tubi-tv-on-kodi

Tubi TV Kodi to jeden przystanek dla całej rozrywki, ponieważ zawiera wszystkie najnowsze i popularne filmy i programy telewizyjne z całego świata. Ta dodatkowa oferta obejmuje filmy i programy telewizyjne ze wszystkich gatunków, takich jak akcja, komedia, horror, dramat, komedia stand-up i wiele innych.

Korzystanie z VPN w Kodi jest wysoce zalecane, aby zapewnić prywatność w Internecie i zapewnić dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi.

Tubi TV Kodi słynie z zapewniania wysokiej jakości strumieni dla każdego tytułu treści i nie rozczarowuje użytkowników awarią lub wyświetlaniem błędów, a zatem jednym z najlepszych dodatków kodi.

Repozytorium dodatków Tubi Kodi

Dodatek TubiTV Kodi jest dostępny za pośrednictwem Diamond Wizard Repository, w którym znajduje się kilka innych popularnych dodatków Kodi, takich jak Cartoon Network, Vortex i nowy rozwidlenie Exodus; Dodatek Movie Theater Butter Kodi. Adres URL repozytorium to: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Jak zainstalować Tubi TV na Kodi Leia i Krypton

Tubi TV Dodatek Kodi można łatwo zainstalować na Kodi Krypton w wersji 17.6 w zaledwie 2 minuty, wykonując następujące czynności:

 1. otwarty Kodi na twoim urządzeniu > Kliknij koło zębate Ikona (ustawienia) z górnego rzędu lewej kolumny.jak zainstalować tubi tv na kodi krypton 17.6
 2. Pojawi się nowe okno, kliknij Menedżer plików opcja.jak dodać tubi tv kodi addon na kodi krypton 17.6
 3. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Pojawi się okno dialogowe z paskiem adresu i polem nazwy. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/” a następnie kliknij dobrze > Nadaj nazwę temu adresowi URL jako „Diament’ i kliknij dobrze > Teraz kliknij Dobrze a okno dialogowe zostanie zamknięte.pobierz tubi tv kodi addon
 4. Wróć do głównego menu Kodi > Kliknij Dodajons z lewej kolumny.zainstaluj repozytorium tubi kodi addon
 5. Kliknij na “ikona pola”Obecny w lewym górnym rogu > Pojawi się nowe okno z listą opcji. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Wybierz Diament > Kliknij INSTALL_DIAMOND_REPO / > Następnie kliknij repository.Diamond-Wizard-Repo.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.pobierz plik zip tv tubi
 6. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Repozytorium Diamond Wizard > Kliknij Dodatki wideo > Kliknij TUBITVzainstaluj tubi tv z repozytorium diamentów
 7. Trafienie zainstalować i poczekaj, aż dodatek zostanie włączony, zobaczysz powiadomienie o zakończeniu instalacji.

zainstaluj tubi na Firestick Kodi

Jak zainstalować Tubi TV Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

Jeśli korzystasz z wersji Jarvis firmy Kodi, wykonaj następujące kroki, aby zainstalować bezpłatne filmy Tubi TV przesyłające strumieniowo dodatek Kodi:

 1. otwarty Kodi.
 2. Kliknij System.
 3. Kliknij Plik Menedżer.
 4. Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło.
 5. Kliknij Żaden i wpisz to URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Kliknij Gotowe > Wpisz imię ‘Diament’ > Kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 6. Wróć do Kodi Menu główne.
 7. Kliknij System jeszcze raz > Kliknij Dodajons.
 8. Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik.
 9. Przewiń w dół i wybierz „Diament’ > KliknijDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn.
 11. otwarty Repozytorium Diamond Wizard > Iść do Wideo Dodajons
 12. Kliknij TUBITV.
 13. Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak zainstalować Tubi TV Kodi na Fire Stick

Możesz także użyć niesamowitego dodatku Tubi TV Kodi na urządzeniu FireStick, ale będziesz musiał zainstalować Kodi na FireStick.

Po zainstalowaniu Kodi w FireStick, wykonaj następujące kroki i zainstaluj dodatek Tubi.TV Kodi, aby przesyłać strumieniowo najlepszą zawartość za pomocą najlepszego urządzenia do przesyłania strumieniowego z najlepszym VPN na Firestick.

 1. otwarty Kodi aplikacja na Fire Stick
 2. otwarty Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Następnie postępuj zgodnie z procedurą instalacji TubiTV na Kodi Krypton wersja 17.6, wspomnianą wcześniej w tym przewodniku. Procedura od tego momentu na oddziałach jest podobna.

Tubi TV Kodi Pobierz

 1. Pobierz plik Zip Tubi TV Kodi na swoje urządzenie
 2. Biegać Kodi > otwarty Dodajons
 3. Kliknij na “Ikona pola” > Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja > otworzyć pobrany plik zip przeglądając system > Poczekaj na powiadomienie.
 4. Wybierz Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium Diamond Wizard > Iść do Dodatki wideo teczka > Wybierz
 5. Kliknij zainstalować >Poczekaj na powiadomienie.

Jest to procedura bezpośredniego pobierania Tubi TV dla wersji Kodi Leia krypton wersja 17.6 i Kodi Leia wersja 18. Jest to rzeczywiście najprostsza procedura instalacyjna dla dowolnego dodatku innej firmy.

Tubi TV nie działa / nie działa / błędy / poprawki

Tubi TV jest doskonałym dodatkiem pod względem wydajności i użytkownicy nie zgłaszali wielu obaw dotyczących błędów i problemów. Możesz jednak napotkać dwa błędy podczas korzystania z tych dodatków i powinieneś wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić.

Sprawdź błąd dziennika

Błąd dziennika sprawdzania zwykle wyskakuje, gdy pamięć podręczna systemu i dane zaplecza są ułożone w stos. Nie jest to błąd, którego można się bać i można go łatwo naprawić.

Naprawić

Jeśli napotkasz ten błąd, wyczyść pamięć podręczną systemu i inne dane zaplecza z menu ustawień i uruchom ponownie Kodi. Jeśli to nie rozwiąże problemu, spróbuj ponownie zainstalować dodatek.

Brak dostępnych strumieni

Jest to częsty błąd, który został zauważony w prawie każdym dodatku Kodi do strumieniowej transmisji wideo. Ten błąd pojawia się podczas próby uzyskania dostępu do tytułu treści z dowolnej kategorii treści. Ten błąd pojawia się, ponieważ albo tytuł zawartości, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest nową wersją, dlatego jego strumienie nie są dostępne online lub dodatek nie usuwa danych od dostawców.

Naprawić

Napraw ten błąd, aktualizując dodatek Kodi, ponieważ gdy aktualizujesz dodatek, jego biblioteka jest również aktualizowana wraz z jego dostawcami. Po zaktualizowaniu dodatku wyczyść pamięć podręczną dodatków, aby dodatek mógł lepiej zeskrobać łącza. To powinno naprawić błąd braku strumieni.

Wniosek

Tubi TV to świetny dodatek Kodi dla wielbicieli oglądania ze względu na różnorodność treści, które oferuje. Tylko kilka dodatków Kodi zapewnia nieprzerwaną rozrywkę dzięki tak wspaniałym funkcjom. Sam wypróbowałem ten dodatek i doszedłem do wniosku, że ten dodatek jest niesamowity pod względem szybkości i dostępności.

Dodatek instaluje się płynnie i działa dobrze, nie wystąpiły żadne usterki ani opóźnienia. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny dodatek do biblioteki dodatków Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me