BEST-KODI-BUILDS

Kad esat instalējis Kodi, jūs nevarat pārtraukt pētīt arvien vairāk un vairāk ar to. Pielāgojot to vienam no labākajiem Kodi veidotājiem, tiek uzlabota lietotāja pieredze un tiek sasniegts jauns līmenis.

Iemesls ir kodi papildinājumi, kas ir instalēti būvē. Kodi būve nav oficiāla, un to izstrādājuši trešo pušu izstrādātāji.

Tas lietotājiem ļauj izbaudīt jaunu saskarni un piekļūt saviem iecienītākajiem papildinājumiem, tos atsevišķi neinstalējot. Labai būvei būtu arī sporta papildinājumi, kas ļaus straumēt daudz sportisku darbību.

Tomēr ir ļoti ieteicams izmantot Kodi atbalstītu VPN, lai saglabātu savu privātumu un uzturētos prom no spiegošanas acīm.

Īpašie KodiVPN.co īpašie piedāvājumi 2020
PureVPN

 10,95 ASV dolāri 2,91 ASV dolāriPer mēnesi

Paķer šo darījumu

surfshark

 USD 11,95 USD 1,99Per mēnesis

Paķer šo darījumu (3 mēneši bez maksas)

Bezdarbība

 9,95 ASV dolāri 2,75 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

Būvējuma instalēšanas procedūra ir gandrīz līdzīga papildinājuma instalēšanai. Tiešsaistē ir pieejami daudzi būvējumi, no kuriem jūs varat izvēlēties labākās Kodi būves atbilstoši jūsu vajadzībām. Katram lietotājam ir savas prasības, un tāpēc viņš var viegli meklēt, lejupielādēt un instalēt piemērotu Kodi būvi.

Tomēr vislielākās bažas rada lielais būves lielums un atmiņas apjoms, ko tā uztver, kad to instalē. Tas galu galā palielina jūsu temp failu / kešatmiņu un sāk radīt kavēšanos straumēs un sistēmas lietošanā.

Šīs problēmas kairina lietotājus, bet kurš vainīgs. Tāpēc, lai palīdzētu jums, šeit ir pilnīgs ceļvedis par labākajām Kodi būvēm.

Bez ierobežojumiem Maģija ir labākais Kodi būvējums 2020. gada aprīlim, kā norādīts KodiVPN aptaujas rezultātos

bez ierobežojumiem-burvju-veidot-ir-labākais-kodi-būvēt

No Limits Magic būve ir ļoti ieteicama Kodi kopienā, jo tai ir pievilcīgs, bet vienkāršs interfeiss. Visi papildinājumi, kurus nodrošina No Limits Magic būve, darbojas, un tas ir tas, kas šo veidošanu uztur priekšā citiem.

Vēl viena lieliska lieta par No Limits Magic būvēšanu ir tā, ka šai būvei nav nepieciešama tāda pieteikuminformācija kā Pin vai Lietotājvārds, lai instalētu būvējumu vai piekļūtu papildinājumiem..

Videoklipu pārskatīšana nav ierobežota

Nav ierobežojumu Magic Build VIDEO Pārskats

Labākās Kodi būvē 2020. gada aprīlī

Katra būve ir unikāla attiecībā uz saskarni, veiktspēju un papildinājumiem, kas tai ir bibliotēkā. Konkurence ir bijusi sīva starp celtniekiem, jo ​​Kodi lietotāju skaits katru dienu palielinās. Tātad no visām pieejamajām būvēm ir redzamas vislabākās Kodi konstrukcijas, kuras mēs jums iesakām izmantot:

 1. BK saites veidot
 2. Xanax Kodi būvēt
 3. Nav ierobežojumu Magic Build
 4. Zilo maģiju Kodi būvēt
 5. Dimanta putekļi
 6. Khaos Kodi būvēt
 7. Turbo Kodi būve
 8. Diggz XENON būvēt Fire Stick Edition
 9. Sasmalcina Kodi būvi
 10. Uguns TV Guru
 11. Nephilim būvēt
 12. Hard Nox Kodi būve
 13. Dominus Kodi būvēt
 14. Briesmonis
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alfa

Vislabākā Kodi versija, kas paredzēta Kodi Leia versijai 18 vai jaunākai

1. BK saites veidot

Šis Kodi Build nāk ar grodumu. Tam ir ne tikai iepriekš instalēti papildinājumi, bet arī ļauj skatīties filmas, TV šovus pat bez papildinājuma.

Šo versiju mums atgādā izstrādātājs Mason B, kas instalēta no straumes digitālā vedņa. BK Links būvē ir ērti lietojams interfeiss ar dažiem no populārākajiem papildinājumiem, piemēram, Neptune Rising, Maverick TV, Planet MMA un daudz ko citu..

Kā instalēt BK saites Kodi Build

 1. Atvērt Kodi.
 2. Noklikšķiniet uzIestatījumi ikona > Tagad šajā izvēlnē noklikšķiniet uz Failu menedžeris.
 3. Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 4. Tiks atvērts jauns dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur teikts un ierakstiet šo URL http://streamdigital.org/wiz/ > Klikšķis labi
 5. Nosauciet šo multivides avotu kā Streamdigi un noklikšķiniet uz labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 6. Tagad atgriezieties Kodi sākuma ekrāns un noklikšķiniet uz Papildinājumi cilni no kreisās puses izvēlnes.
 7. Noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra > Izvēlieties Instalēt no zip faila opcija.
 8. IzvēlietiesStreamdigi > Klikšķiniet uz programma.sdwiz.zip > Gaidiet paziņojumu.
 9. Tagad varat piekļūt šai būvei no Programmu papildinājumi sadaļa Papildinājumu izvēlne > Klikšķiniet uzStraumēšanas digitālais vednis.
 10. No pieejamajām iespējām atrodiet un atveriet BK saites
 11. Klikšķis Uzstādīt.
 12. Kad tas ir instalēts, restartējiet Kodi un būvēšana automātiski ielādēsies.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build ir populārā Durex Kodi būve, kas nesen tika slēgta. Tam ir papildinājumi, kas labi iedalīti dažādās sadaļās, piemēram, filmās, TV šovos, tiešraidē sportā utt.

Viena no lietām, kuras jūs varat gūt no nosaukuma, ir tāda, ka šī būve patiesi iepriecina jūs ar atjauninātiem papildinājumiem. Tās bibliotēkā ir daudz atjauninātu Kodi papildinājumu, tāpat kā Durex Kodi Build ;. Tam ir integrēts kabeļtelevīzijas ceļvedis, kā arī lieliski sporta papildinājumi.

Kā instalēt Xanax Kodi Build

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi izvēlne >Atvērt Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots.
 2. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts <Nav> un ierakstiet šo URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Nosauciet šo multivides avotu kā “Xanax ” > Atgriezieties galvenajā izvēlnē un atveriet Pievienotons sadaļa.
 4. Noklikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūra > Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija.
 5. Klikšķiniet uz Xanax > Izvēlieties Xanax-repo.zip > Gaidiet paziņojumu.
 6. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves opcija > Xanax Repozitorijs > Atvērt Programmu papildinājumi > Izvēlieties Xanax > Atlasiet Xanax  > Klikšķis Uzstādīt.

Lejupielādējiet Xanax

3. Nav ierobežojumu Magic Build

nav robežu kodi būvēt

Pieredze Kodi kā vēl nekad. Lejupielādējiet tagad bez ierobežojumiem!

No Limits ir nenoliedzami viens no Kodi vispievilcīgākajiem būvējumiem. Sākot ar krāšņo interfeisu un tā papildinājumiem, viss ir tikai wow. Piedāvā tiešraides straumēšanas IPTV un līdz 100 populāriem papildinājumiem. Šī būve, protams, ir slima kā laba!

Lejupielādējiet bez ierobežojumiem

4. Zilās maģijas Kodi būve

Blue Magic Kodi Build nav ļoti liela Kodi būve, taču tā joprojām ir lieliska Kodi būve, jo tai ir daži ļoti populāri Kodi papildinājumi. Tomēr tas regulāri atjaunina kļūdu novēršanu un turpina pievienot visus jaunākos papildinājumus savai bibliotēkai..

Blue Magic Kodi ir ļoti labi organizēts interfeiss, kas lietotājiem nerada problēmas. Turklāt šī būve diezgan labi darbojas bez instalēšanas vai straumēšanas kļūdām.
Sadaļās, kas tai ir izvēlnē, ir filmas, Sports, TV šovi, Bērni, Tiešraide, Sistēma, Mūzika utt..

Lejupielādējiet Blue Magic Kodi Build

5. Dimanta putekļi

Dimanta putekļi

Tiem, kuri vēlas, lai viss un jebkas, kas viņiem pieejams, ir Diamond Dust Kodi būve. Tā ir optimāla Kodi būve, jo tā piedāvā plašu populāru un jaunu Kodi papildinājumu klāstu, piemēram, TubiTV, Death Star, Cloud TV utt..
Varat baudīt iecienītāko filmu, TV šovu un sporta straumēšanu ar augstas kvalitātes straumēšanas saitēm, kas piedāvā kvalitāti no 720 līdz 1080 pikseļiem. Šajā versijā ir arī daudz IPTV Kodi papildinājumu, taču, lai to izmantotu, jums ir nepieciešams Kodi VPN, kas var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas straumes..

Lejupielādējiet dimanta putekļus

Vislabākās Kodi būvētas Kodi Krypton versijai 17.6 vai jaunākai

6. KHAOS būvēt

Khaos Kodi būvēt ir jauns spēlētājs spēlē, bet tas tiešām ir pārsteidzošs būvēt, lai būtu jūsu bibliotēkā. Jūs to varat spriest pēc fakta, ka tas īsā laika posmā ir ievērojami iezīmējis kopienu.

Khaos Build ir daudz jaunāko un populārāko Kodi papildinājumu filmām, TV šoviem, sportam, TV tiešraidēm, multfilmām utt. Turklāt, ja jūs izmantojat pakalpojumu Real Debrid, jums patiks šī būve, jo tai ir paredzēta Real Debrid sadaļa. Tas ir ļoti viegls Kodu būvē, jo tas sver tikai aptuveni 140 MB un ir optimāls risinājums Android Kodi lietotājiem.

Lejupielādējiet KHAOS Kodi Build 

 7. Turbo Kodi būve

turbo-kodi-būvēt

Turbo Kodi Build ir jaunpienācējs Kodi kopienā, kas pārsteidzošo īpašību dēļ pievērš visu uzmanību. Šīs Kodi būves lielums ir tikai 260 MB, un, neskatoties uz to, ka Kodi būvētāji ir tik gaiši, ir ļoti daudz mūsdienīgu Kodi papildinājumu..

Izmantojot bibliotēkā esošos papildinājumus, varat skatīties savas iecienītākās filmas, sportu, TV šovus un pat tiešraidē televīziju.

Lejupielādējiet Turbo Kodi Build

Labākās Kodi būvē FireStick un Fire TV

8. Diggz XENON būvēt

Šī uzbūve ir īpaši paredzēta Kodi lietotājiem FireStick lietotājiem, ja viņiem patīk pievilcīgs interfeiss, kā arī pārsteidzoši un uzticami Kodi papildinājumi..

Diggz XENON Build ir ātrs veidojums veiktspējas ziņā, un tam ir visi jaunākie papildinājumi, kas laiku pa laikam tiek atjaunināti. Tas lietotājiem ļauj skatīties savu iecienīto saturu, piemēram, TV šovus, TV tiešraidi, sportu un filmas HD kvalitātē.

Tam ir arī IPTV Kodi papildinājumi, kas darbojas patiešām labi, ja jums ir Kodi VPN, jo to saturs ir ģeogrāfiski ierobežots

Lejupielādējiet Diggz XENON Build

9. Noslīpē Kodi būvi

sasmalcina-kodi-būvē

Grind būvē ir ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss, ko lietotājs var pielāgot savām vajadzībām. Grind Kodi Build būs nepieciešama vpn, lai iegūtu ugunsdzēsības līdzekli, jo šī ir pilna versija ar neoficiāliem papildinājumiem.

Turklāt tam ir visi populārākie un jaunākie papildinājumi, kas to padara par vienu no labākajiem Kodi FireStick veidotajiem izstrādājumiem. Izmantojot Grind, jūs varat skatīties filmas, sportu, TV šovus un daudz ko citu.

Vēl viena lieliska lieta par šo būvi ir tā, ka tā ir viegla un viegli uzstādāma..

Lejupielādējiet Grind Kodi Build

10. Uguns TV Guru

Uguns tv guru kodi veidot

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu vienu no labākajiem Kodi Krypton veidotajiem FireStick. Tā kā esat neoficiāls Kodi veidotājs, mēs iesakām iestatīt PureVPN uz Firestick vai jebkuru citu VPN pakalpojumu, kas jums patika.

Fire TV guru, bez šaubām, ir labākais Kodi veidotājs FireStick Krypton 17.6. Šī konstrukcija ir tikusi slavēta visā pasaulē, pateicoties tīrajam izkārtojumam, lietojumam un ātrumam. Bet viena lieta, kas lietotājiem par to neder, ir faila izmērs, t.i., aptuveni 600 MB. Bet, ņemot vērā piedāvāto papildinājumu skaitu un kvalitāti, tas ir šī izmēra vērts.

Meklējiet labākās Kodi FireStick būves, un jūs noteikti atradīsit to labāko desmitniekā. Ja jūs pat meklēsit vislabāko Kodi būvēšanas veidu, lai iegūtu kriptonu 17.6, jūs to pamanīsit kā labāko variantu. Šī būve nav pārāk veca, taču tā ir izveidojusi reputāciju kā viena no labākajām Kodi būvēšanas versijām FireStick Krypton versijai..

Lejupielādējiet Fire TV Guru

11. Nephilim būvēt

Nephilim kodi būvēt

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu vienu no labākajām Kodi FireStick versijām.

Nephilim ir vienmērīga darbība, īpaši ierīcēm, piemēram, FireStick. Tāpat kā jebkurai citai versijai, arī tai ir populāri papildinājumi. Šo būvi ir izveidojusi Man Cave, un tā noteikti apmierinās visas jūsu vēlmes pēc bagātīgām izklaidēm.

Lejupielādējiet Nephilim

Vislabākā Kodi veidota Android ierīcēm

12. Grūti Nox

Labākās Kodi Krypton būves

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Hard Nox būvi Kodi.

Hard Nox ir ļoti labi organizēta būve, kurai ir apakšizvēlnes un populāri papildinājumi, kas tiek regulāri atjaunināti. Šī konstrukcija nav paredzēta ierīcēm ar ierobežotu vai mazu atmiņas vietu.

Tas ir iemesls, kāpēc mēs to saucam par labāko Kodi Krypton veidot PC. Tādas ierīces kā FireStick vai android ierīces nevarēs turēt tajā ietilpstošo atmiņu, tāpēc tās labāk palaist veidot uz platformām, kur jums ir liekā atmiņa.

Lejupielādējiet Hard Nox

13. Dominus

dominus kodi būvēt

Šo versiju var lejupielādēt, izmantojot Ares vedni. Šī ir CCDTV versija, un tajā ir lietotāju iecienīti spraudņi un papildinājumi. Pats labākais šajā būvē ir ātrums – tas ir vienkārši pārsteidzošs. Tas darbojas nevainojami visās ierīcēs bez traucējumiem un kavējumiem.

Lejupielādējiet Dominus

14. Zvērs

Zvērs kodi būvē

Kā vēsta pats nosaukums, zvērs ir nikns un sīksts kā lielā. Tas, bez šaubām, ir labākais Kodi Krypton sporta veidam. Pats labākais ir nepārspējams šīs veidošanas ātrums. Metaforiski runājot, neapstādina Zvēru.

Lejupielādējiet The Beast

15. Misfit Mods Lite Kodi Build

misfit-mods-lite-kodi-build

Šī viena versija ir ļoti populāra FireStick un Android lietotāju vidū. Šī vieglā Kodi būve piedāvā arī vairākus papildinājumus un ir radījusi lielu satraukumu Kodi lietotāju vidū. Lai nosauktu dažus no labākajiem papildinājumiem, ir Covenant, Cartoons8, Made in Canada IPTV un daudz kas cits.

16. Xbox Alfa

Xbox alfa būve atrod 18 kodi versiju

Vēl viena Kodi gaidāmā versija ir Xbox Alpha, kas joprojām atrodas Alfa izstrādes fāzē. Tomēr to joprojām var instalēt Kodi 18 Leia. Šī būve atrodas Lockdown repozitorijā. Daži no populārajiem papildinājumiem, kas šajā versijā ir, ir Neptūna kāpums, Pure Sports, Maverick TV utt. Lietotāji var instalēt šo versiju uz Kodi Leia 18, lai skatītos filmas, tiešraidi utt..

Labākā Kodi veidota Mac un planšetdatoriem

Spēja izmantot Kodi dažādās ierīcēs padara to par “plaukta augšdaļas” izvēli visiem straumēšanas geeksiem. Lielākā daļa straumēšanas cienītāju izmanto Kodi savos personālajos datoros un mobilajos tālruņos. Tomēr daži lietotāji dod priekšroku Kodi lietošanai Mac un planšetdatoros. Ja esat straumēšanas cienītājs Mac un planšetdatoros, izmēģiniet šīs Kodi versijas:

 1. Kodi slepenā vienošanās
 2. Kosmiskie svētie 4K
 3. Embīma

Šīs ir visas jaunās Kodi versijas, un tās ir savietojamas ar Mac ierīcēm un planšetdatoriem.

Labākais Kodi būvēts Jarvis v16

Neskatoties uz to, ka Jarvis ir veca Kodi versija, to joprojām plaši izmanto visā pasaulē, straumējot geeks. Katrai Kodi versijai tiešsaistē ir pieejami vairāki pārsteidzoši Kodi varianti, no kuriem daži ir apkopoti, kas nodrošinās jums vislabāko Kodi lietotāja pieredzi. Apskatiet šos un pārliecinieties, ka izmēģināt tos:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. Labirints
 3. Debesis

Nav ierobežojumu Magic Build Video apskats un iestatīšana Walk-through

Nav ierobežojumu Magic Build iestatīšanas rokasgrāmata

Lai iesaiņotu

Tādējādi mūsu ceļvedis beidzas. Mēs ceram, ka, izmantojot mūsu ceļvedi par vēlamo ierīci, jūs atradīsit vislabāko Kodi konstrukciju. Ja rodas problēmas ar šo Kodi versiju iestatīšanu vai nevarat atrast lejupielādes saites, kas darbojas, nometiet mums komentāru zemāk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me