Приватний доступ до Інтернету Netflix був одним з найпопулярніших VPN для сервісу Netflix. VPN використовувались в усьому світі багатьма потоковими вулками для розблокування обмеженого вмісту та обходу гео обмежень. Приватний доступ до Інтернету, як правило, називається PIA, і він має 3226 серверів у 33 країнах світу.

PIA підняла брови в потоковій індустрії після появи новин, що PIA Netflix більше не працює. Це означало, що користувачі PIA більше не можуть отримувати доступ до американської бібліотеки Netflix з іншого місця, крім США.

Навіщо вам потрібен VPN для Netflixnetflix-бібліотеки по всьому світу

Netflix – це справді найкращий сервіс потокової передачі, доступний у всьому світі, але той факт, що багато людей не знає про те, що він не забезпечує подібний вміст у кожному регіоні. У ньому є різні бібліотеки для самих регіонів, і в кожній бібліотеці вміст не схожий. URL-адреса Netflix залишається такою ж, як і Netflix.com для кожного регіону. Але коли ви входите в нього, бібліотека відрізняється в кожному регіоні.

Причиною такої різниці в бібліотеках Netflix є ліцензійні та регуляторні обмеження з боку постачальників вмісту. Як зауважили, у бібліотеці Netflix у США найбільше та найкраще шоу порівняно з усіма іншими регіональними бібліотеками Netflix.

Вивчайте більше: Показує для перегляду в Netflix

Є певні популярні шоу, які користувачі Netflix бажають переглянути. Але через їх недоступність у бібліотеці є невтішним фактором для них.

Спостерігачі від запою дуже особливі щодо своїх пріоритетів щодо вмісту, і вони відчувають себе безпорадними через ці обмеження. Інша річ, яку потрібно розуміти, це те, що користувачі не можуть отримати доступ до бібліотеки Netflix США, оскільки немає можливості перемикатися між бібліотеками вмісту.

Цю недоступність контенту для користувачів Netflix з інших регіонів можна обійти лише за допомогою VPN.

Через VPN ви можете підключитися до сервера США та увійти до свого облікового запису Netflix. Система Netflix виявить ваш маскований IP-адресу в США та надасть вам доступ до американської бібліотеки Netflix.

Це дійсно найкращий спосіб перегляду будь-якого шоу, яке ви хочете транслювати на Netflix без зайвих клопотів. Кожна служба VPN пропонує численні сервери по всьому світу, що дозволяє вибрати потрібний регіон.

Не існує іншого способу обійти гео обмеження бібліотеки Netflix США.

Як Netflix блокує VPN?

Практика використання VPN-сервісу для потокової передачі з Netflix почала поступово збільшуватися, і Netflix незабаром це помітив. Власники ліцензій та постачальники вмісту заробляють за допомогою потокового передавання цього контенту. І доступ до цього вмісту через VPN-сервіси викликав у них проблеми.

Постачальники контенту / учасники ліцензування чинили натиск на Netflix, щоб забезпечити безпечне розповсюдження свого вмісту та блокувати такі проксі-сервери та VPN. Тому Netflix оновив свої системи та почав виявляти та блокувати проксі-сервери та VPN.

Сервери Netflix визначають, користувач, який намагається отримати доступ до відео, використовує VPN чи ні, порівнюючи місцезнаходження вашого DNS та вашу IP-адресу. Якщо вони відповідають, сервер Netflix не зможе виявити використання VPN. Але якщо між вашою IP-адресою та DNS-адресою є різниця, він виявить використання VPN і покаже помилку.

Шанси бути виявленими серверами Netflix високі, якщо ви використовуєте безкоштовні VPN та онлайн-проксі-сервери. Оскільки одні спрямовують ваш трафік лише через різні DNS, а інші маскують лише вашу IP-адресу. Обидва ці протоколи повинні відповідати, і саме це вони не можуть надати.

Використання надійної послуги VPN для доступу до іншої бібліотеки Netflix забезпечить вашу конфіденційність та доступ.

Чи працює приватний доступ до Інтернету / PIA з Netflix?

Я натрапив на кілька блогів та путівників, в яких говорилося, що PIA може обійти гео-обмеження бібліотеки Netflix.

Дозвольте розкрити для вас цей міф!

Приватний доступ до Інтернету Netflix не працює з розблокуванням Netflix, оскільки він раніше надав сервери з Силіконової долини для доступу до Netflix, а всі ці сервери тепер заборонені..

Алілуя!

PIA працювала з Netflix, але це було деякий час тому! PIA більше не забезпечує доступ до Netflix для обходу геообмежень бібліотеки. Завдяки виправленню Netflix VPN, яка відключила PIA для доступу до Netflix.

Обхід PIA Netflix

PIA не працює з Netflix; нехай цей факт зануриться, бо це не велика проблема. Існує метод обходу PIA Netflix, який можна використовувати для потокової передачі з Netflix, і якщо це також не працює, є безліч інших альтернативних VPN, які можна використовувати.розблокувати netflix

Виконайте наступні дії PIA Netflix:

  1. Налаштуйте маршрутизатор, який ви використовуєте dd-wrt а потім підключіть його до будь-якого сервера PIA США.
  2. Тепер завантажте клієнт PIA для Windows та підключіться до сервера США на ПК або ноутбуці.
  3. Після того, як у вас обоє, ваш ПК та маршрутизатор підключені до VPN-сервера, спробуйте отримати доступ до Netflix. Гео обмеження обійдеться, і ви отримаєте доступ до бібліотеки Netflix США.

Якщо таке вирішення здається вам складним, спробуйте скористатися альтернативною службою VPN, як ExpressVPN, PureVPN або NordVPN, яка не потребує жодних способів вирішення. Сервери ExpressVPN Netflix та NordVPN Netflix є дивовижними з точки зору їх обмеження в обхід і швидкість.

Приватний доступ до Інтернету в Японії

Багато користувачів вважають, що бібліотека Netflix в США є найбільшою бібліотекою за кількістю вмісту. Однак я нещодавно зрозумів, що в японській бібліотеці Netflix є більше вмісту, ніж у бібліотеці США, що робить її найбільшою бібліотекою контенту Netflix у світі. У ньому приблизно 300 найменувань вмісту в порівнянні з бібліотекою Netflix США.приватний доступ до Інтернету

Ви можете легко отримати доступ до японської бібліотеки Netflix за допомогою приватного доступу до Інтернету Netflix. Для цього просто підключіться до японського сервера, запропонованого PIA. Після підключення до японського сервера PIA перейдіть до Netflix та увійдіть у свій обліковий запис. Після входу ви побачите всю бібліотеку Японії Netflix.

Насолоджуйтесь доступом до найбільшої бібліотеки Netflix та похвастайтеся нею перед друзями!

Приватний огляд доступу до Інтернету Netflix Reddit

Приватний доступ до Інтернету Netflix зіткнувся з великою критикою через неможливість надання доступу до бібліотеки Netflix США своїм користувачам. Ось що сказав Старший віце-президент з питань досвіду клієнтів у приватному доступі до Інтернету щодо проблем користувачів Reddit:

Коментар із обговорення Коментар IaisonQ з обговорення "Netflix на PIA".

Ви натрапляєте на людей, які не знають про те, що відбувається в цій галузі раз у раз, як і на цю людину, яка не здогадується про те, що PIA вже не працює з US Netflix:

Коментар із дискусії коментар стимій із обговорення "Тут ніхто ніколи не згадує приватний доступ до Інтернету, але я весь час переглядаю Netflix через їх VPN".

Висновок

PIA, можливо, не зможе надати доступ до бібліотеки Netflix США, але вона працює з іншими регіональними бібліотеками Netflix, оскільки сервери PIA поки заборонені лише в США. PIA опинилася в центрі уваги через свою хорошу швидкість пропускної здатності та підключення, які вкрай віддають перевагу спостерігачам.

Приватний доступ до Інтернету – це хороша послуга VPN, але той факт, що PIA не є дружнім з Netflix, сильно зашкодив його репутації. Подейкують, що вони працюють над налаштуванням нових IP-адрес та серверів у США, щоб надати користувачам доступ до американських Netflix, і ми можемо лише чекати, чи справді це правда.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me