тубі-тв-на-коді

Додаток Tubi TV Kodi – це зупинка для всіх розваг, оскільки в ньому є найновіші та популярні фільми та телешоу з усього світу. Ця додаткова пропозиція Фільми та телепередачі з усіх жанрів, таких як Бойовик, Комедія, Жахи, Драма, Стенд-комедія та багато іншого.

Використання VPN на Kodi настійно рекомендується для забезпечення конфіденційності в Інтернеті та надання доступу до вмісту з обмеженою географічною діяльністю.

Додаток Tubi TV Kodi відомий тим, що забезпечує високоякісні потоки для кожного заголовку контенту, і він не розчаровує своїх користувачів збоями чи показом помилок, а тому є одним з найкращих коді аддонів.

Сховище Tubi Kodi Addon

Додаток TubiTV Kodi доступний через сховище майстра Diamond Wizard, в якому розміщено кілька інших популярних додатків Kodi, таких як Cartoon Network, Vortex та новий вилка Exodus; Додаток для кінотеатру Масло Коді. URL-адреса сховища: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Як встановити телевізор Tubi на Kodi Leia та Krypton

Програму Kodbi TV Kodi addon можна легко встановити у версії 17.6 Kodi Krypton всього за 2 хвилини, виконавши наступні кроки:

 1. відчинено Коді на своєму пристрої > Натисніть на шестерню значок (налаштування) у верхньому рядку стовпця зліва.як встановити тубі-телевізор на kodi krypton 17.6
 2. З’явиться нове вікно, натисніть на Файловий менеджер варіант.як додати tubi tv kodi addon на kodi криптон 17.6
 3. Тепер двічі клацніть на Додати джерело > З’явиться діалогове вікно з адресною смужкою та полем імені. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса “http://repo.rubyjewelwizard.com/” і натисніть кнопку гаразд > Дайте ім’я цій URL-адресі як “Diamond ‘ і Клацніть гаразд > Тепер натисніть Гаразд і діалогове вікно закриється.завантажити tubi tv kodi addon
 4. Поверніться до головного меню Kodi > Натисніть на Додайтеоні з лівої стовпця.встановити сховище tubi kodi addon
 5. Натисніть на “значок поля”У верхньому лівому куті > З’явиться нове вікно із переліком опцій, клацніть Встановити з zip-файлу > Виберіть Алмаз > Клацніть INSTALL_DIAMOND_REPO / > Потім натисніть на сховище.Diamond-Wizard-Repo.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.завантажити zip-файл tubi tv
 6. Натисніть на Встановити із сховища > Виберіть Diamond Wizard Repo > Натисніть на Доповнення для відео > Натисніть на ТУБИТВвстановити тубі-телевізор із алмазного сховища
 7. Удар Встановити і зачекайте, поки надбудова включена, ви побачите сповіщення, коли інсталяція закінчиться.

налаштування тубі на вогнеборці kodi

Як встановити Tubi TV Kodi на Jarvis версії 16 або вище

Якщо ви використовуєте версію Jarvis від Kodi, виконайте наступні дії, щоб встановити безкоштовні фільми на Tubi TV, які передають поточний додаток Kodi:

 1. відчинено Коді.
 2. Натисніть на Система.
 3. Натисніть на Файл Менеджер.
 4. Подвійне клацання Додайте Джерело.
 5. Клацніть Жоден і Введіть це URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Клацніть Зроблено > Введіть назву “Diamond ‘ > Клацніть Зроблено > Натисніть кнопку ОК.
 6. Повернення до Коді Головне меню.
 7. Клацніть Система знову > Натисніть на Додайтеоні.
 8. Натисніть на Встановити з Zip Файл.
 9. Прокрутіть униз і виберіть “Diamond ‘ > Натисніть наDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Тепер натисніть на Встановити з Сховище.
 11. відчинено Diamond Wizard Repo > Йти до Відео Додайтеоні
 12. Натисніть на ТУБИТВ.
 13. Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Як встановити Tubi TV Kodi на Fire Stick

Ви також можете використовувати дивовижний додаток Tubi TV Kodi на своєму FireStick Device, але вам доведеться встановити Kodi на FireStick.

Після встановлення Kodi на FireStick, пройдіть ці кроки та встановіть надбудову Kodi.TV Kodi для передачі найкращого вмісту з найкращим потоковим пристроєм із найкращим vpn для firestick.

 1. відчинено Коді додаток на Fire Stick
 2. відчинено Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Після цього дотримуйтесь процедури встановлення TubiTV на Kodi Krypton версії 17.6, згаданої раніше в цьому посібнику. Процедура з цього моменту для підопічних схожа.

Tubi TV Kodi Завантажити

 1. Завантажте Zip-файл Tubi TV Kodi на свій пристрій
 2. Біжи Коді > відчинено Додайтеоні
 3. Натисніть на “Піктограма поля” > Виберіть Встановити з zip-файлу варіант > відкрити завантажений поштовий файл переглянувши вашу систему > Зачекайте сповіщення.
 4. Виберіть Встановити із сховища > відчинено Diamond Wizard Repo > Йти до Доповнення для відео папку > Виберіть
 5. Клацніть Встановити >Зачекайте сповіщення.

Це процедура прямого завантаження телевізора Tubi для версії Kodi Leia, криптонової версії 17.6, та Kodi Leia версії 18. Це дійсно найпростіша процедура встановлення будь-якого стороннього додатка.

Tubi TV Down / Не працює / Помилки / Виправлення

Телевізор Tubi – це відмінне доповнення з точки зору продуктивності, і користувачі висловлюють не так багато проблем щодо помилок та проблем. Однак ви можете зіткнутися з двома помилками під час використання цих додатків, і ви повинні знати, як з ними боротися.

Помилка журналу перевірки

Помилка журналу перевірки зазвичай спливає, коли системний кеш і резервні дані накопичуються високо. Боятися не помилки, і її можна виправити досить легко.

Виправити

Якщо вам доведеться зіткнутися з цією помилкою, очистіть кеш-пам’ять системи та інші резервні дані в меню налаштувань та перезапустіть свій Kodi. Якщо це не вирішує вашу проблему, спробуйте знову встановити надбудову.

Немає потоків

Це поширена помилка, яку помітили майже в кожному відеопотоці аддіона Kodi. Ця помилка спливає під час спроби отримати доступ до назви вмісту з будь-якої категорії вмісту. Ця помилка з’являється через те, що або заголовок вмісту, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, є новим випуском, тому його потоки недоступні в Інтернеті, або надбудова не може скремтувати посилання від постачальників.

Виправити

Виправте цю помилку, оновивши надбудову Kodi, оскільки, коли ви оновлюєте надбудову, його бібліотека також оновлюється разом із її постачальниками. Після оновлення надбудови очистіть кеш надбудови, щоб надбудова могла краще переносити посилання. Це повинно виправити помилку No Streams.

Висновок

Телевізор Tubi – це чудове доповнення Kodi для спостерігачів від запою через різноманітність вмісту, яку він пропонує. Лише деякі додатки Kodi забезпечують безперебійну розвагу такими чудовими можливостями. Я спробував надбудову сам і дійшов висновку, що цей додаток є дивовижним з точки зору швидкості та доступності.

Додаток встановлюється плавно і працює чудово, жодних збоїв чи відставання не спостерігалось. Загалом, у вашій бібліотеці додатків Kodi це чудова добавка.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me