Burvju pūķis Kodi 17.6 – Kā instalēt Kriptonā, Jarvis 16, izmantojot Supermacy Repo

Magic Dragon Kodi addon pārņēma dažus no populārākajiem nosaukumiem tirgū, piemēram, Pyramid Kodi addon un Dogs Bollocks. Kādreiz šie papildinājumi bija dominējošie Kodi papildinājumi izklaides straumēšanai sabiedrībā. Magic Dragon ir lieliska izvēle filmu, sporta, TV šovu un daudz ko citu skatīšanai HD kvalitātē.


Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā instalēt Magic Dragon uz Kodi. Un, ja jūs saskaraties ar buferizācijas problēmām vai vēlaties iegūt augstas kvalitātes straumēšanu, izmantojot Magic Dragon, tad vislabākais risinājums ir Real Debrid izmantošana Kodi..

Burvju pūķa Kodi Addon krātuve

Magic Dragon var lejupielādēt no Supremacy Repository. Šis papildinājums nav pieejams nevienā citā repozitorijā.

Kā instalēt Magic Dragon uz Kodi Krypton 17.6 vai vecāku versiju

 1. Atvērt Kodi jūsu ierīces programmatūru > Klikšķiniet uz Iestatījumi (zobrata ikona) redzams ekrāna augšējā kreisajā stūrī > Tiks atvērts jauns logs, Klikšķis ieslēgts Failu menedžeris no izvēlnes redzams.kā instalēt burvju pūķi uz kodi
 2. Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu opcija no kreisās puses kolonnas. kā instalēt burvju pūķi kodi kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Klikšķis un ievadiet šo URL dialoga lodziņa adreses joslā: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikšķis Labi > Nosaukuma avots kā Pārmērība > Klikšķis labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un vārdu > Klikšķis labi.kā instalēt burvju pūķi kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Tagad atgriezieties vietnē Kodi galvenā izvēlne > Iet uz Papildinājumi izvēlne > Noklikšķiniet uz Kastes ikona.burvju pūķis kodi lejupielādēt
 5. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija.burvju pūķis nedarbojas kļūdas jautājumiem
 6. Izvēlieties Pārmērība > Klikšķis Repository.supremacy-2.3.zip > Gaidiet paziņojumu. burvju pūķu krātuve
 7. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Ritiniet un atveriet Pārmērība > Klikšķiniet uz video papildinājumi > Izvēlieties Burvju pūķis > Klikšķis Uzstādīt.

maģiskais pūķis

Kā instalēt Magic Dragon uz Kodi Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis V16.
 2. Klikšķis Sistēma > Atvērt Failu menedžeris.
 3. Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 4. Klikšķis <Nav> un tips URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikšķis Gatavs > Nosauciet šo avotu kā Pārmērība > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Klikšķis Sistēma > Klikšķis Papildinājumi.
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Atvērt Pārmērība > Klikšķis Repository.supremacy-2.3.zip. Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 7. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Iet uz Pārmērība.
 8. Iet uz Video papildinājumi.
 9. Klikšķiniet uz Burvju pūķis > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Burvju pūķis Kodi lejupielādēt

 1. Lejupielādējiet ZIP failu > Kodi galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi > Klikšķis Kastes ikona.
 2. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkot lejupielādētā zip faila sistēma > Izvēlieties Repository.supremacy-2.3.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 3. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Klikšķis Pārmērība > Atvērt video papildinājumi mape > Klikšķiniet uz Burvju pūķis > Klikšķis Uzstādīt > pagaidiet, līdz parādās paziņojums.

Burvju pūķis nedarbojas / Kodi rada kļūdas / labojumus

Neizdevās instalēt atkarību

Atkarības kļūda rodas papildinājuma instalēšanas laikā pārtrauktu avota saišu un novecojušu krātuvju dēļ

Labot

Pārbaudiet, vai krātuve, kuru mēģināt izmantot, ir pieejama un dzīvo. Ja repozitorijs nav pieejams, atlasiet alternatīvu repozitoriju.

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Šī kļūda dažreiz parādās, instalējot papildinājumu un dažreiz, piekļūstot papildinājumu straumēm. Šīs kļūdas iemesls var būt krātuvē neesošu failu vai kešatmiņā uzkrātās lietas.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, notīriet Kodi kešatmiņu un mēģiniet instalēt šo papildinājumu no uzticama repozitorija. Papildinājuma instalēšanai vienmēr jāizvēlas uzticama krātuve.

Burvju pūķis atsauksmes

Magic Dragon Kodi papildinājums pēdējā laikā rada dažus fanus, jo lietotāji, kuri ir pārbaudījuši šo papildinājumu, sociālajos medijos ir kopīgojuši dažus pārskatus par šo papildinājumu. Apskatiet šos lietotāju tvītus:

burvju pūķa atsauksmes

Viens no lietotājiem par to runāja mazliet sarkastiski:

Man patīk, kā viņi domā par maģiju šajā sērijā un kā tiek uztverti pūķi. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Vētra (@kodi_meaker) 2016. gada 23. jūlijs

Nobeiguma vārdi

Magic Dragon ir pārsteidzošs papildinājums izklaides nolūkiem, jo ​​tam ir dažas augstas kvalitātes straumes filmām, TV šoviem, sporta pasākumiem un Bērnu saturam. Starp visiem jaunajiem gaidāmajiem papildinājumiem tikai daži ir uzticami un tiem ir potenciāls iet tālāk un nopelnīt reputāciju.

Burvju pūķa Kodi papildinājumam ir daudz potenciālu kļūt par vienu no labākajiem papildinājumiem izklaides straumēšanai. Lietotāji, kuri to ir izmēģinājuši, to jau iesaka citiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map