ExpressVPN Netflix | Piekļūstiet American Netflix, izmantojot lietotni ExpressVPN

Vai mēģināt piekļūt labākajam Netflix saturam un to nespēj? Mēģiniet apvienot labāko VPN pakalpojumu ar labāko straumēšanas pakalpojumu. Tas ir pareizi, izmēģiniet ExpressVPN Netflix kombināciju un piekļūstiet pilnīgai Netflix US vai jebkuras valsts bibliotēkai jūsu valstī.


Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi un redziet, kā jūs varat baudīt straumēšanu, izmantojot ExpressVPN vai visas Netflix VPN iespējas.

Netflix ģeogrāfisko ierobežojumu bibliotēkas

Netflix nav populārs tikai tā satura kvalitātes dēļ, bet arī nodrošina satura dažādību.

American Netflix ir lielākā filmu un TV šovu bibliotēka ar 4593 filmām un 1 157 TV šoviem, un to skaits.

Tomēr, neraugoties uz saturu no visas pasaules, ASV Netflix bibliotēka ir ierobežota ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un tai var pilnībā piekļūt tikai ASV, un jūs varat uzzināt, kādu izrādi jums vajadzētu skatīties vietnē netflix.

Katrā valstī, kurā darbojas Netflix, autortiesību problēmu dēļ ir atšķirīga bibliotēka. Reģioniem, piemēram, lielākajām Āzijas valstīm un citām Eiropas valstīm, ir tikai 5–25% piekļuve visai bibliotēkai. Galvenais šī ģeogrāfiskā ierobežojuma iemesls ir atšķirības autortiesību politikā un noteikumos, kas dažādos reģionos atšķiras. Iepriekš privātā interneta piekļuves Netflix serveri viegli apiet šo ierobežojumu. Bet viss ir mainījies, un ExpressVPN diezgan labi veicas, būdams labākais Netflix VPN.

Expressvpn Netflix darba serveri

Daudzi VPN pakalpojumi apgalvo, ka tiek apieti Netflix ierobežojumi, taču šie apgalvojumi ne vienmēr ir pilnīgi patiesi un daudzkārt izrādās kļūdaini. Lietotāji, kuri straumēšanas pasaulē ir jauni, tiek pieķerti šādās maldinošās pretenzijās un galu galā pērk tādus VPN pakalpojumus, kuri nav pietiekami spējīgi apiet Netflix bibliotēkas ierobežojumus..

Lai apstiprinātu ExpressVPN serveru piekļuves iespējas, mēs sazinājāmies ar viņu dzīves atbalstu un viņi pārliecinājās, ka viņu serveri darbojas.

Expressvpn netflix serveri

nordvpn netflixCerot straumēt Netflix? ExpressVPN atbloķē Netflix ģeogrāfiskais ierobežojums. Lai piekļūtu Netflix ASV, Lielbritānijas vai jebkuras citas valsts bibliotēkai. Mēs iesakām izmantot VPN un mainīt savu atrašanās vietu uz vēlamo valsti, lai straumētu visu, kas pieejams Netflix.expressvpn cta

Vai ExpressVPN apiet Netflix Geo ierobežojumus? Īsta pārbaude

Mēs nolēmām pārbaudīt ExpressVPN apgalvojumus, ka viņu serveri var piekļūt Netflix ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un nodrošināt piekļuvi Netflix ASV bibliotēkai. Līdz ar to mēs iegādājās ExpressVPN pakotnes plāns, kas savienots ar ASV serveri un piekļuvis Netflix.com, un mēs varējām piekļūt Netflix ASV bibliotēkai. ExpressVPN ir ļoti uzticams straumēšanas pakalpojumu sniedzējs, un jūs to varat novērtēt, ņemot vērā faktu, ka pat Kodi lietotāji to sauc par vienu no labākajiem Kodi VPN.

Ja vēlaties piekļūt Thor Ragnarok vai kādai no iecienītākajām filmām no ASV bibliotēkas ārpus ASV, jūs saņemsit šādu ziņojumu.

Vai ExpressVPN apiet Netflix Geo ierobežojumus? Īsta pārbaude

Šis attēls, kas parādīts zemāk, apzīmē populāro filmu “Thor Ragnarok”, kas ir pieejama tikai ASV, atbloķēta no cita reģiona, izmantojot galveno VPN.

Expressvpn Netflix kļūdas / problēmas

ExpressVPN Netflix kļūdas

Mēģinot piekļūt Netflix ar ExpressVPN, var parādīties noteiktas kļūdas. Šeit ir ExpressVPN Netflix kļūdu saraksts:

1. IP adreses konflikts

Iespējams, ka jūs varētu saskarties ar šo kļūdu, neskatoties uz savienojumu ar VPN serveri. Dažreiz pēc savienojuma ar serveri jūsu IP nemainās. Bieži sastopama kļūda rodas gandrīz visos VPN pakalpojumos dažu kļūdu un tehnisku kļūmju dēļ. Tādā gadījumā, ja IP netiek maskēts vai mainīts un mēģināt piekļūt Netflix, jums netiek piešķirta piekļuve.

2. DNS problēma

Dažreiz vietne, kurai mēģināt piekļūt, iegūst jūsu DNS no sava ISP, jo tā ir palikusi ierīces kešatmiņā un tādējādi rada jums problēmu. Netflix ugunsmūris un serveri ir ļoti gudri, un tie ļoti viegli atrod jūsu DNS un IP cilpas. Tādēļ šādas kļūdas nevar ļaut jums apiet Netflix ierobežojumus.

3. Nepareiza starpniekservera konfigurācija

Iespējams, ka jūsu pārlūkprogrammas starpniekservera konfigurācija nav atjaunināta, vai arī tā var būt nepareizi konfigurēta, kas jums rada problēmas. Ja jūsu starpniekserveris nav pareizi konfigurēts, jūs nevarēsit piekļūt Netflix ASV bibliotēkai.

4. ExpressVPN serveri nedarbojas / nereaģē

Visu VPN pakalpojumu izplatīta problēma ir serveru bezatbildība, kas varētu rasties jebkurā laikā. Fakts, ka Netflix sāka bloķēt VPN un starpniekserverus, radīja lielu problēmu daudziem VPN pakalpojumiem. Tikai daži VPN pakalpojumi ir spējuši apiet ierobežojumus, un šādos apstākļos, kad serveri nedarbojas, ir jācieš lietotājam..

Nedarbojas ExpressVPN Netflix labojumi

1. IP adreses konflikts

Tā ir izplatīta kļūda, un to var viegli labot. Vienkārši restartējiet ExpressVPN lietotni un mēģiniet atkārtoti izveidot savienojumu ar vēlamo VPN. Tad pārbaudiet, vai jūsu IP tiks mainīts.

2. DNS problēma

Ja izmantojat sistēmu Windows, šo kļūdu var labot, veicot šādas darbības:

 1. Dodieties uz datora izvēlni Sākt > Noklikšķiniet uz Visas programmas > Noklikšķiniet uz Aksesuāri.
 2. Šeit izvēlieties funkciju Palaist vai, ja jūs izmantojat usinf 8. vai 10. logu, vienkārši nospiediet taustiņus “Windows taustiņš + R ” lai atvērtu funkciju Palaist.
 3. Tagad ierakstiet “cmd”Dialoglodziņa komandu laukā.
 4. Kad tiek atvērta komandu uzvedne, ierakstiet “ipconfig / flushdns” un nospiediet taustiņu Enter.

Jūsu DNS tagad tiks izskalots, un jūs varēsit piekļūt Netflix ASV bibliotēkai.

3. Nepareiza starpniekservera konfigurācija

Starpniekservera un pārlūka savienojuma iestatījumu konfigurēšana ir nedaudz sarežģīta un sarežģīta. Tāpēc katram pārlūkam palīdzības rokasgrāmatā ir pilnīga problēmu novēršanas procedūra šādiem gadījumiem. Ja jūs saskaraties ar kādu no šādām problēmām, noklikšķiniet uz attiecīgā pārlūka, lai rastu risinājumu:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Safari

4. ExpressVPN serveri nedarbojas / nereaģē

Ja rodas šāda problēma, ja neizdodas izveidot savienojumu ar serveri, nekavējoties sazinieties ar ExpressVPN tiešo atbalstu. Ja tas nepalīdz, mēģiniet manuāli atkārtoti izveidot savienojumu ar DNS atdalītāju. Mēs esam nodrošinājuši saiti uz ExpressVPN DNS servera konfigurāciju zemāk, noklikšķiniet uz tā, lai izpētītu vairāk:

 1. DNS servera konfigurācija operētājsistēmai Windows
 2. DNS servera konfigurācija operētājsistēmai Mac
 3. DNS servera konfigurācija operētājsistēmai Linux

Netflix ExpressVPN Reddit atsauksmes

Iedvesmošanās novērotāji visā pasaulē ir izmantojuši ExpressVPN straumēšanai tīklā Netflix, un šķiet, ka viņi ar to lieliski pavada laiku. Vārda “šķiet” lietojuma iemesls ir lietotāju atsauksmes, kas ir pieejamas vietnē Reddit. Lūk, paskaties:

Komentārs no diskusijas BlindSins komentārs no diskusijas "kas ir ExpressVpn ASV serveri, kas joprojām darbojas ar Netflix ?".

Šis pavediens bija jautājums par strādājošajiem serveriem, un lietotājs ir sīki atbildējis un izteica komplimentu ExpressVPN atbalstam.

Komentārs no diskusijas .

Šeit ir vēl viens pavediens, un tas, kurš sāka šo pavedienu, šķiet ļoti romantisks, un šķiet, ka viņš būtu paņēmis terminu “Netflix and chill” pilnīgi jaunā līmenī. Jebkurā gadījumā uz viņa uzdoto jautājumu tika atbildēts ļoti precīzi, un persona ir atzinīgi novērtējusi ExpressVPN par Netflix.

Expressvpn Netflix ir bloķēts 2018. gadā

Netflix atklāja lielu skaitu lietotāju, kuri piekļūst ASV bibliotēkai, izmantojot VPN pakalpojumus un starpniekserverus. Tas acīmredzami radīja lielas bažas par Netflix, un tāpēc viņi sāka plānot bloķēt šos VPN un starpniekservera pakalpojumus.

Netflix ir ieviesis unikālu VPN noteikšanas sistēmu, kas bloķē satiksmi, kas nāk caur VPN serveriem.

Tas ir iemesls, kāpēc daudziem lietotājiem, kuri mēģina piekļūt Netflix, izmantojot VP pakalpojumus, neizdodas.

Sākumā daudziem vadošajiem VPN pakalpojumiem, ieskaitot ExpressVPN, neizdevās piekļūt Netflix US, taču labākais par ExpressVPN ir tas, ka tas atrada ceļu, kā piekļūt Netflix, un tagad tā serveri ASV spēj ļoti viegli apiet ieviestos ierobežojumus..

Tomēr šī kaķu un peļu pakaļdzīšanās turpinātu darboties, un Netflix varētu atkal mēģināt samazināt ExpressVPN, bet tas vēl ir redzams. Ja tā notiek, vai nu lietotājiem, iespējams, kādu laiku jāgaida, līdz VPN serveri sāks strādāt no jauna, vai arī viņiem vajadzētu izvēlēties citu VPN pakalpojumu, kas viņiem varētu ļaut piekļūt Netflix.

Kā no jebkuras vietas iegādāties ExpressVPN Netflix

ExpressVPN pirkšana Netflix ir ļoti vienkārša procedūra, un ExpressVPN varat iegādāties no jebkura pasaules reģiona, vienkārši rīkojoties šādi:

 1. Dodieties uz ExpressVPN vietni un noklikšķiniet uz cilnes “Get ExpressVPN”.
 2. Tiks atvērta jauna lapa, kurā parādīti visi pakotņu plāni.
 3. Izvēlieties vēlamo paketes plānu.
 4. Reģistrācijai norādiet savu e-pasta adresi.
 5. Izvēlieties maksājuma veidu.
 6. Ievadiet savu informāciju un informāciju un noklikšķiniet uz “Pievienoties tūlīt”..
 7. Pēc noklikšķināšanas uz “Pievienoties tūlīt” jūs saņemsit e-pastu ar jūsu pieteikšanās akreditācijas datiem.
 8. Tagad lejupielādējiet programmu ExpressVPN un instalējiet to savā ierīcē. Konfigurējiet lietojumprogrammu un piesakieties lietotnē, izmantojot piedāvātos akreditācijas datus.
 9. Izvēlieties savienojumam vēlamo ASV serveri un atveriet vietni netflix.com.

Tur jums tas ir viegli!

Vai ExpressVPN darbojas ar Netflix?

Jā, ExpressVPN sadarbojas ar Netflix un citiem lietotājiem, un arī pakalpojumu sniedzējs to ir apstiprinājis. Mēs to arī pārbaudījām, lai pārliecinātos, vai pakalpojumu sniedzēja apgalvojumi ir patiesi.

Nobeiguma vārdi

Netflix ir vadošais straumēšanas pakalpojums visā pasaulē izklaides nozarē, un līdzīgi ExpressVPN ir vadošais VPN pakalpojumu sniedzējs. Šo divu pakalpojumu apvienošana pārmērīgai vērošanai noteikti ir skaistuma lieta, jo tā nodrošina piekļuvi visai Netflix bibliotēkai, kāda jums nevar būt, ja jūs esat no cita reģiona, nevis ASV. Mēs esam snieguši jums pilnīgu ieskatu par ExpressVPN Netflix kombināciju, un mēs ceram, ka jums tagad nebūtu problēmu. Turpiniet straumēšanu un esiet drošībā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map