Runājot par video straumēšanu, Kodi katru citu platformu apkauno! Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties tiešraidē UFC, NFL vai kaut ko citu, neatkarīgi no tā, vai tas ir TV pārraides vai spēlēt spēles, Kodi sporta papildinājumi ir nodrošinājuši jūs!

Būdams sporta cienītājs, Kodi atklāšana bija kā dārgakmens atrašana, jo diemžēl daudzi sporta pasākumi ir ierobežoti noteiktās ģeogrāfiskās vietās.

Vēl labāk ir tas, ka Kodi vietnē jūs varat izvēlēties savas straumes kvalitāti. Tas var būt ļoti noderīgi, it īpaši, ja jūsu interneta ātrums ir nestabils.

Tas arī palīdz jums skatīties ekskluzīvas spēles pa premium kanāliem, tāpēc, ja vēlaties skatīties kriketu, futbolu, Formula 1, golfu vai citus sporta veidus, Kodi ir tā vieta, kur doties.

Tātad, kā Kodi izdodas radīt jums šādu saturu?

Tajā tika izmantoti dažādi Kodi papildinājumi, kas ietver bezmaksas un maksas.

Brīdinājums: ISP var redzēt jūsu Kodi straumes

Tomēr šeit ir nozveja!

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina, ko jūs darāt tiešsaistē. Tāpēc, kad izmantojat trešo personu Kodi papildinājumus, pārliecinieties, ka zināt vietējos likumus par pirātismu un autortiesībām.

Oficiālās raidorganizācijas maksā miljoniem dolāru par šīm tiesībām. Lejupielādējot šādu nelegālu saturu, jūs varat nonākt nepatikšanās, bet…. šeit ir noderīga VPN izmantošana!

Jūs varat sēdēt uz klintīm Āfrikas tuksnesī un, šķiet, digitāli atrasties Ņujorkā.

dabū kodi vpn cta

Labākie Kodi oficiālie sporta papildinājumi

1. Lapsa Sports Go

lapsa-sports-kodi-papildinājums

FOX SPORTS GO ir labākā izvēle sporta faniem, kuri vēlas straumēt MLS Futbols, MLB Beisbols, UFC, NBA un Superkross. Tas ir viens no vadošajiem sporta kanāliem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ar minimālu buferizāciju un HD straumēšanu tā ir viena no labākajām izvēlēm, lai skatītos gandrīz visu sporta pārklājumu.

2. Sportsnet tagad

sports-net-kodi-add-on

Kanādas platforma piedāvā dažādus sporta veidus. Mēneša abonements mēnesī maksā tikai 25 ASV dolārus, kas ļauj jums apskatīt milzīgu daudzumu lieliska sporta satura. Papildinājums ir pieejams oficiālajā Kodi papildinājuma repozitorijā.

Tā ir vēl viena lieliska izvēle MLB, NHL, NBA, un NFL sērkociņi.

3. ORF TVthek

orftv-sports-add-on-kodi

Ja jūs dzīvojat ārpus Austrijas, jums būs jāpieslēdzas a VPN, tā kā ORF TV ir ģeogrāfiski ierobežots. Laba daļa ir tā, ka Austrijā ir pieejams ļoti daudz bezmaksas TV staciju.

ORF TVthek ir viena no daudzajām tiešsaistes straumēšanas opcijām, kas piedāvā TV tiešraidi un apmierinošu skaitu pēc pieprasījuma iespēju. Tam visam varat ērti piekļūt, izmantojot Kodi papildinājumu, ieskaitot lielu skaitu sporta programmu, kas pieejamas caur kanālu.

4. Xumo

xumo-sports-add-on-kodi

Pieejams caur oficiālo Kodi papildinājumu repozitoriju, XUMO.TV ir bezmaksas Kodi papildinājums. Xumo ir ar sportu saistīti kanāli, kas Kodi lietotājiem ir viegli pieejami. Tā kā straumēšanas kvalitāte ir virs nominālvērtības, tā ir lieliska izvēle futbols, lakrosa, sērfošana, makšķerēšana, MMA, futbols, un vēl vairāk.

5. Plutona televizors

kodi-plutotv-sports-add-on

Tāpat kā Xumo, arī Plutona TV nodrošina garu bezmaksas TV kanālu sarakstu. Tā kā esat bezmaksas pakalpojums, jūs nevarēsit atrast jaunāko vai populārāko saturu, tomēr tas piedāvā lielu izvēli ziņas, izklaide, un sports kanāli.

Jums būs jāizveido bezmaksas konts un reģistrēšanās atšķirībā no citiem Kodi papildinājumiem.

6. CBC

cbc-sports-add-on-kodi

CBC ir pilnīgi bezmaksas televīzijas pakalpojums Kanādā, un tajā ir liels pieprasījums pēc tiešraides, piemēram, Olimpiskās spēles un Hokeja nakts. Ja nedzīvojat Kanādā, neuztraucieties, joprojām varat viegli atbloķēt CBC apraidi, izmantojot VPN un savienojot to ar Kanādas serveri.

Papildinājums darbojas kā šarms, un tas nekad nav darbojies mūsu pārbaudes laikā.

7. iTV

iTV-sports-addon-kodi

iTV ir Lielbritānijas straumēšanas pakalpojums, kas ir gandrīz bezmaksas, taču diemžēl tas ir pieejams tikai Lielbritānijā. Uz platformas ir pieejama laba kanālu slodze. Tomēr saskaņā ar Apvienotās Karalistes likumiem jums ir jābūt TV licencei, taču tas to nekādā veidā neapstiprina.

Kanāls pārraida plašu sporta pārraižu klāstu, ieskaitot arī dažas futbola spēles. Ja atrodaties ārpus Apvienotās Karalistes, jums būs nepieciešams VPN.

8. Tablo

tablo-sport-add-on-kodi

Šī mūsu saraksta opcija nedaudz atšķiras no citām. Papildinājums darbojas kā ētera TV signālu priekšdaļa.

Televīzija ēterā ir ārkārtīgi populāra, ņemot vērā faktu, ka šodien OTA TV tirgus palielinās. Viņi bieži iegūst un tiešraidē pārraida sporta saturu.

Tablo ir arī DVR, kas ļauj saglabāt tiešraides un pēc tam tām piekļūt savā Tablo ierīcē.

9. SVT spēle

svt-play-kodi-sports-add-on

Ja jūs varat atbrīvoties no valodas barjerām vai saprast zviedru valodu, SVT Play ir ļoti reāla sporta skatīšanās iespēja. SVT Play ir Zviedrijas TV tīkla tiešraides un pieprasījuma iespēja. Tas ir pilnīgi bez maksas, un visu gadu varat atrast lielu sporta programmu klāstu, izmantojot SVT Play.

Tāpat kā daži no iepriekš minētajiem papildinājumiem, jums būs nepieciešams VPN, jo šī papildinājuma piedāvātās straumes ir ierobežotas tikai Zviedrijā.

10. SR Mediathek

srmediathek-sports-add-on-kodi

SR Mediathek ir Vācijas televīzijas tīkls no daudzām valstī pieejamajām iespējām. Tas atšķir tikai to, ka tas ir lielisks funkcionāls Kodi papildinājums un piedāvā gan tiešraides, gan pēc pieprasījuma pieejamu sporta saturu, kas pieejams vietnē SR Mediathek..

Tas ir arī ģeogrāfiski ierobežots, tāpēc jums būs nepieciešams VPN arī šim!

11. NHL TV

nhl-tv-kodi-addon

NHL TV straumēšanas pakalpojums, iespējams, ir viena no labākajām iespējām skatīties hokeju.

Pēc reģistrēšanās varat straumēt to caur Kodi, jo tas optimizēs procesu jūsu labā, piedāvājot vienkāršu satura navigācijas iespēju. Tas piedāvā arī nelielu saturu, piemēram, galvenos mirkļus un dažādu spēļu izceltos elementus.

Atkal šis papildinājums ir arī ģeogrāfiski bloķēts, un jums būs nepieciešams VPN. Ņemiet vērā arī to, ka tam nepieciešama ASV maksājuma informācija.

12. ESPN 3

espn3-sports-add-on-kodi

ESPN, kas ir liels vārds sporta izklaides nozarē, piedāvā:

  1. Starptautiskais futbols
  2. Eiropas klubu futbols
  3. MLB beisbols
  4. NBA basketbols
  5. Krikets
  6. Golfs
  7. Koledžas sports

Ar neoficiālo ESPN papildinājumu Kodi multivides centram jūs varat piekļūt premium saturam tieši no ESPN vietnē Kodi. ESPN ir pieejams arī dažādās platformās, ieskaitot Android TV, Apple TV utt.

13. Dzirkstele

dzirksti-sports-papildini-kodi

Viens no maniem iecienītākajiem papildinājumiem, ciktāl tas attiecas uz neoficiāliem papildinājumiem. Sparkle Kodi pievienojumprogramma skrāpē Reddit Acestreams saitēm. Acestreams piedāvā dzīvot sporta veidus no dažādiem reģioniem, un reddit ir labākā vieta, kur atrast aktīvās saites.

Bet tā vietā, lai manuāli meklētu Acestreams saites, Sparkle papildinājums veic darbu jūsu vietā. Vienkārši atlasiet saiti uz savu iecienīto sporta notikumu un skatieties tiešraidi.

14. Sportiskais

sportiski papildini-kodi

Sportie, kas vislabāk pazīstams ar futbolu un regbiju, satur arī saturu no NFL un citiem avotiem, padarot to par lielisku izvēli kopā ar dažādiem citiem sporta pasākumiem.

Šo papildinājumu no lazykodi varat atrast ANDROIDABA krātuvē. Premjerlīga var būt pieejama arī šeit, lai arī atkarībā no valsts, kurā atrodaties. Lai arī kāda būtu situācija, VPN ir mūsu zelta karte, lai atceltu ģeogrāfiskos ierobežojumus..

15. Zattoo Live TV papildinājums

zattoo-tv-sports-add-on

Zattoo Live TV papildinājums ir vēl viens neoficiāls papildinājums, kas ir lieliska izvēle sporta cienītājiem, jo ​​tas kopumā piedāvā vairāk nekā 190 kanālus. Jūs viegli varat atrast dažādu sporta veidu straumes, piemēram, futbolu, golfu vai cīņas.

16. NBA līgas caurlaide Kodi Addon

nba-leaugue-sports-add-on

Pilnībā veltīts NBA, papildinājums aptver visus NBA pasākumus. Tas piedāvā tiešraides, arhīvus un NBA TV. Tomēr tas ir oficiāls papildinājums, un jums tas būs jāabonē.

Ja jūs saskaraties ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, noteikti ieslēdziet VPN pakalpojumu un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri. Tādā veidā jūs bez problēmām varat piekļūt jebkuram NBA League Pass Kodi papildinājuma saturam.

Secinājums

Ja esat sporta cienītājs, tāpat kā es, kurš savā groziņā sakrauj vairāk popkornu nekā ēdienu, šie ir labākie papildinājumi, ko varat atrast Kodi tiešsaistē.

Ja tas nebūtu KOD, es nopietni nezinu, ko es darītu ar savu dzīvi. Pateicoties mīlestībai, ko netizens izplatīja, lai atrastu labākus un labākus risinājumus, Kodi ir svētība.

Es varu skatīties jebkuru sporta notikumu tiešraidē tiešsaistē neatkarīgi no tā, kur es atrodos. Un, ja ģeogrāfiskie ierobežojumi rada problēmas, es izmantoju VPN pakalpojumu.

Ierakstiet komentāru, ja esat izmēģinājis kādu no šiem papildinājumiem un paziņojiet mums savu vērtīgo viedokli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me