Dodatek Sports Matrix Kodi zapewnia atramenty strumieniowe na żywo dla American Sports i Fifa World Cup. Ten dodatek jest w rzeczywistości improwizowaną formą popularnego dodatku Pure Sports Kodi, który był dostępny poprzez Pure repo, a Pure Repo był hostowany przez Blamo Repository.

Jednak repozytorium Blamo uległo awarii i zabrało ze sobą wszystkie te dodatki. Dodatki sportowe Kodi są bardzo z tyłu i dlatego Sports Matrix ma ogromne znaczenie wśród użytkowników, co jest preferowane z VPN na Kodi.

Repozytorium dodatków do Sport Matrix Kodi

Sports Matrix Kodi Addon jest dostępny za pośrednictwem MasterZd Repo, który ma wszystkie wspaniałe dodatki Kodi, takie jak Neptune Rising, Uranus i Planet MMA itp. Wcześniej był dostępny za pośrednictwem słynnego repozytorium Blamo, ale został wyłączony kilka tygodni temu i od tego czasu użytkownicy Kodi byli bezradni.

Oto adres URL repozytorium: http://kodimatija.eu/repo/

Jak zainstalować Sports Matrix na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej

Wykonaj czynności wymienione poniżej, aby zainstalować na urządzeniu dodatek Sports Matrix Kodi:

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia (Gear Ikona) > Otworzy się nowe okno i zobaczysz kilka opcji > Wybierać Menedżer plików z dostępnych opcji > Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj źródło opcja.Jak zainstalować Sports Matrix na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 2. Otworzy się okno dialogowe, kliknij tam, gdzie jest napisane  > Rodzaj http://kodimatija.eu/repo/ > Kliknij dobrze > Nazwij to URL tak jak “MasterZd”I kliknij dobrze > Sprawdź dwukrotnie wprowadzony adres URL i nazwę, a następnie ponownie kliknij OK, aby zamknąć okno dialogowe.Pobierz dodatek Sports Matrix Kodi
 3. Wróć do menu głównego Kodi i kliknij Dodatki kartę z panelu menu po lewej stronie > Kliknij na Pudełko Ikona.ustaw macierz sportową na kodi jarvis
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Wybierz MasterZd > Kliknij repository.masterzd-1.1.5 > Poczekaj na powiadomienie.plik zip z matrycą sportową
 5. Po wyświetleniu powiadomienia kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz MasterZDRepo > Otworzyć Dodatki wideo teczka > Przewiń listę i wybierz Matryca sportowa > Kliknij zainstalować i czekaj na powiadomienie.

repozytorium macierzy sportowych

Pobierz Sports Matrix Kodi

Bezpośrednie pobieranie jest najprostszym sposobem instalacji dowolnego dodatku, a jeśli chcesz wybrać tę procedurę, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz Repozytorium MasterZd Zip plik. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Otwórz Kodi.
 3. Kliknij Dodatki patka
 4. Kliknij na Pudełko Ikona.
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.
 6. Przeglądaj swój system i załaduj pobrany plik zip > Poczekaj na powiadomienie.
 7. Kliknij Zainstaluj z repozytorium.
 8. Wybierz MasterZd Repo.
 9. Otworzyć Dodatki wideo teczka.
 10. Wybierz Matryca sportowa.
 11. Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Macierz sportowa w dół / nie działa / błędy / poprawki

Brak dostępnych strumieni

Jednym z najczęstszych błędów w dodatkach do przesyłania strumieniowego wideo innych firm jest błąd „Brak dostępnych strumieni”. Pojawia się podczas próby uzyskania dostępu do strumienia z dodatku.

Podstawową przyczyną tego błędu jest niedostępność dostawców lub linków do przesyłania strumieniowego. Innym powodem jest to, że z powodu zmętnienia pamięci podręcznej skrobaki nie usuwają linków przesyłanych strumieniowo.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, wyczyść pamięć podręczną i dostawców dodatków, a dodatek będzie mógł łatwo pobierać łącza strumieniowe. Kolejna rzecz do sprawdzenia, czy Twój dodatek jest aktualny, czy nie. Jeśli dostępna jest aktualizacja, zrób to.

Nie udało się zainstalować zależności

Wielu użytkowników dodatku Sports Matrix Kodi zgłosiło ten błąd, ponieważ ta reklama była wcześniej dostępna w Pure Repo, hostowanym przez Blamo Repository.

Repozytorium Blamo zostało niedawno zamknięte i wszyscy użytkownicy Kodi próbujący zainstalować ten dodatek z poprzedniego źródła napotykają problemy z zależnościami.

Ten problem występuje, gdy w repozytorium brakuje niektórych plików lub gdy repozytorium jest przestarzałe.

Naprawić

Zainstaluj dodatek Sports Matrix Kodi z repozytorium MasterZd (jak wspomniano powyżej w procedurze instalacji). Ponieważ nie jest dostępny nigdzie indziej niż to repozytorium i ma zaktualizowaną wersję Sports Matrix.

Wniosek

Strumienie Ace są bardzo preferowane przez użytkowników Kodi ze względu na ich płynne przesyłanie strumieniowe. Tylko kilka sportowych dodatków Kodi, które zapewniają wysoką jakość gry, a Sports Matrix weszło do rywalizacji we właściwym czasie.

Łącza przesyłane strumieniowo przez ten dodatek działają idealnie, co się liczy. To, że ten dodatek aktualizuje czas na tome, jest świetną rzeczą do zobaczenia, ponieważ pokazuje, że ten dodatek jest już dostępny.

Jednak korzystanie z zewnętrznego dodatku Kodi do przesyłania strumieniowego nie jest wcale bezpieczne ze względu na problemy z prywatnością. Dlatego używaj VPN, aby chronić swoją swobodę online i streamować bez obawy o jakiekolwiek kłopoty lub zakłócenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me