6 labākais Kodi VPN 2020. gadā

Labākais Kodi VPN


Kā Kodi lietotājs jūs droši vien regulāri skatāties bezmaksas saturu, jo tagad jūs esat iestrēdzis mājās. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams vislabākais Kodi VPN, kam vajadzētu slēpt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

VPN, lietojot to kopā ar Kodi, jābūt ātram savienojuma ātrumam, jaudīgai drošībai, atbloķētu pievienojumprogrammas un tam nav lietotāju darbības žurnālu..

Mēs pārbaudījām vairāk nekā 100 VPN gan bez maksas, gan tikai par samaksu, lai jums būtu vislabākais Kodi saraksta VPN, kas ļaus jums straumēt jebkuru saturu privāti un anonīmi.

Šajā rokasgrāmatā ir arī pastāstīts, kā instalēt VPN Kodi un kā pārbaudīt, vai VPN darbojas straumēšanas laikā.

6 labākie Kodi 2020. gada VPN

Pārskatīt visus labākos Kodi vajadzībām piemērotākos VPN ir drausmīgs uzdevums. Katru VPN mēs pārbaudījām, pamatojoties uz šādiem faktoriem:

 • Ātrs savienojuma ātrums
 • Neuzglabā žurnālus
 • Jaudīga šifrēšana
 • Viegli uzstādīt

Šeit ir saraksts ar labākajiem Kodi VPN, kurus varat izmantot 2020. gadā:

1. PureVPN – tam ir īpašs Kodi VPN papildinājums

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN ir mūsu Pirmā izvēle Kodi lietotājiem jo tam ir savs Kodi VPN papildinājums. Tas ir viegli instalējams un diezgan labi darbojas, atbloķējot papildinājumus.

Ar vairāk 2000 serveri kas ir izplatīti visā 140+ valstis, jūs varat piekļūt jebkuram bezmaksas saturam no jebkuras vietas pasaulē. Plus tam ir 256 bitu šifrēšana kas pilnībā slēpj jūsu Kodi trafiku.

Vēl viena laba lieta par PureVPN ir tā, ka tā atbalsta P2P failu apmaiņa, kas daudziem VPN trūkst. PureVPN var savienot ar 10 ierīces vienlaicīgi.

PureVPN darbojas gandrīz ar visām operētājsistēmām un tādām ierīcēm kā Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, un vēl.

Tas nav lētākais, taču piedāvā pieņemamu cenu 2,91 USD / mēnesī ar 31 dienu naudas atdošanas garantija. 

Saņemiet PureVPN31 dienu naudas atdošanas garantiju

2. Surfshark – lētākais Kodi VPN

Surfshark-labākais-vpn-for-kodi

Surfshark ir viens no lētākais Kodi VPN pieejams tikai par USD 1,99 mēnesī. Tas ir ne tikai par pieņemamu cenu, bet arī ar lielu ātrumu.

Man patīk viss par šo VPN, bet tas, kas Kodi padara vislabāko, ir tas, ka to var izmantot neierobežotas ierīces vienlaicīgi. Izmantojot vienu kontu, jebkurā ierīcē izmantojiet Surfshark.

Tas ir atrodas Britu Virdžīnu salā kurā nav datu saglabāšanas likumu. Pat ja valdība pieprasa lietotāju datus, tā pēc tam viņiem neko nevarētu sniegt netur nevienu žurnālu.

Tas ir vienīgais VPN, kam ir nogalināt slēdža funkciju vietnē Amazon Fire TV Stick. Ja jūs izmantojat Kodi Fire TV, tad labāk ieslēdziet šo funkciju, jo tā paslēpj jūsu īsto IP adresi, pat ja VPN savienojums tiek pārtraukts..

Lietotne Surfshark ir pieejama visās ierīcēs, piemēram Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji, Roku un vēl vairāk. Pat par pieņemamu cenu jūs arī iegūstat 30 dienu naudas atdošanas garantija arī.

Saņemiet Surfshark 30 dienu naudas atdošanas garantiju

3. ExpressVPN – visdrošākais VPN straumēšanas laikā

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN neapšaubāmi ir ātrākais un drošākais VPN starp šo sarakstu. Kad jūs izmantojat ExpressVPN ar Kodi, tas tik tikko buferizē vai rada straumēšanas problēmas.

Tas izmanto spēcīgāko šifrēšanu, ti. 256 bitu AES šifrēšana kas jūsu tiešsaistes aktivitātes pār Kodi pilnībā slēps, kā arī paslēps jūsu sākotnējo IP adresi.

ExpressVPN ir pārsteidzoša privātuma aizsardzība, drošības līdzekļi, ar 3000 vai vairāk ātrgaitas serveru un tādas pārsteidzošas straumēšanas iespējas kā sadalīta tunelēšana un avārijas poga.

Pat ja tas ir nedaudz dārgs, t.i., pieejams par USD 8,32 mēnesī, tas joprojām ir visdrošākais VPN, kādu jūs jebkad atradīsit.

Tas ir savietojams ar daudzām citām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, utt.

Saņemiet ExpressVPN30 dienu naudas atdošanas garantiju

4. CyberGhost – labākais uzticamais VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost ir viegli visuzticamākais VPN, jo tam ir spēcīgākā šifrēšana, ātrs ātrums, un tas pat netur nevienu žurnālu.

Kad es mēģināju izmantot CyberGhost VPN uz Kodi, tā lietotne ieteica, kuram serverim būs labākais optimālais ātrums. Lietotne norāda ātrumu un slodzi katram tā serverim.

Ja atrodat serveri ar ātru ātrumu ar mazāku slodzi, vienmēr varat mēģināt izveidot savienojumu ar šo serveri, lai iegūtu lielāku ātrumu. Pašlaik tā ir 5900 serveri un pieejamība 89+ valstis.

CyberGhost var izmantot gandrīz visās lielākajās platformās, piemēram Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, utt.

Izmantojot vienu CyberGhost kontu, jūs varat izveidot savienojumu ar 7 ierīces vienlaicīgi. Tas maksā tikai USD 2,75 mēnesī ar 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Saņemiet Cyberghost45 dienu naudas atdošanas garantiju

5. NordVPN – labākais lietotājam draudzīgais VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN ir vienīgais VPN, kas piedāvā dubultu VPN šifrēšanu. Tas nozīmē, ka tas šifrē jūsu interneta trafiku nevis vienreiz, bet divreiz.

Tas dod jums piekļuvi visiem Live TV kanāliem Kodi, kā arī atbloķē dažus pārsteidzošus papildinājumus bezmaksas filmām un TV šoviem. Tam ir 5500+ serveri pieejams šādā valodā: 60 valstis.

Kopš tās galvenā mītne atrodas Panama, Panamā nav datu saglabāšanas likumu. Arī tas neuzglabā jūsu pārlūkošanas vēsturi vai seko jūsu IP adresei.

Tu iegūsti 100% privāta straumēšana garantēta un ātrums arī ir ļoti ātrs. Tas ir pieejams daudzās dažādās ierīcēs, piemēram Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, un vēl.

Tas ir arī salīdzinoši lēts. Tas maksā tikai 3,49 USD / mēnesī ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo VPN, izlasiet mūsu NordVPN Kodi rokasgrāmatu.

Saņemiet NordVPN30 dienu naudas atdošanas garantiju

6. IPVanish – ērta lietošana un iestatīšana

Labākais-vpn-for-Kodi-IPVanish

IPVanish ir diezgan populārs Kodi kopienā un pamatoti, jo jūs varat piekļūt visiem Kodi papildinājumiem ar tā 1300 serveri kas ir novietoti pāri 75+ vietas.

Tas šifrē jūsu Kodi trafiku vai jebkuru bezmaksas saturu, kuru jūs skatāties no Kodi ar 256 bitu AES šifrēšana. 

Izmantojot vienu IPVanish kontu, varat droši skatīties Kodi no 10 vienlaicīgām ierīcēm. Ja jūs uztraucaties par to, ka tas saglabās žurnālus vai straumēšanas vēsturi, jums nav jāuztraucas, jo tas NEUZglabā nevienu žurnālu.

IPVanish ir pieejams visās ierīcēs, ieskaitot Windows, Mac, iOS, Linux, Android, un vēl. Cena ir nedaudz dārga, un tā ir pieejama par USD 3,25 mēnesī, tikai ar 7 dienu naudas atdošanas garantija. 

Saņemiet IPVanish7 dienu naudas atdošanas garantiju

Kā instalēt VPN uz Kodi (5 vienkārši soļi)

Lai Kodi instalētu VPN, kā piemēru izmantošu PureVPN. Veiciet šīs 5 vienkāršās darbības:

1. darbība: Reģistrējieties, izmantojot PureVPN (mūsu vispopulārākais ieteiktais VPN)

2. darbība: lejupielāde un Uzstādīt PureVPN lietotne jebkurā vēlamajā ierīcē

Lejupielādējiet lietotni PureVPN for for Kodi

3. darbība: Atvērt PureVPN lietotne un atlasiet ASV serveris vai jebkuru citu serveri

PureVPN-Kodi lietotne

4. darbība: Klikšķis Pievienojieties uz zaļās ikonas

PureVPN lietotne

5. darbība: Tagad Atveriet Kodi un sāciet straumēt filmas vai TV pārraides

Kodi straumēšana

Saņemiet PureVPN31 dienu naudas atdošanas garantiju

Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi, kurā parādīti daudzi dažādi veidi, kā instalēt VPN Kodi.

Kā pārbaudīt, vai VPN darbojas Kodi

Neskatoties uz to, ka cilvēki Kodi instalē VPN, viņiem joprojām ir interese uzzināt, vai tas pat darbojas. Daži no bieži uzdotajiem jautājumiem rodas: “Vai mēs straumēšanas laikā esam drošībā?” “Kā mēs zinām, ka mūsu trafiks ir šifrēts?”.

Uz visiem šiem jautājumiem es atbildēšu, vienkārši veicot vienkāršu pārbaudi, kas ļaus jums uzzināt, vai VPN darbojas ar Kodi vai nē. Izmēģiniet šīs vienkāršās darbības:

1. solis: izveidojiet savienojumu uz VPN serveri jūsu VPN lietotnē

2. darbība: Atvērt Kodi jūsu ierīcē

pārbaudiet, vai-vpn-darbojas-darbojas-solis-2

3. darbība: Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona

pārbaudiet, vai-vpn-darbojas-darbojas-solis-3

4. darbība: Izvēlieties Sistēmas informācija

pārbaudiet, vai-vpn-darbojas-darbojas-solis-4

5. darbība: Tagad jūs varat redzēt, ka jūsu IP adrese ir mainīta

pārbaudiet, vai-vpn-darbojas-darbojas-solis-5

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN Kodi?

Jā! Straumējot Kodi, jums ļoti nepieciešams VPN. Ir daudz iemeslu, kāpēc drīzumā apspriedīšu, bet vissvarīgākais ir identitātes aizsardzība.

Šeit ir 3 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams VPN ar Kodi:

identitātes aizsardzībaIdentitātes aizsardzība

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina jūsu īsto IP adresi. Ja Kodi skatāties bezmaksas saturu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai nu samazina jūsu interneta ātrumu, vai arī jums nosūta paziņojumus par autortiesību pārkāpumiem..

Lai no visa tā izvairītos, VPN šifrēs jūsu interneta trafiku vai visu, ko straumējat Kodi. Jūsu ISP neatzīs, ka jūs straumējat bezmaksas saturu, jo tas viss ir šifrēts tagad.

ugunsmūrisApkārtnes ģeogrāfiskais ierobežojums

Daži no Live TV papildinājumiem, piemēram, cCloud TV, un citi var straumēt vairāk nekā 100 kanālus no visas pasaules. Lai arī tie ir bezmaksas, jūs nevarat skatīties visus šos kanālus, ja jums nav VPN.

Piemēram, ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs un vēlaties skatīties Spānijas televīzijas kanālu, visticamāk, jūs nonāksit ar kļūdu, “pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas”.

Bet, ja jūs izveidotu savienojumu ar Spānijas VPN serveri un pēc tam skatītos to pašu TV kanālu, tas straumētu lieliski.

aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūruEsiet drošs pret ļaunprātīgu programmatūru

Kā es jau daudzreiz esmu teicis, Kodi ir atvērtā pirmkoda programmatūra. Tas nozīmē, ka jebkura persona var izveidot papildinājumu un izplatīt vīrusu datorā.

Tā kā katru dienu tiek izveidots ļoti daudz papildinājumu, nav iespējams pateikt, kurš no visiem ļaunprātīgās programmatūras veidiem ir skaidrs. Jūs vienkārši saņemat URL un lejupielādējat to.

Tas padara jūsu ierīci neaizsargātu pret uzlaušanas. VPN neļauj hakeriem iekļūt jūsu ierīcē vai nozagt jūsu svarīgo personisko informāciju.

Lai iegūtu papildinformāciju, jūs vienmēr varat izlasīt mūsu ceļvedi par to, kāpēc man ir nepieciešams VPN Kodi.

VPN ir tikpat noderīgs Windows, Mac, iOS un Android, cik tas ir noderīgs FireStick. Varat arī apskatīt mūsu labāko Amazon FireStick VPN sarakstu, lai straumēšanas laikā nodrošinātu Fire TV aizsardzību.

bieži uzdotie jautājumi

Vai es varu izmantot bezmaksas Kodi VPN??

Es tikai iesaku Kodi izmantot tikai tos bezmaksas VPN, kas neveic jūsu datu reģistrāciju. Jums arī būs jāpārbauda, ​​vai viņiem ir noteikts datu ierobežojuma ierobežojums, jo, ja viņi to darīs, straumēšanas dēļ tas drīz beigsies.

Vai man mājās ir nepieciešams VPN??

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai publiski, jums būs nepieciešams VPN, lai straumētu ar Kodi, lai aizsargātu savus personiskos datus. Tā kā mēs visi esam iestrēguši mājās, VPN ir jāizmanto vairāk nekā jebkad agrāk.

Vai Kodi ir VPN?

Kodi nav oficiālas VPN lietotnes. Tāpēc straumēšanas laikā ir svarīgi instalēt labāko Kodi VPN.

Taustiņu izņemšana

Kodi spēj straumēt jebkuru bezmaksas saturu, ko šodien varat atrast internetā. Tas straumē filmas, TV šovus, TV tiešraidi un sportu.

Faktiski tas ir labākais veids, kā atbrīvot premium klases kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējus un pārslēgties uz Kodi. Bet, lai paslēptu tiešsaistes aktivitātes no sava interneta pakalpojumu sniedzēja, jums būs jāizmanto VPN.

Šajā rokasgrāmatā ir uzskaitīti un izskaidroti labākie Kodi VPN, kas paslēpj jūsu tiešsaistes aktivitātes, lai jūs varētu droši straumēt visu bezmaksas saturu.

Atgādināšu, ka mūsu galvenais ieteikums ir PureVPN izmantošana. Neskatoties uz Kodi VPN pievienošanu, tam ir spēcīga šifrēšana, kas pilnībā slēpj jūsu tiešsaistes trafiku vai visu, ko straumējat Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map