У цьому огляді йдеться про службу VPN, яка стверджує, що є найшвидшою службою VPN Kodi у світі; Це правильно, ми говоримо про PureVPN. Немає сумнівів, що це одна з найпопулярніших і настійно рекомендованих VPN-сервісів, але чи витримує вона свої вимоги?

PureVPN базується в Гонконзі, який має 2000+ серверів, що надають 300 000+ IP-адрес у 180+ країнах; зробити це вершиною лінійки VPN-сервісу.

Щодо підтримки клієнтів та задоволеності, PureVPN знає, як про це піклуватися. Вони забезпечують Цілодобова підтримка в прямому чаті та 30-денна гарантія повернення грошей, які надають лише деякі інші VPN-послуги.

Надання атрибутів безпеки, таких як PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & Протоколи IKEv2 з 10 одночасними входами, PureVPN, безумовно, є вершиною лінійки VPN, яку потрібно вибрати. Він підтримує всі основні ОС (операційні системи), такі як Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick і FireTV, Roku, RaspberryPi тощо.

Прочитайте цей огляд PureVPN, щоб виявити оновлені характеристики.

Огляд PureVPN Kodi

Плюси PureVPNМінуси PureVPN
Ви можете мати своє виділений IP для трансляції з KodiЖодних безкоштовних випробувань, на відміну від Windscribe

2000+ серверів в 180+ країни, що мають навколо 300 000+ IP-адреси, ви можете мати будь-яке з них і передавати свободуПолітика жорсткого повернення коштів

У ньому є виділений Коді Аддон (Перевірте інші найкращі коді-аддони)
Перемикач Internet Kill і брандмауер NAT щоб захистити вас у разі відключення Інтернету під час трансляції
7 днів гарантія повернення грошей у випадку будь-якої проблеми або незадоволення
24/7/365 Підтримка прямого чату завжди в наявності
Політика нульового журналу щоб захистити конфіденційність потокового потоку Kodi
10 одночасних реєстрацій, щоб ви могли насолоджуватися потоками з друзями
Сумісний з маршрутизаторами, щоб ви могли захистити бездротове з’єднання
Найбільша колекція серверів у Оптимізовані сервери P2P для Великобританії, США та Канади для користувачів Kodi

Огляд цін PureVPN

PureVPN має три різні пакети, щомісячний, річний та ексклюзивний дворічний пакет. Ціна за 1 місяць становить 10,95 дол. США на місяць, тоді як його щорічний пакет коштує США 2,91 дол на місяць. Вище за них найкраща ціна PureVPN – це США $ 2,91 на місяць для пакету на 2 роки, що дійсно є чудовою пропозицією і набагато дешевше, ніж expressvpn.

Ви не натрапляєте на такі пропозиції та функції за такою низькою ціною. Це, безумовно, чудовий пакет і головна причина, чому PureVPN отримують високу оцінку.

Огляд серверів PureVPN

сервери purevpn по всьому світу

У PureVPN більше 750 серверів по всьому світу; їх розміщення на континенті представлено нижче:

огляд серверів purevpn

PureVPN Kodi Addon

Однією з причин, що я віддаю перевагу PureVPN на Kodi перед іншими постачальниками Kodi VPN, є те, що в ньому є виділений аддіон Kodi VPN, який ви можете встановити через його сховище. послуги за допомогою цього додатку Kodi.

Як встановити PureVPN на Kodi

Усі користувачі, які використовують Kodi Leia 18, дотримуються цієї процедури, щоб встановити додаток PureVPN Kodi на останню версію Kodi.

 1. Завантажте Zip-файл сховища PureVPN.Як встановити VPN на Kodi Krypton 17.6
 2. відчинено Коді на своєму пристрої> Перейти до Додатки меню.встановити vpn на kodi jarvis
 3. Клацніть на Установник пакета (піктограма коробки) > Тепер виберіть Встановити з zip-файлу варіант.Як встановити vpn для потокового коді
 4. Відкрийте завантажений zip-файл Zip PureVPN > Зачекайте сповіщення.Як додати vpn на kodi - -
 5. Повернутися до Головне меню Kodi > Йти до Додатки меню> відчинено Додатки до програми > Натисніть на PureVPN> Клацніть Налаштування додатків.purevpn для налаштування коді
 6. Йти до Конфігурація VPN панель > Введіть свій Ім’я користувача та пароль PureVPN > Натисніть кнопку ОК > Тепер виберіть сервер для підключення зі списку.

захищена потокова програма з vpn для коді

PureVPN Термін експлуатації

PureVPN пропонує періодичну пропозицію пакетних пропозицій періодично у святковий сезон, однак на даний момент не пропонує жодного довічного пакету. Однак він пропонує ексклюзивний пакет зі знижкою на 2 роки за ціною 1-річного пакету, тобто у США$ 2,91 / місяць.

PureVPN Безкоштовно

На жаль, PureVPN безкоштовно – це лише підступ, оскільки він не пропонує жодного безкоштовного пакету, і тому ми повинні називати це міткою «безкоштовна річ». Тим не менш, PureVPN пропонує гарантію повернення грошей на 30 днів, що майже означає те саме.

Безкоштовні альтернативи PureVPN

На жаль, якщо ви не плануєте купувати PureVPN для Kodi або PureVPN для фіксації та вибираєте безкоштовний сервіс Kodi VPN, тоді ми повинні повідомити вам, що вони завжди вразливі і не такі надійні. У будь-якому разі, ось кілька найкращих альтернатив PureVPN:

 1. Вітропис
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Сховати.me
 5. Goosevpn

Візьміть на замітку всі його функції та переконайтесь, що ви порівнюєте їх з функціями PureVPN Kodi. Ви отримаєте чітке уявлення, чому я рекомендую вам використовувати PureVPN Kodi, а не будь-який інший постачальник VPN. Одне з найвизначніших речей – це те, що він має власний додаток Kodi на відміну від будь-якого іншого VPN, який стверджує, що є першокласним, але не має спеціального додатку Kodi..

Судова процедура PureVPN

30-денна гарантія повернення грошей – це виплачена пробна версія, пропонована PureVPN безкоштовно для користувачів. У разі незадоволення або проблеми у використанні користувач може легко отримати відшкодування. Однак у дикції PureVPN немає такого поняття, як безкоштовне випробування. Я вважаю, що як тільки ви встановите PureVPN на Kodi та використаєте його, ви обов’язково почнете любити його.

Пробні альтернативи PureVPN

Однією з найкращих альтернатив для PureVPN є Celo VPN, який пропонує 2-денну пробну версію. Як і інші найвищі VPN-сервіси, вони також не зберігають журналів.

До завершення

PureVPN – найкраща служба Kodi VPN, яка має безліч дивовижних функцій за дуже прийнятною ціною. Іншими словами, ми можемо назвати його вражаючим цифровим захистом максимально дешевим.

PureVPN охоплює майже всі аспекти, які повинен мати хороший VPN. У цьому огляді PureVPN ми обговорили всі аспекти та особливості PureVPN, щоб полегшити рішення про покупку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me