do-i-need-vpn-for-kodi

Daudzas reizes man ir uzdots jautājums “Vai man ir nepieciešams VPN Kodi”? Un mana atbilde vienmēr ir “Jā”, straumējot Kodi, jums vajadzētu izmantot VPN.

Tas vienkārši nenozīmē, ka Kodi nedarbosies bez VPN. Tas nozīmē tikai to, ka daudz kas ir atkarīgs no straumēšanas.

Piemēram, 70% Kodi lietotāju straumē bezmaksas saturu kas citādi ir pieejami par lielu naudu.

Bet, tā kā bezmaksas satura skatīšana var sagādāt nepatikšanas, vislabākā Kodi VPN izmantošana ir pierādīts veids, kā paslēpt tiešsaistes aktivitātes no ISP un valdības.

Lai to paturētu prātā, es ar Kodi esmu apspriedis 7 pamatotus iemeslus, kāpēc jums nepieciešams VPN.

Kas ir VPN?

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir tiešsaistes privātuma rīks vai programmatūra, kas visus jūsu datus satur šifrēt tunelī, kas plūst caur internetu.

Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, visi jūsu dati paliek anonīmi ISP, hakeriem, valdībai un visiem nepiederošajiem.

Viss sākas ar jūsu IP adresi. VPN pilnībā slēpj jūsu IP adresi un piešķir jums IP adresi no kāda no tā serveriem.

Vienlaicīgi to pašu IP izmanto tūkstošiem lietotāju. Tātad nav iespējams izsekot tam, ko jūs darāt tiešsaistē, un tas tehniski padara neiespējamu hakeru veikšanu.

7 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams KND VPN

1. iemesls uztur jūsu straumēšanu privāti

anonīma straumēšanaKā jau teicu iepriekš, Kodi palīdz straumēt bezmaksas filmas, TV šovus, TV tiešraidi un Live Sports ar trešo pušu papildinājumiem, kurus izveidojuši neatkarīgi izstrādātāji..

Tagad, ja jūs skatāties bezmaksas saturu, ko jūs domājat darīt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs? Protams, tas jums nosūtīs brīdinājuma vēstules.

Lai jūsu Kodi straumēšana nebūtu privāta, jums būs nepieciešams VPN. Kad būsit instalējis VPN un pēc tam lietojis Kodi, tas straumēs tāpat kā iepriekš, bet šoreiz tikai privāti.

2. iemesls Esiet anonīms neatkarīgi no tā, ko darāt tiešsaistē

anonīms-tiešsaistēJa straumējat vietnē Kodi bez maksas, dariet to ar pilnīgu anonimitāti. Ja pārlūkojat internetu, dariet to ar pilnīgu privātumu.

Īsāk sakot, kāpēc kāds varētu zināt, ko jūs darāt internetā? Tas ir pareizi! Pārņemiet kontroli pār savu tiešsaistes privātumu un palieciet pilnīgi anonīmi internetā.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu mobilais, dators vai spēļu konsoles, VPN ir nodrošinājis jūs. Surfshark VPN ir lietotnes visām ierīcēm un platformām.

3. iemesls: atbloķējiet tiešraides TV Kodi papildinājumus

atbloķēt-pievienojumusIr Kodi papildinājumi, kas straumē filmas un TV šovus, un pēc tam ir Live TV papildinājumi, kas straumē TV tiešraides kanālus no visas pasaules..

Lai arī šie kanāli ir brīvi skatāmi, tie ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Piemēram, ja vēlaties piekļūt kanāliem no Spānijas un atrodaties ASV, tad nevarēsit straumēt.

Jums būs nepieciešams VPN. Pieslēdzoties Spānijas serverim, jums tiks piešķirta piekļuve šī kanāla skatīšanai. Tas pats attiecas uz katru valsts kanālu, kuru vēlaties straumēt.

4. iemesls. Izbaudi labāku straumēšanas ātrumu

ātrs ātrumsTagad ir vispārzināms, ka VPN palēnina jūsu interneta ātrumu. Bet kāpēc es saku, ka tas palīdz ātrai straumēšanai?

Patiesībā, straumējot bezmaksas saturu, jūsu ISP samazina ātrumu, lai jūs varētu saskarties ar buferizācijas problēmām..

Bet, ja jūs izmantojat VPN, varat paslēpt savas interneta aktivitātes no sava ISP. Viņi nezinātu, vai jūs skatāties kādu saturu neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas vai nē.

Ja viņi nezina, ko jūs skatāties, viņi nevarēs kontrolēt jūsu ātrumu.

5. iemesls – aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūruTā kā esat tik dziļi iekļāvis trešo pušu papildinājumu, jūs gandrīz aizmirstat, ka, iespējams, ir ļaunprātīga programmatūra vai vīruss, kuru jūs varētu instalēt ar šiem papildinājumiem.

Tiklīdz šī ļaunprogrammatūra nonāks jūsu sistēmā, visa jūsu informācija tiks apdraudēta.

Labākais veids, kā aizsargāties pret ļaunprātīgu programmatūru, ir iegūt VPN. VPN neļaus jūsu sistēmā ienākt ļaunprātīgai programmatūrai neatkarīgi no tā, vai tā ir pievienojuma veidā.

6. iemesls. Aizsardzība pret hakeriem

aizsardzība pret hakeriemIkreiz, kad instalējat trešās puses lietotni, jūsu sistēma kļūst neaizsargāta pret uzlaušanu. Pirmais jebkura hakera ierocis ir iekļūšana jūsu sistēmā vai ierīcē, maldinot jūs noklikšķināt vai lejupielādēt aizdomīgas lietas.

Tiklīdz tā ir sakārtota jūsu sistēmā, jūsu dati tiek apdraudēti, tāpat kā jūsu personīgā informācija, bankas informācija un cita.

Lai novērstu hakerus, jums atkal būs nepieciešams VPN. VPN izveidos ugunsmūri, kuru nebūs iespējams iekļūt pat pieredzējušam hakeram.

7. iemesls. Izvairieties no juridiskiem paziņojumiem

izvairīties no juridiskiem paziņojumiemJa jūs izmantojat Kodi ar tā oficiālajiem Kodi papildinājumiem, tad jums nevajadzētu uztraukties par juridiskām problēmām. Tomēr Kodi lietotāji, kuri izmanto trešo personu Kodi papildinājumus, var saskarties ar juridiskām problēmām.

Lielākā daļa trešo personu Kodi papildinājumu nodrošina bezmaksas saturu, kas citādi ir pieejams par maksu, tāpēc to lietošana ir būtisks risks.

Daudzi Kodi lietotāji Amerikas Savienotajās Valstīs ir arestēti, kamēr daži ir saņēmuši juridiskus paziņojumus. Lai no tā izvairītos, vienkārši iegūstiet VPN un dariet to.

Vai ir droši lietot bezmaksas VPN kopā ar Kodi??

Bezmaksas VPN ir visur. Visi apgalvo, ka viņiem ir vislabākā drošība, un apgalvo, ka viņi atbloķē katru papildinājumu, taču tā nav taisnība.

Bezmaksas VPN problēma ir tā, ka viņi veic žurnālus un pārdod jūsu datus trešajām personām naudas apmaiņai.

Izmantojot Kodi un mēģinot atbloķēt ierobežotu saturu, jums būs nepieciešams bezmaksas VPN Kodi, kuram ir augstākās klases drošības līdzekļi un kurā netiek glabāti jūsu žurnāli.

Ieteicams izmantot VPN, kas sedz visas jūsu drošības un straumēšanas vajadzības. Pat daži no pieejamajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem faktiski ir maksas VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir bezmaksas plāns ar ierobežotām funkcijām.

Citi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji nav uzticami par katru cenu. Viņi uztur žurnālus, viņiem ir IP adrese un DNS noplūdes problēmas, un viņi nevar piekļūt ierobežotajam saturam.

Viņi var arī palēnināt jūsu multivides atskaņotāju vai televizora bloku, atstājot jūs neapmierinātus. Jūs arī nevarat izmantot Kodi ar tajā instalētu bezmaksas VPN papildinājumu, un tas vienmēr būs jāpalaiž fonā..

Ar multivides atskaņotāju var nākties saskarties ar dažām problēmām, jo ​​tas var sākt atpalikt vai avarēt.

Taustiņu izņemšana

Aizvien pieaug tāda VPN vajadzība, kāda tā nekad nav bijusi. Kiberdrošības noziegumu skaits ir pieaudzis ārkārtīgi lielā mērā, tāpēc tiešsaistes identitātes saglabāšana ir kļuvusi par būtisku.

Lai izmantotu Kodi vai straumētu tā saturu, parasti nav nepieciešams VPN, taču, ja vēlaties tiešsaistē aizsargāties un turēt savu IP adresi paslēptu, jums būs nepieciešams VPN..

VPN jūsu interneta trafiku paslēpj šifrētā tunelī, un tas tiek aizsargāts no interneta pakalpojumu sniedzēju, hakeru un valdības acīm..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me