22 labākie 2020. gada aprīļa Kodi burvji ar darba lejupielādes saitēm

Kāpēc darboties pēc labākajiem kodi papildinājumiem un labākajiem kodi pēc kārtas, kad jums var būt labākais kodi vednis? Mēs esam ierindojuši dažus no labākie Kodi burvji 2020 lietotājiem salīdzinājumā ar visbiežāk izmantotajām platformām. Apskatiet viņus un neaizmirstiet izmēģināt tos, izmantojot labāko Kodi VPN.


Bez ierobežojumiem ir labākais Kodi vednis 2020. gada aprīlim, kā norādīts KodiVPN aptaujas rezultātos

labākais kodi vednis 2018. gada februārim

Labākie 2020. gada aprīļa Kodi burvji *** Darba saraksts ***

 1. SpinzTV vednis
 2. Cilvēka alas vednis
 3. Bez ierobežojumiem vednis
 4. StreamHub vednis
 5. Goodfellas burvis
 6. Sagraut vedni
 7. Atbalss vednis
 8. Bretus vednis
 9. CellarDoorTV vednis
 10. Durex vednis

1) SpinzTV vednis

labākie kodi burvji

Lejupielādes saite: Šeit varat lejupielādēt SpinzTV vedni.

SpinzTV vednim visi tīkli atrodas zem viena jumta, piemēram, SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix utt. SpinzTV nenoliedzami ir ļoti ieteicams vednis, tāpat kā tā spinz papildinājumi. Tam ir dažas papildu funkcijas, piemēram, APK, emulatori, spēles utt.

Jūs varat lejupielādēt SpinzTV, izmantojot savu krātuvi. Tomēr paturiet prātā, ka tas nav oficiāls vednis, un tāpēc jums jāapsver Kodi VPN pakalpojuma izmantošana. Ja meklējat bezmaksas risinājumu straumju atbloķēšanai, izmantojiet bezmaksas Kodi VPN un palieciet aizsargāti un straumējiet bez ierobežojumiem.

2) Cilvēka alas vednis

Cilvēks ala kodi vednis

Lejupielādes saiteLejupielādēt Man Cave vedni

Cilvēka alas vednis tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Kodi burvjiem. Tas ir programmu vednis un piedāvā daudzas funkcijas, piemēram, būves, rīkus utt. Neskatoties uz visām šīm funkcijām, to parasti sauc par Kodi apkopes personālu (skatiet mūsu sīki uzskaitītos labākos labākos kodi apkopes rīkus). Iemesls tam ir ārkārtas izmantošana kešatmiņas un sīktēlu tīrīšanai, vienlaikus veidojot arī dublējumus.

Cilvēka alas vednis ir kaut kas tāds, ko katrs Kodi geeks norāda uz savas bibliotēkas glabāšanu. To var arī saukt par vienu no labākajiem Kodi burvjiem 2018.

3) vednis bez ierobežojumiem

Nav ierobežojumu kodi vednis

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu vedni Bez ierobežojumiem.

Ja jūs esat meklējis labākos Kodi burvjus 2018, tad kā gan jūs varētu palaist garām No Limits vedni. Bez ierobežojumiem Burvju vednim ir pievilcīgs interfeiss, kas arī ļoti ātri izpilda komandas. Visi šie burvji, kas nāk ar to, ir pilnībā atjaunināti un uzticami. Tajā ir kategorijas ikvienam un visam, neatkarīgi no tā, vai tas ir filmas, TV šovi vai pat pieaugušajiem paredzēts saturs, vednī No Limits ir viss.

4) StreamHub Wiz

Streamhub kodi vednis

Lejupielādējiet StreamHub Wiz, noklikšķinot uz šīs saites.

StreamHub Wiz ir viens no labākajiem Kodi burvjiem. Tas, kas padara to par lielisku vedni, ir plašais programmu kategoriju klāsts. Jūs atradīsit kodi papildinājumus sportam, tiešraidēm, filmām un bērniem paredzētajiem šoviem utt. Tam ir arī dažas lieliskas ādas, kā arī ar bailes iedvesmojošu saskarni..

Nepalaid garām labākos Kodi burvjus 17.6.

5) GoodFellas vednis

Goodfellas kodi vednis

No šīs saites varat lejupielādēt un instalēt jaunāko GoodFellas versiju.

Goodfellas Kodi vednis varētu būt nedaudz smags, taču tas nepalēnina sistēmu. Tajā ir daži no populārākajiem papildinājumiem. Jums var būt visas sporta, IPTV un filmu programmas. GoodFellas ir viens no populārākajiem Kodi burvjiem..

6) sagraut vedni

Smash kodi vednis

Lejupielādējiet to šeit.

Smash Wizard ir ieguvis visu, pievienojumprogrammas, apkopes rīkus, ādas, veidus un daudz ko citu. Tā bibliotēkā ir dažas slavenas būves, piemēram, Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel utt.

Smash Wizard ir jābūt jūsu Kodi bibliotēkā.

7) atbalss vednis

Echo kodi vednis

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu atbalss vedni.

Echo vednim ir daudz lielisku papildinājumu, pievilcīgu tēmu un versiju. Jūs varat viegli instalēt vajadzīgo papildinājumu un straumēt filmas, TV šovus un sporta pasākumus. Izņemot šo funkciju, tam ir arī daži rīki, lai uzturētu jūsu Kodi veiktspēju.

8) Bretus vednis

brettus kodi burvis

Lejupielādējiet Bretus vedni

Brettus Wizard ir ļoti ieteicams un novērtēts lietotājiem, pateicoties tā piedāvātajām versijām. Izņemot Kodi veidoto versiju, tam ir ļoti daudz dažādu papildinājumu, kas ir iedalīti kategorijās visiem dzimumiem un vecumiem.

9) CellarDoorTV vednis

cellardoor tv kodi vednis

Lejupielādējiet CellarDoorTV vedni

CellarDoorTV vednis ir pilnīgs komplekts vislabākajām celtnēm un ādām. Tas ir ātrs un ērti lietojams vednis, kuram ir arī daudzi populāri papildinājumi. Pats labākais CellarDoorTV vednī ir tā saderība ar vairākām platformām.

10) Durex vednis

Durex kodi vednis

Lai lejupielādētu Durex vedni, noklikšķiniet šeit.

Durex vednis faktiski ir programmas papildinājums, kuram ir populārais Durex papildinājums un Durex. Tas ir viens no visuzticamākajiem un ieteicamākajiem vedņiem citu starpā. Nav šaubu, ka tas ir viens no labākajiem Kodi burvjiem.

Labākie Kodi burvji par Fire Stick

11) Evolūcijas vednis

Labākie Kodi burvji par Fire Stick

Lejupielādējiet Evolution Wizard

Tas ir viens no labākajiem Kodi burvjiem, kas pieejams Fire Stick, jo tas lietotājiem ļauj instalēt savus iecienītākos papildinājumus un versijas. Tam ir papildinājumi tiešraides straumēšanai, ziņu kanāli, filmas un filmas bērniem.

Tomēr tā galvenā uzmanība tiek pievērsta ģimenes izklaidēm. Pat tās pašas veidotā evolūcija ir jauka būve ģimenes izklaidei.

Skatiet mūsu detalizēto ceļvedi par to, kā instalēt kodi uz ugunsdrošās vietas.

12) Halow TV vednis

uzpūties tv kodi vednis

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Halow TV vedni

Halow TV vednis nodrošina savu papildinājumu; Halow TV, kas ir viens no labajiem papildinājumiem sporta notikumu straumēšanai. Izmantojot to, varat arī straumēt filmas, TV pārraides, un nebūsiet vīlušies tās lieliskās straumēšanas kvalitātes dēļ. Un, ja jūs saskaraties ar jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, mēģiniet izmantot Firestick VPN, lai instalētu Halow TV vedni.

13) HyperTT vednis

hipertt tt kodi vednis

Lejupielādējiet HyperTT vedni Kodi

HyperTT vednis nodrošina savu HyperTT būvi, kurā ir visi populārie un ļoti pieprasītie papildinājumi, piemēram, Bob Unleashed, Pyramid, UK Turk playlist utt. Tagad jums rodas ideja, ka šis vednis ir izklaides svētki.

14) Bērnu vednis

bērni kodi vednis

Lejupielādējiet bērniem vedni, izmantojot SuperRepo

Nosaukums pats par sevi runā, jo tas ir pārsteidzošs vednis bērniem, kuriem patīk straumēt savus iecienītos šovus un multfilmas Kodi. Tam ir visi labākie kodi papildinājumi izklaidei bērniem.

15) Kodi Build IL vednis

IL Kodi vednis

Lejupielādējiet Kodi Build IL Wizard caur Kodil Repo.

Kodi Senjors ir izstrādājis šo Kodi vedni, un tam ir visi labākie rīki, papildinājumi un veidotāji, lai saglabātu jūs ceļā. Lejupielādējiet un instalējiet šo vedni un izbaudiet plašo papildinājumu bibliotēku, kā arī vislabākās kvalitātes un uzticamās straumes.

Labākie Kodi burvji Android ierīcēm

Kodi vedņa iestatīšana ir vienkāršāka, tad kodi iestatīšana android. Lai izvairītos no grūtībām, vienmēr ir ieteicams pilnībā iziet kodi instalēšanas iestatījumus android android.

16) Tantrum APK vednis

Tantrum TV Kodi vednis

Lejupielādējiet APK Tantrum 

Tas ir viens no visuzticamākajiem un aizraujošākajiem vedņiem android ierīcēm. Tajā ir viss nepieciešamais, sports, filmas, fitnesa piederumi utt. Labākais, ko pamanāt par šo vedni, ir tas, ka tas laiku pa laikam tiek regulāri atjaunināts. Tas ir labākais, kas ir Kodi lietošanas laikā.

Izmantojot Tantrum vedni, varat lejupielādēt un instalēt visas savas iecienītākās android programmas. Tās bibliotēka ir pilna ar android lietojumprogrammām. Tas patiešām ir viens no labākajiem Kodi iestatīšanas vedņiem.

17) Maverika vednis

maverick kodi vednis

Maveriks, kurš ieguva lielisku reputāciju, izmantojot Maverick pievienošanu, ir nācis klajā ar Maverick Kodi Wizard. Tas ir izveidojis stingru augsni starp populārajiem burvjiem. Tas patiešām ir pārsteidzošs vednis, kam ir dažas no labākajām programmām, būvēm un uzturēšanas rīkiem.

18) Metropolitēna burvis

lielpilsētas kodi vednis

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Metropolitan Wizard

Bugatsinho izstrādāja šo vedni, un tam ir daudz papildinājumu IPTV un ziņu kanālu straumēšanai android ierīcēs. Tas ir novērtēts kā viens no labākajiem Kodi iestatīšanas burvjiem.

19) Dženija vednis

džins tv kodi vednis

Lejupielādējiet Genie TV vedni

Vēl viens vednis starp labākajiem Kodi vedņiem ir Dženijas TV vednis. Dženija vednis darbojas jau labu laiku, un tam ir daži jauki papildinājumi, spēles un lietojumprogrammas android ierīcēm. Šis vednis ir uzticams, un tas nav pazudis, neraugoties uz pašreizējo situāciju, kad tiek novērstas trešo personu pievienojumprogrammas.

20) kopienas portāls

kopienas portāls kodi vednis

Kopienas portāls ir lielisks programmu papildinājums, kura bibliotēkā ir visvairāk populāro papildinājumu. Vēl viena novatoriska lieta šajā vednī ir tā, ka lietotāji ar to var izveidot savu pielāgoto versiju. Tam ir jauka apkopes sadaļa un arī dažas konsultācijas. To var instalēt, izmantojot Noobs un Nerds krātuvi.

Labākie Kodi iestatīšanas vedņi Leia versijai 18

21) KodiMaster vednis

kodimaster kodi vednis

Lejupielādējiet KodiMaster vedni

Pats labākais šajā vednī ir tās pievilcīgais interfeiss; ļoti organizēts un vienkāršs. Tam ir papildinājumi, kas pareizi klasificēti filmām, TV šoviem, TV tiešraidēm, sportam utt.

22) Mucky Duck vednis

Mucky Duck Kodi vednis

Mucky Duck ir bijis vispopulārākais vednis, jo tā ir labāko spraudņu mājvieta un tā tiek veidota jau ilgu laiku. Lietotāji vienmēr ir uzticējušies Mucky Duck, pateicoties tā piedāvātajai kvalitātei. Nav iespējas, ka jūs to varat atstāt novārtā, ir ļoti ieteicams to izmēģināt. Tam ir stingra pozīcija starp labākajiem Kodi burvjiem.

Nobeiguma vārdi

Kodi Wizards 17.6 ir labāka izvēle, nevis palaišana pēc vienas pievienošanas. Iemesls tam ir tas, ka vednis nodrošina vairākas papildinājumu iespējas, no kurām izvēlēties, ietaupot laiku un pūles. Mēs esam uzskaitījuši dažus no labākajiem Kodi iestatīšanas vedņiem jūsu puišiem, neaizmirstiet tos pārbaudīt. Lai uzzinātu par drošu straumēšanu, apmeklējiet mūsu rokasgrāmatu “Kā instalēt VPN Kodi”.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map