11 Ziemassvētku VPN piedāvājumi, kas piedāvā vislabākās studentu VPN atlaides

Jingle zvani zvana, un Ziemassvētki ir tepat aiz stūra, un labākais Ziemassvētku VPN pārdošanas darījums notiek tiešraidē!


Ir pienācis laiks sākt gatavoties šai svētku sezonai, jo gandrīz visam produktu veidam visā pasaulē ir pieejamas labākās atlaides.

Ja esat pārmērīgs skatītājs vai straumējošs geeks, jums patiks atlaides ar Ziemassvētku VPN piedāvājumiem, ko piedāvā gandrīz katrs pakalpojumu sniedzējs..

Es esmu apspriedis dažas no labākajām pieejamajām Ziemassvētku atlaidēm, lai jūs varētu straumēt visu, ko vēlaties, nevis tērēt laiku skatoties sniegputenī šajos Ziemassvētkos!

Kāpēc saņemt Ziemassvētku VPN piedāvājumus?

Labākais laiks tādos laikos kā Pateicības diena, Melnā piektdiena, Kiber pirmdiena utt. Ir tas, ka cilvēki dažādām lietām izmanto pārsteidzošas atlaides..

Tiešsaistes straumēšanas nozarē cilvēki mēdz pievērst uzmanību VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvātajām atlaidēm. Nav šaubu, ka VPN ir būtisks rīks visiem straumētājiem, jo ​​tas viņiem ļauj neierobežoti piekļūt saturam tīmeklī..

Ziemassvētku VPN piedāvājumi ir labāki nekā citi citos gadalaikos piedāvātie piedāvājumi ar atlaidēm, jo ​​tas tiešām ir gada lielākais un nozīmīgākais gadalaiks. Gan patērētāji, gan pārdevēji no šīs sezonas gūst lielu labumu. Pārdevēji pazemina cenas, lai iegūtu vairāk pircēju, un šīs zemākās cenas piesaista cilvēkus.

Tagad VPN kļūst par nepieciešamu instrumentu visiem tīklā iesaistītajiem, kas nopietni uztver viņu aizsardzību. Tas ir ne tikai ģeogrāfisko ierobežojumu apiešana vai anonīma sērfošana tīmeklī, bet arī aizsargā jūsu datus no uzlaušanas un aizsargā no tiešsaistes spiegošanas acīm.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji ir paziņojuši par saviem Ziemassvētku VPN piedāvājumiem, taču jūs nevarat tikai atteikties no jebkura pakalpojumu sniedzēja piedāvājuma, nezinot viņu pakalpojumu ticamību un uzticamību. Pēc ir 11 galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji jūs varat izvēlēties šos Ziemassvētkus.

11 labākie Ziemassvētku VPN piedāvājumi

PureVPN

PureVPN ir viens no nozares elitārākajiem VPN nodrošinātājiem, un labākais par PureVPN ir tas, ka tas neapdraud tā kvalitāti, neskatoties uz to, ka piedāvā tik lielu atlaidi.purevpn Ziemassvētku darījums

Šajos Ziemassvētkos izmantojiet pārsteidzošu 85% atlaide PureVPN 5 gadu plānam, abonējot ASV1,65 USD mēnesī, kas nozīmē, ka jums jāmaksā ASV99 USD tikai visam iepakojumam.

PureVPN nodrošina vairāk nekā 2000 īpaši ātrus serverus visā pasaulē vairāk nekā 140 valstīs, ļaujot jums droši pārlūkot tīmekli no vēlamās vietas. Turklāt jūs varat baudīt 5 vienlaicīgus pieteikšanās gadījumus, neierobežotu joslas platumu un īpašas mobilās un darbvirsmas lietotnes, lai atvieglotu piekļuvi.

PureVPN ir arī savs pārlūka paplašinājums, kas lietotājiem ļauj nodrošināt savienojumu ar vienu klikšķi, pat neuzsākot klientu. Jebkuras problēmas gadījumā lietotāji var sazināties ar tā atbalstu 24 stundas diennaktī.

CTA

Surfshark

SurfShark patiešām ir lielisks pakalpojumu sniedzējs, katru dienu gūstot lielu popularitātes pieaugumu. SURFSHARK Ziemassvētku studentu atlaideTas ir tāpēc, ka tas nodrošina augstākās klases pakalpojumus par ļoti saprātīgu cenu. SurfShark piedāvā Ziemassvētku īpašo 83% atlaidi savam 2 gadu plānam. Izmantojot šo paketi, jums būs jāmaksā tikai USD 1,99 mēnesī.

SurfShark ir vairāk nekā 500 serveri 50 valstīs, ļaujot piekļūt jebkurai jūsu izvēlētai vietnei bez joslas platuma ierobežojumiem. SurfShark ir populārs galvenokārt tās lieliskās savienojamības un ātro serveru dēļ, kas nodrošina labu joslas platumu. Pats labākais, kas man patīk par SurfShark, ir tas, ka atšķirībā no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas atļauj tikai no 5 līdz 7 ierīcēm, tam nav vienlaicīgu savienojumu skaita..

CTA

NordVPN

NordVPN ir viens no vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas nekad nav pazeminājis savus standartus un kvalitāti. NORDVPN studentu atlaide vpnTas piedāvā lielisku Ziemassvētku darījumu ar 75%, kura cena ir 2,99 USD mēnesī 3 gadus. Šis ir īpašs Ziemassvētku piedāvājums, tāpēc izmantojiet to pirms tā beigām un sāciet drošu ceļojumu tiešsaistē ar NordVPN.

NordVPN ir plašs 5000 un vairāk serveru tīkls visā pasaulē, un labākais ir tas, ka visi tā serveri ir ātri, droši un uzticami. NordVPN ir stingra politika bez reģistrēšanas, un tas ļauj veikt 6 vienlaicīgus savienojumus.

Izmantojiet NordVPN atlaidi, palieciet drošībā ar savu militārās pakāpes šifrēšanas protokolu un straumējiet savus iecienītos šovus, pārvarot visas barjeras.

CTA

CyberGhost

CyberGhost ir kā slikts suns, kurš ir saņēmis lieliskas atsauksmes no lietotājiem visā pasaulē. CYBERGHOST īpaša Ziemassvētku atlaideTas strauji kāpj nozares konkurences pieaugumā, un daudzi lietotāji tagad izvēlas CyberGhost tā viedo pakalpojumu dēļ. CyberGhost piedāvā pārsteidzošu 18 mēnešu darījumu par USD 3,5 mēnesī ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

CyberGhost ir dažas, iespējams, visizteiktākās un pārsteidzošākās iespējas tiešsaistes straumētājiem un pulksteņiem. Tam ir īpaša iebūvēta funkcija, kas ļauj straumētājiem ar vienu klikšķi atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, piemēram, Netflix..

CyberGhost ir aptuveni 3000 serveru 60 valstīs, kas piedāvā lielu joslas platumu un aizsardzību. CyberGhost ir optimāla izvēle visiem cilvēkiem, kas meklē straumēšanai paredzētu VPN, jo tam ir straumēšanai paredzētās funkcijas.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN ir vēl viens tirāns VPN nozarē, kas gadu gaitā ir nopelnījis lielisku reputāciju. EXPRESSvpn Ziemassvētku studentu atlaideDaudzi lietotāji uzticas ExpressVPN, jo tam ir visaugstākās iespējas, un tas nekad neapdraud tā kvalitāti.

Izmantojiet savu Ziemassvētku VPN darījumu, piedāvājot 35% atlaidi sava viena gada plānam ar cenu USD 8,32 mēnesī. Daži lietotāji ir kritizējuši ExpressVPN cenu, kas ir nedaudz augstāka nekā citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr fakts ir tāds, ka ExpressVPN pakalpojumu kvalitāte un funkcijas ir nepārspējamas, kas attaisno tā augstāku cenu.

ExpressVPN visā pasaulē ir vairāk nekā 2000 drošu un ātru serveru, kas lietotājiem ļauj piekļūt jebkurai ierobežotai vietnei un aizsargā tos no tiešsaistes draudiem. ExpressVPN nodrošina žurnālu neesamību, un tajā ir integrēta funkcija Kill-switch, lai aizsargātu lietotāju privātumu atvienošanas gadījumā..

CTA

Tuneļa lācis

TunnelBear ir nepietiekami novērtēts pakalpojumu sniedzējs, taču tam joprojām ir augsta reputācija lietotāju vidū.TUNELBEAR Ziemassvētku vpn darījums TunnelBear piedāvā 58% atlaidi savai 12 mēnešu paketei Ziemassvētku dēļ. Izmantojiet šo darījumu, samaksājiet USD 4,17 un turpiniet bezbailīgi straumēt kā grizli lācis.

Tam ir paplašinošs tīkls, kurā šobrīd ir serveri aptuveni divdesmit divās valstīs. Tuneļa lācim ir arī savi tīmekļa pārlūka paplašinājumi.

CTA

ZenMate

ZenMate ir vēl viens uzticams pakalpojumu sniedzējs ar labu reputāciju nozarē, kas piedāvā lielu 83% atlaidi savam 2 gadu plānam, un tā mēneša cena ir tikai USD 2,05..ZENMATE vpn darījums

Šis Vācijā dibinātais VPN pakalpojumu sniedzējs pakāpeniski kļūst par labāko tiešsaistes straumētāju izvēli, kuri vēlas piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Īpaši, ja vēlaties piekļūt ASV Netflix bibliotēkai no jebkura cita reģiona un jūs meklējat freeVPN, ZenMate ir labākā izvēle jums.

ZenMate lieliski darbojas kopā ar Netflix un Hulu, un labākais ir tas, ka tā serveri nepārtrauc straumēšanu un nodrošina labu joslas platuma ātrumu.

CTA

Uzticības zona

Uzticamības zona nav liels nosaukums nozarē, jo tai ir tikai 164 serveri un tai nav 24 stundu diennakts tērzēšanas atbalsta.TRUSTZONE vpn darījums 2019. gads Tomēr uzticamības zonas pakalpojumu kvalitāte ir lieliska, un visi lietotāji, kuri vēlas OpenVPN, var to izvēlēties.

Izmantojiet 53% atlaidi 1 gada plānam ar cenu tikai USD 3,33 mēnesī. Šis ir tikai Ziemassvētku darījums, izmantojiet to pirms tā termiņa beigām.

CTA

Privāta piekļuve internetam (PIA)

PIA ir viens no vecākajiem un vispāratzītākajiem dalībniekiem VPN nozarē. Gadu gaitā tas ir nopelnījis lielisku reputāciju sabiedrībā. PIAPrivātā interneta piekļuve piedāvā savu 2 gadu plānu par USD 2,91 mēnesī, kas ir vienota 58% atlaide.

PIA ir vairāk nekā 3000 serveru visā pasaulē, kas piedāvā pārsteidzoši ātru ātrumu. Daudzi lietotāji pauž bažas par PIA noteikto Netflix aizliegumu. Neskatoties uz šo aizliegumu, PIA ir augstas klases pakalpojumu sniedzējs, un nav šaubu, ka tas ir viens no labākajiem straumētāju izvēles veidiem..

CTA

Vējraksts

Izbaudiet 55% atlaidi Windscribe 1year plānam, maksājot USD 4,08 mēnesī.WINDSCRIBE 2018 vpn darījums Windscribe ir patiešām pārsteidzošs pakalpojumu sniedzējs, jo tam ir dažas no aizraujošākajām funkcijām, kuras labprāt vēlētos ikviens VPN lietotājs.

Ja jums nepatīk sūtīt naudu par abonementiem, bet tomēr vēlaties izmantot drošu un uzticamu VPN pakalpojumu, tad Windscribe ir labākā pieejamā iespēja. Jūs varat baudīt 10 GB mēnesī datus, izmantojot serverus no 10 dažādām valstīm.

Izņemot šo, Windscribe ir īpaša ļaunprogrammatūra un reklāmu bloķēšanas funkcija, kas ļauj nepārtraukti un droši pārlūkot un straumēt. Tam ir klienti galddatoriem un mobilajām ierīcēm, un šo klientu saskarne ir diezgan pievilcīga un lietotājam draudzīga.

CTA

TorGuard

Ja vēlaties uzzināt VPN sniedzēju, kas piedāvā daudzus drošības protokolus, tas ir Tor Guard.torguard vpn Tas ir viens no populārākajiem VPN nodrošinātājiem gan savu pakalpojumu daudzpusības, gan, protams, Tor pārlūka dēļ.

TorGuard ir paziņojis par īpašu Ziemassvētku darījumu USD 19,99 USD par ceturksni, kas nozīmē 6,66 USD mēnesī. Tam ir vairāk nekā 3000 serveru 50 un vairāk valstīs, kas piedāvā daudzus SSL un citus drošības protokolus, lai nodrošinātu lietotāju privātumu. Lietotāji vienlaikus var baudīt 5 saista ierīces un vienlaikus baudīt netraucētu straumēšanu.

CTA

Secinājums

Mēs visi zinām, cik svarīgi VPN ir netizens, un mēs zinām, ka šādas atlaides nerodas bieži. Tāpēc izmantojiet atlaides, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un izbaudiet šo sezonu pilnā mērā.

Iespējams, ka daži no jums nav izmantojuši pēdējā laikā Melnajā piektdienā un Kiber pirmdienā piedāvātās atlaides, ja tas tā ir, tad izmantojiet šo iespēju tagad un pabeidziet gadu uz aizraujošas nots.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map