Kas ir 123 filmas?

123movies ir tiešsaistes filmu straumēšanas vietne, kas lietotājiem ļauj brīvi straumēt un lejupielādēt populāras un jaunākās filmas. Tai ir plaša bibliotēka, kurā ir tūkstošiem dažādu žanru filmu un TV šovu. 123 filmām nav nepieciešama nekāda konta reģistrācija, pieteikšanās un dalības maksa.

123 filmām ir pieejamas dažādas satura kategorijas, piemēram, filmas, TV šovi, Anime utt. Lietotāji var ļoti viegli straumēt vēlamo filmu, dodoties uz vietni un vienkārši noklikšķinot uz satura nosaukuma, kuru viņi vēlas skatīties. Filma tiek demonstrēta uzreiz (tiek atvērti daži uznirstošie logi, noklikšķinot uz tiem, tos ignorējot), un lietotāji var meklēt vēlamo saturu, ja tas netiek parādīts mājas lapā.

Vēl viena lieliska 123 filmu filma ir tāda, ka, ja lietotājs vietnē nevar atrast nevienu filmu, viņš var noklikšķināt uz cilnes Pieprasīt un aizpildīt filmas pieprasījuma veidlapu. Vietnes īpašnieki pēc tam to izpētīs un pēc lietotāja pieprasījuma augšupielādēs šo konkrēto filmu vietnē.

123 filmas var klasificēt kā tādas torrentu vietnes kā Yify, Kickass, 1337x, kurām ir daudz satura sadaļu, kuras ir gatavas piekļuvei lietotājiem. Tomēr atšķirība ir saistīta ar vietņu darbību, jo torrentu vietnēs tiek mitināts viņu piedāvātais saturs, turpretī 123 filmas vietnei nav nekāda satura. Lai arī saturu var viegli straumēt vietnē, avoti ziņo, ka šie faili faktiski netiek mitināti vietnes serveros.

Ja esat Kodi lietotājs, tad jūs varētu pārsteigt, uzzinot, ka ir pieejams arī 123movies Kodi papildinājums. Tas ļauj bez maksas straumēt visas iecienītās filmas no bibliotēkas. Pārliecinieties, vai lejupielādējat papildinājumu no uzticama repozitorija, jo tiešsaistē ir pieejamas daudzas viltotas 123 filmu filmas un papildinājumi..

123 filmas ir saskārušās ar lielu karstumu no varas iestādēm ASV un Lielbritānijā, un tas izraisīja viņu oficiālā domēna, kas bija “123movies.to”, darbību. Kopš tā laika domēns nav izmantots, un vietne vairs nekad netika aktivizēta.

Ir 123 filmas leju?

Sākotnējais 123moviesu domēns, kas bija “123movies.to”, vairs nav pieejams, pēc tam, kad vietņu īpašnieki saskārās ar varas iestāžu pieprasītām juridiskām maksām. Šā gada sākumā MPAA (Amerikas Kinofilmu asociācija) uzskaitīja 123 filmas kā populārāko nelegālo vietni starp “bēdīgi slavenajām vietnēm”.

123 filmas uz leju

Apmēram 98 miljoni lietotāju katru mēnesi ir apmeklējuši šo draņķīgo vietni, kas radīja bažas varas iestādēm. Nelegāla vietne, kas iegūst tik lielu trafika daudzumu, vienmēr rada lielas bažas.

Pašlaik oficiālais 123 filmu klāsts ir zems, bet tā spoguļvietas joprojām darbojas. Vēl viena baumas nozarē ir tāda, ka 123movies joprojām darbojas ar citiem nosaukumiem, piemēram, 123movies hub. Tomēr daži cilvēki apgalvo, ka šīs ir klonu vietnes un oficiālā 123movies vietne vairs nav funkcionāla.

Es mēģināju piekļūt spoguļvietnēm un pamanīju, ka šīm spoguļvietnēm ir aktuāls saturs, un es domāju, ka baumas varētu būt patiesas.

Ir 123movies droši / likumīgi?

Nē, 123 filmas nav likumīgi lietojamas, jo es jau minēju, ka MPAA darbojas pēc tam, jo ​​tā nodrošina pirātisku saturu. Šāda satura skatīšana vai lejupielāde ir nelikumīga, un, iesaistoties tajā, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās.

Drošībā šādās vietnēs ir ļaunprātīga programmatūra un vīrusi. Iepriekš 123 filmas ir bijušas ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu mitināšanas objekts, un tāpēc es to saucu par nedrošu. Tagad, kad vietne darbojas, mēs nevaram pārbaudīt, vai vietne joprojām mitina potenciālos draudus, bet, pārbaudot tās spoguļvietnes, rezultāti parādīja, ka arī tās nav drošas.

Fifa Worldcup ziņasStraumējot filmas, izmantojot vairāk nekā 123 filmas, ir ļoti ieteicams izveidot savienojumu ar VPN. 123 filmas ir pasludinātas par nelikumīgām, jo ​​tās straumē filmas bez maksas. Papildus nesalīdzināmajām drošības priekšrocībām, ko sniedz VPN, VPN nodrošinās jūsu darbību drošu, anonīmu un atbloķēs arī ģeogrāfiski ierobežotu saturu..kat cta

123 nedrošas filmas

Vienmēr labāk ir atturēties no šādiem iespējamiem draudiem, ja jūsu ierīcē nav neviena pretvīrusu, kas varētu jūs pasargāt no šādiem draudiem. Neatkarīgi no tā, cik jautras šādas vietnes var šķist, labāk ir palikt drošībā nekā žēloties.

123Movies Starpniekserveris / Kloni un spogulis / Līdzīgs vietnēm

Pašlaik tiešsaistē ir vairāk nekā 50 spoguļvietņu no 123 filmām, un tām visām bibliotēkā ir gandrīz vienāds saturs. Esmu uzskaitījis 50 labākās spoguļvietnes, no kurām varat pievērst uzmanību:

mājaslapas URLStatussĀtrums
1. https://123movies.co/TiešsaistēĻoti ātri
2. https://gostream.is/TiešsaistēĻoti ātri
3. http://123movies.gsTiešsaistēĀtri
4. http://123movies.net/TiešsaistēNormāli
5. http://123-movie.ruTiešsaistēĻoti ātri
6. http://123movies.toTiešsaistēĀtri
7. http://123movieshd.toTiešsaistēĻoti ātri
8. http://gomovies.isTiešsaistēNormāli
9. https://gomovies.com.ru/TiešsaistēĀtri
10. https://gomovies.pet/TiešsaistēNormāli
11. https://gomovies.space/TiešsaistēĻoti ātri
12. https://gomovies.tech/TiešsaistēNormāli
13. https://123movie.space/TiešsaistēNormāli

Lielbritānijā atbloķētas 123 filmas?

Pēc MPA (Eiropa) pieprasījuma Lielbritānijas Augstā tiesa lika slēgt vairāk nekā duci nelegālu vietu. Starp šīm vietnēm 123movies vietne bija saraksta augšgalā, jo tā bija visvairāk izmantotā pirātiskā vietne. Šīs ir vietnes, kuras tiesa lika slēgt:

123movies.toVietne Themovie4u.com
Geektv.isMoviesub.net
Genvideos.orgMovietubenow.biz
Vietne Gowatchseries.bizSeries-cravings.me
Hdmovies14.netVietne Spacemov.com
Vietne Hdmovieswatch.netStreamallthis.is
Skatīšanās filmas.ms

123 filmas tika slēgtas, taču, kā ziņo baumas, tā joprojām ir pieejama tiešsaistē caur tās spoguļvietnēm. Tomēr Apvienotajā Karalistē tas vairs nav pieejams, jo varas iestādes ir ievērojušas stingros pretpirātisma likumus.

Neskatoties uz to, ka jūs vēlaties, lai Lielbritānijā tiktu atbloķētas 123 filmas, varat izmantot VPN un piekļūt tam, pieslēdzoties jebkuram neitrālam reģionam, kur vietne ir pieejama.

Fifa Worldcup ziņas123Movies nav pieejams Lielbritānijā autortiesību problēmu dēļ. Lai piekļūtu 123Movies Lielbritānijā, to var atbloķēt, izmantojot VPN. Papildus nesalīdzināmajām drošības priekšrocībām, ko sniedz VPN, VPN nodrošinās jūsu darbību drošu, anonīmu un atbloķēs arī ģeogrāfiski ierobežotu saturu..kat cta

123 filmas alternatīvas vai vietnes, piemēram, 123 filmas

Oficiālā 123movies vietne vairs nav tiešsaistē, taču ir arī līdzīgas vietnes tiešsaistē, kuras var izmantot bezmaksas filmu straumēšanai. Šajās vietnēs nav nepieciešama pieteikšanās vai dalības maksa, tāpat kā 123 filmas. Šeit ir 10 labākās 123 filmu alternatīvas, lai piepildītu jūsu straumēšanas izsalkumu:

  1. Jā! Filmas
  2. Vumoo
  3. ShowBox
  4. VexMovies
  5. Nitrs
  6. Filma25
  7. WatchFree
  8. GoMovies
  9. PopcornFlix
  10. Zmovies

Nobeiguma vārdi

Pirātisms tiešsaistē pēdējos gados ir nopietni uztraucis satura ražotājus un izplatītājus, jo pirātisma tendence ir krasi palielinājusies. Tas sākās ar torrent vietnēm, un pēc tam tiešsaistē sāka parādīties tādas vietnes kā 123 filmas. 123 filmas ļāva lietotājiem straumēt savas filmas, nemaksājot ne santīma, un šī tendence izplatījās kā ugunsgrēks.

Tomēr dažu pēdējo gadu laikā iestādes ir kļuvušas ļoti uzmanīgas internetā, un cīņa pret šādiem pakalpojumiem notiek ātri. Šādas vietnes, kurās ir miljoniem apmeklētāju, daudz vieglāk pievērš autoritātes uzmanību, un tas notika ar 123 filmām.

Varas iestādes pamanīja tā popularitāti, un tāpēc tam vajadzēja iekost putekļus. Tomēr tās spoguļvietnes joprojām ir tiešsaistē, taču lietotāji vienmēr nelabprāt izmantos šīs vietnes, jo tās var būt ļaunprātīgas un kaitīgas.

Lietotājiem, kas izvēlas izmantot šādas vietnes, jāpatur prātā, ka šīs vietnes ir nelikumīgas, un to izmantošana var viegli viņus pakļaut briesmām, jo ​​par piekļuvi pirātiskajam saturam viņi varētu saskarties ar juridiskām maksām. Ja jūs joprojām vēlaties izmantot šādas vietnes, labākais veids, kā to izdarīt, ir palikt anonīmam. Izmantojiet VPN pakalpojumu, lai nodrošinātu savu privātumu, un sērfojiet internetā anonīmi, bet izvēlieties uzticamu VPN sniedzēju, kuram ir vislabākā šifrēšana un pakalpojums.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me