Kodi – це не лише для трансляції фільмів і телешоу чи перегляду ретро-комедій. Користувачі віддають його перевагу через найкращі додатки коді, які дозволяють користувачам передавати улюблені події в прямому ефірі, телевізійні шоу та інші прямі програми.

Існує кілька офіційних кращих додатків IPTV Kodi 2023 і є кілька чудових безкоштовних плагінів IPTV, розроблених також сторонніми розробниками. Однак багато людей стикаються з проблемами при встановленні аддонів або доступі до їх потоків.

Причина полягає в тому, що аддони телевізорів Kodi Live-обмежені та їх потоки не можна отримати за межами визначеного регіону без підтримки VPN на Kodi.

Як встановити Platinum Smart IPTV Kodi на Leia та Krypton

 1. Відкрийте Kodi > натисніть на значок шестірні (налаштування).
 2. Виберіть Менеджер файлів.
 3. Двічі клацніть на Додати джерело.
 4. Клацніть, де зазначено, та введіть цю URL-адресу: “http://legionworldtv.com/wizard” > натисніть кнопку ОК.
 5. Назвіть ім’я цього медіа-джерела «Legion Repo» та натисніть «Ок» > Двічі перевірте URL-адресу та ім’я та натисніть кнопку Ок ще раз.
 6. Поверніться до головного екрану > Натисніть меню Додатки.
 7. Клацніть на значку поля.
 8. Виберіть «Встановити з Zip-файла» > Виберіть плагін.video.iptvplatinum.zip > дочекайтеся сповіщення.

Як встановити Platinum Smart IPTV Kodi на Jarvis версії 16 або новішої

 1. Запуск Коді.
 2. Клацніть Система > відчинено Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело.
 3. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса: http://legionworldtv.com/wizard > Клацніть Зроблено.
 4. Назвіть це медіа-джерело Легіон Репо > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Поверніться до Коді Домашній екран > Йти до Система > Натисніть на Додатки меню > Виберіть Встановити з zip-файлу > Зачекайте сповіщення.
 6. Йти до Легіон Репо > відчинено плагін.video.iptvplatinum.zip.
 7. А повідомлення про встановлення додатка з’явиться.

Платинова Smart IPTV Kodi Завантажити

 1. Завантажте  Zip-файл > Йти до Додатки.
 2. Клацніть на Піктограма поля.
 3. Клацніть Встановити з Zip-файлу > Перегляньте систему та відкрийте завантажений zip-файл > дочекайтеся сповіщення.
  Nymeria Build Kodi 17.6 - Як встановити на Leia, Krypton та Jarvis

Платиновий список IPTV каналів Platinum

Ось деякі з каналів, які користувачі можуть переглядати на платформі IPTV Platinum:

 1. NBC
 2. FOX
 3. ABC Детройт
 4. WMYD TV20
 5. FXX США
 6. Спайк HD
 7. TRU TV HD
 8. Дикий телевізор
 9. Всесвітня риболовецька мережа
 10. Швидкість HD
 11. Ставка ТБ
 12. Час фільму
 13. Омні 1
 14. Омні 2
 15. CNN HD

15 кращих IPTV коді IPdons до 2023 року

 1. iTV
 2. Сільвр
 3. BGTime.TV
 4. Зарядка! TV Live
 5. Live Comet TV Live
 6. D8
 7. С31
 8. ЄЦБ телебачення
 9. Cerebro Prime
 10. Телевізійна мережа CW
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Бонус.TV
 14. Телевізор Boom Boom
 15. DFB TV

Найкращі додатки для IPTV Kodi для Leia Version 18

1) iTV

Кращий IPTV Коді Аддонс

iTV – телевізійна мережа, що базується у Великій Британії, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до їх трансляційного вмісту в Інтернеті. Користувачі Kodi можуть пряму трансляцію всіх британських каналів в прямому ефірі за допомогою iTV IPTV Kodi безкоштовного додатку.

2) Сильвр

Безкоштовна добавка Sylvr IPTV Kodi

Що стосується якості та функцій потоку, Sylvr чудово піднімає руки. Незважаючи на те, що пропонує лише декілька каналів, Sylvr є обов’язковим додатком у вашій бібліотеці Kodi. Було б краще, якби тільки пропонували якусь різноманітність. Тим не менш, надбудова працює добре, а інтерфейс дуже зручний.

3) BGTime.TV

BGTime bulgaria iptv free addon

BGTime.TV – це онлайн-сервіс болгарського телебачення, який дозволяє користувачам передплачувати улюблені болгарські канали. Користувачі можуть записувати, відтворювати та передавати потрібні канали. Додаток BGTime.TV IPTV – це офіційний додаток для користувачів Kodi, що дозволяє їм отримувати доступ до прямих телевізійних каналів та подій, реєструючись в Інтернеті.

4) Зарядка! TV Live

Зарядка! Телевізор IPTV Список Kodi Потокове передавання

Зарядка! це мережа мовлення для трансляції фільмів, телепередач, подій на живо та спортивних каналів. Він популярний через те, що він пропонує вмісту, який він пропонує користувачам. Користувачі Kodi можуть скористатися цією послугою досить легко у своїх додатках Kodi, встановивши офіційний заряд! Додаток для телевізора в режимі IPTV TV.

5) Comet TV Live

Comet TV Live iptv kodi list addon

Комета – це телеканал, який транслює вміст жанру наукової фантастики, як відкриття, історичні змови, інновації, винаходи тощо. Користувачі Kodi можуть легко отримати доступ до цього каналу в додатку Kodi, встановивши додаток Comet TV Live Kodi з офіційного сховища Kodi.

Найкращі додатки для IPTV Kodi для Krypton версії 17.6

1) D8

Кращі IPTV коді-аддони для Krypton версії 17.6

D8 – французький телеканал, і користувачі можуть легко отримати доступ до цього французького телеканалу та переглядати відео через офіційний додаток IPTV Kodi, доступний в офіційному сховищі додатків Kodi.

  Uzyskaj dostęp do Netflix USA i oglądaj programy telewizyjne, oglądaj filmy online z Netflix US Library

2) С31

C31 спільнота iptv коді список Addon

31 канал – це телеканал, що базується на інформації, освіті, спорті та розвазі. Це некомерційна спільнота телевізійного мовлення, що базується в Австралії.

Його зміст транслюється з гори Данденонг, охоплює деякі незнайомі зірки та якоря зсередини Вікторії. Майже 90 програм виходять в ефір щотижня і виробляються на внутрішньому ринку.

3) телебачення ECB

Європейський банк крикету IPTV коді m3u addon

Це IPTV Kodi m3u у Великобританії, який забезпечує прямі трансляції з офіційних веб-сайтів дошки крикетів Англії та Уельсу..

4) Cerebro Prime

Cerebro Prime IPTV Kodi m3u addon

Cerebro Prime – це приголомшливий додаток IPTV Kodi m3u для трансляції спортивних змагань та розваг на Kodi. Він також пропонує потоки для кінофільму та вмісту, пов’язаного з наукою.

5) Телевізійна мережа CW

Телевізійна мережа CW iptv kodi оплачена

Телевізійна мережа CW – це американська мережа мовлення, яка передає деякі найпопулярніші шоу, такі як Flash, Джейн Діва, iZombie, Джессіка Джонс, Щоденники вампіра і т.д. Бурбанк, Каліфорнія. Користувачі Kodi можуть легко переглядати всі передачі, доступні в телевізійній мережі CW, встановивши цю найкращу платню надбудови IPTV Kodi.

Найкращі додатки для IPTV Kodi для версії 16 Jarvis

1) Darkzide IPTV

Кращі IPTV коді-доповнення для версії 16 Jarvis

Одне, що, можливо, вискочило вам у голові після прочитання його імені, – це вміст жахів IPTV платним додатком Kodi. Однак це не так! Насправді це одне з найкращих додатків IPTV для потокових каналів з таких регіонів, як Норвегія, Данія та Швеція. Він має чудові потоки якості, але у вас можуть виникнути проблеми з мовою.

2) Телевізор ExPat

Expat TV Великобританії Iptv коді платний аддон

ExPat TV – це чудова платна добавка IPTV Kodi для потокового контенту, який обмежений географічним вмістом лише у Великобританії. Користувачі можуть встановити цей додаток Live IPTV і передавати свої улюблені фільми, телепередачі тощо з таких каналів, як BBC iPlayer.

3) Бонус.TV

bonus.tv російська iptv kodi завантажити

Bonus.TV – це російська послуга мовлення, яка дозволяє користувачам передавати потокові улюблені російські, українські та деякі міжнародні канали. Користувачі можуть дуже легко переглядати фільми, телепередачі та слухати улюблену музику, встановлюючи надбудову Bonus.Tv Kodi.

4) телевізор Boom Boom

Boom Boom iptv kodi завантажити

Доповнення Boom Boom TV Kodi дійсно зробило програму Live TV надбудовою, тому що в неї завантажено близько 1000 телевізійних телевізійних каналів на вибір, і ці канали є з різних регіонів, таких як Великобританія, США, Іспанія тощо. Це додаток -on сколихнув спільноту і за короткий час став одним з найкращих безкоштовних додатків IPTV Kodi.

  Jak oglądać Avengers Infinity War w Kodi Free Online Stream

5) DFB TV

DFB TV німецький iptv безкоштовно

DFB – це офіційний веб-сайт німецької національної футбольної команди, який надає всі внутрішні звіти та потоки, пов’язані з матчами та іншими новинами. Користувачі можуть встановити цей найкращий німецький додаток IPTV для передачі відео та новин, пов’язаних із футбольною командою Німеччини.

Платинові помилки IPTV IP / Не працює / Проблеми

Помилка журналу перевірки

Цей тип помилок виникає під час встановлення сховища або надбудови через відсутні файли у сховищі або надмірні дані кешу.

Виправити

Існує два етапи виправлення цієї помилки, оскільки причина невизначена. Спочатку очистіть кеш-пам’ять системи та додатків і спробуйте встановити та відкрити надбудову. Якщо це не допомагає, спробуйте перевстановити надбудову з надійного та оновленого сховища.

Не вдалося встановити залежність

Помилка залежності виникає, якщо користувач намагається встановити надбудову з застарілого сховища / джерела або якщо джерело хостингу вимкнено.

Виправити

Щоб вирішити цю помилку, завжди перед тим, як встановлювати надбудову, переконайтесь, що сховище, яке ви використовуєте для встановлення надбудови, оновлено та працює добре.

Платина Smart IPTV Огляди Kodi

Судячи з похвали, що Platinum IPTV отримує всюди по всьому світу, його можна назвати найулюбленішим додатком IPTV, який зараз в грі. Ми вишикували твіти користувачів, які хвалять цей додаток:

@ platinumiptv2 люблячі мої канали все ще споживаються. 6 місяців і досі її люблять!

– ADAM -aka- BIGZ (@bigz_cov) 31 березня 2023 року

Відмінний iptv m8, добре коштує щойно заплачених грошей за 1 рік так щасливий

– Гері Тернер (@ GARYrfc1872) 5 березня 2023 року

@ platinumiptv2 Дякую, працюю блискуче, так великий вибір виглядає так, що я не буду рухатися з телевізора протягом декількох місяців ??

– Bob (Animal) ™ (@Bob_Animal) 13 січня 2023 року

Користувачі також похвалили розробника додатка за підтримку у вирішенні їх запитів:

Зробив цей настрій минулого тижня і вражений поки що. Він також дуже чуйно реагував на повідомлення.

– Ендрю Томас (@twmscfc) 31 березня 2023 року

Заключні слова

Додатки для IPTV Kodi, про які ми згадували в цьому блозі, працюють і підходять відповідно до ваших потреб та вподобань. Це всі найпопулярніші додатки для IPTV, що доступні на полиці зараз, і ви не можете пропустити навіть одну з них, тому встановіть їх і почніть пряму трансляцію прямо зараз. Тим не менш, переконайтеся, що ви використовуєте службу Kodi VPN, намагаючись неофіційні додатки Kodi для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті.

Перейдіть у наш посібник “Як встановити VPN на Kodi”, щоб дізнатися більше про нього. Ви також можете вибрати безкоштовну послугу VPN Kodi, якщо ви не бажаєте платити за неї. Однак дуже рекомендується використовувати платну послугу VPN через різницю в особливостях. Сподіваємось, ви до цього часу зрозуміли, для чого вам потрібен VPN для Kodi з цим додатком.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me