Вам все ще цікаво, чи можете ви дивитись YouTube на FireStick?

Немає! Ті дні давно минули.

З тих пір, як Google і Amazon вступили в суперництво, все стало досить важким для онлайн-стримерів. В результаті цієї ворожнечі, Google зняв додаток YouTube із магазину додатків Amastic firestick, що справді зашкодило настроям користувачів.

Попередження: не використовуйте жодну програму, не використовуючи vpn для firestick.

Чи можу я дивитись YouTube на FireStick?

Google і Amazon, що зустрічаються віч-на-віч, судилося статися, і лише минулого року суперництво стало гірким, коли Google почав витягувати свої програми з магазину Amazon, як сам додаток YouTube.

Відмова Amazon від продажу продуктів Google і показ Amazon Prime Video як програми Chromecast, здається, є справжньою причиною цієї сутички між галузевими тиранами.

Amazon, безсумнівно, прорізає ринок, як гострий кинджал, і це пошкодило існування та прибутки Google. Частка ринку Amazon почала зростати, коли користувачі Google почали скорочуватися.

Ця стурбованість змусила Google зробити кілька великих кроків, і тому Google почав протидіяти стратегіям Amazon. Google здійснив кілька імпровізацій щодо своїх покупок, щоб похитнути інтернет-магазини Amazon. По-друге, він імпровізував свої карти, дозволяючи розробникам ігор та додатків покращувати свої функції додатків, інтегруючи карти Google.

Перш за все, головним ударом було зняття додатків, що належать Google, з магазину Amazon, і я називаю цей крок великим ударом, тому що це сколихнуло користувачів Amazon, які віддали перевагу YouTube за перегляд відео без джейлбрейка.

Часті запитання для YouTube на Fire TV

Ось декілька найбільш часто заданих питань користувачів FireStick та FireTV:

На яких пристроях можна переглядати YouTube TV

YouTube TV можна переглядати на комп’ютері, мобільних пристроях, планшетах та смарт-телевізорах. Ось конкретна розбивка всіх пристроїв, на яких можна отримати доступ до YouTube TV:

 1. Chromecast
 2. iPhone та iPad
 3. Розумні телефони (мобільні телефони Android) та планшети
 4. Android TV
 5. AirPlay для Apple TV
 6. Xbox
 7. Samsung Smart TV
 8. LG Smart TV
 9. Року

Чи можу я подати на FireStick

Так, ви можете легко надати YouTube на FireStick обмеження, застосовані Google. Однак кастинг YouTube на FireStick вже не є, як це було раніше, оскільки коли Google видалив YouTube з магазину Amazon, браузер Silk був представлений як альтернативний інструмент для трансляції YouTube на FireStick.

Найкраще те, що передати YouTube на FireStick з будь-якого пристрою iPhone або Android тепер стало простіше.

Чому Google видалив додаток YouTube із магазину додатків Amazon

Google видалив додаток YouTube із магазину додатків Amazon, оскільки Amazon відмовився від пропозиції представити Amazon Prime Video як додаток Chromecast. Amazon також відмовилася продовжувати продаж продуктів Google, що ще більше розпалювало цю ворожнечу.

Як відплата, Google видалив додаток для потокового відео з магазину додатків Amazon, залишивши без уваги тисячі користувачів.

Бізнес-модель Amazon працює не так, як хотіла Google, можливо, саме тому ці два гіганти галузі не змогли знайти спільної позиції. Amazon запустив додаток Apple TV, дотримуючись своєї бізнес-моделі, що продаватиме лише обмежену кількість. Amazon не надає особливої ​​переваги нікому.

Як встановити YouTube TV на Amazon FireStick

 1. Підключіть свій пристрій FireStick до телевізора.
 2. Перейдіть у меню “Налаштування”.
 3. Натисніть “Пристрій”.youtube on firestick and fire tv
 4. Натисніть “Параметри розробника”.як встановити youtube на firestick
 5. Увімкніть “Програми з невідомих джерел”.як дивитися youtube на пожежній телевізорі
 6. Тепер завантажте додаток “Downloader”, перейшовши до меню пошуку та шукаючи “Downloader”. Після завантаження програми встановіть його.Як отримати ютуб на Amazon firestick
 7. Якщо на вашому FireStick вже встановлена ​​версія додатка YouTube, тоді видаліть її.
 8. Відкрийте додаток Downloader та введіть цю URL-адресу: https://smartyoutubetv.github.io в адресному рядку > Клацніть Перейти.youtube на firestick не працює з помилками
 9. Після завантаження програми перейдіть до розділу Завантаження та відкрийте посилання, яке він завантажив > Натисніть “Стабільна версія” > Зачекайте, поки файл завантажиться.розумний youtube github io
 10. Після завершення завантаження натисніть Встановити > Коли система запропонує отримати дозвіл на встановлення програми, натисніть кнопку Встановити.розумний телевізор youtube on firestick
 11. Після завершення встановлення натисніть кнопку Відкрити.youtube on firestick завантажити
 12. Там ви завантажили додаток YouTube на FireStick або FireTV (який би пристрій ви не використовували).

Що робити Після встановлення YouTube TV Fire Fire Stick

Після того як ви встановите додаток YouTube на FireStick, вам знадобиться налаштувати його для кращої функціональності. Виконайте наступні дії, щоб швидко налаштувати додаток YouTube на FireStick:

Відкрийте додаток YouTube. Ви побачите 4 різні варіанти:

 1. 720p
 2. 1080р
 3. 4K: MiTV та інші
 4. 4K: Alt версія

З наявних варіантів виберіть 720p.

версія youtube 4k на firestick

 1. Тепер вам доведеться встановити службу проекту Crosswalk. Якщо ви вже не встановили цю послугу, можливо, ви побачите цю помилку:Служба проекту пішохідного переходу не знайдена
 2. Клацніть Отримати перехрестя > Клацніть Встановити.xwalkcorelibrary
 3. Після встановлення програми натисніть Готово.
 4. Тепер ви можете легко використовувати додаток YouTube на пристрої FireStick та FireTV.

Кращий / найпростіший спосіб перегляду YouTube-телевізора на FireStick

Якби я був найсайєром, то рекомендував би вам пропустити YouTube TV і просто переглядати YouTube в Інтернеті та дивитися відео.

Але навіщо бути песимістом, коли в кишені є злом!

Якщо розроблена вище процедура встановлення здається вам складною, ви можете спробувати найкращий і найпростіший спосіб перегляду YouTube на FireStick, який здійснюється через Mozilla Firefox та з VPN на Firestick.

Це правильно!

Нещодавно Mozilla запустила оновлену версію Firefox на FireStick, яка має можливість забезпечити користувачам FireStick доступ до YouTube TV. Цю версію Mozilla Firefox можна завантажити та встановити безпосередньо з магазину додатків Amazon без жодних проблем.

У цій версії Mozilla Firefox є спеціальна закладка, яка дозволяє користувачам перейти на YouTube, просто натиснувши на неї. Ця функція дійсно полегшила життя користувачів Amazon FireStick та любителів YouTube.

Хіба це не просто?

Висновок

У таких змаганнях кінцеві користувачі послуг стикаються з остаточною втратою. Ніяких налаштувань чи обхідних шляхів не вимагалося, якби ці два гіганти не пішли би так далеко один проти одного. Тепер користувачі повинні розраховувати на завантаження файлів APK для встановлення YouTube TV.

Google міг би подумати, що витягнення YouTube-телевізора з магазину додатків відштовхне користувачів Amazon, але одне, що Google забув, – це те, що спостерігачі за випивками та онлайн-стримери завжди знаходять злом для всього, наприклад, коді на фістарті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me