16 labākās Kodi krātuves 2020. gada aprīlim

Kodi krātuves ir kanālu kolekcija, kas savus lietotājus aizrauj ar stundām ilgu izklaidi un tiešsaistes straumēšanu. Dažās no labākajām Kodi krātuvēm var būt liela datu bāze, savukārt citās var būt viens vai divi kanāli.


Ir dažas krātuves, kuru darbība ir ierobežota, un, iespējams, jums būs jāizmanto apmaksāts VPN vietnē Kodi vai pat labākais bezmaksas VPN pakalpojums Kodi. Lasiet tālāk, lai apskatītu mūsu labāko Kodi krātuvju sarakstu!

Labākās Kodi krātuves ir tās, kurās ir ne tikai liela kanālu datu bāze, bet arī tās, kurām ir milzīga popularitāte Kodi lietotāju vidū..

10 jaunākās Kodi krātuves – atjaunināts 2020. gada aprīlī

1. Kodi Israel krātuvekodi israel top kodi repository

Izraēlas Kodi Izraēla ir kā liela bibliotēka, kurā var atrast visus populārākos un labākos Kodi papildinājumus filmu, TV šovu, multfilmu, anime, tiešraides sporta veidu, ziņu, IPTV, mūzikas, pieaugušajiem paredzēta satura straumēšanai. Daži no labākajiem Kodi papildinājumiem, kas pieejami Kodi Israel krātuvē, ir Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, Sports World, Incursion, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat utt.

Kodi Izraēla nesen devās uz leju, bet drīz vien parādījās jauns URL un tagad darbojas lieliski. Tam ir atjaunināti visi papildinājumi, un tā bibliotēkai ir pievienoti vēl daži lieliski papildinājumi.

2. Maverick Kodi krātuvemaverick kodi krātuve

Maverick krātuve galvenokārt mitina savu Maverick Kodi papildinājumu, kas lietotājiem ļauj straumēt filmas un TV šovus. Tomēr tam ir arī daži citi populāri vārdi, piemēram, Joker Sports, The Magic dragon Kodi papildinājums utt. Maverick repo ir pārbaudījis un ieteicis daudzu lietotāju visā pasaulē..

3. Viss Eyez On Me Kodi krātuvevisi eyez uz mani kodi repozitorijs

Viss Eyez on Me repozitorijs kļuva populārs, pateicoties tā All Eyez on me Kodi papildinājumam, kas ļauj straumēt tiešraidē televīziju, TV šovus, filmas, dokumentālās filmas, bērnu saturu, mūziku, sportu un daudz ko citu. Šajā krātuvē ir arī vieni no labākajiem Kodi papildinājumiem, piemēram, Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney junior utt..

4. Kodi BēKodi bae krātuve 2018

KodiBae krātuve nopelnīja labu vietu Kodi nozarē drīz pēc izlaišanas, jo tas ir galvenais Kodi papildinājums, ko tas mitina. Tās bibliotēkā ir ierobežots Kodi papildinājumu daudzums, taču tie visi ir lieliski Kodi papildinājumi, kurus daudziem lietotājiem patīk izmantot, piemēram, Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV utt..

Kodi Bae krātuve laiku pa laikam atjaunina savus papildinājumus, padarot to par uzticamu krātuvi.

5. Kodi augstākā līmeņa krātuvelabākais pārākums kodi repo

Kodi augstākā līmeņa krātuve sāka mitināt pats savu papildinājumu, taču tā pakāpeniski ir kļuvusi par dažu lielisku Kodi papildinājumu mājvietu. Kodi krājuma superremacy krātuvē ir daži no labākajiem Kodi papildinājumiem, piemēram, Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox utt., Kas lietotājiem ļauj skatīties filmas, sportu, IPTV un daudz ko citu..

6. Vienkārši Caz ​​Repo Vienkārši-Caz-kodi-krātuve

Dažu mēnešu laikā pēc tā atklāšanas Vienkārši Caz ​​Repo ar vētru ir pārņēmis Kodi pasauli. Iemesls, kāpēc Caz Repo ir kļuvis par labāko Kodi krātuvi, ir saistīts ar lielo kanālu kolekciju, ko Kodi lietotāji plaši izmanto. Piemēram, tā krātuvē var atrast Exodus, Castaway, SportsDevil un citus labākos papildinājumus.

7. DK-XBMC repozitorijsDK_XBMC

DK-XBMC repozitorijs ir lielisks jauns repozitorijs, kam ir dažādi valodu papildinājumi. Jūs varat piekļūt papildinājumiem, kas nodrošina dažādu valodu saturu, piemēram, angļu, taju, indiešu, kantonu utt. Arī šie papildinājumi ir nedaudz reti, taču tie, protams, ir jautri. Šajos papildinājumos ietilpst animego, animehere, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vidics utt..

8. Zombētu krātuve Zomboided kodi krātuve

Zomboided repozitorijs nesen tika pievienots arī jaunajai Kodi repozitorijai, kurai ir viens, tomēr noderīgs kanāls, kuru ir vērts instalēt šajā repozitorijā. OpenVPN Kodi pārvaldnieks atrodas šajā Kodi krātuvē, kur tas nodrošina platformu Kodi lietotājiem, lai instalētu VPN pakalpojumu savā Kodi programmatūrā, kur viņi varētu ērti izmantot nelikumīgus papildinājumus.

9. Perflix TVPerflix TV Kodi krātuve

Perflix TV ir arī jaunais Kodi krātuve, kurā ir tikai video kanāli. Šai krātuvei nebūtu ko rādīt tiešraidē, bet tā izklaidē savus lietotājus ar dažiem labākajiem klipiem visā pasaulē no boksa arēnas, paranormālajām darbībām, komēdiju lokiem un YouTube.

10. Burbuļu krātuve straume burbuļi addon par kodi

Burbuļu krātuve ir jauna Kodi krātuve pilsētā, kurai ir potenciāls aizstāt Exodus. Tas straumē TV šovus un filmas, kā arī sniedz dažus programmu kanālu sarakstu Kodi programmatūrai un kastes.

6 vecās un labākās Kodi krātuves

1. SuperrepoLabākās Kodi krātuves

Nav neviena Kodi krātuve, kas varētu pārspēt nepārspējamo Super Repo. Tas ir pasaulē lielākais Kodi krātuve ar vairāk nekā 3000 kanāliem. Super Repo tas ir viss, sākot no sporta tiešraidēm līdz filmām, spēlējot spēles līdz karikatūru skatīšanai. Būtu nepieciešami Kodi fanātiķi 6 mēnešu laikā, lai pārlūkotu visus tā kanālus, un joprojām viņus satrauc.

2. Noobs un nerdsNoobs un Nerds kodi repozitorijs

Noobs and Nerds ir labākais Kodi krātuve pēc Super Repo, kas noteikti piešķirs smaidu sejā ar tās kanālu slodzēm. Tā ir stabila krātuve, lai arī nesen tās nezināmu iemeslu dēļ ir mainīta URL, taču tas nemaina faktu, ka tā ir pilnīga izklaides pakete jūsu ģimenei. Krātuvē ir arī daži kanāli bērniem, kur viņi varēja baudīt savas iecienītās izrādes.

3. Kodi oficiālais repozitorijsKodi papildinājumu repozitorijs

Kodi ir sava oficiālā krātuve, kuru var atrast Kodi un kuru var viegli iegūt. Tā kā tas ir oficiāls krātuve, iespējams, neatradāt nevienu kanālu, kas straumētu filmas vai TV pārraides. Tomēr tajā ir parādīta liela tiešsaistes kanālu datu bāze, kurā varat skatīties ziņas, dzīvot sportā, spēlēt spēles, klausīties mūziku un daudzas citas lieliskas lietas kvalitatīva laika pavadīšanai..

4. Bass Fox repozitorijsBass Fox Kodi krātuve

Bass Fox krātuve ļaus jums piekļūt kanāliem, kur varat ērti straumēt filmas un TV šovus. Tā arī piedāvā lietotājiem tiešraidi tiešraidē, ko daudzi populāri kanāli nespētu nodrošināt. Tas, bez šaubām, ir viens no labākajiem Kodi krātuvēm ģimenes izklaidei.

5. Genie TV krātuveDženija Talk TV Kodi krātuve

Dženija TV ir bijusi jau vairākus gadus, taču to bieži nedzirdēja pat daži nopietni Kodi fani. Par šo Kodi krātuvi ir vērts pastāstīt, jo tā kanāli piedāvā TV šovus, filmas, dokumentālās filmas un vēl daudz ko citu.

6. K3l3vra krātuveK3l3vra kodi repozitorijs

Šim repozitorijam varētu būt mazākā datu bāze no labākajiem Kodi repozitoriju sarakstiem, taču tā ir arī visefektīvākā. Tas satur dažus no klasiskākajiem kanāliem, kuru dēļ ir vērts izlaist gaismas. Tas straumē filmas, TV šovus un sportu.

Kodi krātuvju ZIP failu lejupielāde

Zemāk ir sniegtas saites uz Kodi krātuvju zip failu lejupielādēm:

 • Super Repo lejupielādes saite: http://srp.nu
 • Noobs un Nerds lejupielādes saite: Lejupielādējiet ZIP failu
 • Xunity Talk Repository lejupielādes saite: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Dandy Media lejupielādes saite: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • Bass Lapsa: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Genie TV lejupielādes saite: http://genietv.co.uk/repo/
 • K3l3vra krātuves lejupielādes saite: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Kodi padomu krātuves lejupielādes saite: http://repo.koditips.com/
 • Laba Fellas krātuves lejupielādes saite: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Lejupielādējiet ZIP failu
 • Vienkārši Caz ​​krātuves lejupielādes saite: Lejupielādējiet ZIP failu
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • Merlin lejupielādes saite: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Perflix TV lejupielādes saite: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Burbuļu lejupielādes saite: https://bubbles4kodi.com/

Lai sakārtotu lietas

Vieglāk ir atrast labākās Kodi krātuves no šī raksta, kurā mēs pārbaudījām visas galvenās Kodi krātuves un atlasījām labākos no tiem ar rokām. Nesen veiktās represijas pret Kodi nav garantijas, ka šīs krātuves darbosies nākotnē. Dažas no labākajām Kodi krātuvēm pēdējo dienu laikā ir noslēpumaini pazudušas, un nav noliedzams fakts, ka varētu būt vairāk sekošanas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map