Kodi ir bezmaksas un atvērtā koda avots, un tas diezgan daudz izskaidro, kāpēc netērēsit naudu VPN, ko citādi varat saņemt bez maksas.

Bezmaksas VPN ir visur, taču ir grūti atrast tādu VPN, kas nereģistrē jūsu datus, piedāvā neierobežotu joslas platumu un ir arī bezmaksas.

Neuztraucieties, jo mēs pārbaudījām vairāk nekā 44 bezmaksas VPN, lai sastādītu Kodi labāko bezmaksas VPN sarakstu.

Es esmu sadalījis šo sarakstu līdz neierobežotam joslas platumam un ierobežotam joslas platumam. Kodi bezmaksas VPN tiek izvēlēts, pamatojoties uz ātrumu, jaudīgu šifrēšanu un stingru politiku bez žurnāla.

5 bezmaksas VPN Kodi ar neierobežotu joslas platumu

1.SurfsharkNeierobežots datu daudzums ar jaudīgu šifrēšanu. Jūs varat izmēģināt 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu ar neierobežotu ierīces savienojumu
2.ProtonVPNĀtrums, kas pārsniedz vidējo, ar neierobežotu joslas platumu.
3.BetternetAugstākā līmeņa drošība bez joslas platuma ierobežojuma.
4.UrbanVPN81 servera atrašanās vieta, kas palīdz atbloķēt Kodi papildinājumus.
5.Turbo VPNVairāk nekā 300 miljoni uzticamu lietotāju. HD straumēšanas pieredze.

5 bezmaksas VPN Kodi ar ierobežotu joslas platumu

1.Hotspot vairogs500 MB datu ierobežojums dienā ar militārā līmeņa šifrēšanu.
2.Vējraksts12 GB datu ierobežojums mēnesī. Kodi satiksme ir pilnībā slēpta.
3.TunnelBear500 MB katru mēnesi. Viegli lietot un uzstādīt.
4.Paslēp mani500 MB bezmaksas datu mēnesī. Viegli atbloķē ģeogrāfiski ierobežotus papildinājumus.
5.PaātrinātDatu ierobežojums 10 GB. Jaudīga šifrēšana ar straumēšanas režīmu.

10 labākie bezmaksas VPN Kodi

1. Surfshark

Surfshark-free-vpn-for-kodi

Pašlaik labākais Kodi bezmaksas VPN ir Surfshark. Lai arī tā ir apmaksāta opcija, taču tā piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmās Android un iOS.

Tam ir 1040 serveri pāri 60 valstis un viegli atbloķē visus Kodi papildinājumus TV tiešraidēm, filmām vai TV šoviem. Tas slēpj jūsu sākotnējo IP adresi un aizstāj to ar serveros esošo.

Labā daļa ir tā, ka ar vienu Surfshark kontu jūs varat izmantojiet to neierobežotās ierīcēs. Tā premium versija ir diezgan lēta, un jums tikai maksā 1,99 USD mēnesī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark ir ierindots arī mūsu sarakstā Kodi vislabākais VPN pakalpojums, kam nepieciešams maksas abonements.

2. ProtonVPN

ProtonVPN-Kodi

ProtonVPN piedāvā bezmaksas plānu 8 serveri 3 dažādās vietās, kurās ietilpst ASV, Nīderlande, un Japāna. Tas nodrošina jūs pilnīgi drošu, straumējot vietnē Kodi, jo tas to izmanto AES 256 bitu šifrēšana.

Tas arī piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija jo vēlaties izmantot tās premium versiju, kuras cena ir tikai USD 4 mēnesī / a 30 dienu naudas atdošanas garantija arī.

Tam ir ātrums, kas pārsniedz vidējo, tāpēc Kodi nav problēmu ar filmu un TV šovu straumēšanu. Jūs varat straumēt Kodi, izmantojot šo bezmaksas VPN, tādās ierīcēs kā Windows, Mac, Linux, Android, un iOS.

3. Betternet

Betternet-free-vpn-for-kodi

Betternet ir vēl viens bezmaksas VPN ar nav joslas platuma ierobežojumu un lieliski der Kodi lietotājiem. Tam ir pieklājīgs ātrums arī, kaut arī tas tikai piedāvā 1 ASV serveris savā brīvajā plānā.

šifrē jūsu internetu un Kodi trafiku ar relatīvu vieglumu, lai jūs varētu straumēt bezmaksas saturu, neraizējoties par savu ISP.

Ja galu galā jums patīk šis VPN, varat to iegādāties Mēnesī 2,99 USD. To var izmantot visās platformās, piemēram, Windows, Android, iOS, un Mac.

4. Pilsētas VPN

Pilsētas-VPN-Kodi

Pilsētas VPN ir vienādranga VPN, kas ir pilnīgi bezmaksas, kam ir 81 servera atrašanās vieta visā pasaulē. Šie serveri palīdz atbloķēt Kodi papildinājumus un straumēšanas laikā jūsu identitāte tiek paslēpta.

Tam ir arī serveri Ķīna, Honkonga, un AAE, kas man bija mazliet pārsteigums. Pašlaik šis VPN ir pieejams tikai vietnē Windows, Android, Chrome, un Firefox paplašinājums. 

Šķiet, ka kopā ar Kodi atbloķē arī ASV Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus. Tur ir dzīvā tērzēšana nav pieejama, un tas ir vienīgais trūkums, ko es atradu.

5. Turbo VPN

Turbo-vpn

Turbo VPN ir beidzies Vairāk nekā 300 miljoni uzticamu lietotāju un ir lieliski piemērots darbam ar Kodi. Tā piedāvā neierobežots joslas platums un ir serveri, kas pieejami 6 valstīs uz tās bezmaksas versiju.

Jūs varat atbloķēt jebkuru Kodi papildinājumu un arī izmantot to, lai anonīmi straumētu bezmaksas Kodi saturu. Arī ātrums ir diezgan labs, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot pakalpojumu Real-Debrid HD un 4K straumēšana.

Tas šifrē jūsu interneta trafiku no hakeriem, un tā premium versija maksā Mēnesī 2,99 USD.

6. Hotspot vairogs

Hotspot-vairogs-brīvs-vpn-kodi

Hotspot vairogs ir mūsu galvenā izvēle straumēšanai ar Kodi, taču tā joslas platums ir ierobežots 500 MB dienā.

Tas izmanto militāras pakāpes šifrēšana kas ne tikai aizsargā jūsu datus, bet arī to bloķē ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas mēģinājumus ja mēģināt instalēt ļaunprātīgus trešo pušu papildinājumus.

Bezmaksas plānam ir tikai viens serveris Amerikas Savienotajās Valstīs, bet tās premium versijai kopumā ir vairāk nekā 3200 serveru, un tā maksā 7,99 USD / mēnesī.

7. Vējraksts

Vēstuļu kodi

Windscribe ir viens no labākajiem bezmaksas VPN ātruma dēļ, taču tam joprojām ir datu ierobežojums 2 GB. Jūs varat palielināt šo ierobežojumu līdz 12 GB, ja varat viņiem norādīt savu e-pasta adresi.

Windscribe piedāvājumi AES-256 militārā līmeņa šifrēšana, kas ir tas pats protokols, ko nodrošina citi galvenie VPN, lai slēptu jūsu Kodi trafiku no ISP.

Tās bezmaksas versija ļaus piekļūt tai 23 serveri kas atrodas 10 vietas. Nepieciešams neierobežots joslas platums USD 4,08 mēnesī. 

8. TunnelBear

Kodi bez tunelīša

TunnelBear ir vēl viens VPN, kas piedāvā 23 serveru atrašanās vietas. Tam ir tāds pats servera atrašanās vietu skaits kā tā premium versijai.

Tur ir joslas platuma ierobežojums 500 MB katru mēnesi, bet, ja vēlaties to padarīt neierobežotu, jums būs jāmaksā Mēnesī 4,99 USD, kuri ir neatmaksājams. 

Tas ir viens no vienīgajiem bezmaksas VPN, kas katru gadu veic trešo personu uzņēmumu drošības auditus. Tam ir pienācīgs ātrums un tas diezgan labi darbojas uz Kodi.

9. Slēpt.Me

Paslēpties.Me-Kodi

Hide.Me ir lieliski piemērots Kodi lietotājiem, jo ​​tam ir IP noplūdes aizsardzība tas nepakļauj jūsu reālo IP adresi pārējai pasaulei.

Pašlaik tiek piedāvāta tā bezmaksas versija 5 serveri 4 dažādās valstīs, t.i.. ASV, Vācija, Kanāda un Nīderlande. Tam ir joslas platuma ierobežojums 500 MB.

Tam nav arī uzskaites par jūsu pārlūkošanas vēsturi, un tas ir pieejams visām lielākajām platformām, piemēram Windows, Mac, Linux, Android, un Android.

Tās premium versija maksā 4,99 USD mēnesī ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

10. Paātrināt

paātrināt-kodi-free-vpn

Speedify ir “Starter Plan”, kas ir pilnīgi bezmaksas, bet tam ir tikai datu ierobežojums 10 GB. Šis plāns lieliski darbojas kopā ar Kodi, jo tas atbloķē Live TV papildinājumus.

Šifrēšanai tas izmanto a Čača vai AES bāzes šifrēšanas algoritms kas nevienam neļauj atšifrēt jūsu informāciju.

Tam ir īpašs Straumēšanas režīms kuru varat ieslēgt, lai izvairītos no jebkādas stostīšanās vai buferizācijas. Jūs varat izmantot premium abonementu USD 1,99 mēnesī.

Kodi bezmaksas VPN izmantošanas riski

Ir iemesls, kāpēc šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas VPN, nevis iekasē noteiktu abonēšanas cenu. Ir pilnīgi skaidrs, ka tas, kas nāk par brīvu, nav tik ticams kā augstākās kvalitātes.

Viņu sniegums ir bijis daudz labāks par šiem Kodi VPN bezmaksas pakalpojumiem. Bezmaksas VPN pakalpojumiem ir savietojamības problēmas un visas, bet ir dažas nopietnākas problēmas, piemēram:

1. Konfidencialitātes neaizsargātība

Konfidencialitāte ir katra lietotāja pamattiesības, un neviens lietotājs nevēlas to apdraudēt. Tiešsaistes straumētāji vienmēr ir pakļauti privātuma pārkāpumu upuriem.

Bezmaksas VPN var apgalvot, ka jums ir vispilnīgākās funkcijas un apsolīs jums nevainojamu šifrēšanas protokolu, bet patiesībā šādas lietas nav..

Ja jums nav augstākās klases šifrēšanas protokola, jūs nonāksit grūtībās, jo DNS un IP noplūde ļaus jums kļūt neaizsargātiem hakeru un iestāžu labā. Spiegojošas acis ir visur, un tāpēc jums ir nepieciešama spēcīga aizsardzība, kuru šie bezmaksas Kodi VPN pakalpojumu sniedzēji nespēj nodrošināt.

2. Datu reģistrēšana

Netiek iekasēta maksa par vienu santīmu, taču tiek apgalvots, ka piedāvā pārsteidzošas iespējas un pakalpojumus! Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, pareizi?

Nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas! Īpaši, ja jūs runājat par kiberdrošību un tiešsaistes straumēšanas nozari, no šiem bezmaksas pakalpojumiem ir jābūt zināmam ieguvumam..

Jūs paklupt uz daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā bezmaksas VPN Kodi un apgalvo, ka viņi netur žurnālus. Tomēr patiesībā jūs nekad nevarat pārbaudīt, vai viņi glabā žurnālus vai nē, un viss, ko viņi dara, ir jūsu uzticēšanās.

Šie pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā VPN Kodi bez maksas, nopelna, vācot žurnālus un pēc tam tos pārdodot tālāk. Viņiem nav citas metodes, kā nopelnīt, izņemot šo, vai reklāmu rādīšanu viņu VPN lietotnē / klientā vai vietnē.

VPN sniedzējam jārada uzticēšanās sajūta lietotāju vidū, jo tie, kas izvēlas izmantot VPN, nenovērtēs, ka reģistrējat žurnālus..

3. Ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas risks

Kā jau minēts iepriekš, bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem nav spēcīgu šifrēšanas protokolu, atstājot lietotājus atvērtus kiberdraudiem.

Šajos kiberdraudos var būt ļaunprātīga programmatūra vai pikšķerēšanas uzbrukumi, taču šie pakalpojumi nespēj jūs aizsargāt no tiem.

Straumējot tiešsaistē, lielu daudzumu datu katru nanosekundi apmaina gan resursdators, gan viesu serveri. Šīs datu paketes, ja tās ir šifrētas, nav pieejamas, aizsargājot lietotājus abos galos.

Tomēr bezmaksas VPN nevar nodrošināt šo viskopīgāko šifrēšanu, ja nav nodrošināti tiešsaistes straumētāji.

4. Darbības izsekošana

Vislabākais VPN nodrošinās jūsu savienojuma drošību un jūs anonīmi pārlūkojat vai straumējat tiešsaistē, maskējot savu IP un DNS.

Bezmaksas Kodi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji nevar nodrošināt šo kļūdaino anonimitāti, ļaujot ISP sekot jūsu tiešsaistes darbībām.

Kāda ir VPN izmantošana, ja jūsu ISP joprojām var izsekot jūsu darbībām?

5. Datu un joslas platuma pārkāpums

Jā, jūs lasījāt tieši tā! Daudzi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji, kas strādā ar P2P protokolu, var pārkāpt vai nozagt jūsu joslas platumu. Tādā veidā viņi bez jūsu piekrišanas var padarīt jūsu personālo datoru par pakalpojumu maršrutētāju.

Tā nav teorija vai maldīgs paziņojums, tika atzīts, ka viens bezmaksas VPN sniedzējs ar nosaukumu “Hola” ir iesaistīts šajā praksē. Tas nenodrošināja nekādu šifrēšanu un pārdeva lietotāju joslas platumu.

Turklāt šie bezmaksas Kodi VPN pakalpojumu sniedzēji var piekļūt jūsu sistēmas datiem, kad izveidojat savienojumu ar viņu serveri.

Secinājums

Kā saka, “šajā pasaulē nav nekā brīva” lielākoties ir taisnība. Mēs nekad īsti nevaram uzticēties bezmaksas VPN, neskatoties uz to, ka viņi apgalvo, ka viņiem ir politika bez reģistrācijas.

Lai atrastu vislabāko bezmaksas VPN vietni Kodi, tai ir jābūt labi ar straumēšanu, un tā straumējot bezmaksas saturu ļauj jums būt pilnīgi anonīmam.

Neskatoties uz to, ka šajā rokasgrāmatā ir daudz bezmaksas VPN sarakstu, es patiešām ieteikšu izmantot Surfshark, kas ir labākais no jebkuras pieminētās bezmaksas iespējas..

Nekas nav salīdzināms ar apmaksātu VPN piedāvāto servera ātruma kvalitāti nekā bezmaksas. Kodi ir atvērtā koda programmatūra, un jums jāzina, ka jebkurš slikts papildinājums, ko instalējat, var apdraudēt jūsu tiešsaistes privātumu.

Visu šo iemeslu dēļ jums ir nepieciešams labs VPN, kas varētu nodrošināt ātru ātrumu un jaudīgu aizsardzību.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me