Aktualizacja: repozytorium Blamo zostało zamknięte, a dodatek nie jest dostępny w żadnym innym repozytorium. Dlatego warto sprawdzić alternatywy Urana.

Dodatek Uranus Kodi to rozwidlenie słynnego dodatku Elysium Kodi. Ten dodatek ma prawie wszystkie te same funkcje Elysium, jak filmy, programy telewizyjne i transmisje na żywo. Zyskał doskonałą reputację wśród wszystkich popularnych dodatków Kodi. Ponadto jakość strumieni udostępnianych przez ten dodatek jest naprawdę świetna, ponieważ obejmuje zarówno SD, jak i HD.

Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować dodatek Uranus Kodi na swoim urządzeniu. Jednak przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem takiego dodatku jest zawsze ryzykowne, więc upewnij się, że korzystasz z niezawodnej usługi Kodi VPN w celu ochrony prywatności online.

Jak zainstalować Uranus Kodi na Krypton w wersji 17.6 lub wyższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ikona zębatki > otwarty Menedżer plików > N.kliknij dwukrotnie na Dodaj źródło opcja z lewej kolumny.jak zainstalować Uranus Kodi
 2. Pojawi się nowe okno, kliknij obszar, w którym jest napisane i wpisz http://repo.mrblamo.xyz/ > Kliknij Dobrze > Nadaj nazwę temu źródłu jako Blamo Repo > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować Uranus Kodi na Kryptonie w wersji 17.6 lub nowszej
 3. Powrót do Pulpit > Kliknij Dodatki patka > Otworzy się nowe okno.jak zainstalować uranus kodi na jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Kliknij Ikona pola obecny w lewym górnym rogu > Kliknij na Zainstaluj z pliku zip opcja.jak zainstalować Uranus Kodi na Firestick
 5. Teraz przewiń i wybierz Blamo Repo z listy > Wybierz repository.griffin-0.0.6.zip > Pojawi się powiadomienie z informacją „Włączono dodatek”.pobierz kodi uranus
 6. Po wyświetleniu powiadomienia kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > otwarty Repozytorium gryfauranus kodi addon
 7. Idź do Dodatki wideo folder i wybierz Uran z listy > Kliknij zainstalować i czekać aż dodatek zostanie pobrany i zainstalowany > Powiadomienie pojawi się po zakończeniu instalacji.

repozytorium uranus kodi

Jak zainstalować Uranus Kodi na Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. otwarty Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknij System > Kliknij Menedżer plików.
 3. Podwójne kliknięcie Dodaj źródło > Kliknij ‘Żaden’ > wejdz do URL http://repo.mrblamo.xyz/ > Kliknij Gotowe.
 4. Nazwij to źródło multimediów jako Blamo Repo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wrócić do Kodi Home > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > otwarty Blamo Repo > Kliknij repository.griffin-0.0.6 > Poczekaj na powiadomienie.
 7. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium > otwarty Griffin Repo.
 8. Iść do Dodatki wideo.
 9. Kliknij Uran > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak zainstalować Uranus Kodi na Fire Stick

 1. otwarty Kodi na Fire Stick. Jeśli nie zainstalowałeś Kodi na Fire Stick, zainstaluj go najpierw.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Następnie wykonaj kroki opisane powyżej, aby zainstalować Urana na instalacji Kodi Krypton, procedura od tego momentu jest taka sama, jak w przypadku Kodi Krypton.

Pobierz Uranus Kodi

 1. Pobierz plik Zip na swoje urządzenie.
 2. Otwórz Kodi > Kliknij ikonę koła zębatego > Przejdź do Menedżera plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło
 3. Wróć do ekranu głównego > Kliknij Dodatki.
 4. Kliknij ikonę pola > Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 5. Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Griffin Repo.
 7. Kliknij opcję Dodatki wideo > Kliknij Uran > Kliknij Zainstaluj > Poczekaj na powiadomienie.

Uranus Kodi Błędy / nie działa / problemy

Sprawdź błąd dziennika

Podczas próby zainstalowania dodatku mógł wystąpić ten błąd. Ten błąd pojawia się, jeśli w repozytorium dodatków brakuje plików, z których próbujesz zainstalować dodatek. Innym powodem tego błędu jest zapełnienie pamięci podręcznej lub danych zaplecza.

Naprawić

Możesz naprawić ten błąd, najpierw próbując wyczyścić pamięć podręczną na Kodi. Jeśli czyszczenie pamięci podręcznej pomaga, repozytorium jest w porządku. W przeciwnym razie spróbuj użyć innego i niezawodnego repozytorium do zainstalowania dodatku. Repozytorium dodatków, o którym wspomnieliśmy na naszym blogu, zostało wypróbowane i przetestowane.

Nie można połączyć się z repozytorium

Ten błąd może wyskakować, gdy jesteś na etapie, w którym próbujesz zainstalować z repozytorium. Ten błąd pojawia się, gdy używane repozytorium jest aktualizowane.

Naprawić

Poczekaj na aktualizację repozytorium lub wybierz inne repozytorium, aby naprawić ten błąd.

Uranus Kodi Recenzje

Zwykle recenzje pojawiają się, gdy występują pewne problemy z dodatkiem. Jednak nie zgłoszono jeszcze żadnych problemów związanych z tym dodatkiem. Dlatego nie wspominaliśmy o żadnych recenzjach, ponieważ chwalenie dodatku wydawałoby się stronnicze.

Ostatnie słowa

Uranus Kodi to niesamowity dodatek Kodi, który całkiem dobrze zastąpił Elysium. Dodatek ma kilka świetnych funkcji, takich jak konto Trakt, a także inne niż tylko filmy i programy telewizyjne. Ten dodatek jest oceniany jako jeden z najpopularniejszych dodatków, ponieważ jest on rozwidleniem, który był bardzo popularny w społeczności Kodi. W tym przewodniku omawialiśmy, jak zainstalować Uranus Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me