Kodi papildinājumi
Pats labākais Kodi ir tas, ka tas lietotājiem ļauj straumēt daudzveidīgu saturu no visas pasaules. Kodi ir ieguvis lielisku reputāciju tiešsaistes straumētāju vidū tikai tā īpašību un pieejamības dēļ. Tiešsaistes straumēšana var likt jums riskēt un novērst tā atkārtošanos, ir nepieciešams Kodi VPN, kas varētu nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu un drošību.

Contents

107 Kodi papildinājumu saraksts (atjaunināts saraksts 2020. gada aprīlim)

Šeit ir saraksts ar 107 Kodi papildinājumiem, kurus esmu pārbaudījis, lai pārliecinātos, ka tie darbojas un ir aizsargāti pret ļaunprātīgu programmatūru:

Labākie Kodi papildinājumi 2020. gada aprīlim

Straumēšanai tiešsaistē caur dažādām vietnēm nav tik burvības. Tāpēc lietotāji izvēlas labākos Kodi papildinājumus filmām un, paturot to prātā, šajā rokasgrāmatā mēs esam uzskaitījuši jums labākos pieejamos Kodi papildinājumus, pārliecinieties, ka jūs izmēģināt!

                               

Jauni Kodi papildinājumi

Papildinājumi turpina parādīties un iet katru dienu. Mūsu mērķis ir informēt jūs par jaunajiem Kodi papildinājumiem, kas tikko ir startējuši sacīkstēs, lai skatītāji turpina straumēt un baudīt Kodi pieredzi bez liekām grūtībām..

 1. Burvju Kodi Addon: Maģiskums Kodi
 2. Deathstar Kodi Addon: DeathStar Kodi
 3. Dublētā anime: Dublēta Anime
 4. Yoda: Kā instalēt Yoda Kodi Addon
 5. Aizrautība
 6. Pandoras kaste Kodi Addon
 7. Atskaņošanas saraksta ielādētājs: Kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāju Kodi Addon

Labākie Kodi papildinājumi filmām

1. Izceļošana

Exodus neapšaubāmi ir populārākais trešo personu Kodi papildinājums sabiedrībā. Kopš atgriešanās spēlē Exodus var redzēt gandrīz katra lietotāja bibliotēkā.

Exodus Kodi ir video straumēšanas papildinājums, kas lepojas ar nepārspējamu reputāciju Kodi lietotāju vidū. Exodus ir pazīstams ar atjauninātajām filmu, TV šovu, tiešraides TV kanālu un radio staciju bibliotēkām.

Papildus tam ir lieliska meklēšanas funkcija, kategorizēti saraksti un izlase. Skatītāji var atrast filmas un TV pārraides, kas sagrupētas pēc gada, žanra, visaugstāk vērtētajiem, augsti novērtētajiem un visvairāk skatītajiem.

Jums ir pienācis laiks izbaudīt SkyTV UK kanālus, izmantojot Exodus, skatīties jaunākos HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS un daudzu citu TV kanālu TV šovus tūlīt pēc viņu oficiālās pārraides. Skatiet šo rokasgrāmatu par Exodus instalēšanu (Kodi v16 un Kodi v17.6)

2. Pakts

Pakts ieradās kā oficiāla Exodus dakša, kuru ieviesa viens un tas pats īpašnieks vairāku iemeslu dēļ. Kad TVAddons mistiski pazuda no Kodi pasaules, tas palēnināja Exodus, neskatoties uz to, ka tas regulāri tiek atjaunināts.

Galu galā, kad Exodus Kodi pārtrauca darbu, paktu pārņēma ar tādas pašas kvalitātes bibliotēku un interfeisu. Jaunais papildinājumu pakts piepildīja Exodus fanu cerības, izvēloties vietu, kur Exodus devās. Izlasiet mūsu jaunāko rokasgrāmatu par to, kā instalēt paktu kodi.

3. Gurzil

Gurzil ir Exodus dakša un ideāls aizstājējs jebkuram filmu vai TV šovu straumēšanas papildinājumam. Pēc tam, kad Exodus izstrādātāju komanda to nosauca, parādījās daudz jaunu Kodi papildinājumu, ieskaitot Gurzil.

Gurzil ir viens no visuzticamākajiem Kodi papildinājumiem, un tas nekad neapmierina lietotāju pārāk lielās skatīšanās vajadzības. Šeit atrodama pilnīga gurzil uzstādīšanas rokasgrāmata.

4. Placenta

Placenta Kodi papildinājums ir Exodus dakša, un tas ir veidojis virsrakstus, lai piedāvātu vairāk iespēju un labākas straumes. To izstrādājis Blamo kungs un Muad’Dib, šis papildinājums tagad ir pieejams Kodil krātuvē.

Tas piedāvā augstas kvalitātes straumes, un tam ir visi jaunākie satura nosaukumi, padarot to par vienu no labākajiem Kodi papildinājumiem. Izpildiet šo rokasgrāmatu un mācieties Kā instalēt Placenta Kodi Addon.

5. Neptūna celšanās

Neviens nevar atteikt papildinājumu, kas piedāvā daudz vairāk nekā pakts, neskatoties uz tā dakšu. Tā ir lieta ar Neptūnu celšanos, kas ir Pakta un Exodus Kodi papildinājuma dakša, tomēr tai ir labāka bibliotēka un labākas kvalitātes straumes.

Papildinājums Neptune Rising Kodi ir veidojis virsrakstus lietotāju pozitīvo atsauksmju dēļ. Lietotāji ir apgalvojuši, ka tas piedāvā HD kvalitātes straumēšanu, kas tiek atskaņota ar vienu klikšķi, un tā buferizācijas ātrums ir diezgan labs.

Ņemot vērā visas lietotāju sniegtās atsauksmes, šis papildinājums noteikti ir ieteicams. Seko Neptune Rising uzstādīšanas ceļvedis un baudiet iecienītā satura straumēšanu.

6. Kodi Reddit Addon

Reddit ir vieta, kur atradīsit visus tiešsaistes geeks. Lasītāji tur var atrast pavedienus, kas saistīti ar gandrīz katru programmatūru, dažādām API, tīmekļa saturu, videoklipiem un vēl daudz ko citu. Būt Kodi papildinājumam un palikt prom no Reddit ir grūti, ja esat videofilms. Vienmēr labprāt izmēģina jaunus papildinājumus, un izpēte sākas no tā.

Ja meklējat starp labākajiem Kodi papildinājumiem, Kodi Reddit papildinājumu atradīsit vienmēr sarakstā. Tagad izmantojiet Reddit videoklipus, nemazinot Kodi un neatverot nevienu pārlūkprogrammu, izmantojot Kodi Reddit papildinājumu.

Labākie video papildinājumi Kodi

1. F4M testeri

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc gandrīz visiem galvenajiem papildinājumiem ir nepieciešams, lai F4M Tester darbotos pareizi ,? Tā kā F4M Tester ir galvenais iemesls, šie papildinājumi lietotājiem var nodrošināt augstas kvalitātes straumes. F4M Tester papildinājums nodrošina pamata pievienošanas protokolu, kas nepieciešams video papildinājumiem, dodot papildinājumiem iespēju uzlabot lietotāju pieredzi..

2. Burvju pūķa pievienošana

Magic Dragon Kodi addon ir viens no nedaudzajiem Kodi papildinājumiem, kas nodrošina TV tiešraidi Kodi straumēšanā. Burvju pūķa Kodi papildinājumam ir labākās straumēšanas saites sporta, filmu, TV šova, TV tiešraides, multfilmu un daudz ko citu skatīšanai..

Tas viss ir atrodams vienā uzticamā Kodi papildinājumā, un par to kredīts tiek piešķirts Supremacy krātuvei. Tam ir daudz citu lielisku Kodi papildinājumu, piemēram, Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA utt.

Kā instalēt Magic Dragon Kodi Addon

3. Aspis Addon

Aspis ir lielisks Kodi papildinājums, lai skatītos augstas kvalitātes Movies TV šovus un Live TV. Aspis Kodi papildinājuma piedāvātās straumēšanas saites ir ļoti kvalitatīvas, jo tās darbojas nevainojami, bez avārijām.
Aspis Kodi papildinājums ir atrodams Supremacy krātuvē, un mums ir jānovērtē akts, ka Supremacy ir nācis klajā ar dažiem lieliskiem papildinājumiem Kodi lietotājiem.

4. TechStreams

TechStreams ir unikāls Kodi papildinājums filmu straumēšanai, TV šoviem, sporta tiešraidēm, TV tiešraidēm un daudz ko citu. Šī Kodi papildinājuma unikālā lieta ir tā, ka tas atvelk straumēšanas saites no Torrent vietnēm.

Tas ir iemesls, kāpēc Tech Streams Kodi addon ir viegli pieejamas visas jaunākās filmas un TV šovi. Vēl viena lieliska lieta par šo Kodi papildinājumu ir tā, ka tai ir ātras un HD kvalitātes straumēšanas saites.

5. Digibox

Digibox papildinājums ir izcila attieksme pret lietotājiem, kuriem ir Trakt, Real Debrid konti, un lietotājiem, kuriem tā nav, joprojām var baudīt šo papildinājumu, izmantojot standarta straumēšanas saites. Lietotāji var straumēt arī filmas, TV šovus un dokumentālās filmas.

 

Labākie Kodi 3d papildinājumi

Izklaide bez 3D jūtas kā laika tērēšana, vai ne? Iedomājieties, ka izmantojat augstas kvalitātes straumes, taču tās nav 3D, tas nebūs jautri! Mēs to zinām, un tāpēc mēs esam izveidojuši jums labākos Kodi 3D papildinājumus.

1. Acis

Diezgan reti ir atrodams Kodi papildinājums, kas piedāvā 3D kvalitātes straumēšanas saites bērniem paredzētajam saturam, filmām, TV šoviem, šausmu filmām un sportam. Eyeasses ir viens no retajiem Kodi papildinājumiem, kas piedāvā visu iepriekšminēto un vairāk.

Lejupielādējiet Eyasses

Labākie Kodi 4K video papildinājumi

Skatieties savas iecienītākās filmas, TV šovus, dokumentālās filmas, sporta tiešraidi, pasākumus tiešraidē, programmas un daudz ko citu 4K kvalitātē. Lejupielādējiet un instalējiet labākos Kodi 4K video papildinājumus tūlīt un pārņemiet pārmērīgu skatīšanās pieredzi pilnīgi jaunā līmenī.

1. Nemēze

Nemēze ir jaunākā indukcija Kodi pasaulē, taču tās īpašībām piemīt pārsteidzošie Kodi lietotāji. Tas piedāvā 4k video izšķirtspēju, kas ir labāka par 1080p izšķirtspēju. Tas ļauj skatītājiem skatīties filmas un TV šovus 4K izšķirtspējā ar Nemesis Kodi papildinājumu. Tomēr šī funkcija ir par cenu. Lai Nemesis darbotos, jums ir jāpiesakās Real-Debrid, kura abonements uz 6 mēnešiem maksā 16 eiro.

2. Īstas filmas

Īstās filmas ir filmu papildinājums, kas parādīs filmas 4K, HD un 3D video kvalitātē. Tās galvenajā kategoriju sadaļā ietilpst kasetes (TV kanāli), filmas, sadaļa Komēdija un vēl daudz vairāk. Šis Kodi papildinājums tiek pastāvīgi atjaunināts, un tāpēc daudzi to mīl.

Kodi papildinājumi tiešraidei

Tiešraides TV skatīšanās prom no mājām vai darbā vēl nekad nav bijusi vienkārša, taču, pateicoties Kodi, tam ir virkne labāko kodi papildinājumu Live TV. Tagad jebkurā vietā skatieties savu iecienīto tiešraides notikumu Kodi no jebkuras vietas.

Tomēr ir svarīgi, lai lietotāji saprastu VPN nepieciešamību Kodi, vienlaikus izmantojot trešo personu Kodi papildinājumus vai tiešraides TV papildinājumus. Ja jūs skatāties filmas Kodi, tad jums ir jānostiprina savienojums un jāpaliek anonīmam, un, ja jūs mēģināt skatīties TV tiešraidi, tad VPN palīdzēs piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām straumēm..

1. USTVNow

USTVNow ir oficiāls Kodi papildinājums, kas Kodi lietotājiem ļauj skatīties visu savu iecienīto saturu no Amerikas televīzijas kanāliem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un visiem lietotājiem tas ir tikai jāpierakstās uz papildinājumu un jāskatās viss, ko viņi vēlas skatīties. Jūs varat instalēt šo papildinājumu, sekojot mūsu ceļvedim vietnei kā instalēt USTVNow Kodi Addon

Lietotāji var instalēt šo Kodi papildinājumu Windows PC un Amazon Fire Stick, kas atbalsta arī citas populārākās firestick lietotnes. Turklāt lietotāji, kuriem ir Kodi Jarvis versija, šo papildinājumu var instalēt arī attiecīgajā ierīcē.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer ir oficiāls Kodi papildinājums, kas pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā. Tas lietotājiem ļauj skatīties savus iecienītos sporta pasākumus, izklaides kanālus, TV tiešraidi, jaunus raidījumus un vēl daudz ko citu.

Tas patiešām ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem Lielbritānijā. Tomēr tas ir ģeogrāfiski ierobežots Kodi papildinājums, kas nedarbojas ārpus Lielbritānijas. Iepazīstiet vairāk par šo papildinājumu un uzziniet, kā instalēt šo Kodi papildinājumu, sekojot mūsu BBC iPlayer ceļvedim.

3. Ccloud TV

Ccloud TV nenoliedzami ir viens no vecākajiem un labākajiem Kodi papildinājumiem, kas paredzēti tiešraides TV kanālu skatīšanai Kodi. Tas piedāvā simtiem Live TV kanālu, un tā piedāvātās saites ir lieliskas kvalitātes un ātruma ziņā.

Vēl viena lieliska lieta par šo papildinājumu ir tā, ka tā regulāri atjaunina. Izmantojot šo Kodi papildinājumu, lietotāji var skatīties jebko, piemēram, ziņas, sportu, izklaidi utt. Ko tad jūs gaidāt? Instalējiet cCloud vietnē Kodi!

4. IPTV Bonanza

Visi Kodi lietotāji, kuriem patīk skatīties saturu no visas pasaules, var atsaukties uz IPTV Bonanza Kodi papildinājumu, jo tas nodrošina TV tiešraides no dažādiem reģioniem, piemēram, Apvienotās Karalistes, Amerikas Savienotajām Valstīm, Francijas, Spānijas, Vācijas utt. Ne tikai TV šovus, bet arī lietotāji var arī skatīties sporta un mūzikas šovus tiešraidē.

Lejupielādējiet IPTV Bonanza

5. Salvazebul Itālijas IPTV

Salva59s un Baal Zebul no Evil King ģimenes izstrādāja Salvazebul itāļu IPTV Kodi Addon. Šis ir Itālijas tiešraides papildinājums, kas nodrošina tiešsaistes saturu no Itālijā pārraidītajiem kanāliem. Šis papildinājums ir pieejams Android krātuvē.

Lejupielādējiet Salvazebul itāļu IPTV

6. SmoothStreams

Ja jūs meklējat Kodi papildinājumu, kas piedāvā sporta un citus kanālus izklaidei, tad SmoothStream ir ideāli piemērots jums. Izmantojot vairāk nekā 50 tiešraides TV kanālus, izmantojot SmoothStreams, varat straumēt tiešraides pasākumus, kā arī daudzus televīzijas šovus. Pieejamajai straumei ir dažādas kvalitātes, t.i., 540p, 720p un 1080p.

Labākie Kodi papildinājumi sportam

Kāpēc meklēt satraucošas tiešsaistes straumēšanas saites jūsu iecienītākajam sporta pasākumam, kad tas ir pieejams Kodi! Skatieties, kurš sporta veids jums patīk, bez problēmām izmantojot labākos Kodi papildinājumus sportam HD kvalitātē.

1. SportsDevil

SportsDevil ir īpaša tiešraide un TV papildinājums sporta cienītājiem. SportsDevil aptver plašu sporta straumēšanas kanālu klāstu kriketam, tenisa, futbola, hokeja, sacīkšu, riteņbraukšanas un daudz ko citam..

SportsDevil ir iecienīts futbols & kriketa fani – garā straumēšanas kanālu sarakstam, kas pieejams tiešraides notikumu, svarīgāko notikumu, pirms & izlikt mača šovus un pārraidīt TV. Sports Devil piedāvā 12 beINSport kanālus Anglijas premjerlīgas faniem, lai tiešraidē varētu baudīt visas spēles. Starp plašo kanālu sarakstu SportsDevil piedāvā: SkySports, Fox Sports, BT Sports un daudz ko citu.

Lasiet mūsu pilnīgo Sportsdevil uzstādīšanas rokasgrāmatu šeit.

2. Maldināt

Lai arī tā nosaukums varētu būt nedaudz apšaubāms, tomēr Deceit Kodi papildinājums ir lieliska izvēle, lai skatītos Sporta un TV tiešraides. Pats labākais šajā papildinājumā ir tas, ka tam ir Trakt un Real Debrid integrācijas pieejamība, ko Kodi geeks ļoti novērtē. Līdz šim pievienojumprogramma Deceit ir strādājusi lieliski, un par to nav ziņots.

Maldināšana ir pieejama One Nation krātuvē.

3. GenieTv Kodi utilīta un IPTV sports

Genie TV Kodi utilītu un sporta papildinājums ir pilnīgs komplekts Kodi lietotājiem, kuriem patīk regulāri straumēt Kodi. GenieTV nodrošina augstas kvalitātes sporta un TV tiešraides. Pirmkārt, GenieTV ir lieliski apkopes rīki, kā arī Kodi problēmu novēršanai.

Lai Kodi geeks un Noobs varētu turpināt straumēšanu bez liekām grūtībām. Jūs varat arī sazināties ar GenieTVKodi papildinājumu izstrādātājiem, izmantojot viņu oficiālo Facebook grupu. GenieTV Kodi papildinājumu repozitorijs ir pieejams GenieTv repozitorijā.

4. Džokers Sports

Papildinājums Joker Sports Kodi ir pieejams Maverick Kodi krātuvē. Tajā ir kategorijas, kas nodrošina BT sportu, pulksten 15:00 Kick off Footy, Sports Channel Extra utt.

5. AceStream

Starp garo Kodi papildinājumu sarakstu sporta un dažāda satura skatīšanai mums ir AceStream, kas darbojas ar BitTorrent protokolu. Šis nav jūsu parastais papildinājums par vienu sakāmo. AceStream ir straumēšanas platforma, kas darbojas caur savu multivides atskaņotāju.

Lai palaistu AceStream Kodi, jums būs nepieciešams Plexus Player. Plexus ir programmas papildinājums, kas ir pieejams Fusion krātuvē. Kad esat pievienojis Plexus atskaņotāju, atjauniniet tā moduli un palaidiet straumes no AceStream uz Kodi.

Ace Stream ir pieejams Adryan List Repository.

Labākie futbola Kodi papildinājumi

1. Falcon Sports

Sports ar piekūnu ir pārsteidzošs sporta veida cienītāju papildinājums, kurš vēlas skatīties sporta aktivitātes tiešraidē. Falcon sportam ir dažas lieliskas saites lietotājiem, un tas ir arī HD kvalitātē. Vēl viena lieliska lieta par šo paplašinājumu ir tā, ka saišu ātrums ir ļoti ātrs atšķirībā no citiem papildinājumiem.

Lejupielādējiet Falcon Sports.

2. DAZN

Mēs varam saukt DAZN (Da Zone) kā jauno Netflix sporta kategoriju Kodi papildinājumos. Tas ir premium klases papildinājums, kas lietotājiem piedāvā augstas kvalitātes sporta pasākumu saites par zemu samaksu tikai USD 20. Lietotāji var lejupielādēt, instalēt un abonēt šo papildinājumu, lai Kodi baudītu netraucētas sporta izklaides. DAZZN ļoti īsā laikā ir izpelnījusies cieņu no Kodi kopienas.

3. Eurosport spēlētājs

Eurosport Player Kodi papildinājums ir lielisks papildinājums futbola notikumu straumēšanai visā pasaulē. Pats labākais šajā papildinājumā ir tas, ka tam ir arī satura pieejamība pēc pieprasījuma. Tomēr lietotājiem ir jāpierakstās, lai piekļūtu šim papildinājumam. Šo papildinājumu var izmantot personālajā datorā, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android vai Raspberry Pi.

Lejupielādējiet EuroSport Player tūlīt!

Labākie papildinājumi straumēt Anglijas premjerlīgu

1. NBC Sports

NBC Sports ir viens no lielākajiem sporta tīkliem pasaulē, kas darbojas jau vairāk nekā 70 gadus. Tās galvenā mītne atrodas Stamfordā, Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā pieder NBC sporta grupai. NBC aptver visus nozīmīgākos sporta pasākumus visā pasaulē, piemēram, Anglijas premjerlīgu, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC un Olimpiskās spēles.

2. FOX Sports GO

Fox Sports ir oficiāla FIFA pasaules kausa 2018. gada raidorganizācija. Par laimi, tam ir Kodi papildinājums visiem futbola fanātiem, kuri vēlas straumēt pasaules futbola kausu. Šis papildinājums tiek uzskatīts par labāko Kodi papildinājumu futbola straumēšanai.

Lejupielādēt Lapsa Sports Go.

3. Futbola spēles

Ir daudz futbola fanu, kuri, iespējams, nespēs skatīties mačus, kad viņi tiešraidē uzsāks spēli. Futbola atkārtošana ir labākais kodi papildinājums, kas nodrošina visas spēles svarīgākajās līgās (EPL, La Liga, Bundes Liga). Tātad, ja jūs kavējaties ar FIFA pasaules kausa izcīņas spēlēm, neuztraucieties, nevis futbola atkārtojumi nodrošinās visus svarīgākos jūsu Kodi.

Lejupielādēt Futbola spēles.

4. Futbols šodien

Futbols Šodien Kodi galvenajam papildinājumam ir tādas galvenās kategorijas kā Premjerlīga, Spēles, UEFA Čempionu līga, Izceltie notikumi, La Liga, Primeir Leagu un vēl daudz vairāk.

Šo papildinājumu var atrast Colossus repozitorijā un pat Kodil repozitorijā. Tomēr Colossus ir visvairāk ieteicams straumēt FIFA pasaules kausu 2018

Lejupielādēt Futbols šodien

5. Atsāk Kodi Addonu

Daudzi futbola maniaki ir izsalkuši skatīties savas iecienītās komandas spēles. Šis labākais papildinājums kodi sporta kategorijā nodrošinās daudz bezmaksas gabalu pārsteidzošu FIFA pasaules kausa mirkļu. Sākotnējā kodi pievienošana ir īpaši vērsta uz Anglijas premjerlīgu. Tomēr jūs varat straumēt konkurējošās pasaules kausa spēles ar HD straumēšanas ērtībām.

Lejupielādēt Atspēriens

6. DC Sports

DC Sports ir diezgan līdzīgs augstākajam kodi addon sporta velnam. Šim trešās puses kodi papildinājumam ir daudz ko piedāvāt visiem sporta veidotāju faniem. Tā kā FIFA pasaules kauss 2018 notiek ap stūri, DC Sports ir obligāti jāuzrauga šie pārsteidzošie mērķi un jāsamazina konkurence cīņā starp labākajām futbola pusēm pasaulē.

Lejupielādēt DC Sports

Labākie UFC Kodi papildinājumi, lai skatītos UFC cīņas

Labāko cīņas sporta veidu straumēšana vairs nav problēma. Skatieties savas iecienītās UFC spēles HD kvalitātē, izmantojot šos labākos UFC Kodi papildinājumus.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA, iespējams, ir vispiemērotākā sarakstā, lai skatītu UFC notikumus Kodi. Papildus tiešraidēm, piemēram, UFC cīņām, tajā tiek rādītas arī dokumentālās filmas, TV šovi un pagātnes UFC notikumi. Šis Kodi papildinājums ir īpaši izstrādāts UFC PPV, jo tas visu UFC saistīto saturu uztver tieši jūsu Kodi lodziņā vai Kodi programmatūrā..

Labākie Kodi cīkstoņu papildinājumi

Kodi ir pārsteidzoša vieta miljoniem cīkstoņu fanu visā pasaulē, ļaujot viņiem pārvilināt iecienītos cīkstoņu konkursus.

 1. Cīņas pēc pieprasījuma:

Tagad, ja esat cīkstoņu cienītājs un vēlaties ķerties pie visām WWE darbībām, tad WWE on Demand ir ideāls Kodi papildinājums jums. Izmantojot populāros maksas skatījumus, piemēram, Royal Rumble un WrestleMania, papildinājums piedāvā aizraujošu World Wrestling Entertainment darbību. Tāpat ir viegli straumēt vecās spēles, piekļūstot arhīva sadaļai.

Lejupielādējiet cīkstēšanās pēc pieprasījuma

 Kodi Android papildinājumi

Pārstājiet meklēt tālāk un izvēlieties kādu no šiem Kodi Android papildinājumiem, kas vislabāk darbojas Android ierīcēs, ieskaitot viedtālruņus, planšetdatorus un datorus.

1. Suņi Bollocks

Neļaujiet sevi apmānīt ar savu vārdu, jo šis papildinājums ir pārsteidzošs Kodi. Tam ir plašs kategoriju klāsts, piemēram, filmas, TV uztveršana, dokumentālās filmas, sadaļa bērniem, mūzika, radio, sports un TV šovi. Šo papildinājumu var saukt arī par visu Kodi papildinājumu. Nav daudz papildinājumu, kas nodrošina šādu straumju dažādību un kvalitāti, piemēram, šo papildinājumu.

2. Nakts šausmas

Vai jūs esat šausmu satura cienītājs? Ja jā, tad šis papildinājums jums ir ļoti ieteicams. Nakts terors ir pārsteidzošs Kodi papildinājums no Illuminati repozitorija, kuram ir daudzveidīgs saturs tādiem šausmu faniem kā Paranormal filmas, TV šovi, dokumentālās filmas, True Crime filmas, realitātes šovi un True Crime dokumentālās filmas.

 Xbox One Kodi papildinājumi

1. FireCat Kodi Addon

Ikviens vēlas, lai Kodi papildinājums būtu viss vienā, lai nerastos grūtības atrast atšķirīgu papildinājumu visam. Firecat Kodi papildinājums ir viss vienā Kodi papildinājums, kuram ir tādas satura kategorijas kā filmas, TV šovs, TV tiešraide, mūzika, dokumentālās filmas, iestatījumi utt..

FireCat Kodi papildinājums ir pieejams Lielbritānijas Kodi krātuvē. Lai lejupielādētu, noklikšķiniet uz saites.

FireCat Kodi papildinājums: lejupielādējiet Firecat

2. Kratos Kodi Addon

Kratos bija mitoloģisks radījums no visu laiku slavenās videospēles “War of War”. Kratos Kodi papildinājums, iespējams, nav Kodi papildinājumu Dievs, taču tas noteikti atšķiras no citiem, pateicoties tā satura sadaļām, kas tam ir.

Tajā iekļautajās kategorijās ir filmas, TV šovi, kolekcijas, rīki, un šim papildinājumam ir arī Trakt integrācijas funkcija. Nav šaubu, ka Kratos Kodi papildinājums ir viens no galvenajiem Kodi papildinājumiem. Kratos Kodi papildinājumu varat lejupielādēt, noklikšķinot uz zemāk esošās saites: Lejupielādējiet Kratos

Labākie Kodi papildinājumi PPV

PPV ir labākais, ko skatīties, kad jūs straumējat un esat iedzēris. Tomēr lietotāji vienmēr ar to saskaras. Tāpēc mēs esam apsprieduši dažus no labākajiem PPI Kodi papildinājumiem.

1. Vadera straumi

Vader Streams ir kārums visiem PPV faniem visā pasaulē, jo tas piedāvā saites uz Pay per view pasākumiem no visas pasaules. Šis ir maksas papildinājums, un lietotājiem pirms piekļuves jebkādām saitēm ir jāmaksā abonēšanas maksa. Vader Streams ir ieguvis lielisku reputāciju starp visiem citiem papildinājumiem, jo ​​to nodrošina kvalitāte.

Lejupielādējiet Vader straumes.

Labākie Kodi spēles papildinājumi

Kodi piedāvā visu, ko citi nevar! Instalējiet labākos zemāk uzskaitītos Kodi spēles papildinājumus un izbaudiet iecienītās spēles Kodi.

1. Twitch Gaming

Spēļu papildinājums Twitch ļauj jums skatīties to cilvēku straumi, kuri spēlē spēles visā pasaulē. Šie ir profesionāli spēlētāji, kuri spēlē maratona spēļu pasākumus, un viņu spēles ir interesanti skatīties.

Šis papildinājums ir atrodams oficiālajā Kodi krātuvē, un tā ir laba izvēle, lai pavadītu brīvo laiku un skatītos, kā profesionāļi spēlē.

2. YouTube spēles

YouTube Gaming ir līdzīgs Twitch, kur Kodi lietotāji var skatīties, kā citi cilvēki spēlē spēli un pavada visu spēļu maratonu.

Šis papildinājums ir atrodams YouTube papildinājumā, kas atrodas oficiālajā Kodi krātuvē. Spēlēm ir atsevišķa sadaļa, un spēļu video būs pieejamas straumēs.

Kodi papildinājumi MAC

Pats labākais Kodi ir tas, ka tas darbojas gandrīz visās ierīcēs, un, ja tas nedarbojas, tad geeks vienmēr atrod veidu, kā to palaist. Jūs varat iestatīt Kodi uz iPad, Kodi tālāk Apple TV un vēl.

1. Spēlētāji Klubs

YouTube Gaming ir līdzīgs Twitch, kur Kodi lietotāji var skatīties, kā citi cilvēki spēlē spēli un pavada visu spēļu maratonu.

Šis papildinājums ir atrodams YouTube papildinājumā, kas atrodas oficiālajā Kodi krātuvē. Spēlēm ir atsevišķa sadaļa, un spēļu video būs pieejamas straumēs. Sekojiet mūsu ceļvedim “Kā instalēt spēlētāju klubu ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux Tas ir Live TV Kodi papildinājums, kas patiešām labi darbojas ar Kodi MacOS. Izmantojot šo papildinājumu, lietotāji var straumēt Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV un daudz ko citu. Flux Kodi papildinājums ir pieejams Aliunde krātuvē.

Labākie ģeogrāfiski ierobežotie Kodi papildinājumi

Ir daudz papildinājumu, kas darbosies tikai noteiktās vietās. Ja vēlaties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudīt neierobežotu straumēšanu Kodi, noteikti izmantojiet VPN. Šeit ir daži VPN pakalpojumi, no kuriem izvēlēties:

 1. Galīgais IPTV

Galīgais IPTV papildinājums ir salīdzinoši jauns papildinājums IPTV papildinājumu saimei, taču tas joprojām ir ģeogrāfiski ierobežots. Šim papildinājumam nepieciešams Kodi VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus daudzu IPTV kanālu izplatīšanai visā pasaulē. Tās videoklipi ir HD kvalitātē, taču lietotāja saskarne šķiet nedaudz sarežģīta bez īpašām kategorijām. To var atrast Kodil krātuvē un TK Norris Repo.

Labākie juridiskie / apmaksātie Kodi papildinājumi

Lietojot augstākās klases papildinājumus, jūs vienmēr atradīsit visu, kas ir pārāk labs. Oficiālos papildinājumus ir droši lietot, un tiem ir piedāvātā straumēšanas saišu kvalitāte.

Izvēlieties šos no labākajiem likumīgajiem / apmaksātajiem Kodi papildinājumiem, samaksājiet par tā abonementu un baudiet netraucētu straumēšanas pieredzi.

1. Buzz padeves video

Buzzfeed nopelnīja lielisku reputāciju visā pasaulē, izmantojot jaunumus un izklaides saturu, kas tika kopīgots savā vietnē un sociālajos medijos. Buzzfeed ir interneta mediju uzņēmums, kuram ir lielisku satura producentu tīkls, kas lieliski izceļ viņu žurnālistikas īpašības.

Tam ir lieliska fanu bāzes forma visā pasaulē, un vislabākais nopelnītais ir tas, ka tagad Netflix rīkos Buzzfeed žurnālistu veidoto īso stoiku sezonu. Pārliecinieties, ka nepalaižat garām lielisko saturu, ko viņi kopīgo, tāpēc instalējiet oficiālo Buzzfeed Kodi papildinājumu no oficiālā Kodi papildinājumu krātuves un baudiet ikdienas Buzzfeed videoklipus.

2. CollegeHumor

Ja jūs esat sociālo mediju junkie, kam patīk humors un sarkasms, atrodoties ceļā, tad jūs noteikti būtu dzirdējuši par CollegeHumor. Šī komēdijas vietne ir slavena sociālajos plašsaziņas līdzekļos, pateicoties humoristiskam un satīriskam saturam, ko viņi paši rada, un citu kopīgotajam saturam.

CollegeHumor saturs ir acu konfektes, un mēs zinām, ka jums patiks to skatīties kanālā Kodi. Tātad, instalējiet CollegeHumor Kodi papildinājumu no oficiālā Kodi papildinājumu repozitorija un sāciet skatīties smieklīgākos videoklipus un labākos krāpniekus, kas pieejami tiešsaistē.

3. ACE IPTV

ACE IPTV ir premium papildinājums Kodi, kas piedāvā plašu satura klāstu. Skatieties tādus populārus sporta veidus kā NFL, NBA, NHL, MLB un daudz ko citu. ACE IPTV nodrošina straumi no populāriem kanāliem, piemēram, BT Sport un Sky Sports.

Turklāt skatītāji, izmantojot ACE IPTV, var baudīt tūkstošiem filmu un TV šovu. Pievienojot šo papildinājumu Kodi, jums ir piekļuve tādiem kanāliem kā BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies un citiem. Tāpēc visaugstākajā premium klases Kodi papildinājumā ir viss, kas pieejams visiem.

4. SportsAccess

SportsAccess ir premium klases Kodi papildinājums, kas piedāvā sportu no visas pasaules. Abonējot pakalpojumu, straumētāji var piekļūt iecienītākajām spēlēm no NBA, NHL, futbola (futbola) un daudz kas cits.

Papildinājums nodrošina saturu no daudziem kanāliem, piemēram, SkySports. Kā maksājuma veidu SportsAccess pieņem tikai Bitcoin. Daudziem tas var šķist neērti, bet tas ir labāk jūsu privātumam.

5. Mania HD

SportsAccess ir premium klases Kodi papildinājums, kas piedāvā sportu no visas pasaules. Abonējot pakalpojumu, straumētāji var piekļūt iecienītākajām spēlēm no NBA, NHL, futbola (futbola) un daudz kas cits.

Papildinājums nodrošina saturu no daudziem kanāliem, piemēram, SkySports. Kā maksājuma veidu SportsAccess pieņem tikai Bitcoin. Daudziem tas var šķist neērti, bet tas ir labāk jūsu privātumam.

Kodi karikatūru papildinājumi

Karikatūru papildinājumi ir kaut kas ne tikai izklaidei bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tāpēc, ja esat pieaugušais, jūs ienirt nostalģijas jūrā un iedzen savas iecienītās multfilmas no visas pasaules. Izmēģiniet šo karikatūru papildinājumu Kodi tagad!

 1. Nickelodeon un Nickelodeon Jr

Ja jums nepieciešams papildinājums, kas rāda gan Nickelodeon, gan Nickelodeon Jr. TV šovus, tad nav labāka papildinājuma. Jūsu bērni, iespējams, ir apsēsti ar Nickelodeon, jo tas viņus aizved līdz vietai, kur viņi dodas pie siena, kad viņi saņem rokās savas iecienītās programmas.

Kodi papildinājumi Indijas kanāliem

Būtu veiksmes jautājums, ja jūs varētu atrast jebkuru darba saiti tiešsaistē Indijas kanāliem un Bolivudas saturam. Tomēr Kodi lietotājiem ir paveicies, ka viņi var skatīties savu iecienītāko Bolivudas saturu, izmantojot šos Kodi papildinājumus Indijas kanāliem.

1. Skatītājs

Skatītājs ir oficiāls Kodi papildinājums filmu un TV šovu tvaicēšanai tiešsaistē. Tam ir dažādas kategorijas, piemēram, darbība, romantika, drāma, un atsevišķas sadaļas filmām un TV šoviem katrā kategorijā. Tas ir pieejams video papildinājumu sadaļā oficiālajā Kodi Add-on repozitorijā.

2. Einthusan

Einthusan bez šaubām ir pārsteidzošākais Bolivudas filmu papildinājums visiem Bolivudas faniem. Galvenais iemesls ir tas, ka tam ir saturs astoņās dažādās valodās, piemēram, tamilu, telugu, kannada, hindi, malajalu, bengāļu, marathu un pandžabi. Vai nav tik lieliski?

Turklāt šajā papildinājumā ir labi redzamas filmas pēc gēna, gada utt. Šis nav oficiālais Kodi papildinājums, un mēs iesakām jums izmantot labu Kodi VPN pakalpojumu, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu. Šis papildinājums ir pieejams SuperRepo Kodi papildinājumu krātuvē.

Lejupielādējiet Einthusan

3. Televizors Desi zonā

Televīzija Desi zonā ir obligāta, lai visiem Indijas satura / TV šovu cienītājiem būtu pieejams Kodi papildinājums. Tam ir daudz dažādu TV kanālu un TV šovu. Lietotāji var viegli pārlūkot un spēlēt visu, ko viņi vēlas, jo papildinājumam ir ļoti labs izkārtojums. Lietotāji var piekļūt visiem lielākajiem kanāliem, piemēram, Sony, NDTV, IBN, Sahara utt.

4. SnagFilms

SnagFilms ir oficiāls Kodi papildinājums ar milzīgu satura bibliotēku no visas pasaules. Šim papildinājumam ir aptuveni 30 filmu un TV šovu kategoriju, un tas ir paredzēts visam komplektam. Tam ir īpaša sadaļa Bolivudas filmām un TV šoviem. To var viegli atrast oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorija video papildinājumu sadaļā.

5. Bolivudas filmas

Bollywood Movies ir Kodi papildinājums, kas īpaši vērsts uz Bollywood filmas un indiešu saturu. Šo papildinājumu var lejupielādēt un instalēt, izmantojot Super Repo. Tam ir laba tamilu un hindi filmu kolekcija.

Lejupielādējiet Bolivudas filmas

Labākie Kodi papildinājumi Kanādai

Kanādas skatītāji, kas dzīvo ārzemēs, var viegli piekļūt savam Kanādas saturam, izvēloties kādu no šiem labākajiem Kanādas Kodi papildinājumiem. Šie papildinājumi ir paredzēti vietējām ziņām, vietējiem TV šoviem un citiem notikumiem.

1. CanTV Live

CanTV Live ir tiešraides TV papildinājums Kanādas straumētājiem, kuri ārzemēs uzturas reti un dzīvo Kanādā, bet nespēj piekļūt vietējiem ziņu kanāliem. Tas ļauj skatītājiem skatīties vietējās ziņas un citas tiešraides TV pārraides un sportu.

2. Ražots Kanādā

Kanādā ražots IPTV ir viens no populārākajiem IPTV Kodi papildinājumiem ne tikai Kanādas auditorijas, bet arī pasaules mērogā..

Neskatoties uz to, ka tā nosaukums ir Made in Canada, tas nesniedz tikai Kanādas saturu, drīzāk tam ir arī plašs amerikāņu un angļu valodas satura klāsts. Tāpēc Kodi kopienā šis papildinājums ir novērtēts visā pasaulē.

Neskatoties uz to, šis papildinājums ir bijusi Kanādas auditorijas galvenā izvēle. Šis papildinājums ir pieejams Kodi Israel krātuvē.

3. Kanāda pēc pieprasījuma

Kanāda pēc pieprasījuma ir pārsteidzošs papildinājums lietotājiem, kuri vēlas skatīties savus iecienītos šovus un TV kanālus. Kanāda pēc pieprasījuma papildinājumu piedāvā straumes vairāk nekā 30 Kanādas TV kanāliem, un piedāvāto straumju kvalitāte ir lieliska. Šis papildinājums ir ļoti ieteicams lietotājiem, kuri vēlas straumēt Kanādas saturu.

Kodi spāņu papildinājumi

1. Pelisalacarta Kodi papildinājums

Pelisalacarta ir Spānijas Kodi papildinājums visu Spānijas filmu un TV šovu skatīšanai. Tas ir pieejams Super Repo. Pelisalakartā ir ļoti daudzveidīgs spāņu valodas saturs, un to bieži dēvē par spāņu valodas bagātību.

Šī papildinājuma, ko var saukt par tā USP, vislielākā īpašība ir tā, ka šis papildinājums ne tikai straumē saturu, bet arī ļauj lietotājiem lejupielādēt savu iecienīto saturu. Bet patiešām ir nepieciešams izmantot uzticamu VPN ar šo papildinājumu.

2. Latino TVChopo Addon

Jūs, iespējams, esat redzējis daudzus Kodi papildinājumus sportam un fitnesam, taču tie visi ir angļu valodas balstīti Kodi papildinājumi..

Latino TVChopo Addon ir Latino (spāņu) Kodi papildinājums sporta un fitnesa straumēšanai no Spānijas TV kanāliem. Šim papildinājumam ir vairāk nekā 10 pārlūkošanas kategoriju, un tas darbojas lieliski.

Lejupielādējiet Latino TVChopo Addon

Labākie Kodi veselības un treniņu fitnesa papildinājumi

Fitnesa geeks visā pasaulē var piekļūt savām iecienītākajām treniņu lekcijām un citām fitnesa apmācībām Kodi. Šie ir labākie Kodi veselības fitnesa un treniņu papildinājumi, kas jums nodrošina labākos videoklipus.

1. Pulsa fitnesa

Starp labāko Kodi fitnesa un treniņu papildinājumu sarakstu, iespējams, slavenākais no tiem ir Pulse Workout. Šis papildinājums ir ceļvedis jūsu fitnesa programmai, jo tas informē lasītājus par svara celšanu, jogu, diētas padomiem, vingrinājumiem un vēl daudz ko citu..

Motivācijas videoklipu kolekcija arī palīdzēs jums turpināt dzīvi un dzīvot veselīgāku dzīvi. Tālāk tā skatītājiem instruēs, kā zaudēt svaru un būt labā formā. Šo papildinājumu var atrast Kodil Repo.

2. Fiziskums

Papildinājums par fiziskumu ir saistīts ar motivācijas un treniņu programmu video piedāvāšanu, kas ir labs cilvēkiem, kuri ir sākotnējā treniņa stadijā..

Tam ir atsevišķa sadaļa UFC, kur straumētāji saņem visu informāciju par UFC cīņām un tiek atjaunināti, ņemot vērā notiekošo sportistu dzīvē. Tāpēc tas ir lielisks papildinājums arī UFC cienītājiem. To var atrast vietnēs Dandy Media un Kodil Repo.

Labākie Kodi Laika papildinājumi

Uzziniet jaunākās laika prognozes no visas pasaules ar Kodi. Instalējiet šos labākos laika apstākļu papildinājumus Kodi un sekojiet līdzi laika apstākļiem, atrodoties ceļā.

1. Met Office

Met Office ir Kodi papildinājums, kas nodrošina laika apstākļu informāciju, iegūstot datus no tūkstošiem JK atrašanās vietu. Tādas funkcijas kā 5 dienu prognozēšana, automātiskā atrašanās vieta, minimāls reakcijas laiks un uzticami novērojumi palīdzēja šim papildinājumam izveidot labu reputāciju.

Tomēr tikai vienas atrašanās vietas izvēles ierobežojums vienlaikus ir šī papildinājuma trūkums. Kopumā šis papildinājums ir viens no labākajiem Kodi laika papildinājumiem.

Lejupielāde: Met Office ZIP fails

2. OpenWeatherMap Extended

Šim papildinājumam tam ir nedaudz burtiska nozīme; tāpat kā jebkura karte, tā sniedz detalizētu informāciju par laika apstākļiem.

Šis papildinājums nodrošina precīzas laika prognozes un laika kartes no 36 stundām līdz 14 dienām. Vēl viena atšķirība šajā papildinājumā ir tā, ka tai nepieciešama personīga API atslēga. Tas palīdz bieži atjaunināt.

Lejupielāde: OpenWeatherMap ZIP fails

3. Yahoo Weather: lejupielāde

Kurš vēl nav dzirdējis par Yahoo? Visiem ir, labi! Yahoo kādreiz bija populārākais tīmekļa pakalpojumu sniedzējs. Yahoo ticēja vienkāršībai un lietošanai, un tas pats attiecas uz tā laika papildinājumu.

Viegli uzstādīt, lietot un saprast, Yahoo laika apstākļu papildinājums, bez šaubām, ir spēcīgs ieteikums. Kodi lietotājiem noteikti vajadzētu to izmēģināt, jo tas ir viens lielisks Kodi papildinājums. Nav šādas pieteikšanās prasības, nav problēmu ar instalēšanu un lietotājam draudzīgs interfeiss nosaka tā kvalitāti.

Lejupielāde: Yahoo! Laika ZIP fails

Īsumā

Es ceru, ka jums patika mūsu top 107 Kodi papildinājumu saraksts. Izbaudiet lielisku video klāstu & mūzikas pakalpojumus no visas pasaules ar mūsu uzskaitītajiem papildinājumiem un dariet mums zināmu, kā jums tie patika. Ja mēs kādu nokavējām, dariet mums to zināmu, un mēs tos pievienosim atpakaļskaitīšanai.

Par jebkuru palīdzību instalējot vai konfigurējot papildinājumus, informējiet mūs komentāru sadaļā zemāk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me