Ta recenzja dotyczy usługi VPN, która twierdzi, że jest najszybszą usługą Kodi VPN na świecie; Zgadza się, mówimy o PureVPN. Nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej polecanych usług VPN, ale nie rezygnuje ze swoich roszczeń?

PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, który ma Ponad 2000 serwerów, zapewniających ponad 300 000 adresów IP w ponad 180 krajach; sprawiają, że jest to najlepsza usługa VPN.

Jeśli chodzi o obsługę klienta i satysfakcję, PureVPN wie, jak się tym zająć. Zapewniają Wsparcie czatu na żywo 24/7 i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, które zapewnia tylko kilka innych usług VPN.

Zapewnienie atrybutów bezpieczeństwa, takich jak PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & Protokoły IKEv2 z 10 jednoczesnymi logowaniami, PureVPN jest z pewnością najlepszym wyborem VPN. Obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne (systemy operacyjne), takie jak Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick i FireTV, Roku, RaspberryPi itp..

Przeczytaj tę recenzję PureVPN, aby poznać zaktualizowane specyfikacje.

Recenzja PureVPN Kodi

Plusy PureVPNWady PureVPN
Możesz mieć swój własny Dedykowane IP do przesyłania strumieniowego za pomocą KodiBez darmowych wersji próbnych, w przeciwieństwie do Windscribe

Ponad 2000 serwerów w 180+ kraje posiadające Ponad 300 000 adresów IP, możesz mieć dowolne z nich i swobodnie przesyłać strumieniowoZasady sztywnego zwrotu pieniędzy

Posiada dedykowany dodatek Kodi (sprawdź inne najlepsze dodatki Kodi)
Internet Kill Switch i NAT Firewall aby chronić Cię w przypadku rozłączenia z Internetem podczas przesyłania strumieniowego
7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów lub niezadowolenia
Obsługa czatu na żywo 24/7/365 zawsze dostępne
Polityka zerowego dziennika aby chronić prywatność przesyłania strumieniowego Kodi
10 jednoczesnych logowań, dzięki czemu możesz cieszyć się strumieniami ze znajomymi
Kompatybilny z routerami, abyś mógł chronić swoją łączność bezprzewodową
Największy zbiór serwerów w Zoptymalizowane serwery P2P w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dla użytkowników Kodi

Przegląd cen PureVPN

PureVPN ma trzy różne pakiety: miesięczny, roczny i ekskluzywny 2-letni pakiet. Cena za 1 miesiąc to 10,95 USD miesięcznie, podczas gdy roczny pakiet kosztuje USA 2,91 USD na miesiąc. Przede wszystkim najlepsza cena, jaką oferuje PureVPN, to USA 2,91 USD miesięcznie na pakiet 2 lata, co jest naprawdę świetną ofertą i znacznie tańszą niż expressvpn.

Nie natrafisz na takie oferty i funkcje w tak niskiej cenie. To z pewnością świetny pakiet i główny powód, dla którego PureVPN jest bardzo chwalony.

Przegląd serwerów PureVPN

serwery purevpn na całym świecie

PureVPN ma więcej niż 750 serwerów na całym świecie; ich dystrybucja kontynentalna jest pokazana poniżej:

przegląd serwerów purevpn

PureVPN Kodi Addon

Jednym z powodów, dla których wolę PureVPN na Kodi od innych dostawców Kodi VPN, jest to, że ma dedykowany dodatek Kodi VPN, który można zainstalować za pośrednictwem jego repozytorium, zespół PureVPN Kodi Addon jest regularnie aktualizowany przez zespół programistów, dzięki czemu użytkownicy Kodi mogą cieszyć się jego usługi za pośrednictwem tego dodatku Kodi.

Jak zainstalować PureVPN na Kodi

Wszyscy użytkownicy korzystający z Kodi Leia 18, postępują zgodnie z tą procedurą, aby zainstalować dodatek PureVPN Kodi w najnowszej wersji Kodi.

 1. Pobierz plik zip repozytorium PureVPN.Jak zainstalować VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. otwarty Kodi na twoim urządzeniu> Idź do Dodatki menu.zainstaluj VPN na Kodi Jarvis
 3. Kliknij Instalator pakietu (ikona pola) > Teraz wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja.jak zainstalować VPN dla streamingu Kodi
 4. Otwórz plik zip Zip PureVPN > Poczekaj na powiadomienie.jak dodać VPN na Kodi
 5. Wrócić do Menu główne Kodi > Iść do Dodatki menu> otwarty Dodatki programowe > Kliknij PureVPN> Kliknij Ustawienia dodatków.purevpn do instalacji kodi
 6. Iść do Konfiguracja VPN płyta > Wpisz swój Nazwa użytkownika i hasło PureVPN > Kliknij OK > Teraz wybierz serwer, z którym chcesz się połączyć.

bezpieczne przesyłanie strumieniowe za pomocą VPN dla Kodi

Żywotność PureVPN

PureVPN od czasu do czasu oferuje pakiet dożywotni w okresie świątecznym, ale obecnie nie oferuje żadnego pakietu dożywotniego. Jednak oferuje ekskluzywny pakiet z 2-letnią zniżką w cenie pakietu rocznego, tj. USA2,91 USD / miesiąc.

PureVPN za darmo

Niestety, PureVPN za darmo to tylko mistyfikacja, ponieważ nie oferuje żadnego bezpłatnego pakietu, dlatego musimy nazwać to „darmową rzeczą” mitem. Niemniej jednak PureVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która prawie oznacza to samo.

Darmowe alternatywy PureVPN

Niestety, jeśli nie planujesz kupować PureVPN dla Kodi lub PureVPN dla firestick i decydujesz się na darmową usługę Kodi VPN, musimy poinformować Cię, że zawsze są wrażliwe i nie są tak niezawodne. Tak czy inaczej, oto niektóre z najlepszych darmowych alternatyw PureVPN:

 1. Windscribe
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Ukryj mnie
 5. Goosevpn

Zanotuj wszystkie jego funkcje i upewnij się, że porównujesz je z funkcjami PureVPN Kodi. Otrzymasz wyraźny obraz, dlaczego zalecam stosowanie PureVPN Kodi zamiast jakiegokolwiek innego dostawcy VPN. Jedną z najbardziej znaczących rzeczy jest to, że ma własny dodatek Kodi w przeciwieństwie do innych VPN, które twierdzą, że są na najwyższym poziomie, ale nie mają dedykowanego dodatku Kodi.

Wersja próbna PureVPN

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy to płatna wersja próbna, oferowana przez PureVPN bezpłatnie dla użytkowników. W przypadku niezadowolenia lub problemów w użytkowaniu użytkownik może łatwo uzyskać zwrot pieniędzy. Jednak w dykcji PureVPN nie ma czegoś takiego jak bezpłatny okres próbny. Wierzę, że kiedy zainstalujesz PureVPN na Kodi i użyjesz go, na pewno zaczniesz go kochać.

Alternatywne wersje próbne PureVPN

Jedną z najlepszych alternatyw dla PureVPN jest Celo VPN, który oferuje 2-dniowy okres próbny. Podobnie jak inne usługi VPN na najwyższym poziomie, nie prowadzi również dzienników.

Zapakować

PureVPN to najlepsza usługa Kodi VPN posiadająca wiele niesamowitych funkcji w bardzo rozsądnej cenie. Innymi słowy, możemy nazwać to imponującą cyfrową ochroną tak tanio, jak to możliwe.

PureVPN obejmuje prawie wszystkie aspekty, które powinna mieć dobra sieć VPN. W tej recenzji PureVPN omówiliśmy każdy aspekt i funkcje PureVPN, aby ułatwić Ci decyzję o zakupie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me