Kodi służy nie tylko do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych lub oglądania komedii retro. Użytkownicy preferują go bardzo ze względu na najlepsze dodatki do kodi, które pozwalają użytkownikom przesyłać strumieniowo swoje ulubione wydarzenia na żywo, programy telewizyjne i inne programy na żywo.

Istnieje kilka oficjalnych najlepszych dodatków IPTV Kodi 2018, a także kilka świetnych bezpłatnych wtyczek IPTV opracowanych przez niezależnych programistów. Jednak wiele osób ma problemy z instalacją dodatków lub dostępem do swoich strumieni.

Powodem jest to, że dodatki Kodi Live TV są ograniczone geograficznie, a ich strumienie nie są dostępne poza wyznaczonym regionem bez wsparcia VPN na Kodi.

Jak zainstalować Platinum Smart IPTV Kodi na Leia i Krypton

 1. Otwórz Kodi > kliknij ikonę koła zębatego (ustawienia).
 2. Wybierz Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło.
 4. Kliknij tam, gdzie jest napisane i wpisz ten adres URL: „http://legionworldtv.com/wizard” > Kliknij OK.
 5. Nadaj nazwę temu źródłu mediów „Legion Repo” i kliknij OK > Sprawdź dwukrotnie adres URL i nazwę, a następnie ponownie kliknij OK.
 6. Wróć do ekranu głównego > Kliknij menu Dodatki.
 7. Kliknij ikonę pola.
 8. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Wybierz plugin.video.iptvplatinum.zip > poczekaj na powiadomienie.

Jak zainstalować Platinum Smart IPTV Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Uruchomić Kodi.
 2. Kliknij System > otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 3. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL: http://legionworldtv.com/wizard > Kliknij Gotowe.
 4. Nazwij to źródło multimediów Repozytorium Legionu > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Kodi pulpit > Iść do System > Kliknij Dodatki menu > Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Iść do Repozytorium Legionu > otwarty plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. ZA powiadomienie o instalacji dodatku pojawi się.

Pobierz Platinum Smart IPTV Kodi

 1. Pobierz  Plik zip > Iść do Dodatki.
 2. Kliknij Ikona pola.
 3. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip > poczekaj na powiadomienie.

Lista kanałów Platinum Smart IPTV

Oto niektóre z kanałów, które użytkownicy mogą oglądać na Platinum IPTV:

 1. NBC
 2. LIS
 3. ABC Detroit
 4. WMYD TV20
 5. FXX USA
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. Wild TV
 9. Światowa sieć rybacka
 10. Velocity HD
 11. Bet TV
 12. Czas filmu
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

15 najlepszych dodatków IPTV Kodi na 2020 rok

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Opłata! Telewizja na żywo
 5. Kometa TV na żywo
 6. D8
 7. C31
 8. EBC TV
 9. Cerebro Prime
 10. CW Television Network
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Bonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. Telewizja DFB

Najlepsze dodatki IPTV Kodi dla Leia w wersji 18

1) iTV

Najlepsze dodatki Kodi dla IPTV

iTV to brytyjska sieć telewizyjna, która umożliwia użytkownikom dostęp do nadawanych treści online. Użytkownicy Kodi mogą transmitować na żywo wszystkie brytyjskie kanały na żywo za pośrednictwem bezpłatnego dodatku iTV IPTV Kodi.

2) Sylvr

Sylvr IPTV Kodi darmowy dodatek

Jeśli chodzi o jakość strumienia i funkcjonalność, Sylvr jest świetny, bez dwóch zdań. Mimo że oferuje tylko kilka kanałów, Sylvr jest niezbędnym dodatkiem w bibliotece Kodi. Byłoby lepiej, gdyby miał do zaoferowania pewną różnorodność. Niemniej jednak dodatek działa dobrze, a interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

3) BGTime.TV

BGTime bułgaria iptv darmowy dodatek

BGTime.TV to internetowa usługa telewizji bułgarskiej, która pozwala użytkownikom subskrybować ulubione bułgarskie kanały. Użytkownicy mogą nagrywać, odtwarzać i przesyłać strumieniowo wybrane kanały. BGTime.TV IPTV to oficjalny dodatek dla użytkowników Kodi, umożliwiający im dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo i wydarzeń poprzez rejestrację online.

4) Opłata! Telewizja na żywo

Opłata! Telewizja IPTV Lista Kodi Streaming

Opłata! to sieć transmisji strumieniowych filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń na żywo i kanałów sportowych. Jest popularny ze względu na treści akcji, które oferuje użytkownikom. Użytkownicy Kodi mogą z łatwością korzystać z tej usługi w swoich aplikacjach Kodi, instalując oficjalną opłatę! Dodatek TV Live IPTV.

5) Comet TV Live

Kometa TV na żywo iptv lista kodów dodatków

Comet to kanał telewizyjny, który nadaje treści gatunku science fiction, takie jak odkrycia, historyczne spiski, innowacje, wynalazki itp. Użytkownicy Kodi mogą łatwo uzyskać dostęp do tego kanału w swojej aplikacji Kodi, instalując dodatek Comet TV Live Kodi z oficjalnego repozytorium Kodi.

Najlepsze dodatki Kodi dla IPTV dla wersji Krypton 17.6

1) D8

Najlepsze dodatki IPTV Kodi dla wersji Krypton 17.6

D8 to francuski kanał telewizyjny, a użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tego francuskiego kanału telewizyjnego i oglądać filmy za pośrednictwem oficjalnego dodatku IPTV Kodi dostępnego w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

2) C31

Społeczność C31 iptv kodi list Addon

Kanał 31 jest krajowym kanałem telewizyjnym o charakterze informacyjnym, edukacyjnym, sportowym i rozrywkowym. Jest to niekomercyjna społeczna usługa telewizyjna z siedzibą w Australii.

Jego zawartość jest nadawana z góry Dandenong, obejmuje nieznane gwiazdy i kotwice z Wiktorii. Co tydzień emitowanych jest prawie 90 programów emitowanych w kraju.

3) Telewizja EBC

EBC krykiet IPTV kodi m3u addon

Jest to brytyjska IPTV Kodi m3u, która zapewnia transmisje na żywo z oficjalnych stron internetowych krykieta w Anglii i Walii.

4) Cerebro Prime

Dodatek Cerebro Prime IPTV Kodi m3u

Cerebro Prime to niesamowity dodatek do IPTV Kodi m3u do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych i rozrywki na Kodi. Zapewnia również strumienie dla filmów i treści związanych z nauką.

5) CW Television Network

CW Television Network iptv kodi płatne

CW Television Network to amerykańska sieć nadawcza, która emituje niektóre z najpopularniejszych programów, takich jak Flash, Jane the Virgin, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries itp. Jej działalność jest kontrolowana przez The CW Network, LLC, a jej główna siedziba znajduje się w Burbank, Kalifornia. Użytkownicy Kodi mogą łatwo oglądać wszystkie programy dostępne w CW Television Network, instalując ten najlepszy płatny dodatek do IPTV Kodi.

Najlepsze dodatki IPTV Kodi dla Jarvis w wersji 16

1) Darkzide IPTV

Najlepsze dodatki Kodi dla IPTV dla wersji Jarvis 16

Jedną z rzeczy, które mogły pojawić się w twoim umyśle po przeczytaniu jego nazwy, jest horror, płatny dodatek do IPTV Kodi. Jednak tak nie jest! W rzeczywistości jest to jeden z najlepszych dodatków IPTV do przesyłania strumieniowego kanałów z regionów takich jak Norwegia, Dania i Szwecja. Ma wysokiej jakości strumienie, ale możesz napotkać problemy z językiem.

2) ExPat TV

Expat TV UK Iptv kodi płatny dodatek

ExPat TV to świetny płatny dodatek IPTV Kodi do przesyłania strumieniowego treści, które są ograniczone geograficznie tylko do Wielkiej Brytanii. Użytkownicy mogą zainstalować ten dodatek Live IPTV i przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy, programy telewizyjne itp. Z kanałów takich jak BBC iPlayer.

3) Bonus.TV

bonus.tv pobieranie rosyjskiego kodu iptv

Bonus.TV to rosyjska usługa nadawcza, która pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo ulubione kanały rosyjskie, ukraińskie i niektóre międzynarodowe. Użytkownicy mogą bardzo łatwo oglądać filmy, programy telewizyjne i słuchać ulubionej muzyki, instalując dodatek Bonus.Tv Kodi.

4) Boom Boom TV

Pobierz Boom Boom iptv kodi

Boom Boom TV Dodatek Kodi naprawdę sprawił, że gra Boom została wzbogacona o dodatek Live TV, ponieważ jest wyposażony w około 1000 kanałów Live TV do wyboru, a kanały te pochodzą z różnych regionów, takich jak Wielka Brytania, USA, Hiszpania itp. Ten dodatek -on wstrząsnął społecznością i stał się jednym z najlepszych darmowych dodatków IPTV Kodi w krótkim czasie.

5) TV DFB

DFB TV niemiecki iptv za darmo

DFB to oficjalna strona niemieckiej drużyny narodowej, która udostępnia wszystkie wewnętrzne raporty i transmisje związane z meczami i innymi wiadomościami. Użytkownicy mogą zainstalować ten najlepszy niemiecki dodatek IPTV do strumieniowego przesyłania filmów i wiadomości związanych z niemiecką drużyną piłkarską.

Błędy Platinum Smart IPTV / Nie działa / Problemy

Sprawdź błąd dziennika

Ten typ błędu występuje podczas instalacji repozytorium lub dodatku z powodu brakujących plików w repozytorium lub nadmiernej ilości danych w pamięci podręcznej.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, należy wykonać dwa kroki, ponieważ przyczyna jest niepewna. Najpierw wyczyść pamięć podręczną systemu i dodatków oraz spróbuj zainstalować i otworzyć dodatek. Jeśli to nie pomoże, spróbuj ponownie zainstalować dodatek z niezawodnego i zaktualizowanego repozytorium.

Nie udało się zainstalować zależności

Błąd zależności występuje, gdy użytkownik próbuje zainstalować dodatek z przestarzałego repozytorium / źródła lub jeśli źródło hostingu jest zamknięte.

Naprawić

Aby rozwiązać ten błąd, zawsze upewnij się przed zainstalowaniem dodatku, że repozytorium użyte do zainstalowania dodatku jest aktualne i działa poprawnie.

Recenzje Platinum Smart IPTV Kodi

Sądząc po pochwałach, jakie Platinum IPTV zdobywa na całym świecie, można go nazwać najbardziej lubianym dodatkiem IPTV, który jest obecnie w grze. Przygotowaliśmy kilka tweetów użytkowników, którzy chwalą ten dodatek:

@ platinumiptv2 kochanie moich kanałów nadal kolega. 6 miesięcy i nadal to uwielbiam!

– ADAM -aka- BIGZ (@bigz_cov) 31 marca 2018 r

Doskonałe IPTV M8, warte swojej ceny właśnie zapłacone za 1 rok, tak szczęśliwy

– Gary Turner (@ GARYrfc1872) 5 marca 2018 r

@ platinumiptv2 Dziękuję, pracujesz genialnie, tak duży wybór wygląda na to, że nie ruszę się z telewizora przez kilka miesięcy ??

– Bob (Animal) ™ (@Bob_Animal) 13 stycznia 2018 r

Użytkownicy chwalili także programistę dodatków za jego wsparcie w rozwiązywaniu ich zapytań:

Zrobiłem to w zeszłym tygodniu i do tej pory zrobiłem na nim wrażenie. Był również bardzo wrażliwy na wiadomości.

– Andrew Thomas (@twmscfc) 31 marca 2018 r

Ostatnie słowa

Wszystkie dodatki IPTV Kodi, o których wspomnieliśmy na tym blogu, działają i są odpowiednie zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. Wszystkie są najpopularniejszymi darmowymi dodatkami IPTV dostępnymi teraz na półce i nie możesz przegapić żadnego z nich, więc zainstaluj je i rozpocznij transmisję na żywo już teraz. Niemniej jednak upewnij się, że korzystasz z usługi Kodi VPN podczas wypróbowywania nieoficjalnych dodatków Kodi w celu ochrony swojej prywatności w Internecie.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszym przewodniku „Jak zainstalować VPN na Kodi”. Możesz również wybrać bezpłatną usługę VPN Kodi, jeśli nie chcesz za nią płacić. Jednak zdecydowanie zaleca się korzystanie z płatnej usługi VPN ze względu na różnicę funkcji. Mam nadzieję, że do tej pory zrozumiałbyś, dlaczego potrzebujesz VPN dla Kodi z tym dodatkiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me