Завжди є дві сторони малюнка; негарна і прекрасна, і дві сторони історії; правда і брехня. Кожна сторона має для нього якесь значення, яке не можна нехтувати в будь-якій точці.

Завжди є деякі тенденції, які створюють ажіотаж, і тоді настає час, коли вони кусають пил. Найпопулярнішою дискусією серед стримерів та спостерігачів випивки відтепер є Kodi та її сторонні додатки.

Якщо ми розглянемо це, то воно також має дві сторони; сторона користувачів додатків та інші розробники додатків Kodi.

Розробник Kodi

Погляд користувачів легко оцінити за оглядами, розміщеними ними на різних платформах, таких як Reddit, Quora, Twitter, Facebook тощо. Однак ніхто не знає сторону розробників. Як вони почуваються щодо власних доповнень, реакції влади та багатьох інших аспектів.

Тож ми вирішили розкрити сторону історії розробників. У зв’язку з цим ми попросили одного з найпопулярніших сторонніх розробників додатків Kodi Ніка, який відомий як MullaFabz серед спільноти Kodi. MullaFabz розробив дивовижну надбудову Kodi Tides Kodi; популярний для Спортивних потоків.

Подорож

Кожен розробник має подорож, довгу дорогу, яку він пройшов. Знання перешкод, з якими стикається розробник, важливо для того, щоб мати чітке уявлення про те, що таке бути у взутті. Розробник повинен підтримувати стандарти постійно мінливих тенденцій ринку, оскільки середовище цієї галузі дуже динамічне.

Крім того, розробник повинен пам’ятати про переваги та потреби користувача під час розробки додатку. Перш за все, розробник завжди повинен бути готовим підробити будь-які проблеми, що виникають, будь то юридичні чи технічні.

Ми розпочали цю розмову, розпитуючи його про свою дорогу як розробника Kodi до цього часу, і він отримав дуже просту і скромну відповідь на це, сказавши, що він такий, як усі, виживаючи та навчаючись день у день. Він також додав, що він розвивається на краще, це може бути свідченням того, що щось краще в процесі роботи.

За словами Муллафабза, три речі, які повинен мати кожен, хто починає в цій галузі, – це “величезний темперамент, терпіння та відкритість до змін”. Очевидно, що бути стороннім розробником додатків. це не так весело, тому що ти розвиваєш дивовижні речі і нічого не отримуєш взамін, швидше забороняєшся владою. Тому темперамент і терпіння є ідеально співвіднесеною відповіддю щодо характеру галузі.

Рутинний

об'єдналися за коді

Ми запитали його про його розпорядок дня та про те, що він нормально робить протягом тижня, і він сказав нам, що витрачає час на оновлення свого сховища, своїх додатків та взаємодіє зі своїми підписниками. Він також додав у відповідь на питання, що те, що перешкоджає йому проходити через важкі часи, – це позитивний відгук та вдячність, яку він отримує за зусилля, докладені ним та іншими розробниками галузі..

Люфт

Протягом останніх кількох місяців сторонні кращі аддони Kodi та їх розробники перебувають під радаром закриття влади. Щодня репозиторій або надбудову забиваються, і ця реакція за владою стала болем для користувачів, оскільки їм доводиться час від часу встановлювати нове сховище чи доповнення.

Ну, ви не можете звинувачувати в цьому владу, оскільки ці додатки не відповідають нормам цифрового вмісту. Але з іншого боку, певна компенсація узамін за наполегливу працю розробників буде щось відкрито вітається громадою.

Під час обговорення поточних сценаріїв галузі та її майбутнього, ми запитали його, як він почуває реакцію влади. На це він з зневірою відповів, що цей люфт незаслужений. Розробники доклали до цього чимало зусиль, не чекаючи нічого взамін.

Тоді як він здавався дуже оптимістичним щодо майбутнього доповнень Kodi та заявив,

“Навіть при всій люфті вони все ще будуть там, незалежно від того, що станеться”.

Однак він здавався дещо невпевненим у майбутньому самого Коді, кажучи, що його майбутнє досі невідоме, але воно не зітреться так легко.

На примітку легше

Всі ми прочитали тисячу оглядів та рекомендацій на різних платформах. Всі ми бачили людей, які хвалять певні додатки та сховища, але варто поглянути на розробників. Тож ми поцікавились у MullaFabz про його улюблене сторонне доповнення Kodi та сховище, на що він відповів, що не існує конкретного додатку, який він може сказати, але репо, що йому подобається, є TVADDONSAG Repo.

Не дивно, що TVADDONSAG був найбільшим стороннім сховищем без сумнівів. У ньому були найкращі додатки для всього, будь то спорт, фільми, телевізійні шоу чи IPTV, але його вимкнення створило великий вакуум у галузі, який намагалися заповнити багато інших сховищ.

Однак TVADDONSAG воскресився кілька місяців тому, з тією ж вогневою силою, яку він мав, і з тією ж якістю, яку він завжди пропонував. Потрібно передати Ніку, що його вибір великий і чому він би не був великим, зрештою, він розробник! Він знає багато речей краще, ніж користувачі.

Повідомлення для користувачів

Наприкінці ми запитали його, чи є у нього якесь повідомлення для користувачів Kodi, і він сказав,

«Не втрачайте віри в Коді. Він працює і підтримується громадою “.

Він також додав, що всі користувачі повинні об’єднатися та доставити гідне. Оскільки користувачі та органи влади не знають, скільки вкладається на розробку додатку.

Заключні слова

Це інтерв’ю справді дало чудове уявлення про життя розробників. Тому ми вирішили надати більше подібних відомостей користувачам, щоб вони могли оцінити те, що робить для них розробник. Ми будемо проводити більше інтерв’ю в майбутньому і надавати їх користувачам, щоб допомогти громаді.

Єдиною метою всього цього є об’єднання як розробників, так і користувачів разом та завершення картини. Ми плануємо створити платформу для розширення можливостей спільноти Kodi. Щоб користувачі могли оцінити та підтримати сторонніх розробників додатків, адже це саме те, що їм потрібно. Вони – життєвий шлях Коді, і без них не було б жодної партії!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me