Netflix jest obecnie największą marką w branży rozrywkowej. Miliony użytkowników korzystają z tej usługi w celu zaspokojenia swoich potrzeb w zakresie rozrywki. Wielu użytkowników robi to za pomocą najlepszej sieci VPN dla Netflix jako obejścia, aby uzyskać US Netflix w swoim kraju. Podczas gdy wielu przeglądających po prostu nie korzysta z darmowych sieci VPN, które współpracują z Netflix, ponieważ ich nie ma.

Netflix rozprzestrzenił swoją sieć w ponad 190 krajach na całym świecie, co pomogło mu zdobyć duży udział w rynku. Niemniej jednak, mimo że wszystkie te kraje należą do sieci Netflix, nie udostępniają tej samej biblioteki treści.

Oznacza to, że tytuły treści dostępne i dostępne w serwisie Netflix ze Stanów Zjednoczonych mogą nie być dostępne w innych regionach, takich jak Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie lub Japonia. Powodem jest to, że każdy dystrybutor treści ma pewne ograniczenia, a niektóre problemy licencyjne uniemożliwiają Netflix oferowanie wszystkich treści w każdym regionie.

Każdy region ma własną bibliotekę Netflix, mającą prawie takie same tytuły jak inne biblioteki, z wyjątkiem tych ograniczonych przez dystrybutorów treści z powodu problemów licencyjnych.

Innymi słowy, będziesz mieć oryginały Netflix dostępne na całym świecie w bibliotece Netflix w każdym regionie, ale niektóre programy są ograniczone do określonych regionów. To ograniczenie geograficzne można obejść tylko za pomocą niezawodnej usługi VPN, która oferuje całkowitą anonimowość, w przeciwnym razie VPN dla Netflix nie będzie działał.

Na dzień dzisiejszy Netflix jest najczęściej używaną usługą przesyłania strumieniowego online na całym świecie i nie ma wątpliwości, że jest to wcześniejszy wybór każdego obserwatora. Główną przyczyną tej popularności Netflix jest to, że oferuje szeroki wybór treści dla każdego regionu, a jakość przesyłania strumieniowego jest wyjątkowa.

Oto lista kilku znanych krajów spośród ponad 190 krajów, które mają dostęp do Netflix:

Zjednoczone Królestwo (Wielka Brytania)BangladeszIzraelSri Lanka
Stany ZjednoczoneBelgiaWłochySzwecja
AustraliaBrazyliaMalezjaSzwajcaria
NiemcyBułgariaMeksykindyk
AfganistanKanadaHolandiaZjednoczone Emiraty Arabskie
IndieDaniaRumuniaSri Lanka
FrancjaEgiptArabia SaudyjskaSzwecja
PakistanGrecjaSingapurSzwajcaria
JaponiaHongkongKorea Południowa (Republika Korei)indyk
ArgentynaIndonezjaHiszpaniaZjednoczone Emiraty Arabskie

To przewaga Netflix nad innymi konkurentami!

Co to jest błąd Netflix Sreaming?

Ograniczenia geograficzne w serwisie Netflix to jedyna rzecz, której nienawidzi obserwujący go obojętnie, ponieważ poza tym nie ma na co narzekać!

Na początku wielu użytkowników próbowało ominąć ograniczenia geograficzne dotyczące dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix (która ma najlepszą i największą liczbę tytułów treści) przez serwery proxy, prywatny dostęp do Internetu Netflix i bezpłatne usługi VPN.

Początkowo próbowali tego obejść, ale poważnie zaszkodziło to reputacji Netflix oraz przychodom i uczciwości dystrybutorów treści.

Kiedy korzystanie z serwerów proxy i VPN stało się znaczącą praktyką, Netflix był zmuszony podjąć poważne działania przeciwko niemu. Dlatego Netflix opracował bloker VPN, który może wykrywać i ograniczać dostęp serwerów proxy i serwerów VPN do Netflix.

Blokowanie VPN okazało się pozytywne w przypadku Netflix, ponieważ nie ma już serwerów proxy i bezpłatnych VPN można użyć do ominięcia ograniczeń.

Wiele popularnych usług VPN, takich jak prywatny dostęp do Internetu, które uważane są za najlepsze VPN dla Netflix, ma na czarnej liście swoje serwery. Gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do strumieni Netflix, omijają ograniczenia bibliotek przez serwery znajdujące się na czarnej liście lub nawet na nowych serwerach, ale gdy próbują odtworzyć strumień, Netflix wyświetla błąd, który wygląda następująco:

Netflix VPN nie działa

Ten błąd jest ostatnią rzeczą, którą każdy użytkownik VPN chce zobaczyć!

Blokowanie VPN wzbudziło obawy dostawców VPN i dało im nową subdomenę. Dlatego; wiodący dostawcy VPN zaczęli dodawać kolejne serwery, a niektórzy dostawcy nawet wymyślili specjalną funkcję Netflix Unblock.

Jak oglądać Netflix za pomocą VPN?

Netflix i wyluzuj! Kiedyś było to popularne hasło, ale teraz zostało zastąpione Netflix i VPN!

VPN dla Netflix stał się niezbędnym narzędziem dla obserwujących na całym świecie, ponieważ bez niego nie mogą uzyskać dostępu do najlepszych z Netflix. Najlepsi dostawcy VPN są bardzo skoncentrowani na zapewnianiu najlepszych serwerów dla maniaków na parze online, aby ominąć ograniczenia geograficzne Netflix bez wykrycia i odnieśli sukces w tym zakresie.

Aby oglądać Netflix z VPN, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: Załóżmy, że chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix spoza USA za pomocą VPN.

 1. Zarejestruj się w usłudze VPN, tworząc konto na oficjalnej stronie dostawcy VPN i kup abonament. Dostawcy VPN oferują plany miesięczne, roczne i dwuletnie, aby zobaczyć, które z nich odpowiadają Twoim potrzebom.
 2. Pobierz klienta VPN z oficjalnej strony dostawcy.
 3. Zainstaluj klienta VPN na swoim urządzeniu.
 4. Otwórz zainstalowaną aplikację i zaloguj się do swojego konta VPN, wprowadzając dane logowania, które zostały zarejestrowane na stronie internetowej dostawcy.
 5. Teraz klient wyświetli menu funkcji, wybierz funkcję, która uzasadnia korzystanie z VPN. Na przykład, jeśli używasz do odblokowania biblioteki Netflix, wybierz jedną z funkcji, takich jak streaming online, anonimowe przeglądanie lub anonimowość lub dowolna podobna funkcja. Niektóre sieci VPN wyznaczyły funkcje odblokowania Netflix, jeśli VPN, którego używasz, ma tę funkcję, wybierz tę funkcję.
 6. Po nawiązaniu połączenia z serwerem w USA otwórz przeglądarkę i przejdź do Netflix.com.
 7. Zaloguj się do swojego konta Netflix, a zobaczysz pełną bibliotekę Netflix US przed sobą.

Tam masz odblokowaną bibliotekę Netflix US z VPN. Jest to bardzo prosta procedura, ponieważ widać, że w tej procedurze nie są wymagane żadne poprawki sprzętu ani oprogramowania.

Oto kolejny przykład dotyczący usługi VPN, która odblokowuje Netflix za pomocą rozszerzenia przeglądarki Chrome, a nie klienta klienckiego.

PureVPN jest jednym z najpopularniejszych dostawców VPN i jest bardzo preferowany przez maniaków streamingu online ze względu na jego wspaniałą usługę. Jednak najciekawszą rzeczą w PureVPN jest to, że może ominąć ograniczenia Netflix jedynie poprzez rozszerzenie przeglądarki.

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować i ominąć ograniczenia Netflix, jeśli jesteś użytkownikiem PureVPN:

 1. Zarejestruj się / zasubskrybuj dowolny abonament PureVPN.
 2. Pobierz rozszerzenie przeglądarki PureVPN (Chrome lub Firefox).
 3. Po dodaniu go do przeglądarki zaloguj się do konta PureVPN i po prostu kliknij Połącz. Zostaniesz połączony z optymalnym serwerem w USA.
 4. Teraz otwórz stronę Netflix i zaloguj się do swojego konta Netflix.
 5. Wyszukaj dowolny film lub program telewizyjny, który chcesz obejrzeć, ale nie był dostępny w Twoim regionie.

Prosty!

Netflix blokuje VPN

Netflix ma sprytny sposób na przechwycenie wszystkich intruzów ograniczeń za pomocą swojego blokera VPN. Gdy użytkownik łączy się z serwerem VPN, adres IP serwera jest maskowany, co pozwala mu ominąć ograniczenia geograficzne.

Jednak niektóre sieci VPN mogą zmienić twój adres IP, ale nie adres DNS, co pozwala blokerowi Netflix VPN wykryć, że używasz proxy lub VPN do odblokowania. Blokowanie Netflix VPN sprawdza i porównuje adres IP i adres DNS, a jeśli się nie zgadzają, ogranicza to dostęp do strumieni.

Problem ten napotykają głównie proxy, darmowe VPN i przeciętni użytkownicy VPN, ponieważ ci dostawcy mogą twierdzić, że oferują pełną anonimowość, ale w rzeczywistości mają błędy, które powodują wyciek DNS i wiele innych problemów. Korzystanie z takich usług jest zawsze ryzykowne, ponieważ takie usługi VPN narażają Cię na ataki hakerskie i złośliwe oprogramowanie.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix zapewni, że nie będzie żadnych wycieków IP ani DNS, abyś mógł cieszyć się streamingiem bez żadnych problemów. Dlatego zawsze polecam ludziom korzystanie z renomowanych i zaufanych dostawców VPN zamiast takich usług VPN, które mogą zagrozić Twojemu bezpieczeństwu i prywatności.

Jak obejść zakaz Netflix VPN?

Ominięcie zakazu Netflix VPN nie jest już łatwym zadaniem, ponieważ Netflix blokuje natychmiastowy dostęp VPN i nie tylko, ale także wymienia ten konkretny serwer na swojej liście bloków. Wielu dostawców VPN wciąż ma problemy z ulepszaniem swoich usług, podczas gdy wiodący dostawcy VPN już wypracowali sobie solidne podstawy, udoskonalając swoje usługi, aby zostać uznanymi za najlepsze VPN dla Netflix.

Jeśli masz problemy z obejściem zakazu Netflix VPN, naprawdę musisz zmienić dostawcę VPN!

Wybierz VPN, który naprawdę może ominąć zakaz Netflix VPN i ma wiele serwerów do wyboru, ponieważ gdy serwery są ograniczone, szanse na zbanowanie są większe.

Aby złagodzić Twoje obawy, ustawiliśmy pięciu dostawców VPN, z których możesz korzystać bez żadnych obaw. Udostępniliśmy również wyniki testów prędkości, aby udowodnić ich wiarygodność.

Najlepsza VPN dla Netflix, która działa w 2018 roku

Ustawiłem 5 dostawców VPN po przetestowaniu ich zakazu Netflix VPN z obejściem możliwości i szybkości przesyłania strumieniowego ich serwerów.

Surfshark – # 1 VPN dla Netflix

Surfshark to niesamowity dostawca VPN, który oferuje wspaniałe funkcje i godną pochwały usługę. Działa płynnie, bez zakłóceń i łączy się natychmiast z dowolnym serwerem z dowolnego regionu. Jego szybkość jest głównym czynnikiem, który poleciłbym każdemu.

Nawet jeśli korzystasz z Netflix na Kodi, możesz używać tej VPN dla Kodi.

Netflix CTA

Plusy

Szybka łączność

Zintegrowany bloker reklam i trackerów

Ponad 500 serwerów w 50 krajach

Rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox

Szybkie serwery zapewniające doskonałe wrażenia strumieniowe

Brak wycieków DNS lub IP

Polityka ścisłego braku dzienników

Cons

x Brak możliwości zabicia

Netflix US Library Unblocked

Połączyłem się z serwerem Surfshark US Server i próbowałem uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix. Program, którego szukałem, to „Penny Dreadful”, który jest ograniczony tylko do regionu USA i nie można go przesyłać strumieniowo poza USA.

surfuj rekin za pomocą Netflix

VPN podłączony do serwera w mgnieniu oka, a ja zostałem podłączony do serwera Surfshark US Los Angeles (jak widać na powyższym obrazku). Byłem w stanie uzyskać dostęp do tego programu bez żadnych problemów, a jakość przesyłania strumieniowego była idealna. Nie spotkałem się z żadnymi problemami z buforowaniem ani awariami, a Netflix nie wykrył użycia VPN.

Podobał mi się cały odcinek w jakości HD i tak, korzystałem z połączenia internetowego 20 Mb / s. Przeprowadziłem test prędkości podczas strumieniowania programu na Netflix z SurfShark i byłem zszokowany, gdy zobaczyłem wyniki:

surfuj z rekinem za pomocą Netflix

ExpressVPN – # 2 Najlepsza sieć Netflix VPN

ExpressVPN Netflix jest zawsze uważany za najlepszego, ale nieco droższego dostawcę VPN spośród wszystkich innych dostawców. Funkcje ExpressVPN są wyjątkowe, a jego wydajność jest po prostu niesamowita. Oto kilka faktów, które kwalifikują go jako optymalną sieć Netflix VPN:

Plusy

Ma ponad 2000 serwerów w około 94 krajach

Polityka ścisłego braku dzienników

Szybka łączność

3 jednoczesne połączenie

Brak ograniczenia przepustowości

Dołączona funkcja Kill Switch

Cons

Wysoko wycenione plany

ExpressVPN twierdzi, że jest najwyższej klasy usługą VPN i nigdy nie spotkałem się z takim problemem, korzystając z ExpressVPN, który mógłby być inny. Jednak podczas próby uzyskania dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix za pomocą ExpressVPN wydarzyło się coś nieoczekiwanego:

Serwer ExpressVPN Chicago dla Netflix

Serwer ExpressVPN Chicago

Tak, dobrze zgadłeś!

ExpressVPN nowy serwer dla Netflix

Serwer ExpressVPN NewYork

Próbowałem uzyskać dostęp do Netflix za pomocą dwóch różnych serwerów ExpressVPN; Nowy Jork i Chicago. Obaj ominęli ograniczenia geograficzne i mogłem wyszukać program „Prawo i porządek” (program ograniczony geograficznie). Obaj jednak nie mogli przesłać strumieniowo programu, ponieważ nie mogli ominąć zakazu Netflix VPN.

Jest to coś, czego nigdy się nie spodziewałem, ale kiedy próbowałem uzyskać dostęp do strumienia za pośrednictwem serwera ExpressVPN Washington DC, zadziałało!

Strumień działał całkiem dobrze i nie napotkałem żadnych problemów z prędkością ani ograniczeniami przez ten serwer. Obejrzałem cały odcinek i nie spotkałem się z żadnymi problemami z buforowaniem ani przerwami.

ExpressVPN Netflix odblokowany z serwerem Washington DC

Serwer ExpressVPN Washington DC

Podczas transmisji programu przetestowałem szybkość serwera ExpressVPN (Washington DC), a wyniki były dość imponujące.

Szybkość przesyłania strumieniowego Expressvpn

Ten test szybkości pokazuje, że serwery ExpressVPN są dość szybkie, jak sam się przekonasz. Jedną z rzeczy, które uświadomiłem sobie po wypróbowaniu ExpressVPN z Netflix, jest to, że jeśli korzystasz z dobrego Netflix VPN i grozi ci zablokowanie VPN, nie powinieneś się poddawać i ciągle przeszukiwać serwery.

PureVPN – nr 3 VPN, który współpracuje z Netflix

PureVPN należy do najlepszych dostawców VPN i cieszy się dużą popularnością ze względu na niesamowite funkcje i najwyższą jakość. PureVPN jest najlepszym wyborem obserwatorów i streamerów online ze względu na dużą różnorodność serwerów i wydajność ich serwerów.

Plusy

Ponad 2000 serwerów w 180 regionach

Funkcja Kill Switch

Dozwolone jest do 5 jednoczesnych logowań

Funkcja Split Tunneling

24-godzinna obsługa czatu

Polityka braku dzienników

Cons

x Powolna łączność

x Napotkani pingi

Aby sprawdzić, czy PureVPN działa z Netflix, czy nie, przetestowałem usługę PureVPN i próbowałem uzyskać dostęp do programu Criminal Minds z amerykańskiej biblioteki Netflix, ponieważ ten program nie jest dostępny w innych bibliotekach Netflix.

Jedną rzeczą do podkreślenia tutaj jest to, że PureVPN omija zakaz Netflix VPN i ograniczenia geograficzne, ale nie przez swojego klienta stacjonarnego. Będziesz musiał zainstalować rozszerzenie przeglądarki PureVPN, aby uzyskać dostęp do Netflix.

Dlatego zainstalowałem rozszerzenie przeglądarki PureVPN chrome i podłączyłem się do serwera US. Nawiązanie połączenia zajęło od 20 do 30 sekund, co nie jest tak szybkie w porównaniu z SurfShark VPN. W każdym razie po połączeniu się z serwerem próbowałem uzyskać dostęp do Netflix i odniosłem sukces w pierwszym Go!

Szukałem programu, znalazłem go, a następnie zacząłem streamować. Streaming był nieprzerwany i szczerze mówiąc, nie napotkałem żadnych problemów z buforowaniem. Nawet jakość strumienia była świetna, ponieważ jakość obrazu nie ulegała pikselizacji, co wyjaśnia, że ​​PureVPN ma szybkie serwery.

Odblokowany PureVPN Netflix

Wykonałem test prędkości podczas kontynuowania przesyłania strumieniowego, a wyniki były następujące:

prędkość przesyłania strumieniowego pureVPN dla serwisu Netflix

Jak widać, prędkość pobierania serwera była bardzo dobra, pod warunkiem, że korzystałem z połączenia 20 Mb / s. Byłem jednak zdumiony, widząc dużą liczbę pingów wykrytych przez narzędzie testujące, i jednocześnie byłem zaskoczony, ponieważ nie napotkałem żadnych problemów z buforowaniem.

NordVPN – nr 4 VPN, który współpracuje z Netflix

NordVPN jest tyranem w branży VPN i jednym z niewielu dostawców VPN, którzy nigdy nie zawiedli swoich użytkowników z uwagi na fakt, że od czasu do czasu ulepszają swoje usługi.

Plusy

Wysokiej klasy szyfrowanie

Do 6 jednoczesnych połączeń

Natychmiastowa łączność

Ponad 5000 serwerów w 62 krajach

Rozszerzenie przeglądarki

Polityka braku dzienników

Cons

x Plany abonamentowe nieco zawyżone

x Niska prędkość serwera do przesyłania strumieniowego

Wydajność NordVPN Netflix zawsze była wysoko ceniona przez użytkowników z całego świata i nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej niezawodnych dostawców VPN. Musiałem jednak upewnić się, że działa z Netflix, zanim poleciłem go użytkownikom, dlatego przetestowałem NordVPN z Netflix pod kątem dostępu do amerykańskiej biblioteki Netflix..

Bingo! To działa.

NordVPN pomyślnie przeszedł test anonimowości, uzyskując dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix i nie został wykryty przez program blokujący VPN Netflix. Następną rzeczą było przesłanie transmisji z ograniczeniami geograficznymi, więc postanowiłem przesłać strumieniowo niesamowity film Ex-Machina. Jest to film z ograniczeniami geograficznymi i nie jest dostępny w innych bibliotekach Netflix.

Nordvpn z Netflix

Strumień zaczął się dobrze, ale napotkałem pewne opóźnienia na serwerze, ponieważ buforowanie włączało się i wyłączało. Mówiąc najprościej, nie lubiłem streamować Netflix z NordVPN z powodu opóźnień w strumieniach. Jednak prędkość ciągle się zmieniała, a przesyłanie strumieniowe zostało trzykrotnie zaburzone.

Netflix Nordvpn

Test prędkości podczas przesyłania strumieniowego Netflix z serwerem NordVPN pokazuje, że prędkość oferowana przez serwer była bardzo niska.

nord vpn prędkość transmisji strumieniowej

Ta prędkość serwera jest powodem, dla którego streaming z NordVPN nie okazał się wspaniałym doświadczeniem. Niemniej jednak nie jest tak w przypadku każdego serwera, niektóre serwery wydają się być powolne, podczas gdy inne mogą zapewnić dużą szybkość. Serwer, którego próbowałem w nocy, nie był w stanie zaoferować dobrej przepustowości, ale na pewno będą serwery, które mogą zaoferować lepszą prędkość.

CyberGhost – # 5 VPN dla Netflix US

CyberGhost to kolejny dostawca VPN, który z dnia na dzień ulepsza swoje usługi i tworzy sobie grunt wśród najlepszych dostawców VPN. Oto kilka szczegółów, dlaczego polecam CyberGhost użytkownikom Netflix VPN.

Plusy

Ponad 3000 serwerów w 61 krajach

Dedykowana funkcja odblokowania Netflix

Ponad 500 serwerów tylko w USA

Funkcja Kill Switch

45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Do 7 jednoczesnych połączeń

Polityka braku dzienników

Cons

Problemy z obsługą na żywo

Wolne serwery

Najlepszą rzeczą, jaką zauważysz w CyberGhost, jest to, że ma on dedykowaną funkcję odblokowywania Netflix w swoim kliencie. Jednak gdy próbowałem uzyskać dostęp do biblioteki Netflix US poprzez niestandardową funkcję połączenia przez połączenie z serwerem Dallas, bloker Netflix VPN wykrył to.

cyberghost netflix

Pomyślałem więc o wypróbowaniu dedykowanej funkcji Netflix, która jest dostępna w sekcji Odblokuj strony internetowe i połączyła się pomyślnie. Udało mi się ominąć ograniczenia geograficzne biblioteki i próbowałem przesłać strumieniowo program „Fosters” (który jest dostępny tylko w amerykańskiej bibliotece Netflix) i strumieniowanie rozpoczęło się bez żadnych problemów.

cyberghost netflix sprzyja odblokowaniu

Jednak szybkość połączenia CyberGhost jest nieco niepokojąca, ponieważ połączenie z usługą zajmuje około 3 do 4 minut. CyberGhost powinien wypełnić tę lukę jak najszybciej.

Jeśli chodzi o prędkość strumienia, było w porządku, ponieważ dwukrotnie miałem problemy z buforowaniem. Testowałem prędkość serwera podczas przesyłania strumieniowego i to uzasadnia, dlaczego strumień był tak wolny.

prędkość przesyłania strumieniowego w trybie cyberghost

Poza szybkością wydajność była dobra, ponieważ nie spotkałem się z żadnymi problemami z blokadą VPN po tym, a najbardziej podobał mi się interfejs klienta, który jest bardzo prosty.

Ogólnie kwalifikuje się do bycia jednym z pięciu największych dostawców Netflix VPN i jeśli poprawi swoją wydajność, może pójść dalej.

Darmowa sieć VPN współpracująca z Netflix

Jak już wcześniej wspomniałem, proxy i bezpłatne VPN nie są w stanie ominąć zakazu Netflix VPN, dlatego wypróbowanie dowolnej bezpłatnej usługi jest po prostu stratą czasu. Znajdziesz w Internecie szereg artykułów omawiających bezpłatne VPN do uzyskiwania dostępu do Netflix, ale nie wszyscy dostawcy VPN, o których wspominają, są w rzeczywistości wolni. Zalecają użytkownikom wypróbowanie okresów próbnych zamiast kupowania ich i twierdzą, że są to bezpłatne VPN.

Nie zamierzam wprowadzać w błąd moich czytelników i dlatego mówię, że jeśli naprawdę chcesz wypróbować darmową VPN dla Netflix, możesz albo wypróbować okresy próbne wyżej wymienionych dostawców V PN lub wypróbować tych trzech dostawców VPN, którzy oferują również okresy próbne:

 1. Hotspot Shield
 2. Tunelowy Niedźwiedź
 3. Keenow

Nie są to wiarygodni dostawcy Netflix VPN, ale można do pewnego stopnia używać z Netflix. Nie gwarantuję jednak, że ci dostawcy VPN będą mogli ominąć ograniczenia geograficzne Netflix i blokowanie Netflix VPN, czy nie.

Najgorszy VPN dla Netflix – VPN i Smart DNS, które nie działają już z Netflix

Jeśli miałbym wymienić najgorszego dostawcę VPN, który w ogóle nie współpracuje z Netflix, to musiałby to być prywatny dostęp do Internetu (PIA), ponieważ bloker Netflix VPN umieścił na czarnej liście wszystkie swoje serwery, których można użyć do uzyskania dostępu do Netflix. Tego dostawcy VPN nie można już wykorzystywać do uzyskiwania dostępu do Netflix, dlatego też PIA jest wykluczane z równania Netflix. PIA zapewniła użytkownikom serwerów Doliny Krzemowej dostęp do Netflix, a wszystkie z nich są teraz blokowane przez Netflix.

Jeśli chodzi o Smart DNS, według mnie jest to coś niewiarygodnego, ponieważ usługa może czasami ominąć ograniczenia, ale nie za każdym razem. Pomimo twierdzeń SmartDNS o zapewnieniu dostępu do amerykańskiego serwisu Netflix, jego usługa nie jest dość spójna.

Możesz mieć dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix przez kilka dni, jeśli masz szczęście, ale szczęście to wciąż się kończy. Dlatego SmartDNS nie jest zalecaną usługą z mojej strony.

Jak zmienić region Netflix lub przejść do ulubionej biblioteki

W systemie Netflix nie ma takiej funkcji, która umożliwia zmianę biblioteki zgodnie z wyborem. Aby to zrobić, potrzebujesz VPN, który ma serwery określonego regionu, z którego chcesz uzyskać dostęp do biblioteki i powinien być wystarczająco dobry, aby ominąć ograniczenia Netflix.

Mówiąc najprościej, możesz zmienić swój region Netflix przez VPN!

Zilustrowałem już wszystkie szczegóły, zapoznaj się z nimi, a znajdziesz procedurę łączenia się z biblioteką żądanych regionów.

Netflix VPN Reddit

Komentarz z dyskusji Komentarz cheeseburgerwaffles z dyskusji "Jak zdobyć wszystko na Netflix?…. Nie tylko biblioteka amerykańska".

Chłopak podzielił się swoim doświadczeniem, że próbował uzyskać dostęp do Netflix za pomocą PVN, ale wykrył go bloker VPN Netflix. Nie wiemy, której sieci VPN użył do ominięcia ograniczeń Netflix, ponieważ nic o tym nie wspomniał. Jednak sądząc po wykryciu jego VPN, musi to być darmowy VPN lub dowolny mierny dostawca VPN.

Komentarz z dyskusji .

Ten użytkownik próbuje uzyskać dostęp do Netflix za pośrednictwem PureVPN, ale nie miał szczęścia. Cóż, jak już wcześniej wspomniałem, PureVPN jest doskonałym wyborem do ominięcia ograniczeń geograficznych Netflix, ale możesz to zrobić tylko za pomocą rozszerzenia przeglądarki.

Wniosek

Netflix jest obecnie gigantem rozrywki, ale wiele osób nie wie, że Netflix nie jest czymś, co zaczęło się kilka lat temu. Istnieje już od 21 lat, jak zaczęło się w 1997 roku, kiedy nie było znaku ani idei cyfrowej rozrywki.

Zaczęło się jako usługa wypożyczania filmów online, a teraz jest królem cyfrowego przemysłu rozrywkowego. Netflix naprawdę zmienił branżę rozrywkową dzięki swoim wysokim standardom.

Netflix poczynił nie tylko odważne kroki w celu zachowania swojej integralności, jak blokowanie dostępu do VPN i serwerów proxy, a także segregacja bibliotek bibliotek pod względem regionu. Z jednej strony jest to zniechęcające dla użytkowników, ale jakość treści Netflix również zmusiła użytkowników do trzymania się tego.

Użytkownicy mają taką obsesję na punkcie Netflix, że próbują znaleźć wszystkie możliwe obejścia omijania ograniczeń Netflix, aby uzyskać dostęp do najlepszych z Netflix. Ten napęd w użytkownikach dał ogromny impuls branży VPN i stworzył konkurencję w samej branży VPN.

Tylko kilku dostawców VPN udało się osiągnąć standard obejścia zakazu Netflix VPN i zapewnienia użytkownikom dostępu do treści ograniczonych geograficznie. Netflix blokuje dostęp VPN nie dlatego, że ma coś przeciwko użytkownikowi, ale z powodu presji napotyka dystrybutorów treści.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me