29 labākās Kodi ādas, kas paredzētas Leia, Kriptona, Jarvisa (18,17,16) versijām

Kas ir Kodi Skin?

Kodi Skin maina jūsu Kodi izskatu. Kodi ādas piešķir jūsu Kodi jaunu izskatu un sajūtu, kur jūs varat mainīt krāsas, motīvus, izvēlnes pozīciju un tādējādi atjaunot, izmantojot jauno Kodi Skin. Īsāk sakot, izmantojot Kodi Skin, jūs varat Kodi versijai ienest jaunu dzirksti ar dzirkstošām krāsām un milzīgu pielāgojamu iespēju klāstu..


Šajā rokasgrāmatā mēs piedāvājam jums pieredzi par dažādajām Kodi ādām, kas ir pieejamas katrai jūsu ierīcei.

Aeon Nox ir labākais Kodi āda 2019. gada martam, kā liecina KodiVPN aptaujas rezultāti

labākā kodi āda 2018. gada februārim

Labākās Kodi ādas 2019. gada martam

Katru gadu Kodi piepilda ar jaunām ādām, kas pārņem Kodi pasauli. Daži no labākajiem Kodi Skins 2018 ir uzskaitīti zemāk:

 1. Aeon Nox
 2. Arktiskais Zefīrs
 3. Titāns
 4. Melnais stikls Nova
 5. Pellucid
 6. Aeon MQ5
 7. Dzintars
 8. Atpakaļ Rinda (lejupielādējiet Atpakaļ Rindu http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 labākās Kodi Krypton Skins versijas 17 vai jaunākas versijas

1. Aeon Nox

aeon nox ir vislabākā kodi āda kriptonu versijai 17 vai jaunākai

Aeon Nox ir saraksta augšgalā mūsu labākajās Kodi Skins 2017. gadā. Galvenais iemesls ir plašais pielāgojamo iestatījumu klāsts, ko varat veikt, ieskaitot krāsas, ādas motīvu un pat fontus. Galvenās izvēlnes izskata maiņa ir tas, kas visvairāk patīk Kodi lietotājiem Kodi ādā. Šī, iespējams, ir labākā āda gan jaunajiem, gan pieredzējušajiem Kodi lietotājiem.

2. Melnais stikls Nova

melna stikla nova kodi āda

Kad paskatīsities uz Kodi Skin Black Glass Nova, tas stikla stiklu dēļ atgādinās jums par Windows Vista. Jūs redzēsit, ka ir pieejami divi režīmi, t.i., melnā stikla režīms, kurā Kodi tēma pārvēršas melnā stiklā. Otro režīmu sauc par melnā stikla Nova režīmu, kurā flīzes ir daudz mazākas.

3. Kaste

Box kodi āda

Box Kodi Skin ir dažādas pielāgojamas galvenās izvēlnes, apakšizvēlnes un daudz dažādu izvēles logrīku. Tas vēl vairāk maina Kodi ādas krāsu akcentus, padarot tēmu vēl pievilcīgāku. Šo ādu var izmantot daudzās ierīcēs, jo tā nodrošina arī pieskārienu atbalstu. Tā ir uzlabota Kodi āda, un, visticamāk, jūs varat atrast šajā kategorijā.

4. Omni

omni kodi āda

Daudzos gadījumos jebkura produkta vai pakalpojuma patiesā īpašība ir paslēpta aiz tā nosaukuma. Tāpat šīs Kodi ādas galvenā iezīme lielā mērā gulstas uz tās visur esošajām izvēlnēm. Tomēr sākumā jūs varat atrast kontrastējošu līdzību ar Mimic Kodi Skin. Tomēr tam nav daudz pielāgotu iestatījumu iespēju, nekā tas ir paredzēts Mimic. Tās galvenajai izvēlnei un apakšizvēlnei var piekļūt no katra loga, kas ir jauna pievienota funkcija.

5. Pellucid

Pellucid Kodi āda

Pellucid ir vienkārša, tomēr eleganta Kodi Skin. Šīs ādas izvēlnē Kodi Home ir plakāti, kas atrodas ekrāna apakšā, un izbalē ar animāciju. Cilvēkiem, kuri bieži izmanto Kodi, lai tiešraidē skatītos IPTV, Kodi kanāliem ir jāizmēģina šī āda, jo jums tas šķitīs visvairāk uzjautrinoši. Kodi Jarvis lietotājiem ir jāgaida, jo Pellucid ir pieejams tikai Kodi Krypton.

6. Vienotība

vienotība-kodi-āda

Vienotība Kodi kin ir nedaudz tāda pati kā Confluence Kodi āda, izņemot tās interfeisa nesējus. Tam ir ļoti vienkārša horizontālā izvēlne, taču tā joprojām izskatās lieliski, jo sākuma ekrānā parādās filmu plakāti. Lietotāji, kuri dod priekšroku ļoti pieklājīgai ādai; šis viņiem ir ļoti ieteicams. Āda tiek izmantota, lai uzlabotu vispārējo Kodi saskarni, un šī āda ir spērusi soli tālāk, nodrošinot arī zināmu vieglumu.

Labākā Kodi Leia Skins 18. versijas beta versija

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 ir labākais kodi Leia āda versijai 18 beta

Ir tikai daži Kodi Skins, kas labi darbojas ar Kodi Leia, un Aeon MQ5 ir viens no tiem. Kodi Leia joprojām ir tās Beta versijā un notiek dažādi eksperimenti, taču Aeon MQ5 ir vienkāršs Kodi Skin, kas lieliski darbosies gan ar jauno, gan ar jaunāko versiju. Tai ir pilnvaras modificēt katru ādas daļu, tāpēc tā ir detalizēta Kodi Skin, jo jūs varat veikt daudz izmaiņu.

8. Režģis

režģis-kodi-āda

Nav daudz Kodi ādas, kas darbojas ar Kodi Leia Alpha 1, jo tā ir jauna versija, un tai nav daudz izstrādāts. Tomēr režģa Kodi āda ir viena no labākajām Kodi ādām, lai veidotu Kodi Leia 18 saskarni un uzlabotu tās izskatu. Tam ir ļoti pievilcīgs un moderns lietotāja interfeiss, kas Kodi pieredzi padara daudz aizraujošāku. Neskatoties uz ierobežoto funkciju skaitu, Grid izstrādātāji ir daudz strādājuši pie tā funkcionalitātes kvalitātes uzlabošanas, nevis tā funkciju skaita.

9. Reperis

Rapiera kodi āda

Bieži tiek teikts, ka šī Kodi Skin bieži ir pilnīga ādas versija, kuru jūs kādreiz atradīsit. Īpašība, kas padara to tik pilnīgu, ir plašā sporta konfigurācijas iespēju klāsts, kas ir izkliedēts visā ekrānā, taču jūs neatradīsit šīs iespējas pārblīvētas. Tas ir viens no vecākajiem pieejamajiem Kodi Skin un lieliski der gandrīz jebkurai Kodi versijai.

10. Pārfokusēt

ReFocus kodi āda

Šī Kodi Skin bieži padara vislabāko izvēli Kodi lietotājiem, kuri lieto Kodi skārienekrānā vai savos viedtālruņos. Turklāt tas pastāvīgi informē jūs par televīzijas šoviem un filmām, kuras jūs šobrīd skatījāties, un, pamatojoties uz šo multivides saturu, tas sniegs jums līdzīgus ieteikumus.

11. Eminence

Eminence kodi āda

Eminence ir vienkārša lietotāja saskarne, taču tajā pašā laikā jūs atradīsit daudz mazu ikonu, kas atrodas ekrāna apakšā. Kaut arī āda var nebūt tik pielāgojama kā citas, taču tā ir ātra kā zibens. Tas darbojas arī daudz gludāk nekā jebkura cita āda, un ir ieteicams lietotājiem, kuri pildīja savu Kodi ar daudziem kodi papildinājumiem..

12. FTV

ftv-kodi-āda

Vai esat kādreiz iedomājies integrēt Kodi un Amazon Fire TV, nē? Jā, pēc tam izbaudiet Fire TV lietotāju interfeisa pieskārienu Kodi Leia 18 tagad ar FTV Kodi Skin, kas nodrošina Fire TV izskatu un izskatu Kodi. Āda ir pieejama oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē, tāpēc liekā lejupielāde nav nepieciešama.

Labākā Kodi Jarvis skins 16. vai jaunāka versija

13. Hroms

chroma ir vislabākā kodi āda jarvis versijai 16 vai jaunākai

Chroma Kodi Skin pielāgo savas motīva krāsas atbilstoši elementiem, kas atrodas uz ekrāna. Dažās Kodi ādās fonā tiek izmantotas vienas un tās pašas caurspīdīgās plēves, kā rezultātā daži elementi nav skaidri vizuāli. Chroma, tāpēc pielāgo fona krāsas un ir arī nomierinošs jūsu acīm.

14. KOver

Kover kodi āda

KOver Kodi Skin ir pilnībā pielāgota āda, kas ļauj Kodi lietotājiem izveidot ādu pēc savas patikas. To nevar uzskatīt par Kodi lietotājiem vēlamo ādu, jo daudzi vēlas skatīties plašsaziņas līdzekļus, izvairoties no jebkādām grūtībām. Tomēr ir pilnīgi vērts izmantot šo Kodi ādu.

15. Mīmika

Atdarina kodi ādu

Mīmika ir pieejama gandrīz katrā ierīcē, kuras svars ir vieglāks un strauji straumējama. Tam ir papildu funkcija, kas ļauj pielāgot dažas krāsas un rediģēt mājas lapu, izmantojot ventilatoru mākslu. Starp daudzajām funkcijām Mimic Skin ir iebūvēts skārienekrāna ierīču atbalsts.

16. Eunique

Eunique kodi āda

Kā norāda nosaukums, Eunique Kodi lietotājiem sniedz unikālu pieredzi, ieskaitot košās krāsas un viegli pieejamo multivides saturu. Tajā ir gandrīz viss, kas atrodas Kodi Home, kas padara to par vienkāršu lietotāja interfeisu.

17. Pārredzamība

Caurspīdīgums kodi ādu

Caurspīdīgums ir fanu mākslas forma, kas nozīmē, ka to var pielāgot atbilstoši Kodi lietotāju vēlmēm. Tas atbalsta katru jauno iespēju, ko piedāvā Kodi Jarvis, un to ir ļoti viegli pielāgot. Jaunie Kodi Jarvis lietotāji, kuri nav pazīstami ar Kodi Skins, var izmantot arī Transparency Kodi Skin.

Labākās Kodi ādas Amazon Fire Stick / Fire TV

18. Arktiskais Zefīrs

Arctic Zephyr ir vislabākā kodi āda amazon firetv un firestick

Arctic Zephyr ir labākā Kodi Skin for Fire Stick un Fire TV ierīce, jo tā piedāvā jums daudz informācijas tik mazā ekrānā. Tam ir dažādi varianti, gan gaišāki, gan tumšāki varianti. Lai arī tas nepiedāvā skārienjutīgas ierīces opciju, taču tas nekad neizklaidē Firestick lietotājus ar tā sīkajām modifikācijām un pielāgošanu.

19. Miglājs

Miglāja kodi āda

Miglājs ir Kodi apvalks, kas tika veidots galvenokārt Smart TV, jo tam ir pieskāriena atbalsts. Mūzikas centrs ir tas, kas šo ādu izceļ, jo tas nodrošinās visas nejaušās un ieteicamās iespējas jūsu mūzikas gaumei. Tālāk tas piedāvā jūsu Firestick ierīces pielāgošanas iespējas.

20. Xperience 1080

Xperience 1080 kodi āda

Šī Kodi Skin bija paredzēta HD skatīšanai. No labākajiem Kodi papildinājumiem, ko esat instalējis savā Kodi ierīcē, tas apkopos visas HD skatīšanas saites un parādīs jums jūsu Kodi mājās. Tā ir arī ļoti gaiša āda, kas visus jūsu papildinājumus padarīs gaišākus.

Labākās Kodi ādas iOS / Mac ierīcēm

21. SiO2

Sio2 ir vislabākā kodi āda iOS / mac ierīcēm

Šī Kodi Skin ir precīza Apple TV saskarnes kopija, un tāpēc tā ir vispiemērotākā iOS. Turklāt tas piedāvā līdzīgu funkcionalitāti, jo tā izstrādātāji ir nodrošinājuši, ka starp saturu, kuru vēlaties skatīties, ir jābūt dažiem klikšķiem. Gandrīz nav vajadzīgs laiks, lai skatītos iecienīto saturu Kodi. Tam, iespējams, nav daudz pielāgošanas iespēju, taču tas tika izveidots, lai Kodi lietotājiem būtu vieglāk to izmantot.

22. AppTV

Apptv kodi āda

AppTV ir vēl viens Apple lietotājiem ieteiktais Kodi Skin, kas ir īpaši izstrādāts, ņemot vērā konkrēto lietotāju vajadzību izmantošanu. Pat ikonas stils un tā izkārtojums ir līdzīgs Apple TV GUI. Īpašība, kas pārsteidz katru Kodi lietotāju, ir tā ātrā saskarne. To var arī pielāgot Apple lietotāju vēlmēm.

23. Dūzis

Ace kodi āda

Ace ir vispusīga Kodi Skin, kas ir piemērota arī Apple iOS. Lai arī tas var atbalstīt pielāgojamas funkcijas, taču tas noteikti rada sarūgtinājumu par to, ka neatbalsta tiešraides TV. Tomēr tā ir bagāta Kodi āda un arī viena no ātrākajām.

Labākās Kodi ādas Android ierīcēm

Lai varētu iestatīt ādas jūsu kodi, jums būs jāiestata kodi android. Instalējot Kodi android, jūs tiksit pakļauts daudz straumējoša satura, veicot dažus klikšķus.

24. Konflikts

Confluence ir vislabākā kodi āda android ierīcēm

Confluence var būt Kodi noklusējuma āda, taču tā noteikti ir vēlamākā Kodi āda, kad runa ir par jūsu Android ierīcēm. Konflikts ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki joprojām mīl Kodi Jarvis, un tas ir tāpēc, ka tā ir vienkārša, taču efektīva saskarne.

25. Titāns

Titāna kodi āda

Titan Kodi āda ir pilna ar krāsām, tomēr tā ir informatīva. Ņemot vērā multivides failus, tas nodrošina detalizētu straumēšanas satura skici. Tādēļ tas ļauj jums izvēlēties filmu vai TV šovus atbilstoši jūsu interesei. Tas ir lieliski piemērots Android ierīcēm tās vienkāršās lietotāja saskarnes dēļ.

26. Titāns

Titāna kodi āda

Titāns nav jaunākais Kodi Skin, taču tas noteikti darbojas jebkurā Android ierīcē. Tas darbojas ar visiem video papildinājumiem, programmu papildinājumiem un mūzikas papildinājumiem. Tas sniedz jums lielisku pieredzi, kad runa ir par straumēšanas videoklipiem un mūziku.

Labākās Kodi ādas TV straumēšanas kastēm

27. Dzintars

Dzintars ir labākā kodi āda TV kastu straumēšanai

Dzintars noteikti neatšķiras no Estuary Kodi Krypton Skin, kas ir Kodi Krypton noklusējuma āda. Tomēr, uzstādot dzintaru Kodi kastēs, ļoti drīz jūs pamanīsit vieglāku efektu. Vēl viena iezīme, kas absolūti vēlēsies iemīlēties Dzintarā, ir tā saskarne un acīm nomierinošo krāsu izvēle.

28. Fuse Neue Skin

Drošinātājs Neue kodi ādu

Drošinātājs Neue Kodi Skin ir paredzēts visiem filmu fanātiem, kuriem ir iespēja eleganti parādīt savus multivides failus. Tas jums neuzrādīs daudz pielāgojamu iespēju, taču joprojām ir daudz labāks par Estuary Kodi Krypton noklusējuma ādu. Tas ir ļoti ieteicams tās vienkāršības dēļ.

29. Aizmugurējā rinda

Atpakaļ Rinda kodi āda

Pirmajā izskatā var šķist, ka interfeiss ir nedaudz līdzīgs iOS un OS X, taču tas noteikti ir pieejams visām straumēšanas kastēm. Labākajiem Kodi Boxes lietotājiem šī āda varētu šķist unikāla, pateicoties tās mājas kino pieredzei.

30. Maksimālisms

maksimālisms-kodi-āda

Kodi lietotājiem, kuri vēlas pielāgot savu lietotāja saskarni, bet vēlas to saglabāt vienkāršu un bez apgrūtinājumiem, šī āda viņiem ir obligāti jāizmēģina. Maksimālisms ir ļoti viegla un gluda āda, kas lietotājiem nodrošina ļoti viegli lietojamu informācijas paneli. Maksimālisms Kodi ādu ir ļoti ieteikuši daudzi Kodi lietotāji, un mēs to iesakām visiem lietotājiem, jo ​​tā ir laba iespēja.

Labākās Kodi Skins Reddit atsauksmes

labākais kodi skins pārskats

Pirms Arctic Zephyr lietošanas MQ Kodi ādas bija populāras Kodi lietotāju vidū. Tomēr pēc Arctic Zephyr lietošanas viņiem bija lieliska pieredze, kas ļāva viņiem pieturēties pie konkrētās Kodi ādas. Tas patīk daudziem Kodi lietotājiem un ir acīmredzams, ka Arktika ir daudz pārāka par MQ Skins.

labākais kodi skins reddit apskats

Titan Kodi Skin ir arī daudzu Kodi lietotāju iecienīta āda, un iemesls tam ir Netflix stila saskarne. Netflix ir vienmērīga saskarne, kurā ekrāna priekšā varat redzēt filmu un TV šovu sarakstu.

Kā nomainīt Kodi ādas

Lai mainītu Kodi Skins, jums jāveic šādas darbības:

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi (zobrata formas ikona) > Klikšķiniet uz Saskarnes iestatījumi.
 2. Kreisajā pusē esošajā izvēlnē noklikšķiniet uz Āda > Tagad labajā pusē atlasiet Āda iespējas zem Paskaties un jūties kategorija.
 3. Parādīsies lodziņš ar divām iespējām, t.i.. Estouchy un Estuārs. Šie ir divi noklusējuma Kodi Skins. Lai iegūtu vairāk Kodi Skins, noklikšķiniet uz Iegūt vairāk opcija labajā pusē.
 4. Noklikšķiniet uz tā, kurš Kodi Skin jums patīk, un tas mainīsies.

Kāda ir atšķirība starp ādām un būvēm??

Kodi Builds ir papildinājumu kolekcija, savukārt Kodi āda maina Kodi programmatūras saskarni un izkārtojumu. Instalējot Kodi Build, Kodi lodziņā tiek automātiski instalēti dažādi papildinājumi.

Kodi Skins maina izvēlni, Kodi fonu un Kodi motīvus, kurus nebūs iespējams atpazīt, ja tā ir jūsu vecā Kodi programmatūra. Ja vēlaties mainīt Kodi izskatu, jums labāk ir Kodi Skin. Tomēr, ja vēlaties jaunas labākās kodi krātuves, jums vajadzētu iegūt sev Kodi būvi.

Iesaiņojot to visu

Kodi Skin piešķir jūsu Kodi pilnīgi jaunu izskatu ar visām jaunām tēmām, dzīvīgām krāsām un pārsteidzošiem izvēlnes izvietojumiem. Tas padara jūsu Kodi viegli pieejamu, nesot multivides saturu uz Kodi mājas lapu. Šajā ceļvedī mēs detalizēti izskaidrojām katru no uzskaitītajām Kodi Skin, lai Kodi lietotāji varētu baudīt labāko straumēšanas pieredzi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map