Оновлення: сховище Blamo вимкнулося, а аддон недоступний у будь-якому іншому сховищі. Отже, ви можете перевірити альтернативи Урану.

Uranus Kodi надбудова – вилка відомого додатку Elysium Kodi. Цей додаток має майже всі ті ж особливості Elysium, як фільми, телевізійні шоу та трансляція телевізійних програм у прямому ефірі. Він здобув велику репутацію серед усіх інших популярних додатків Kodi. Крім того, якість потоків, що надаються цим додатком, дійсно чудова, що включає в себе і SD, і HD.

Ви можете дотримуватися нашого посібника, щоб дізнатися, як встановити надбудову Uranus Kodi на свій пристрій. Однак потокове передавання через таку надбудову завжди ризиковано, тому обов’язково використовуйте надійний сервіс Kodi VPN для захисту конфіденційності в Інтернеті.

Як встановити Uranus Kodi на Krypton версії 17.6 або вище

 1. відчинено Коді > Натисніть на Значок шестерні > відчинено Файловий менеджер > Nподвійний клацання на Додати джерело варіант з лівого стовпця.Як встановити uranus kodi
 2. З’явиться нове вікно, натисніть на область, де написано і тип http://repo.mrblamo.xyz/ > Натисніть на Гаразд > Дайте ім’я цьому джерелу як Blamo Repo > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову закрити діалогове вікно.як встановити uranus kodi на криптон версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться до Домашній екран > Натисніть на Додатки вкладка > Відкриється нове вікно.як встановити uranus kodi на jarvis версії 16 або новішої
 4. Клацніть на Значок поля присутній у верхньому лівому куті > Натисніть на Встановити з Zip File варіант.Як встановити uranus kodi на firestick
 5. Тепер прокрутіть і виберіть Blamo Repo зі списку > Виберіть сховище.гриффін-0.0.6.zip > З’явиться повідомлення про те, що “Додаток увімкнено”.uranus kodi завантажити
 6. Після появи повідомлення натисніть на Встановити з сховища варіант > відчинено Грифіновий сховищеуран коді аддон
 7. Перейти до Додатки до відео папку та виберіть Уран зі списку > Клацніть встановити і чекати поки не буде завантажено та встановлено надбудову > Повідомлення з’явиться після завершення встановлення.

сховище урана коді

Як встановити Uranus Kodi на Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Kodi Jarvis V16.
 2. Натисніть на Система > Натисніть на Файловий менеджер.
 3. Подвійне клацання Додати джерело > Натисніть “Ніхто > введіть URL-адреса http://repo.mrblamo.xyz/ > Клацніть Зроблено.
 4. Назвіть це джерело медіа як Blamo Repo > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Повернутися до Головна сторінка Kodi > Натисніть на Система > Натисніть на Додатки.
 6. Виберіть Встановити з Zip File > відчинено Blamo Repo > Натисніть на сховище.грифін-0,0,6 > Зачекайте сповіщення.
 7. Тепер виберіть Встановити з сховища > відчинено Гриффін Репо.
 8. Йти до Додатки до відео.
 9. Натисніть на Уран > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Як встановити Uranus Kodi на Fire Stick

 1. відчинено Коді на Fire Stick. Якщо ви не встановили Kodi на Fire Stick, то спочатку встановіть його.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Після цього виконайте описані вище кроки для встановлення Uranus на установці Kodi Krypton, процедура з цього моменту далі така ж, як у Kodi Krypton.

Завантажити Уран Коді

 1. Завантажте Zip-файл на свій пристрій.
 2. Відкрийте Kodi > Клацніть значок шестірні > Перейдіть до файлового менеджера > Двічі клацніть Додати джерело
 3. Повернення на головний екран > Клацніть Додатки.
 4. Клацніть піктограму “Поле” > Клацніть Встановити з Zip-файлу.
 5. Перегляньте систему та відкрийте завантажений zip-файл > Зачекайте сповіщення.
 6. Клацніть Встановити з сховища > Виберіть Griffin Repo.
 7. Клацніть Додатки для відео > Клацніть Уран > Клацніть на Встановити > Зачекайте сповіщення.

Помилки Урана Коді / Не працює / Проблеми

Помилка журналу перевірки

Під час спроби встановити надбудову ви могли зіткнутися з цією помилкою. Ця помилка з’являється, якщо в сховищі додатків відсутні деякі файли, з яких ви намагаєтесь встановити надбудову. Ще однією причиною цієї помилки є заповнений кеш даних або резервні дані.

Виправити

Ви можете виправити цю помилку, спершу спробуйте очистити кеш на Kodi. Якщо очищення кешу допоможе, то сховище буде нормально. В іншому випадку спробуйте використовувати інший і надійний сховище для установки додатка. Репозиторій додатків, про який ми згадували в нашому блозі, випробуваний і протестований.

Не вдалося підключитися до сховища

Ця помилка може спливати, коли ви знаходитесь на кроці, де ви намагаєтесь встановити з сховища. Ця помилка з’являється, коли репозиторій, який ви використовуєте, оновлюється.

Виправити

Зачекайте оновлення сховища або виберіть інше сховище, щоб виправити цю помилку.

Огляди Урана Коді

Зазвичай огляди виникають, коли є якісь проблеми з додатком. Однак поки не повідомлялося про проблеми, пов’язані з цим доповненням. Тому ми не згадували жодних відгуків, оскільки просто похвалити надбудову здавалося б упередженим.

Заключні слова

Уран Коді – це дивовижна добавка Kodi, яка досить добре замінила Elysium. У додатку є кілька чудових функцій, таких як обліковий запис Trakt, а також не лише фільми та телешоу. Цей додаток вважається одним з найпопулярніших додатків, оскільки надбудова – це вилка, яка раніше була дуже популярною у спільноті Kodi. У цьому посібнику ми обговорили, як встановити Uranus Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me