Спортивна матриця Kodi addon пропонує живі потокові фарби для американського кубка світу та спорту Fifa. Цей додаток насправді є імпровізованою формою популярного додатку Pure Sports Kodi, який був доступний через репортаж Pure і Pure Repo розміщувався у сховищі Blamo.

Однак сховище Blamo пішло вниз і взяло з собою всі ці додатки. Додаткові додатки Kodi є дуже тиловими, і саме тому Sports Matrix має велике значення серед користувачів, що надається перевагу з vpn на kodi.

Репозиторій спортивної матриці Kodi Addon

Спортивна матриця Kodi Addon доступна через MasterZd Repo, який має всі великі додатки Kodi, такі як Нептун, Піднімаючись, Уран і Планета ММА тощо. Раніше це було доступне через знаменитий сховище Blamo, але його було закрито кілька тижнів тому і з тих пір користувачі Kodi залишалися безпорадними.

Ось URL-сховище: http://kodimatija.eu/repo/

Як встановити спортивну матрицю на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

Виконайте вказані нижче дії, щоб встановити надбудову Sports Matrix Kodi на свій пристрій:

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування (шестерня) значок) > Відкриється нове вікно, і ви побачите деякі варіанти > Виберіть Файловий менеджер з доступних варіантів > Двічі клацніть на Додати джерело варіант.Як встановити спортивну матрицю на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої
 2. Відкриється діалогове вікно, клацніть там, де написано  > Тип http://kodimatija.eu/repo/ > Клацніть гаразд > Назвіть це URL-адреса як “MasterZd“Та натисніть гаразд > Двічі перевірте введену URL-адресу та ім’я та натисніть кнопку ОК ще раз, щоб закрити діалогове вікно.Завантажте спортивну матрицю Kodi addon
 3. Поверніться до головного меню Kodi та натисніть на Додатки на лівій панелі меню > Натисніть на Коробка значок.установка спортивної матриці на kodi jarvis
 4. Тепер натисніть на Встановити з zip-файлу варіант > Виберіть MasterZd > Натисніть на сховище.masterzd-1.1.5 > Зачекайте сповіщення.zip-файл спортивної матриці
 5. Після появи повідомлення натисніть на Встановити з сховища > Виберіть MasterZDRepo > Відкрийте Додатки до відео папку > Прокрутіть список та виберіть Спортивна матриця > Клацніть Встановити і чекати сповіщення.

сховище спортивної матриці

Завантажити спортивну матрицю Kodi

Пряме завантаження – це найпростіший спосіб встановлення будь-якого додатку, і якщо ви бажаєте вибрати цю процедуру, виконайте наступні дії:

 1. Завантажте Сховище MasterZd Zip файл. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Відкрийте Kodi.
 3. Натисніть на Додатки вкладка
 4. Натисніть на Коробка значок.
 5. Тепер натисніть на Встановити з zip-файлу варіант.
 6. Перегляньте вашу систему та завантажте завантажений zip-файл > Зачекайте сповіщення.
 7. Натисніть на Встановити з сховища.
 8. Виберіть MasterZd Repo.
 9. Відкрийте Додатки до відео папку.
 10. Виберіть Спортивна матриця.
 11. Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

Спортивна матриця вниз / не працює / помилки / виправлення

Немає потоків

Однією з найпоширеніших помилок при сторонніх додатках для потокового відео є помилка “Нема потоків доступних”. Він з’являється під час спроби отримати доступ до потоку з додатку.

Основна причина цієї помилки – недоступність провайдерів або потокових посилань. Ще одна причина полягає в тому, що через помутніння кешу, скраппери не в змозі перенести потокові посилання.

Виправити

Щоб виправити цю помилку, очистіть кеш додатку та провайдерів, і надбудова зможе легко схопити потокові посилання. Інша справа, щоб перевірити, оновлено чи доповнено ваш додаток. Якщо доступне оновлення, виконайте це.

Не вдалося встановити залежність

Багато користувачів додатків Sports Matrix Kodi повідомили про цю помилку, оскільки це оголошення раніше було доступне в програмі Pure Repo, розміщеній у сховищі Blamo.

Нещодавно репозиторій Blamo закрився, і всі користувачі Kodi, які намагаються встановити форму надбудови попереднього джерела, стикаються з проблемами залежності..

Ця проблема виникає, коли у сховищі є деякі файли, які відсутні, або якщо сховище застаріло.

Виправити

Встановіть надбудову Sports Matrix Kodi з сховища MasterZd (як зазначено вище в процедурі встановлення). Оскільки він недоступний ніде, крім цього сховища, і він має оновлену версію Sports Matrix.

Висновок

Користувачі Kodi дуже вподобані Ace Streams через їх безперебійну трансляцію. Лише кілька спортивних додатків Kodi, які забезпечують якісний досвід та Sports Matrix, увійшли до змагань у потрібний час.

Потокові посилання, що надаються цим додатком, прекрасно працюють, тому саме це важливо. Той факт, що цей додаток оновлює час для тома, – це чудова річ, тому що це показує, що ця надбудова тут залишається.

Однак використання сторонніх додатків Kodi для потокового відео взагалі не є безпечним через проблеми конфіденційності. Тому використовуйте VPN, щоб захистити свою свободу в Інтернеті та транслювати трансляцію, не побоюючись будь-яких клопотів чи перерв.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me