13 jauni Kodi papildinājumi meklētājprogrammas Leia un Kriptona versijām (darbojas arī uz Firestick)

Viena lieta, kas Kodi uztur priekšā citām tiešsaistes straumēšanas platformām, ir tā papildinājumu dažādība. Kodi papildinājumi ir dažāda veida, kas lietotājiem ļauj straumēt gandrīz visu, kas uz tā atrodas. Tomēr problēma, ar kuru saskaras daudzi lietotāji, ir tāda, ka daži Kodi papildinājumi, kas agrāk darbojās lieliski, sāk crashing vai popping kļūdas. Tas stimulē lietotājus meklēt kaut ko labāku, un viņi turpina izmitināt mājas lapu, meklējot jaunus Kodi papildinājumus.


Neuztraucieties vairs; mēs esam uzskaitījuši dažus no labākajiem jaunajiem Kodi papildinājumiem, lai jūs nesaskartos ar problēmu, pārlūkojot vairākas vietnes.

Kodi papildinājumi ir dažāda veida un rakstura. Pēc tipiem es domāju, ka tie var būt filmu, TV šovu, tiešraides TV, mūzikas, dokumentālo filmu straumēšanai vai arī ir noderīgi papildinājumi apkopei un atbalstam..

Šeit jāsaprot viena lieta: es runāju par neoficiāliem Kodi papildinājumiem, kurus var brīvi izmantot. Šādu papildinājumu instalēšana vai lietošana daudzos reģionos tiek uzskatīta par nelikumīgu, tāpēc iesaku puišiem izmantot straumējošu VPN.

13 Jaunākie Kodi papildinājumi 2019. gadam

1. Fladnags

Fladnag Kodi papildinājums ir kārums visiem Kodi lietotājiem, kuriem patīk televīzijas šovu straumēšana. IT ir dažādas televīzijas pārraides no visas pasaules, un tās visas ir sakārtotas dažādās kategorijās. Šīs kategorijas ir tendence, TMDB visaugstāk novērtētie, darbība un piedzīvojumi, populārie šovi utt.

fladnag filmas kodi addon

Šo papildinājumu var lejupielādēt un instalēt no T2K krātuves, kas nesen ir pārvietota uz jaunu domēnu. Es personīgi esmu izmēģinājis šo papildinājumu, un, instalējot to, man nebija nekādu kļūdu. Papildinājums ir instalēts mazāk nekā vienas minūtes laikā, un tas darbojas nevainojami, bez kavējumiem un avārijām.

2. DIY Fix Kodi Addon

Ja esat biežs Kodi lietotājs, kuram nepatīk labojumu un lietu meklēšana tīmeklī, kad ienīstat pārlūkošanu, tad šis papildinājums ir paredzēts jums. DIY Fix Kodi papildinājums ir unikāls Kodi papildinājums, kas nodrošina risinājumus normālas dzīves jautājumiem, piemēram, dārzkopībai, elektronikas remontam, mājdzīvniekiem, auto remontam utt. DIY Fix Kodi papildinājums ir pieejams sviesta pirkstu krātuvē..

Diy-Fix-Kodi-Addon-Repo

Izmantojot šo papildinājumu, jūsu dzīve būs daudz vieglāka, jo jums būs rokasgrāmata parasto dzīves problēmu risināšanai vienuviet. Jums vairs nevajadzēs meklēt šādas lietas tīklā vai YouTube; varat vienkārši izmantot šo papildinājumu, lai saņemtu palīdzību. Mēs varam teikt, ka Kodi ne tikai uzlabo tiešsaistes straumēšanu, bet arī atvieglo mūsu ikdienas dzīvi.

3. Modus Operandi

Modus Operandi ir pilnīgi jauns Kodi sporta papildinājums, kas nodrošina straumēšanas iespējas cīkstēšanās, cīņas sporta, basketbola un sacīkšu notikumiem. Šis Kodi papildinājums varētu būt jauns ienācējs nozarē, taču tam, protams, ir daudz potenciāla.

MODUS-OPERANDI-jauns-Kodi-Addon

Lietotāji var izmēģināt straumēšanas saites, kas paredzētas vēlamajam sporta notikumam, jo ​​tas nodrošina vairākas straumēšanas saites vienam pasākumam. Ja kāda no piedāvātajām straumēšanas saitēm nedarbojas, lietotāji var izmantot meklēšanas funkciju jaunu saišu atrašanai. No iTzMe krātuves lejupielādējiet un instalējiet Modus Operandi Kodi papildinājumu.

4. Serēna Kodi papildinājums

Serēna ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem visiem straumējošajiem geiem, kuriem ir Real Debrid vai Trakt konts. Pārsteidzošs Kodi papildinājums, kurā ir visas jaunākās pieejamās filmas, jo tas saīsina saites caur torrentu vietnēm.

Šis papildinājums ir pieejams Nix vārtu krātuvē, un no turienes to var viegli lejupielādēt un instalēt. Lai uzzinātu vairāk par šo papildinājumu, skatiet mūsu ceļvedi “Kā instalēt Seren Kodi Addon”.

seren jauns kodi papildinājums

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2 ir jauns Kodi papildinājums, kurā ir visas jaunākās filmas, TV šovi, karikatūras, anime saturs un vēl daudz vairāk. Šim papildinājumam satura nosaukumi ir labi sadalīti dažādās sadaļās.

nixtoons kodi addon

Šī papildinājuma saskarne ir diezgan vienkārša, un pats papildinājums ir ļoti maza izmēra. Tāpēc šī papildinājuma instalēšana un lietošana nebūt nav apgrūtināta. Šis papildinājums ir pieejams Doko krātuvē.

6. inde

Venom ir leģendārā Exodus Kodi papildinājuma jauna dakša, kurai ir līdzīgs izkārtojums, bet uzlabota kvalitāte. Tam ir labāki un atjaunināti scrappers, kas nodrošina labākas straumēšanas saites. Iepriekš nozarē esam redzējuši daudz Exodus dakšiņu, taču ne visām no tām bija iespējas sniegt kvalitatīvu pieredzi.

inde jauns kodi addon

Venom, no otras puses, ir lieliska dakša, kas darbojas diezgan labi un nenodrošina salauztas straumēšanas saites. Jūs varat lejupielādēt un instalēt Venom Kodi papildinājumu no tam paredzētās Venom krātuves.

7. 13Klauni

13 Klauni Kodi papildinājumi ir visi Kodi papildinājumi IPTV, filmām, TV šoviem, YouTube videoklipiem, sportam utt. 13 TV klaunu nesen sniedza TVA, un tas ir atgriezies ar jaunu domēnu, bet labākiem scrapperiem un straumēm. 13 klauniem ir Civitas skrāpji, kas ir jauns iepakojums, ja skramperi ir daudz labāki nekā vecie lambda skrāpji.

13-klauni-kodi

Tas faktiski ir Exodus Redux Kodi papildinājuma dakša, bet es to esmu izmēģinājis personīgi un sapratu, ka tas ir labāk. Tam ir meklētājprogrammas funkcija, kas lietotājiem ļauj meklēt savus iecienītākos satura nosaukumus, kas neatrodas tās bibliotēkā. Papildinājums ir pieejams lejupielādei un instalēšanai 13 klaunu krātuvē.

8. Pārmērīgs

Vēl viena Exodus Kodi dakša, kas izlaista ar dažiem atjauninājumiem un ieteikumiem, lai uzlabotu pieredzi. Tas ir labs Kodi papildinājums filmu un TV šovu straumēšanai, un tam ir arī daži noderīgi Kodi rīki.

pārmērīgs kodi papildinājums

Šis papildinājums ir pieejams Eggman krātuvē.

9. Kodi MUZIC

Kodi Muzic ir pilnīgi jauns Kodi mūzikas papildinājums, kas nodrošina visas jaunākās mūzikas straumes, kas pieejamas vietnē YouTube. Skrāpji Kodi Muzic papildinājumā atver straumēšanas saites no YouTube, ļaujot lietotājiem meklēt un spēlēt ar vienu klikšķi. Lietotāji ne tikai var skatīties jaunākos mūzikas videoklipus un koncertus.

muzic kodi addon

Šī jaunā Kodi papildinājuma saskarne ir ļoti labi sakārtota dažādās kategorijās, piemēram, mūziklos un atskaņo tiešraides radio, mūzikas koncertus, dokumentālās filmas utt. Šo apbrīnojamo Kodi papildinājumu var lejupielādēt un instalēt no Sviesta pirkstu krātuve.

10. KODZI

Kodzi ir pilnīgi jauns un unikālais Kodi utilītas papildinājums, kuru jūs pat nebūtu iedomājušies. Tas ir izstrādāts tādā veidā, ka lietotājiem vairs nebūs jāveic visi garie krātuves uzstādīšanas soļi. Kodzi ļauj lietotājiem vienkārši ievadīt tajā repozitorija avota saites URL, un tā pati izvilks un instalēs repozitoriju. Nozīmē, ka lietotāji tagad var atpūsties un instalēt jebkuru Kodi krātuvi, neievērojot nevienu rokasgrāmatu.

kodzi jauns kodi papildinājums

Izmantojot Kodzi papildinājumu, lietotājiem vairs nevajadzēs drūzmēties par failu pārvaldnieku, jo šis papildinājums ir galvenais laika un pūļu ietaupītājs. Šo papildinājumu var viegli instalēt no MrKodz krātuve.

11. Tempest

Pietiekami no visām Exodus Kodi papildinājuma dakšām, šī bija viena no populārā Covenant Kodi papildinājuma dakšām, kas pati bija Exodus dakša. Šis dakšu fiasko pār dakšām vienkārši nebeidzas, un labākais ir tas, ka dakšas ir izstrādātas labāk nekā viņu priekšgājēji..

tempest-kodi-add-on

Papildinājums Tempest Kodi ir pilnīgi jauna daba no pakta Kodi papildinājuma, taču ar labākiem skrāpjiem un augstas kvalitātes straumēšanas saitēm līdz 4K kvalitātei. Tomēr saskarne ir līdzīga Covenant Kodi papildinājumam. Es personīgi esmu izmēģinājis šo papildinājumu un ticu man, ka tas darbojas pārsteidzoši labi. Varat izmēģināt šo papildinājumu, lejupielādējot un instalējot to no Tempest krātuve.

12. Režģa dzelzs leģendas

Vai jūs esat amerikāņu futbola fane? Ja jā, tad šis papildinājums noteikti ir jūsu palutinājums. Grid Iron Legends ir veltīts Kodi papildinājums Amerikas lielākajam sporta veidam, jo ​​jūs varat straumēt tiešraidē mačus, atkārtojumus, dokumentālās filmas un daudz ko citu..

gridiron kodi addon

Ne tikai to, ka varat straumēt arī citas Koledžas futbola nodaļas. Šis Kodi papildinājums ir pieejams vietnē Planētas Visuma krātuve.

13. Liktenis

Destiny ir Kodi papildinājums, kas nodrošina straumes gandrīz visam, ko lietotājs vēlas skatīties Kodi. Izmantojot šo papildinājumu, lietotāji var skatīties filmas, TV šovus, saturu bērniem, tiešraidē sportu un daudz ko citu. Vēl viena lieliska lieta par Destiny Kodi papildinājumu ir tā, ka tā ir atjaunināta Acestream, ļaujot lietotājiem izbaudīt izklaidi ar augstas kvalitātes straumēšanas saiti..

Destiny-Addon-Kodi addon

Viena no lielākajām jaunajām funkcijām, ko atradīsit Destiny Kodi papildinājumā, ir Torrent straumēšana, kas darbojas bez jebkāda starpniekservera vai VPN. Šis papildinājums ir pieejams Eggman krātuve un no turienes to var lejupielādēt un instalēt.

Secinājums

Jaunie Kodi papildinājumi katru dienu tiek izlaisti, jo Kodi kopiena attīstās ar lielu tempu. Lietotājiem patīk izmēģināt kaut ko labāku un jaunu, kas varētu uzlabot viņu pieredzi vai kas viņiem varētu piedāvāt labākas izklaides iespējas. Tomēr šeit jāsaprot viena lieta, ka jaunie Kodi papildinājumi izlaiž, bet, no otras puses, daudzi Kodi papildinājumi laiku pa laikam mirst. Šie nesen izlaistie Kodi papildinājumi aizvieto kritušos Kodi papildinājumus un cikls turpinās.

Visi šajā rokasgrāmatā minētie Kodi papildinājumi ir neoficiāli Kodi papildinājumi. Šos jaunos Kodi papildinājumus var brīvi instalēt un straumēt, un šāds straumēšanas raksturs daudzos reģionos tiek uzskatīts par nelikumīgu. Tāpēc es iesaku jums izvēlēties uzticamu Kodi VPN, kas varētu jums palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un saglabāt anonimitāti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map