Izmantojot Kodi apkopes rīkus, nekad nav bijis tik vienkārši uzturēt savu Kodi atskaņotāju. Šie kodi papildinājumi efektīvi pārvaldīs jūsu Kodi, tādējādi ietaupot jūs no daudzām nepatikšanām. Tas iztīrīs visu jūsu kešatmiņu, pārvaldīs Kodi bibliotēkas un palīdzēs arī tad, ja kodi nedarbosies.

Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām 10 labākos Kodi uzturēšanas rīkus, kas atvieglos jūsu dzīvi, izmantojot Kodi programmatūru.

10 labākie augusta Kodi uzturēšanas rīki

Apkopes rīks efektīvi pārvaldīs jūsu Kodi. Šeit ir 10 labāko Kodi apkopes rīku saraksts novembrim:

 1. Jauns sākums
 2. Rezerves
 3. Merlinas vednis
 4. Ares vednis
 5. Drošības vairogs
 6. cdART pārvaldnieks
 7. Kopienas portāls
 8. Kodi portāls
 9. VPN pārvaldnieks OpenVPN
 10. Žurnāla skatītājs Kodi

1. Jauns sākums

Apkopes rīks Svaigs sākums Kodi Krypton ir vienkāršākais veids, kā rūpnīcā atiestatīt Kodi atskaņotāju. Ja esat saņēmis visus Kodi papildinājumus, kuri ir jāizmet, tad tas ir jūsu papildinājums. Tas atinstalēs visu un parādīs jums pilnīgi jaunu Kodi.

labākie kodi uzturēšanas rīki

Kā Kodi instalēt svaigu startu

 1. Atveriet Kodi > Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi > Izvēlieties Failu pārvaldnieks > Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Pēc noklikšķināšanas uz opcijas “Nav” šeit jāielīmē URL http://cypher-media.com/repo/ > Atlasiet Labi > Ierakstiet repozitorija nosaukumu, t.i., Cyphers Lockers > Atlasiet Labi.
 3. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē > Tad pievienojumprogrammas > Box-icon > Instalēt no ZIP faila opcijas.
 4. Atrodiet un atlasiet Cyphers Lockers > Pēc tam noklikšķiniet uz Cypherslockers-1.0.2.zip
 5. Atlasiet Instalēt no krātuves > Kiferu skapīši > Programmu papildinājumi > Izvēlieties Fresh Start > Nospiediet Instalēt.

2. Dublējums

Kodi lietotāji uztraucas, ka, instalējot jaunāku Kodi versiju, tiks zaudēts arī katrs instalētais papildinājums. Kodi saprata vajadzību un ieviesa uzturēšanas rīku Kodi Krypton papildinājumu, kas ietaupīs visus Kodi datus, ieskaitot papildinājumus un krātuves.

Rezerves Kodi uzturēšanas rīks

Kā instalēt rezerves kopiju Kodi

 1. Atveriet Kodi > Kreisajā pusē esošajā izvēlnē atlasiet Papildinājumi > Noklikšķiniet uz lodziņa formas ikonas augšējā kreisajā stūrī.
 2. Atlasiet opciju Instalēt no krātuves > Pēc tam atrodiet un noklikšķiniet uz Papildinājumu krātuve.
 3. Izvēlieties programmas papildinājumus > Pēc tam garajā papildinājumu sarakstā noklikšķiniet uz Dublēt > Uzstādīt.
 4. Atveriet Kodi rezerves kopiju > Noklikšķiniet uz Dublēt.

3. Merlinas vednis

Merlin Wizard ir vēl viens apkopes rīks Kodi Krypton, kas palīdz notīrīt kešatmiņu, lai uzlabotu video buferizāciju. Laikam ejot, Kodi spēlētājs attīstās lēnām, un tas ir iemesls, kāpēc jūs saskaraties ar Kodi buferizācijas jautājumiem.

Merlin Wizard Kodi uzturēšanas rīks

Merlin Wizard ir ideāls apkopes rīks, lai nostiprinātu video straumēšanu un baudītu ilgas izklaides stundas. Skatiet pilnu Merlin Wizard instalēšanas rokasgrāmatu. To var uzskatīt par Xunity uzturēšanas rīka aizstājēju. Tam ir arī Kodi apkopes rīku tīrīšanas paketes, kas iztīra nevajadzīgās paketes.

4. Ares vednis (nedarbojas)

Ares vednī ir viss, sākot no papildinājumiem līdz kodi krātuvēm, beidzot ar Kodi Builds un Kodi Skins. Tam ir arī apkopes sadaļa, kas Kodi lietotājiem ļauj notīrīt kešatmiņu, izdzēst paketes un izdzēst sīktēlus. Tās funkcijas šeit nebeidzas, tā tālāk analizē jūsu Kodi un iesaka īpašus iestatījumus, kas ļauj apturēt Kodi buferizāciju.

Ares vedņa Kodi uzturēšanas rīks

Skatiet Ares vedņa instalēšanas rokasgrāmatu. Pēc Ares vedņa instalēšanas atveriet Ares vedni > Atveriet cilni Apkope un izdzēsiet kešatmiņu. Lai ievērotu ieteiktos iestatījumus, atveriet Ares vedni > Atveriet opciju Tweaks > Izpildiet procesu.

5. Drošības vairogs

Drošības vairogs ir uzturēšanas rīka papildinājums, kas skenē jūsu sistēmu pret vīrusiem un kļūdām. Viena no tās funkcijām norāda, kurā repozitorijā pašlaik neizdodas instalēt papildinājumus. Jūs varat palikt atjaunināts attiecībā uz to, kura krātuve jums jāinstalē un no kuras jums jāizvairās.

Drošības vairoga Kodi uzturēšanas rīks

Drošības vairogu var atrast Noobs un Nerds krātuvē, skatiet Noobs and Nerds instalēšanas rokasgrāmatu. Kad esat instalējis krātuvi, dodieties uz Programmu papildinājumi > Izvēlieties Drošības vairogs > Nospiediet Uzstādīt.

6. cdART pārvaldnieks

Ja esat liels mūzikas cienītājs, tas ir ideāls papildinājums jums. cdART pārvaldnieks ļaus jums pārvaldīt savu mūzikas bibliotēku un sakārtot to atbilstoši jūsu mūzikas gaumei. Ja Kodi lietotājiem mūzikas bibliotēkā ir daudz mūzikas, tad cdART Manager to pārvaldīs jūsu vietā.

cdart Manager Kodi uzturēšanas rīks

Kā instalēt cdART pārvaldnieku Kodi

 1. Lejupielādējiet cdART pārvaldnieka spraudņa failu > Ietaupiet sistēmā.
 2. Atveriet Kodi > Atlasiet Papildinājumi > Tad lodziņa ikona > Instalēt no ZIP faila.
 3. Augšupielādējiet vai pārvietojieties spraudņa failā, kuru lejupielādējāt 1. darbībā.
 4. cdART pārvaldnieks tagad ir instalēts.

7. Kopienas portāls

Kopienas portāls ir informatīvs uzturēšanas rīks Kodi Krypton, jo tas sniedz jums informāciju par jaunākajiem papildinājumiem. Turklāt tas tālāk izglīto Kodi lietotājus par populārajiem papildinājumiem, kā arī lejupielāžu skaitu.

Sabiedrības portāla Kodi uzturēšanas rīks

Skatiet Noobs un Nerds krātuves instalēšanas rokasgrāmatu. Kad esat instalējis Noobs un Nerds, atveriet krātuve > Iet uz Programmu papildinājumi > Izvēlieties Kopienas portāls no saraksta > Sist Uzstādīt.

8. Portāls Kodi

Portāls Kodi ir programmas papildinājums, kurā vienlaikus ar skaidru kešatmiņu var instalēt daudzus populārus papildinājumus. Tas ir kā Kodi vednis, kur jūs varat saņemt Kodi Skins un Kodi paplašinājumus atbilstoši savām vēlmēm. Pārlūkot dažādus labākos kodi burvjus.

Kodi portāla uzturēšanas rīks

Skatiet Ares projekta repozitorija instalēšanas rokasgrāmatu. Kad esat pabeidzis Ares projekta instalēšanu, dodieties uz Programmu papildinājumi > Izvēlieties Kodi portāls > Sist Uzstādīt.

9. VPN pārvaldnieks OpenVPN

VPN pārvaldnieks OpenVPN nodrošina jūsu tiešsaistes privātumu, izmantojot Kodi VPN. Izmantojot šo apkopes rīku Kodi Krypton, jūs varēsit izveidot savienojumu ar VPN, kas slēps jūsu tiešsaistes aktivitātes Kodi. Skatiet VPN pārvaldnieka instalēšanas rokasgrāmatu OpenVPN.

Turklāt tiešraides IPTV papildinājumi ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams VPN, lai pārsniegtu ierobežojumus un spētu straumēt kanālus no visas pasaules. Izmantojot VPN Manager for OpenVPN, izmantojot Kodi, jūs varat brīvi.

10. Žurnāla skatītājs Kodi

Šis apkopes rīks Kodi ļauj apskatīt žurnālus. Tā notika, ka Kodi lietotāji, instalējot papildinājumus vai pat krātuves, sastopas ar kļūdu pārbaudes žurnālu. Šis papildinājums jums paziņos, ar kādu kļūdu jūs saskaraties, vai kādi faili trūkst.

Žurnāla skatītājs Kodi uzturēšanas rīkam

Kā instalēt žurnālu skatītāju vietnē Kodi

Palaist Kodi > Izvēlieties Papildinājumi izvēlne > Klikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona augšpusē.

Izvēlieties Instalējiet no krātuves > Atrodi Kodi papildinājumu repozitorijs no saraksta.

Iet uz Programmu papildinājumi > Meklējiet un atlasiet Žurnāla skatītājs uz Kodi > Sist Uzstādīt.

11. Xunity apkopes rīks

Xunity apkopes rīks kādreiz bija liels papildinājums, taču tam neizdevās pagarināt tā kalpošanas laiku un tas pazuda mazā gaisā. Xunity uzturēšanas rīks varētu darīt jebko, sākot no kešatmiņas iztīrīšanas līdz bibliotēkas pārvaldīšanai. Tam bija savs krātuve, ko varēja lejupielādēt Kodi atskaņotājā.

Xunity apkopes rīks bija pilnīgs apkopes rīks, līdz to izstrādātāji slēdza. Tomēr kopš tā laika tikai daži papildinājumi spēja nodrošināt tā funkciju kopumu.

Aptiniet

Kodi apkopes rīki visos aspektos vienkāršo Kodi. Tas palīdz Kodi lietotājiem pārvaldīt savus papildinājumus, bibliotēkas un notīrīt visus nevajadzīgos failus, ko patērējis jūsu Kodi. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat piestiprināt savu Kodi atskaņotāju ar 11 labākajiem apkopes rīku papildinājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me