Prywatny dostęp do Internetu Netflix był jedną z najpopularniejszych sieci VPN dla usługi Netflix. VPN był używany na całym świecie przez wielu maniaków przesyłania strumieniowego do odblokowywania ograniczonej zawartości i omijania ograniczeń geograficznych. Prywatny dostęp do Internetu jest ogólnie nazywany PIA i ma 3226 serwerów w 33 krajach na całym świecie.

PIA podniosła brwi w branży streamingowej po tym, jak pojawiły się wiadomości, że PIA Netflix już nie działa. Oznaczało to, że użytkownicy PIA nie mogli już uzyskać dostępu do biblioteki Netflix w USA z dowolnego miejsca poza USA.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Netflix?netflix-biblioteki na całym świecie

Netflix jest rzeczywiście najlepszą dostępną na świecie usługą streamingową, ale fakt, że wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, nie zapewnia podobnych treści w każdym regionie. Ma różne biblioteki dla danego regionu i w każdej bibliotece zawartość nie jest podobna. Adres URL Netflix pozostaje taki sam jak Netflix.com dla każdego regionu. Ale po zalogowaniu się biblioteka jest inna w każdym regionie.

Przyczyną tej różnicy w bibliotekach Netflix są licencje i ograniczenia prawne dostawców treści. Jak zauważono, amerykańska biblioteka Netflix ma najwięcej i najlepsze programy w porównaniu do wszystkich innych regionalnych bibliotek Netflix.

Ucz się więcej: Pokazuje do obejrzenia w serwisie Netflix

Istnieją pewne popularne programy, które użytkownicy Netflix chcą oglądać. Ale ze względu na ich niedostępność w bibliotece są dla nich rozczarowującym czynnikiem.

Obserwujący z uporem bardzo zwracają uwagę na swoje priorytety dotyczące treści i czują się bezradni z powodu tych ograniczeń. Inną rzeczą do zrozumienia jest to, że użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix, ponieważ nie ma opcji przełączania między bibliotekami treści.

Tę niedostępność treści dla użytkowników Netflix z innych regionów można obejść tylko za pomocą VPN.

Poprzez VPN możesz połączyć się z serwerem w USA i zalogować się do swojego konta Netflix. System Netflix wykryje twój zamaskowany amerykański adres IP i zapewni ci dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix.

Jest to rzeczywiście najlepszy sposób na oglądanie programów, które chcesz przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix bez żadnych problemów. Każda usługa VPN zapewnia wiele serwerów na całym świecie, co pozwala wybrać żądany region.

Nie ma innej możliwości obejścia ograniczeń geograficznych amerykańskiej biblioteki Netflix.

W jaki sposób Netflix blokuje VPN?

Praktyka korzystania z usługi VPN do przesyłania strumieniowego za pomocą Netflix zaczęła stopniowo rosnąć i wkrótce Netflix to zauważył. Posiadacze licencji i dostawcy treści zarabiają dzięki strumieniowaniu tych treści. A dostęp do tych treści za pośrednictwem usług VPN spowodował dla nich problemy.

Dostawcy treści / podmioty licencjonujące wywierają nacisk na Netflix, aby zapewnić bezpieczną dystrybucję ich treści oraz zablokować takie serwery proxy i sieci VPN. Dlatego Netflix zaktualizował swoje systemy i rozpoczął wykrywanie i blokowanie serwerów proxy i VPN.

Serwery Netflix wykrywają, czy użytkownik próbujący uzyskać dostęp do wideo korzysta z VPN, czy nie, dopasowując lokalizację Twojego DNS i adresu IP. Jeśli się zgadzają, serwer Netflix nie będzie w stanie wykryć użycia VPN. Ale jeśli istnieje różnica między twoim adresem IP a lokalizacją DNS, wykryje użycie VPN i wyświetli błąd.

Szanse na wykrycie przez serwery Netflix są wysokie, jeśli korzystasz z darmowych VPN i internetowych serwerów proxy. Ponieważ niektóre kierują twój ruch tylko przez inny DNS, podczas gdy inne maskują tylko twój adres IP. Oba te protokoły muszą się zgadzać i właśnie tego nie zapewniają.

Korzystanie z niezawodnej usługi VPN w celu uzyskania dostępu do innej biblioteki Netflix zapewni prywatność i dostęp.

Czy prywatny dostęp do Internetu / PIA współpracuje z Netflix?

Natknąłem się na kilka blogów i przewodników stwierdzających, że PIA może ominąć ograniczenia geograficzne biblioteki Netflix.

Pozwól mi obalić ten mit za ciebie!

Prywatny dostęp do Internetu Netflix nie działa z odblokowaniem Netflix, ponieważ kiedyś zapewniał serwery z Doliny Krzemowej w celu uzyskania dostępu do Netflix i wszystkie te serwery zostały teraz zbanowane.

Alleluja!

PIA współpracowała z Netflix, ale było to jakiś czas temu! PIA nie zapewnia już dostępu do Netflix w celu ominięcia ograniczeń geograficznych biblioteki. Dzięki rozprawie Netflix VPN, która wyłączyła PIA, aby zapewnić dostęp do Netflix.

Obejście PIA Netflix

PIA nie działa z Netflix; niech ten fakt zagłębi się, ponieważ nie jest to duży problem. Istnieje metoda obejścia PIA Netflix, której można użyć do przesyłania strumieniowego za pomocą Netflix, a jeśli to nie zadziała, istnieje wiele innych alternatywnych sieci VPN, których można użyć.odblokuj Netflix

Wykonaj następujące kroki obejścia PIA Netflix:

  1. Skonfiguruj router, którego używasz dd-wrt a następnie podłącz go do dowolnego serwera PIA w Stanach Zjednoczonych.
  2. Teraz pobierz klienta PIA dla systemu Windows i połącz się z serwerem amerykańskim na komputerze lub laptopie.
  3. Po połączeniu komputera i routera z serwerem VPN spróbuj uzyskać dostęp do serwisu Netflix. Ograniczenie geograficzne zostanie ominięte, a Ty będziesz mieć dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix.

Jeśli to obejście wydaje Ci się skomplikowane, spróbuj użyć alternatywnej usługi VPN, takiej jak ExpressVPN, PureVPN lub NordVPN, które nie wymagają żadnych obejść. Serwery ExpressVPN Netflix i NordVPN Netflix są niesamowite pod względem obejścia ograniczeń i szybkości.

Prywatny dostęp do Internetu w Japonii

Wielu użytkowników uważa, że ​​US Netflix Library jest największą biblioteką pod względem liczby treści. Ostatnio jednak zdałem sobie sprawę, że japońska biblioteka Netflix ma więcej treści niż biblioteka amerykańska, co czyni ją największą biblioteką treści Netflix na świecie. Ma około 300 tytułów więcej w porównaniu do amerykańskiej biblioteki Netflix.prywatny dostęp do Internetu Netflix Japan

Możesz łatwo uzyskać dostęp do japońskiej biblioteki Netflix dzięki prywatnemu dostępowi do Internetu Netflix. W tym celu wystarczy połączyć się z japońskim serwerem oferowanym przez PIA. Po nawiązaniu połączenia z japońskim serwerem PIA przejdź do Netflix i zaloguj się do swojego konta. Po zalogowaniu zobaczysz całą japońską bibliotekę Netflix.

Ciesz się dostępem do największej biblioteki Netflix i pochwal się nią przed znajomymi!

Prywatny dostęp do Internetu Recenzja Netflix Reddit

Prywatny dostęp do Internetu Netflix spotkał się z dużą krytyką, ponieważ nie był w stanie zapewnić użytkownikom dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix. Oto, co starszy wiceprezes ds. Obsługi klienta w Private Internet Access powiedział o obawach użytkowników w Reddit:

Komentarz z dyskusji Komentarz IaisonQ z dyskusji "Netflix na PIA".

Od czasu do czasu natkniesz się na ludzi, którzy nie są świadomi tego, co dzieje się w branży, tak jak ta osoba, która nie ma pojęcia, że ​​PIA nie współpracuje już z US Netflix:

Komentarz z dyskusji Komentarz Stymy z dyskusji "Nikt tu nigdy nie wspomina o prywatnym dostępie do Internetu, ale cały czas oglądam Netflix przez VPN".

Wniosek

PIA może nie być w stanie zapewnić dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix, ale działa z innymi regionalnymi bibliotekami Netflix, ponieważ jak dotąd serwery PIA są blokowane tylko w USA. PIA znalazła się w centrum uwagi ze względu na dobrą prędkość pasma i łączność, które są bardzo preferowane przez obserwatorów.

Prywatny dostęp do Internetu to dobra usługa VPN, ale fakt, że PIA nie jest przyjazna dla Netflix, bardzo zaszkodził jego reputacji. Plotki mówią, że pracują nad konfiguracją nowych adresów IP i serwerów w USA, aby zapewnić użytkownikom dostęp do amerykańskiej Netflix, a my możemy tylko czekać, czy to prawda.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me