teraz poczekaj na powiadomienie „Zainstalowano dodatek”.jak zainstalować Nymeria build kodi na Leia w wersji 18
 12. Przejdź do menu głównego > Wybierz „Dodatek” opcja > Wybierz „Programy dodatków” > Wybierz Kreator Ezzerman > Wybierz „Kompilacje (Ez Wizard)” > Wyszukaj „Nymeria Build (v.15)” > Wybierz „(Ez Wizard) Fresh Install” (pojawi się okno, aby zainstalować Nymeria, naciśnij przycisk Kontynuuj).nymeria buduje recenzje kodi
 13. Teraz zamknij i ponownie otwórz aplikację Kodi, aby cieszyć się kompilacją Nymeria.
  Jak zainstalować PureVPN na FireStick i FireTV?

Jak zainstalować Nymeria Build na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

Nie ma dużej różnicy między wersją Krypton i Leia. Interfejs wersji Leia jest bardzo podobny do wersji Krypton. Dlatego kroki są prawie takie same:

 1. Otwórz aplikację Kodi Leia w swoim systemie.
 2. Kliknij “System” opcja.
 3. Teraz kliknij “Dodatek” i włącz „Włącz nieznane źródła” przycisk.
 4. Teraz wróć do menu głównego i Kliknij „Ustawienia” i Wybierz „Menedżer plików”.
 5. Teraz dodaj źródło i typ http://miniaturelife67.co.uk/repo> nazwij źródło „Ezzermans”.
 6. Teraz z menu głównego Kliknij „Addon”>Wybierz „Box-shaped (Add-on Browser)”>Wybierz „Zainstaluj z Zip”.
 7. Przejdź do menu głównego>Wybierz symbol w kształcie pudełka>Kliknij Zainstaluj z repozytorium> Kliknij „Repozytorium M.E.T.V”>Kliknij „Dodatek programu”>Kliknij „Ezzerman Wizard” i teraz czekaj na powiadomienie.
 8. Przejdź do menu głównego>Wybierz Opcja „Add-on”> Wybierz „Programy dodatków”>Wybierz Kreator Ezzerman>Wybierz „Kompilacje (Ez Wizard)”>Wyszukaj „Nymeria Build (v.15)”>Wybierz „(Ez Wizard) Fresh Install”.
 9. Teraz zamknij Kodi i otwórz go ponownie, aby cieszyć się kompilacją Nymeria.

Jak zainstalować Nymeria w wersji Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Najpierw Otwórz Kodi Jarvis w swoim systemie.
 2. Direct And Kliknij „Menedżer plików” opcja.
 3. Teraz Kliknij „Dodaj źródło”.
 4. Kliknij “Żaden” wejść do źródła.
 5. Wpisz lub wklej „http://miniaturelife67.co.uk/repo ”.
 6. Teraz nazwij źródło „Ezzerman” w sekcji nazwy.
 7. Przejdź do menu głównego>Wybierz System> Kliknij Dodatki> Wybierz „Zainstaluj z pliku zip” opcja>Wybierz Kreator Ezzerman.
 8. Przejdź do menu głównego, Wybierz System opcja >Kliknij „Dodatki”> Wybierz „Zainstaluj z repozytorium” >Wybierz „M.E.T.V Repository”>Kliknij „Dodatek programu”>Kliknij „Ezzerman Wizard”.
 9. Przejdź do menu głównego>Wybierz „System” opcja> Wybierz „Programy dodatków”>Wybierz Kreator Ezzerman>Wybierz „Kompilacje (Ez Wizard)”>Wyszukaj „Nymeria Build (v.15)”>Wybierz „(Ez Wizard) Fresh Install”.
 10. Teraz korzystaj z wersji Nymeria na Kodi.

Recenzje kompilacji Nymeria

Przeszliśmy przez różne platformy, aby znaleźć opinie użytkowników dotyczące Nymeria build Kodi. Jeden z użytkowników miał problemy z buforowaniem podczas przesyłania strumieniowego, co może być poważnym problemem dla dowolnej wersji Kodi:

  Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi Leia, Krypton i Jarvis

@nymeriabuild Mam złe problemy z buforowaniem tej wersji. Czy masz na to poprawkę? Dzięki.

– Pit Lane (@PitLaneRadio) 7 marca 2018 r

Chociaż wielu miłośników przesyłania strumieniowego uważa Nymeria za jeden z najlepszych w Kodi ze względu na jego funkcje i ostry kolorowy interfejs.

Dziękuję Ci! uwielbiam tę wersję, więc kontynuujcie wspaniałą pracę Doceniam pracę, którą wykonałeś!

– Dr. Venture (@DrVentureYTube) 9 marca 2018 r

Nymeria Build Kodi nie działa / błędy / problemy

Błąd instalacji nie powiódł się

Ten błąd występuje, gdy próbujesz dodać lub zainstalować repozytorium dodatków podczas korzystania z Nymeria Build Kodi. Większość użytkowników uważa, że ​​jest to spowodowane Kodi VPN lub kompilacja przestaje działać, ale tak nie jest.

Jak naprawić ten błąd?

Jak wiadomo, kompilacja na Kodi aktualizuje się za każdym razem, co jest również przyczyną, że nie udało się zainstalować repozytorium i pokazuje błąd zależności. Najlepszym sposobem naprawienia tego błędu jest czekanie. Jeśli ten błąd pojawia się podczas próby dodania repozytorium do Nymeria Build Kodi, spróbuj zainstalować go po pewnym czasie po zakończeniu aktualizacji.

Błąd połączenia z repozytorium

„Nie udało się połączyć repozytorium” jest najbardziej podstawowym błędem podczas próby zainstalowania różnych kompilacji. Zdarza się to, gdy próbujesz dodać adres URL i nazwę źródła do instalacji kompilacji Nymeria na Kodi.

Jak naprawić ten błąd?

Aby naprawić ten błąd, najpierw sprawdź połączenie internetowe. Ten błąd zwykle występuje, gdy połączenie internetowe jest rozłączone. Jeśli połączenie internetowe działa poprawnie, a błąd nadal nie został rozwiązany, sprawdź źródłowy adres URL i dodawaną nazwę źródła. Jeśli adres URL i nazwa źródła są nieprawidłowe, błąd połączenia z repozytorium będzie pojawiał się wielokrotnie.

Podsumowanie

Odkryliśmy, że Nymeria tworzy jedną z najbardziej ekscytujących wersji ze względu na swoje dodatki i przyciągający wzrok interfejs. Najbardziej niesamowitą funkcją tego kompilacji na Kodi jest to, że zapewnia różne kategorie dodatków, co ułatwia znajdowanie dodatków do oglądania ulubionych filmów, programów telewizyjnych, sportów na żywo, seriali animowanych i kanałów telewizji na żywo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci znaleźć odpowiedni przewodnik i informacje związane z Nymeria na Kodi. Ale jeśli nadal masz problemy związane z instalacją, możesz nas zapytać, podając swoje zapytania poniżej.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me