7 nezināmi fakti par Khabibu Nurmagomedovu, ko neviens nezina

Khabib Nurmagomedov, neskatoties uz to, ka viņš ir čempions un ievērojamais nozares nosaukums, daudziem cilvēkiem visā pasaulē nav bijis tik plaši pazīstams, salīdzinot ar Conor McGregor. Tomēr, tā kā pagājušajā mēnesī tika izsludināta cīņa pret McGregor vs Khabib, cilvēki ir sākuši vairāk meklēt par Khabib Nurmagomedov, lai redzētu, kurš īsti ir ērglis. Tas ir palielinājis daudz fanu, lai meklētu lētākās maksas par skatījumu opciju.


Mēs izvēlējāmies ļaut jums, cilvēkiem, uzzināt dažus interesantākos faktus par Khabib Nurmagomedov.

1. Rupja bērnība

RAUDZĪGS BĒRNS --- Kabibas tēvs

Khabib Nurmagomedov ir dzimis un audzis īpaši grūtā un skarbā vidē gan ģeogrāfiski, gan politiski. Viņš ir dzimis aukstajos un nelīdzenajos Dagestānas kalnos, vietā netālu no Krievijas, kas ir kļuvusi par terorisma un nabadzības upuri.RAUDZĪGS BĒRNU

Tēvs Khabib Nurmagomedov pats bija Sambo čempions, cīņas mākslinieks un frīstaila cīkstonis. Viņam bija sava sporta zāle un treniņu centrs, kur viņš pats trenēja Khabibu.

2. Viņš ir labi izrotāts sportists

Khabiba ne tikai ir paveicis UFC astoņstūru, bet ir iekarojis arī šīs lietas:

 1. Bijis divkārtējs zelta medaļnieks pasaules sambo čempionātā.
 2. Divreiz zelta medaļnieks Krievijas nacionālajos čempionātos Sambo.
 3. Uzvarēja divos No-Gi Grappling turnīros Ziemeļamerikā
 4. Eiropas čempionāta armijniekiem uzvarētājs
 5. Eiropas Pankration čempions

Khabiba ir guvis uzvaru visos sporta veidos, kuros viņš ir piedalījies, un tas viņu padara par īstu karavīru.

3. Cīņas dienā par UFC 219 kļuva par tēvu

KĻŪST PAR TĒVU

Nakts UFC 219 bija ne tikai noteicošais viņa UFC karjeras, bet arī personīgās dzīves mirklis. UFC 219 klasē viņš paveica lielu lēcienu karjerā, pieveicot Barbozu, un tajā pašā naktī tikai dažas stundas pirms mača viņš kļuva par tēvu.

Ironiski bija redzēt, ka viņš uzvedas tik nejauši, kad viņam jautāja par savām emocijām un par to, vai viņš nožēlo, ka viņš nebija kopā ar ģimeni, uz kuru viņš reaģēja auksti.

4. Nekad nav zaudējis nevienu kārtu

NEKAD LOST-A-ROUND

Jā! Taisnība, ka Khabib Nurmagomedov ir uzvarējis ne tikai katru cīņas sparu, bet arī nekad nav zaudējis nevienā kārtā. Tas viņu atšķir no citiem cīnītājiem, un tieši tāpēc viņa uzvara ar 26-0 ir tik īpaša.

Tas ir intriģējošs fakts, kas Konoram Makgregoram būtu jāņem vērā, jo Khabiba ir apņēmīgs cīnītājs, kurš neļauj kaut kam viņu apturēt.

5. Viņš ir viens no populārākajiem sportistiem Krievijā

Šarapova-insta

Jūs varbūt atceraties laiku, kad Khabiba pēcspēles laikā UFC 205 pēckara sarunu laikā uzslavēja savu dzimteni īriem (Makgregoram), sakot “Īrijas 6 miljoni, Krievija 1250 miljoni”. Nu, Khabiba nenorādīja faktu par ģeogrāfiju klasē, bet viņš drīzāk stāstīja, cik cilvēku ir aiz viņa.

khabib-insta

Khabibs ir krievu tautas sporta varonis un, lai kur viņš dotos, krievi viņu atbalsta. Vēl viens lielisks vārds, kas ienāk mūsu prātā, domājot par pasaulē pazīstamo krievu sportisti, ir Marija Šarapova, kura ir tenisa zvaigzne un čempione daudzos posmos. Khabib Nurmagomedov fanu skaits ir tālu atpalicis pat no viņas popularitātes sociālajos medijos. Mēs varam teikt, ka šobrīd Khabib Nurmagomedov ir populārākais sportists Krievijā.

6. Ir nācies saskarties tikai ar diviem līnijas labākajiem pretiniekiem Barbosa un RDA

TIKAI AR SEJU-Divas-TOP-ATHLETES-2

Analizējot Khabib Nurmagomedov karjeru UFC, kas jāņem vērā, ir tas, ka viņš visas savas karjeras laikā ir sacenties tikai ar diviem lieliem vārdiem.

TIKAI SKAITĪTAS - DIVAS, TOP-ATHLETES - khabibn-barboza-ufc-219

Edsons Barboza UFC 219 un Rafaels dos Anjos ir vienīgie divi pamanāmie vārdi Khabib konkurentu sarakstā, kurus var saukt par sīkstiem pretiniekiem. Tomēr Konors Makgregors būs kaut kas pārāk augstāks par šiem cīnītājiem. Konors Makgregors ir tirāns, kuram ir savs unikāls cīņas stils. Tas noteikti būs vissmagākais pretinieks Khabibam Nurmagomedovam visā viņa karjerā.

7. Atgriezās no traumām pēc divu gadu pārtraukuma

Gandrīz atjaunojusies

Kababi mīl šo sporta veidu, un tas ir redzams pēc viņa apņēmības ringā un ārpus tā. Tomēr viena lieta, ko daudzi cilvēki nezina, ir tā, ka Khabiba divus gadus bija prom no UFC; 2014. gada aprīlis – 2016. gada aprīlis. Divu gadu pārtraukums, ko viņš veica, bija atkārtotu karjeru apdraudošu ievainojumu dēļ, no kuriem viņš cieta treniņu laikā.

Saskaņā ar avotiem, vienā brīdī viņš gandrīz atteicās un nolēma aiziet no UFC, bet viņa tēvs ir iemesls, kāpēc viņš atgriezās astoņstūrī.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map