Exodus Kodi papildinājums bija viens no populārākajiem Kodi papildinājumiem, pateicoties tā HD kvalitātes straumēšanas saitēm un jaunākajam satura nodrošinājumam. Šis papildinājums ilgu laiku pārvaldīja Kodi kopienu, līdz tā izstrādātājs paziņoja, ka tas vairs netiks atjaunināts.

Tas bija vairāk nekā pirms gada, un kopš tā laika, kad tā pārtrauca atjaunināšanu, lietotāji sāka to tracināt.

Daudzas Exodus Kodi dakšas sāka parādīties, tām bija līdzīga saskarne un funkcijas. Tomēr neviens no šiem atkārtotajiem Kodi papildinājumiem nav spējis aizstāt vai sacensties ar Exodus Kodi papildinājumu.

Exodus Kodi addon tika aizstāts ar Covenant Kodi addon, kuru, domājams, izstrādāja tā pati komanda, un tam bija tās pašas īpašības, jo tā bija arī dakša. Neskatoties uz to, šim apbrīnojamajam Kodi papildinājumam kopā ar tā izstrādātāju nācās iekost putekļus MPA juridiska paziņojuma dēļ.

Īpašie KodiVPN.co īpašie piedāvājumi 2020
PureVPN

 10,95 ASV dolāri 2,91 ASV dolāriPer mēnesi

Paķer šo darījumu

surfshark

USD 11,95 USD 1,99Per mēnesis

Paķer šo darījumu (3 mēneši bez maksas)

Bezdarbība

 9,95 ASV dolāri 2,75 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

Exodus Kodi Addon atdzimšana

Hallelujah! Exodus Kodi Addon ir atsācis darbu no jauna, un šī atgriešanās vispār nebija gaidīta. Kodi Exodus parādījās ar atjauninātu bibliotēku, un tā darbojas diezgan labi. Straumes ir augstas kvalitātes, un arī dažiem satura nosaukumiem ir 4k kvalitātes straumi.

Šī Exodus Kodi papildinājuma atkārtota parādīšanās nav paredzēta, jo neviens sabiedrības loceklis to neparedzēja. Exodus dakšas parādās gandrīz katru nedēļu un tiek izslēgtas tādā pašā tempā.

Tāpēc visi uzskatīja, ka Exodus Kodi papildinājums un tā priekštecis Covenant Kodi papildinājums ir pagājuši par labu..

Vairs ne!

Tagad, kad Exodus Kodi atkal ir spēlē, jūs varat to lejupielādēt un instalēt, izmantojot to pašu metodi, kuru izmantojāt iepriekš. Skatiet manu ceļvedi “Kā instalēt Exodus Kodi”, kurā ir izskaidrotas vairākas iespējas, kā instalēt Exodus papildinājumu.

Kļūdas un labojumi

Tagad, kad Exodus Kodi papildinājums ir atjaunināts un darbojas nevainojami, jums nevajadzētu dzirdēt par to, ka šis Kodi papildinājums nedarbojas.

Tomēr, tā kā tas ir trešās puses Kodi papildinājums, jūs varētu saskarties ar dažām kļūdām un blokādēm, taču, ja sekojat iepriekš minētajam ceļvedim, tajā ir Exodus Kodi kļūdas un apspriestie labojumi..

Tam vajadzētu palīdzēt jums saglabāt jūsu Exodus Kodi darbību un atbrīvoties no visiem tiem, kas eksodus Kodi nav straumēšanas problēmas.

Neskatoties uz to, ir dažas lietas, kuras jums vajadzētu apsvērt, ja rodas kādi jautājumi:

1. Atjauniniet savu papildinājumu

Ja jums rodas kādas problēmas ar pievienojumprogrammas straumēšanu vai nevarat atrast jaunākās straumes, vienkārši atjauniniet papildinājumu, rīkojoties šādi:

 1. Boot Kodi savā ierīcē
  Atjaunināt Exodus Kodi
 2. Atveriet izvēlni Papildinājumi
  Exodus Kodi Addon nedarbojas atjauninājums
 3. Noklikšķiniet uz cilnes Video papildinājumi
  Atjaunināt Exodus Kodi
 4. Ritiniet uz leju sarakstu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Exodus > Noklikšķiniet uz Informācija > Tiks atvērts jauns logs
  Informācija par Exodus Kodi
 5. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un atlasiet avota krātuvi > Gaidiet paziņojumu
  Exodus par Kodi atjauninājumu

2. Izmantojiet VPN

Tā kā Exodus Kodi ir papildinājums filmu un TV šovu straumēšanai, zīlīšu skrāpji ienes saites caur dažādiem pakalpojumu sniedzējiem tīmeklī. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir ģeogrāfiski ierobežotas straumes, kurām var piekļūt tikai no noteiktiem reģioniem.

Kodi lietotāji nevar izmantot šīs straumes, ja viņi neatrodas šajos reģionos. Tāpēc, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un iegūtu piekļuvi daudzām augstas kvalitātes straumēm, ir nepieciešams VPN.

Jūs varat izvēlēties labāko Kodi VPN un instalēt to, lai uzlabotu straumēšanas pieredzi, saglabājot arī savu privātumu. Labākā daļa par Kodi ir tā, ka jums var būt integrēts VPN savienojums, izmantojot VPN papildinājumus un VPN pārvaldnieku.

3. Notīriet pievienojumprogrammas kešatmiņu

Ja papildinājums palēninās vai neraida straumes, neskatoties uz tā parādīšanu bibliotēkā, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi
 2. Atveriet sadaļu Video papildinājumi > Atlasiet Exodus > Noklikšķiniet uz Rīki
 3. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Notīrīt pakalpojumu sniedzēju > Noklikšķiniet uz Jā
 4. Tagad noklikšķiniet uz Notīrīt kešatmiņu > Noklikšķiniet uz Jā

Tur ir iztīrīta kešatmiņa, atsāknējiet Kodi, un tam vajadzētu darboties nevainojami.

Secinājums

Es uzskatu, ka šī rokasgrāmata būs noderīga jums, cilvēkiem, jo ​​daudzi no Kodi lietotājiem joprojām nav informēti par Exodus Kodi papildinājuma atgriešanu. Saite uz instalēšanas rokasgrāmatu jau ir sniegta iepriekš, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, kā instalēt Exodus Kodi.

Tiešsaistē atradīsit emuārus, kas iesaka atjaunināt grafisko karti un citas perifērijas ierīces, bet, ticiet man, tas nav noderīgi. Šīm lietām nav nekā kopīga ar papildinājumu, tāpēc neattiecieties uz tām.

Pārliecinieties, ka izmēģinājāt šo Kodi papildinājumu, ja vēl neesat to izmantojis. Jums, protams, patiks šis papildinājums, jo acīmredzami ir iemesls, ka šis papildinājums ir ievērots un populārs.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me