15 NYAA alternatīvu nomaiņa – Anime vietnes izslēgšana un Kodi Anime papildinājumi

Tas bija šokējoši par jaunumiem anime torrent cienītājiem, kad viņu iecienītākā anime torrent vietne NYAA atbildēja ar kļūdas ziņojumu. Šīs kļūdas rezultāts bija NYAA domēna deaktivizēšana. Tomēr vietnēm, piemēram, Yify straumēm vai Nyaa, izslēgšana nav nekas jauns (tomēr YTS ir aktīvs). Cilvēki, kuriem patīk straumēšanas filmas, atbloķē tādas vietnes kā Nyaa, Extra torrents vai limetorrents un piekļūst tām pat ar starpniekservera vai spoguļvietnēm.


Šādu vietņu vai papildinājumu izmantošana var būt riskanta, jo jūsu identitāte ir neaizsargāta pret hakeriem un varas iestādēm. Tāpēc ierīcē ir instalēts VPN Kodi papildinājums. Tas aizsargās jūsu patieso identitāti un ļaus baudīt straumēšanu bez bailēm.

Vispopulārākā un vispopulārākā anime torrent vietne bija zaudējusi kontroli pār visiem saviem domēna vārdiem, kas ietver nyaa.se, nyaa.eu un nyaa.org. Vietnes slēgšanas iemesls joprojām nav zināms. Bet, neraugoties uz “kā” un “kāpēc” vietni, tika panākts pozitīvs vērtējums, ļaujiet pārrunāt dažus no labākajiem NYAA alternatīvas.

Labākās NYAA alternatīvas

 1. Briesmīgais Subs – Anime Fansub
 2. Koplietošana – Anime
 3. Anime baiti – Anime Fansub
 4. Pirātu līcis – ģenerālis
 5. Extra Torrent – vispārējs
 6. AniDEX – ģenerālis
 7. Sukebei NYAA – klons
 8. SallySubs – lejā
 9. AniSearch – termiņš ir beidzies
 10. BakaBT – beidzies derīguma termiņš

NYAA klients

Nyaa Client bija Torrent klients, kas rūpējās par Austrumāzijas auditoriju. Tas nodrošināja lielu skaitu Anime straumju un galu galā kļuva populārs. Bet juridisku problēmu un bažu dēļ tā izstrādātāji bija spiesti to izslēgt, un tā tas sabruka.

nyaa alternatīvas

Tomēr drīz pēc slēgšanas viens no tā domēniem atkal sāka darboties pēc pāris nedēļām un sāka publicēt, ka ir nolēmuši strādāt pazemē un mudināja vietnes apmeklētājus lejupielādēt savu bināro klientu. Skatīt zemāk esošo momentuzņēmumu:

nyaa klients

Tas acīmredzami bija krāpniecība, jo izstrādātāji apstiprināja, ka viņi to ir izslēguši, savukārt krāpnieks mēģināja gūt peļņu, izmantojot filiāles klikšķus. Šādi krāpšanās mēģinājumi ir kļuvuši par normu internetā.

Šeit ir lietotāja Reddit pavediens, kurš ziņo par blēdību:

Komentārs no diskusijas Hpezlin komentārs no diskusijas "Vai es varu turpināt lietot NYAA MIRROR?".

Šādas viltotas vietnes nodrošina tikai saistītās saites vai .exe failus, kas acīmredzot ir kaut kas tāds, no kura jūs vēlētos palikt prom. Turklāt tie nav droši spiegprogrammatūru un citu drošības draudu dēļ.

10 alternatīvas NYAA Anime vietnei

Ja vēlaties izmēģināt citas NYAA vietnes alternatīvas, iespējams, jums jāapsver šādu vietņu apskate:

1) Briesmīgs Subs

horriblesubs.info

Varbūt vispiemērotākā alternatīva NYAA vietnei, ko varētu piedāvāt torrentu industrija, ir Horrible Subs. Tas ir bijis nikns konkurents NYAA 1 miljons apmeklētāju dienā un Alexa vērtējums 2797. Tā ir lietotājam draudzīga vietne, kurā varat lejupielādēt jaunāko anime saturu.

2) Anime koplietošana

animesharing

Kā norāda nosaukums, Anime Sharing ir plašsaziņas līdzekļu koplietošanas vietne, kurai ir līdzīgs izkārtojums kā PirateBay. Tam ir daudz anime satura skatīšanai. Vietnei ir arī iespēja lejupielādēt un augšupielādēt anime sērijas uzreiz. Tā Alexa vērtējums ir 3,445.

3) Anime baiti

animebaiti

Vēl viena alternatīva NYAA vietnei ir Anime Bytes ar lielu anime satura daudzumu, taču tā neatbilst NYAA. Lai varētu apskatīt saturu, šai vietnei ir nepieciešama reģistrācija. Šīs vietnes negatīvie elementi var ietvert jaunu lietotāju novēršanu, kad reģistrācija ir pilna.

4) Pirātu līcis

pirātu līcis

Ņemot vērā lielākos torrentu centrmezglus, ir tikai viens nosaukums, kas acumirklī uznirst uz jūsu galvas, t.i., PirateBay. Lai arī vietne ir saskārusies ar dažādām izslēgšanām, tai joprojām izdodas kļūt par populāru torrentu vietni. Tajā ir arī milzīgs daudzums anime satura, kas ir pieejams lejupielādei.

5) papildu torrent

extratorrent

Visbeidzot, ExtraTorrent ir nākamais rindā ar PirateBay, kas piedāvā plašu lejupielādējamu animētu sēriju, filmu un šovu klāstu. Meklētājprogramma ir labi izstrādāta ērtākai navigācijai.

6) AniSearch

anisearch

AniSearch ir aizstājējs slavenajam Nyaa Torrent, kas tika slēgts 2017. gadā, un tas koncentrējas uz Anime torrentu apkopošanu. Tam varat viegli piekļūt, noklikšķinot šeit: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT ir arī ļoti laba Nyaa.se alternatīva, un to ļoti iesaka Anime fani. Tas ir privāts torrentu izsekotājs, kas nodrošina augstas kvalitātes anime saturu. Jūs varat apmeklēt BakaBT vietni šeit: BakaBT

8) AniDex

anidex

AniDex ir Anime straumju izsekotājs un indeksētājs, kas koncentrējas uz Anime angļu valodā, galvenokārt ar citām valodām. Tam var piekļūt, izmantojot: AniDex

9) Sallysubs

sallysubs

Sallysubs sagrābj HD grupas Anime straumēm no citām grupām, veic tajā dažas izmaiņas un atbrīvo. Kad Nyaa tika slēgts, tas sāka satvert no dažādām vietām, un tā ir ļoti laba Nyaa.se alternatīva. Apmeklējiet vietni Sallysubs, noklikšķinot šeit: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei njā

Sukebei nyaa nomaiņa ir paredzēta Nyaa.se pieaugušo sadaļai. Daudzi lietotāji deva priekšroku Nyaa tā pieaugušajiem paredzētā satura dēļ, un Sukebei Nyaa aizstāšana sedza šo vakuumu. Šim torrentam var piekļūt, noklikšķinot uz saites: Sukebei Nyaa

5 labākais NYAA klons / nomaiņa

 1. Anirena
 2. Tokija Toshokan
 3. AcgnX Torrent
 4. Anime Tosho
 5. Shana projekts   

Ja jums būtu jāatrod precīza NYAA klonu / aizvietotāju vietne, tad esat nonācis pareizajā vietā. Zemāk sniegtajā sarakstā ir redzama 5 NYAA klonu / aizvietotāju vietne:

1) Anirena

Vietne AniRena Torrent ir slavenās NYAA anime torrent vietnes klons. Tam ir līdzīgas multivides cilnes, kas horizontāli sakārtotas mājas lapā, kas lietotājiem ļauj ērti pārvietoties vietnē.

Pašlaik vietnei ir pieejami 14 360 straumju, jo tā ir uz izaugsmes robežas, savukārt kopumā tās vietnē ir 6354 augšupielādētāji. AniRena arī informē lietotājus par viņu pašreizējo statusu attiecībā uz lietotājiem nodotajiem datiem. Pārredzamība un uzticamība lietotājiem ir AniRena atslēga, lai virzītos uz priekšu ar lietotāja piekrišanu.

anirena nyaa nomaiņa

2) Tokija Toshokan

Tokyo Toshokan ir visaptveroša anime torrent vietne, kas ir arī NYAA klons / aizvietotājs. Šajā vietnē ir viss, sākot no filmām līdz drāmām, mūzikai un beidzot ar mūzikas video. Tas piedāvā arī plašsaziņas līdzekļu saturu, kas nav angļu valodā, un tas ir pieejams lietotājiem visā pasaulē.

Tiklīdz esat reģistrējies vietnē, varat pielāgot savu multivides bibliotēku. Anime cienītāji var meklēt multivides saturu, pamatojoties uz faila lielumu, kas ļauj lejupielādēt specifisku saturu. Uzņēmums apgalvo, ka ir pievienojuši 2 jaunus DB serverus, kas ir palielinājis vietnes ielādes laiku.

tokyo toshokan nyaa rezerves klons

3) AcgnX Torrent

Anime Komiksu spēles Novel X-Project (AcgnX) ir NYAA klonu / aizvietotāju vietne ar uzlabotajām funkcijām. Tas ir modernāks nekā jebkura no sarakstā iekļautajām anime vietnēm.

Tā kā NYAA vietne ir samazinājusies, liela daļa interneta trafika ir pārorientējušies uz šo vietni. Tas ir iemesls, kāpēc augšupielādētājiem ir nepieciešams paplašināt izaugsmi.

Tas arī paziņo, ja vietnē ir iegultas jaunas iespējas vai jaunumi par anime faniem. AcgnX plaukst ar jauno multivides saturu, un tas ir iemesls, kāpēc vietne pēc NYAA ir saglabājusi vietni kā pievilcīgu iespēju.

acgnx nyaa rezerves spogulis

4) Anime Tosho

Anime Tosho seko līdzīgam dizainam un navigācijai kopā ar multivides saturu kā NYAA vietnē. Anime Tosho ir pilnīgi bezmaksas un piedāvā automatizētu pakalpojumu, kurā tas mitina DDL pakalpojumus, kā arī Usenet.

Augšupielādējot multivides saturu šajā vietnē, tas parasti prasa dažas minūtes, un tas tiek augšupielādēts pēc iespējas ātrāk. Anime Tosho apgalvo, ka aptuveni 300 MB faila patērētu dažas minūtes un tiktu atspoguļots vismaz vienā resursdatorā. Tas, bez šaubām, ir spēcīgs konkurents anime torrent vietņu sarakstā.

anime tosho nyaa aizvietošanas klons

5) Shana projekts

Shana Project ir salīdzinoši jauna anime torrent vietne ar pārsteidzošu funkciju, kas automatizē anime lejupielādes.

Shana Project ir salīdzinoši jauna anime torrent vietne, taču tai ir pārsteidzoša funkcija, kas ļauj automatizēt anime lejupielādes. Izmantojot šo funkciju, varat iestatīt bittorent klientam, lai tas automātiski lejupielādētu iecienīto multivides saturu.

Shana Project ir NYAA klons / aizvietotājs, taču, tā kā tā ir jauna vietne, tai trūkst dažādu multivides satura piedāvājumu.

Kaut arī vietne nepiedāvā izvēlnes cilni dažādiem žanriem, bet anime cienītāji var meklēt manuāli.

shana projekts ir pedeja nyaa aizstave

5 labākie Kodi Anime papildinājumi

Daudzi anime cienītāji var apgalvot, ka NYAA bija populārākā anime torrent vietne. Tomēr viņi nepiekristu mazāk tam, ka pastāv dažādas citas konkurences platformas, kurās varētu lejupielādēt anime torrent.

Kodi ir labākais risinājums visam, kas saistīts ar multivides un sporta satura straumēšanu līdz torrent lejupielādēšanai. Tā ir atvērtā pirmkoda programma, kas darbojas dažādās ierīcēs un atskaņo gan video, gan audio saturu, sākot no straumēm, tiešraides vai statiskiem failiem..

Kodi ir jūsu nākamā lielā izvēle anime torrent saturam. Kodi ir atvērts avots, un ir dažādi Kodi anime papildinājumi, kurus var lejupielādēt vietnē Kodi. Tā plašais funkciju avots padara to par ideālu programmatūru visiem faniem visā pasaulē. Anime cienītāji var straumēt vai lejupielādēt jebkuru torrentu, kuru viņi apbrīno.

Mēs piedāvājam labākos 5 Kodi anime papildinājumus, kas, visticamāk, aizstās NYAA anime torrent vietni:

KissAnime

Izmantojot KissAnime, jūs varat atrast vairāk nekā 130 lapas ar vislabākās kvalitātes anime TV šoviem, filmām un torrentiem. Tas ir Kodi visvairāk vēlamais anime papildinājums, jo tas piedāvā vairāk nekā 6000 anime TV šovu un filmu.

Animego

Animego ir vēl viens Kodi anime papildinājums, kas anime faniem piedāvā plašas kategorijas un labi izstrādātas anime iespējas. Straumēšana varētu aizņemt maz laika, līdz tam nepieciešams laiks, taču ar pilnībā aprīkoto izvēlņu sistēmu tā var parādīt ļoti daudz izklaides satura.

Animehere

Animehere ir ideāls risinājums ikvienam, kurš meklē augstas kvalitātes anime filmas un TV šovus. Šis anime papildinājums izkrāpj milzīgu skaitu anime satura, kura kvalitāte ir zema. Labi attīstītas izvēlnes struktūras klātbūtne anime faniem atvieglos jaunāko atjauninājumu meklēšanu ar subtitriem.

Anime-IPTV

Anime-IPTV ir vairāku līdzīgu pakalpojumu sadarbība, kas apvienojas, veidojot galveno anime Kodi papildinājumu. Tas piedāvā simtiem anime audio un video saturu. Tajā ir viegli orientēties un, iespējams, visnoderīgākais anime papildinājums.

Funimācija

Ja šī ir jūsu pirmā reize, kad sastopaties ar Kodi anime papildinājumu, tad Funimation ir labākā izvēle, ko jūs jebkad izdarīsit. Anime papildinājuma izkārtojums ļaus jums vieglāk atrast jebkuru anime saturu, kas ir ieskauj internetu. Turklāt jums nebūs nekādu problēmu par piekļuvi saturam. Iepazīstieties ar citiem labākajiem kodi papildinājumiem.

Noslēguma domas

Lai gan NYAA anime vietne, iespējams, vairs nav pieejama, lietotājiem tiek piedāvāta iespēja izpētīt dažādus citus potenciālos avotus, kas varētu aizstāt NYAA. Kodi anime papildinājumi var šķist piemērota iespēja anime faniem, kur viņi varētu straumēt un lejupielādēt dažādu anime saturu. Kodi anime papildinājumus ir vieglāk uzstādīt, un tie rada mazas grūtības vai nav nekādu sarežģījumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map