Netflix šobrīd ir lielākais vārds izklaides industrijā. Miljoniem lietotāju paļaujas uz šo pakalpojumu, lai izpildītu savas izklaides vajadzības. Daudzi lietotāji to dara ar vislabākā Netflix VPN palīdzību, lai izvairītos no ASV Netflix savā valstī. Tā kā daudziem skatītājiem vienkārši neizdodas izmantot bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix, jo tādu nav.

Netflix ir izplatījis savu tīklu vairāk nekā 190 valstīs visā pasaulē, un tas ir palīdzējis tam iekarot lielu tirgus daļu. Neskatoties uz to, ka visas šīs valstis ietilpst Netflix tīklā, tām nav vienādas satura bibliotēkas.

Tas nozīmē, ka satura nosaukumi, kas ir pieejami un pieejami vietnē Netflix no ASV, iespējams, nebūs pieejami citos reģionos, piemēram, Indijā, AAE vai Japānā. Iemesls ir tas, ka katram satura izplatītājam ir daži ierobežojumi, un dažas licenču problēmas neļauj Netflix piedāvāt katru saturu katram reģionam.

Katram reģionam ir sava Netflix bibliotēka, kurai ir gandrīz tādi paši satura nosaukumi kā citām bibliotēkām, izņemot tās, kuras satura izplatītāji ierobežo licencēšanas problēmu dēļ.

Citiem vārdiem sakot, jebkura reģiona Netflix bibliotēkā jums būs pieejami Netflix oriģināli visā pasaulē, taču dažas izrādes ir atļautas tikai noteiktos reģionos. Šo ģeogrāfisko ierobežojumu var apiet tikai, izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu, kas nodrošina pilnīgu anonimitāti, pretējā gadījumā VPN Netflix nedarbosies.

No šodienas Netflix ir visplašāk izmantotais tiešsaistes straumēšanas pakalpojums visā pasaulē, un nav šaubu, ka tas ir katra pārmērīga skatītāja iepriekšēja izvēle. Galvenais Netflix popularitātes iemesls ir tas, ka tas piedāvā ļoti daudzveidīgu saturu katram reģionam, un straumēšanas kvalitāte ir izcila.

Šeit ir saraksts ar dažām labi zināmām valstīm no 190 un vairāk valstīm, kurām ir piekļuve Netflix:

Apvienotā Karaliste (Lielbritānija)BangladešaIzraēlaŠrilanka
Savienotās ValstisBeļģijaItālijāZviedrija
AustrālijaBrazīlijaMalaizijaŠveice
VācijaBulgārijaMeksikaTurcija
AfganistānaKanādaNīderlandeApvienotie Arābu Emirāti
IndijaDānijaRumānijaŠrilanka
FrancijaĒģipteSaūda ArābijaZviedrija
PakistānaGrieķijaSingapūraŠveice
JapānaHonkongaDienvidkoreja (Korejas Republika)Turcija
ArgentīnaIndonēzijaSpānijaApvienotie Arābu Emirāti

Šī ir priekšrocība, kas Netflix ir salīdzinājumā ar citiem konkurentiem!

Kas ir Netflix Sreaming Error?

Netflix ģeogrāfiskais ierobežojums ir vienīgais, ko pārmērīgs vērotājs ienīst, jo par to nav nekā, par ko sūdzēties!

Sākumā daudzi lietotāji mēģināja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai piekļūtu ASV Netflix bibliotēkai (kurai ir labākais un visvairāk satura nosaukumu), izmantojot starpniekserverus, privāto interneta piekļuves Netflix un bezmaksas VPN pakalpojumus.

Sākumā viņi bija veiksmīgi izmēģinājuši šo risinājumu, taču tas nopietni kaitēja Netflix reputācijai, kā arī satura izplatītāju ieņēmumiem un integritātei..

Kad starpniekserveru un VPN izmantošana kļuva par ievērojamu praksi, Netflix bija spiests nopietni rīkoties pret to. Tāpēc Netflix nāca klajā ar VPN bloķētāju, kas varēja atklāt un ierobežot starpniekserveriem un VPN serveriem piekļuvi Netflix.

VPN bloķēšana ir izrādījusies pozitīva Netflix, jo vairs nevar izmantot starpniekserverus un bezmaksas VPN, lai apietu ierobežojumus.

Daudziem populāriem VPN pakalpojumiem, piemēram, privātajai interneta piekļuvei, kas apgalvoja, ka ir labākais Netflix VPN, serveri bija iekļauti melnajā sarakstā. Kad lietotāji mēģināja piekļūt Netflix straumēm, viņi apiet bibliotēkas ierobežojumus, izmantojot melnajā sarakstā iekļautos serverus vai pat ar jauniem serveriem, bet, mēģinot atskaņot straumi, Netflix parāda kļūdu, kas izskatās šādi:

netflix vpn nedarbojas

Šī kļūda ir pēdējā lieta, ko jebkurš VPN lietotājs vēlas redzēt!

VPN bloķēšana radīja bažas par VPN pakalpojumu sniedzējiem un deva viņiem jaunu apakšdomēnu, kurā ienirt. Tas ir iemesls, kāpēc; nozares vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji sāka pievienot vairāk serveru, un daži pakalpojumu sniedzēji pat nāca klajā ar īpašu Netflix atbloķēšanas funkciju.

Kā skatīties Netflix ar VPN?

Netflix un Chill! Kādreiz tā bija iecienītā atslēgas frāze, bet tagad tā ir aizstāta ar Netflix un VPN!

Netflix VPN ir kļuvis par būtisku rīku iedzeršanas novērotājiem visā pasaulē, jo bez tā viņi nevar piekļūt vislabākajam Netflix. Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji ir koncentrējušies uz vislabāko serveru nodrošināšanu tiešsaistes tvaicējošajiem geeks, lai apietu Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, tos neatklājot, un viņi tajā ir bijuši diezgan veiksmīgi..

Lai skatītos Netflix ar VPN, rīkojieties šādi:

Piezīme: Pieņemsim, ka, izmantojot VPN, vēlaties piekļūt Netflix ASV bibliotēkai no ārpus ASV.

 1. Reģistrējieties VPN pakalpojumā, izveidojot kontu oficiālajā VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē un iegādājieties abonēšanas plānu. VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā mēneša, gada un 2 gadu plānus, lai redzētu, kurš no tiem ir piemērots jūsu vajadzībām.
 2. Lejupielādējiet VPN klientu no pakalpojumu sniedzēja oficiālās vietnes.
 3. Instalējiet VPN klientu savā ierīcē.
 4. Atveriet instalēto lietojumprogrammu un piesakieties savā VPN kontā, ievadot akreditācijas datus, kurus esat reģistrējis pakalpojumu sniedzēja vietnē.
 5. Tagad klients parādīs jums funkciju izvēlni, izvēlas funkciju, kas attaisno jūsu VPN izmantošanu. Piemēram, ja jūs izmantojat Netflix bibliotēkas atbloķēšanu, izvēlieties no tādām funkcijām kā tiešsaistes straumēšana, Anonīma pārlūkošana vai anonimitāte vai kāda līdzīga funkcija. Daži VPN ir izraudzījušies Netflix atbloķēšanas funkcijas, ja jūsu izmantotajam VPN ir šī funkcija, dodieties uz šo funkciju.
 6. Kad esat izveidojis savienojumu ar ASV serveri, atveriet pārlūku un dodieties uz Netflix.com.
 7. Piesakieties savā Netflix kontā, un jūs redzēsit visu Netflix ASV bibliotēku.

Tur jums ir Netflix ASV bibliotēka, kas atbloķēta ar VPN. Tā ir ļoti vienkārša procedūra, jo jūs varat redzēt, ka šajā procedūrā nav nepieciešami aparatūras vai programmatūras pielāgojumi.

Šis ir vēl viens piemērs jums attiecībā uz VPN pakalpojumu, kas atbloķē Netflix, izmantojot hroma pārlūka paplašinājumu, nevis tā darbvirsmas klientu.

PureVPN ir viens no populārākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, un to ļoti iecienījuši tiešsaistes straumēšanas geeks tā lieliskā pakalpojuma dēļ. Tomēr visinteresantākais PureVPN ir tas, ka tas var apiet Netflix ierobežojumus tikai caur savu pārlūka paplašinājumu.

Veiciet šīs darbības, lai instalētu un apietu Netflix ierobežojumus, ja esat PureVPN lietotājs:

 1. Reģistrējieties / abonējiet jebkuru PureVPN abonēšanas plānu.
 2. Lejupielādējiet pārlūkprogrammas paplašinājumu PureVPN (Chrome vai Firefox).
 3. Kad esat to pievienojis pārlūkprogrammai, piesakieties savā PureVPN kontā un vienkārši noklikšķiniet uz savienot. Jums tiks izveidots savienojums ar optimālo ASV serveri.
 4. Tagad atveriet Netflix vietni un piesakieties savā Netflix kontā.
 5. Meklējiet jebkuru filmu vai TV šovu, kuru vēlaties skatīties, bet kas nebija pieejams jūsu reģionā.

Vienkārši!

Netflix bloķē VPN

Netflix ir gudrs veids, kā noķert visus ierobežojošos iebrucējus, izmantojot savu VPN bloķētāju. Kad lietotājs izveido savienojumu ar VPN serveri, servera IP adrese tiek maskēta, ļaujot tam apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Tomēr daži VPN var mainīt jūsu IP adresi, bet ne jūsu DNS adresi, kas ļauj Netflix VPN bloķētājam noteikt, ka atbloķēšanai izmantojat starpniekserveri vai VPN. Netflix VPN bloķētājs pārbauda un salīdzina jūsu IP un DNS adresi, un, ja tie nesakrīt, tas ierobežo jūsu piekļuvi straumēm.

Ar šo problēmu galvenokārt saskaras starpniekserveri, bezmaksas VPN un viduvēji VPN lietotāji, jo šie pakalpojumu sniedzēji var apgalvot, ka piedāvā pilnīgu anonimitāti, taču patiesībā viņiem ir kļūdas, kas izraisa DNS noplūdi un daudzas citas problēmas. Šādu pakalpojumu izmantošana vienmēr ir riskanta, jo šādi VPN pakalpojumi padara jūs neaizsargātus pret hakeru uzbrukumiem un ļaunprātīgu programmatūru.

Labākais Netflix VPN nodrošinās, ka nepastāv IP vai DNS noplūdes, lai jūs varētu baudīt straumēšanu bez jebkādām problēmām. Tāpēc vienmēr iesaku cilvēkiem izmantot plaši pazīstamus un uzticamus VPN sniedzējus, nevis šādus VPN pakalpojumus, kas var apdraudēt jūsu drošību un privātumu.

Kā apiet Netflix VPN aizliegumu?

Netflix VPN aizlieguma apiešana vairs nav viegls uzdevums, jo Netflix uzreiz bloķē piekļuvi VPN un ne tikai to, ka tas arī bloķē šo sarakstu ar konkrēto serveri. Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji joprojām cīnās par savu pakalpojumu uzlabošanu, kamēr nozares vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji jau ir izveidojuši spēcīgu augsni sev, uzlabojot savus pakalpojumus, lai tos sauktu par labāko VPN Netflix..

Ja jums rodas problēmas, apejot Netflix VPN aizliegumu, jums tiešām jāmaina VPN sniedzējs!

Izvēlieties VPN, kas patiešām var apiet Netflix VPN aizliegumu un kurā ir dažādi serveri, no kuriem izvēlēties, jo, ja serveru skaits ir ierobežots, lielāka iespēja tikt bloķētiem ir augstāka.

Lai atvieglotu jūsu bažas, mēs esam izveidojuši piecus VPN pakalpojumu sniedzējus, kurus varat izmantot bez jebkādām raizēm. Mēs esam arī iesnieguši viņu ātruma testa rezultātus, lai pierādītu viņu uzticamību.

Labākais VPN Netflix, kas darbojas 2018. gadā

Pēc tam, kad esmu pārbaudījis viņu Netflix VPN aizlieguma apiešanas iespējas un viņu serveru straumēšanas ātrumu, esmu ierindojis piecus VPN pakalpojumu sniedzējus..

Surfshark – # 1 VPN Netflix

Surfshark ir pārsteidzošs VPN sniedzējs, kam ir lieliskas iespējas un slavējams pakalpojums. Tas darbojas nevainojami, bez traucējumiem, un tas uzreiz izveido savienojumu ar jebkuru vēlamo serveri no jebkura reģiona. Tā ātrums ir galvenais faktors, kuru es ieteiktu jebkuram.

Pat ja jūs izmantojat Netflix vietnē Kodi, varat izmantot šo VPN Kodi.

netflix cta

Plusi

Ātra savienojamība

Integrēts reklāmu un izsekotāju bloķētājs

500+ serveri 50 valstīs

Pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi

Ātri serveri, kas nodrošina lielisku straumēšanas pieredzi

Nav DNS vai IP noplūžu

Stingra politika bez žurnāliem

Mīnusi

x Nav nogalināšanas slēdža

Netflix ASV bibliotēka ir atbloķēta

Es izveidoju savienojumu ar Surfshark US Server un mēģināju piekļūt ASV Netflix bibliotēkai. Izrāde, kuru es meklēju, bija “Penny Dreadful”, kas paredzēta tikai ASV reģionam un ko nevar straumēt ārpus ASV..

sērfot haizivī ar netflix

VPN savienojumā ar serveri acumirklī tika izveidots, un es biju savienots ar Surfshark ASV Losandželosas serveri (kā redzat attēlā iepriekš). Man bija iespēja piekļūt šai izrādei bez liekām grūtībām, un straumēšanas kvalitāte bija nevainojama. Es neesmu saskāries ar buferizācijas problēmām vai avārijām, kā arī Netflix neatklāja VPN lietojumu.

Es izbaudīju visu epizodi HD kvalitātē, un jā, es izmantoju 20 Mbps interneta savienojumu. Es vadīju ātruma testu, straumējot šovu Netflix ar SurfShark, un es biju satriekts, redzot rezultātus:

sērfot haizivju straumēšanas ātrumu ar netflix

ExpressVPN – # 2 labākais Netflix VPN

Starp visiem citiem pakalpojumu sniedzējiem ExpressVPN Netflix vienmēr tiek uzskatīts par labāko, tomēr nedaudz dārgāko VPN sniedzēju. ExpressVPN funkcijas ir izcilas, un tās veiktspēja ir vienkārši satriecoša. Šeit ir daži fakti, kas to kvalificē kā optimālu Netflix VPN:

Plusi

Tam ir vairāk nekā 2000 serveru aptuveni 94 valstīs

Stingra politika bez žurnāliem

Ātra savienojamība

3 vienlaicīgs savienojums

Nav joslas platuma ierobežojumu

Iekļauta slepkavības slēdža funkcija

Mīnusi

Plāni par augstu cenu

ExpressVPN apgalvo, ka ir visaugstākā līmeņa VPN pakalpojums, un, lietojot ExpressVPN, es nekad neesmu saskāries ar nevienu šādu problēmu, ka es varētu domāt savādāk. Tomēr, mēģinot piekļūt ASV Netflix bibliotēkai, izmantojot ExpressVPN, notika kaut kas negaidīts:

ExpressVPN chicago serveris netflix

ExpressVPN Čikāgas serveris

Jā, jūs pareizi uzminējāt!

ExpressVPN newyork serveris netflix

ExpressVPN NewYork serveris

Es mēģināju piekļūt Netflix ar diviem dažādiem ExpressVPN serveriem; Ņujorka un Čikāga. Abas no tām apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, un es varēju meklēt šovu “Likums un kārtība” (ģeogrāfiski ierobežots šovs). Tomēr viņiem abiem neizdevās straumēt šovu, jo viņiem neizdevās apiet Netflix VPN aizliegumu.

Tas ir kaut kas, ko es nekad negaidīju, ka notiks, bet, kad mēģināju piekļūt straumei caur ExpressVPN Washington DC serveri, tas darbojās!

Straume darbojās diezgan labi, un ar šī servera starpniecību man nebija nekādu problēmu ar ātrumu vai ierobežojumiem. Es noskatījos visu epizodi, un es vispār nesaskaros ar buferizācijas problēmām vai pārtraukumiem.

ExpressVPN Netflix ir atbloķēts ar Vašingtonas DC serveri

ExpressVPN Vašingtonas DC serveris

Straumējot šovu, es pārbaudīju ExpressVPN servera (Vašingtona DC) ātrumu, un rezultāti bija diezgan iespaidīgi.

Expressvpn straumēšanas ātrums

Šis ātruma tests parāda, ka ExpressVPN serveri darbojas diezgan ātri, kā pats varat redzēt. Viena lieta, ko es sapratu pēc ExpressVPN izmēģināšanas ar Netflix, ir tāda, ka, ja jūs izmantojat labu Netflix VPN un saskaraties ar VPN aizliegumu, jums nevajadzētu padoties un turpināt maiņoties pa serveriem.

PureVPN – # 3 VPN, kas darbojas ar Netflix

PureVPN ir viens no labākajiem VPN nodrošinātājiem, un tas ir ļoti populārs pārsteidzošo funkciju un augstākās kvalitātes dēļ. PureVPN ir bijusi augstākā līmeņa pārraudzītāju un tiešsaistes straumētāju izvēle, jo ir ļoti daudz serveru un to serveru veiktspēja..

Plusi

Vairāk nekā 2000 serveru 180 reģionos

Nogalināšanas slēdža funkcija

Ir atļauti līdz 5 pieteikumi vienlaicīgi

Dalītā tunelēšanas funkcija

24 stundu tērzēšanas atbalsts

Nav žurnālu politikas

Mīnusi

x Lēna savienojamība

x Sastopamie Pings

Lai pārbaudītu, vai PureVPN darbojas ar Netflix vai nē, es pārbaudīju PureVPN pakalpojumu un mēģināju piekļūt šovam Criminal Minds no ASV Netflix bibliotēkas, jo šī izrāde nav pieejama citās Netflix bibliotēkās.

Šeit jāuzsver viena lieta, ka PureVPN apiet Netflix VPN aizliegumu un ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet ne caur darbvirsmas klientu. Lai piekļūtu Netflix, jums būs jāinstalē pārlūka PureVPN paplašinājums.

Tāpēc es instalēju PureVPN hroma pārlūka paplašinājumu un izveidoja savienojumu ar ASV serveri. Lai izveidotu savienojumu, vajadzēja 20 līdz 30 sekundes, kas nav tik ātri, salīdzinot ar SurfShark VPN. Jebkurā gadījumā pēc savienojuma izveides ar serveri es mēģināju piekļūt Netflix un man izdevās pirmais Go!

Es meklēju šovu, atradu to un tad sāku to straumēt. Straumēšana nebija nepārtraukta, un, godīgi sakot, es nesaskāros ar buferizācijas jautājumiem. Pat straumēšanas kvalitāte bija lieliska, jo attēla kvalitāte nebija pikseļojoša, padarot skaidrs, ka PureVPN ir ātri serveri.

PureVPN Netflix ir atbloķēts

Es turpināju straumēšanas testu, turpinot straumēšanu, un rezultāti bija šādi:

pureVPN straumēšanas ātrums netflix

Kā redzat, servera lejupielādes ātrums bija ļoti labs ar nosacījumu, ka es izmantoju 20mbps savienojumu. Tomēr es biju pārsteigts, redzot lielo pārbaužu rīku atklāto punktu skaitu, un tajā pašā laikā es biju pārsteigts, jo es nesaskāros ar buferizācijas problēmām.

NordVPN – # 4 VPN, kas darbojas ar Netflix

NordVPN ir tirāns VPN nozarē un viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas nekad nav atmetuši savus lietotājus tāpēc, ka viņi laiku pa laikam uzlabo savus pakalpojumus..

Plusi

Augstas klases šifrēšana

Līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem

Tūlītēja savienojamība

Vairāk nekā 5000 serveru 62 valstīs

Pārlūka paplašinājums

Nav žurnālu politikas

Mīnusi

x Abonēšanas plāni ir nedaudz pārspīlēti

x Lēns servera ātrums straumēšanai

Lietotāji no visas pasaules vienmēr ir augstu novērtējuši NordVPN Netflix darbību, un nav šaubu, ka tas ir viens no visuzticamākajiem VPN sniedzējiem. Tomēr man bija jāpārliecinās, ka tas darbojas ar Netflix, pirms to ieteikt lietotājiem, tāpēc es pārbaudīju NordVPN ar Netflix, lai piekļūtu ASV Netflix bibliotēkai.

Bingo! Tas strādā.

NordVPN veiksmīgi izturēja anonimitātes pārbaudi, piekļūstot ASV Netflix bibliotēkai un Netflix VPN bloķētājs to neatklāja. Tātad, nākamā lieta bija straumēt ģeogrāfiski ierobežotu seansu, tāpēc es izvēlējos straumēt apbrīnojamo Ex-Machina filmu. Tā ir filma, kurai ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, un tā nav pieejama citās Netflix bibliotēkās.

Nordvpn ar Netflix

Straume sākās labi, bet es tomēr saskāros ar nelielu latentumu serverī, jo tā turpināja buferizēt un izslēgt. Vienkārši sakot, man nepatika Netflix straumēšana ar NordVPN straumju kavēšanās dēļ. Tomēr ātrums turpināja mainīties un straumēšana tika traucēta trīs reizes.

netflix nordvpn

Ātruma pārbaude, straumējot Netflix ar NordVPN serveri, parāda, ka servera piedāvātais ātrums bija ļoti zems.

nord vpn straumēšanas ātrums

Šis servera ātrums ir iemesls tam, ka straumēšana ar NordVPN neizrādījās lieliska pieredze. Tomēr tas neattiecas uz katru serveri, daži serveri darbojas lēni, bet citi var nodrošināt lielu ātrumu. Serveris, kuru izmēģināju naktī, nevarēs piedāvāt labu joslas platumu, taču noteikti būs serveri, kas var piedāvāt labāku ātrumu.

CyberGhost – # 5 VPN vietnei Netflix US

CyberGhost ir vēl viens VPN sniedzējs, kurš katru dienu uzlabo savus pakalpojumus un veido pamatu sev starp labākajiem VPN sniedzējiem. Šeit ir dažas detaļas, kāpēc es iesaku CyberGhost Netflix VPN lietotājiem.

Plusi

Vairāk nekā 3000 serveru 61 valstī

Īpaša Netflix atbloķēšanas funkcija

Vairāk nekā 500 serveru tikai ASV

Kill Switch funkcija

45 dienu naudas atdošanas garantija

Līdz 7 vienlaicīgiem savienojumiem

Nav žurnālu politikas

Mīnusi

Tiešsaistes atbalsta jautājumi

Lēni serveri

Labākais, ko pamanīsit par CyberGhost, ir tas, ka tā klientā ir īpaša Netflix atbloķēšanas funkcija. Tomēr, kad es mēģināju piekļūt Netflix ASV bibliotēkai, izmantojot tās pielāgoto savienojuma funkciju, izveidojot savienojumu ar Dalasas serveri, Netflix VPN bloķētājs to atklāja.

kiberhost netflix

Tāpēc es izdomāju izmēģināt speciālo Netflix funkciju, kas ir pieejama sadaļā Atbloķēt vietnes, un tā veiksmīgi izveidojās. Es varēju apiet bibliotēkas ģeogrāfisko ierobežojumu un mēģināju straumēt šovu “Fosters” (kas ir pieejams tikai ASV Netflix bibliotēkā), un straumēšana sākās bez problēmām.

kiberhost netflix veicina atbloķēšanu

Tomēr CyberGhost savienojuma ātrums ir nedaudz satraucošs, jo savienojuma izveide ar pakalpojumu prasa apmēram 3 līdz 4 minūtes. CyberGhost vajadzētu pēc iespējas ātrāk aizpildīt šo plaisu.

Runājot par straumes ātrumu, tas bija labi, jo es divreiz saskāros ar buferizācijas problēmām. Pārbaudīju servera ātrumu straumēšanas laikā, un tas attaisno, kāpēc straume bija tik lēna.

kiberhostēšanas straumēšanas ātrums

Izņemot ātrumu, veiktspēja bija laba, jo pēc tam es nesaskāros ar niecīgiem VPN aizlieguma jautājumiem, un viena lieta, kas man patika visvairāk, ir tā klienta saskarne, kas ir ļoti vienkārša.

Kopumā tas kvalificējas kā viens no pieciem labākajiem Netflix VPN pakalpojumu sniedzējiem un, ja tas uzlabo savu veiktspēju, tas var tikt tālāk.

Bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix

Kā es jau iepriekš esmu runājis, ka starpniekserveri un bezmaksas VPN nav līdzvērtīgi tam, lai apietu Netflix VPN aizliegumu, tāpēc jebkura bezmaksas pakalpojuma izmēģināšana ir vienkārši laika izšķiešana. Tiešsaistē atradīsit vairākus rakstus, apspriežot bezmaksas VPN piekļuvei Netflix, taču ne visi viņu pieminētie VPN pakalpojumu sniedzēji faktiski ir bezmaksas. Viņi iesaka lietotājiem izmēģināt izmēģinājuma periodus, nevis tos iegādāties, un viņi tos apgalvo kā bezmaksas VPN.

Es nedomāju maldināt savus lasītājus, un tāpēc es saku: ja jūs patiešām vēlaties izmēģināt bezmaksas VPN for Netflix, tad varat izmēģināt iepriekš minēto V PN pakalpojumu sniedzēju izmēģinājuma periodus vai arī varat izmēģināt šos trīs VPN pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā arī izmēģinājuma periodus:

 1. HotSpot vairogs
 2. Tuneļa lācis
 3. Keenow

Tie nav uzticami Netflix VPN nodrošinātāji, taču zināmā mērā tos var izmantot kopā ar Netflix. Tomēr es negarantēju, vai arī šie VPN pakalpojumu sniedzēji spēs apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus un Netflix VPN bloķētāju vai nē.

Sliktākais Netflix VPN – VPN un viedais DNS, kas vairs nedarbojas ar Netflix

Ja es nosauktu sliktāko VPN nodrošinātāju, kas vispār nedarbojas ar Netflix, tad tam ir jābūt privātajai interneta piekļuvei (PIA), jo Netflix VPN bloķētājs ir melnajā sarakstā iekļāvis visus savus serverus, kurus varētu izmantot, lai piekļūtu Netflix. Šo VPN nodrošinātāju vairs nevar izmantot, lai piekļūtu Netflix, tādējādi PIA izslēdzot no Netflix vienādojuma. PIA lietotājiem nodrošināja Silīcija ielejas serverus piekļuvei Netflix, un visus tos tagad bloķē Netflix.

Kas attiecas uz viedo DNS, manuprāt, tas ir kaut kas neuzticams, jo pakalpojums dažreiz var apiet ierobežojumus, bet ne katru reizi. Neskatoties uz SmartDNS apgalvojumiem par piekļuves nodrošināšanu ASV Netflix, tā pakalpojums nav gluži konsekvents.

Jūs, iespējams, varēsit piekļūt ASV Netflix bibliotēkai dažas dienas, ja jums paveiksies, taču šī veiksme laiku pa laikam izsīks. Tāpēc SmartDNS nav ieteicams pakalpojums no manas puses.

Kā nomainīt Netflix reģionu vai pārslēgties uz iecienīto bibliotēku

Netflix sistēmā nav pieejama šāda funkcija, kas ļauj mainīt bibliotēku pēc jūsu izvēles. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams VPN, kam ir servīzi noteiktā reģionā, kuram vēlaties piekļūt bibliotēkai, un tam vajadzētu būt pietiekami labam, lai apietu Netflix ierobežojumus..

Vienkārši sakot, jūs varat mainīt savu Netflix reģionu, izmantojot VPN!

Es jau esmu ilustrējis visu informāciju, atsaucieties uz tām, un jūs atradīsit savienojuma izveides procedūru ar vēlamo reģionu bibliotēku.

Netflix VPN Reddit

Komentārs no diskusijas cheeseburgerwaffles komentārs no diskusijas "Kā iegūt visu tīklā Netflix?…. Ne tikai ASV bibliotēka".

Šis zēns ir dalījies pieredzē, ka mēģinājis piekļūt Netflix ar PVN, bet Netflix VPN bloķētājs to atklāja. Mēs nezinām, kuru VPN viņš izmantojis, lai apietu Netflix ierobežojumus, jo viņš par to neko nav pieminējis. Tomēr, spriežot pēc tā, ka tiek atklāts viņa VPN, tam jābūt bezmaksas VPN vai jebkuram viduvējam VPN sniedzējam.

Komentārs no diskusijas .

Šis lietotājs mēģina piekļūt Netflix, izmantojot PureVPN, taču viņam nav paveicies. Nu, kā es jau iepriekš runāju, PureVPN ir lieliska izvēle, lai apietu Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, taču jūs to varat izdarīt, izmantojot tikai tā pārlūka paplašinājumu.

Secinājums

Netflix mūsdienās ir izklaides gigants, taču daudzi cilvēki nezina, ka Netflix nav kaut kas aizsācies pirms dažiem gadiem. Tas ir bijis pēdējos 21 gadus, jo tas sākās 1997. gadā, kad vēl nebija ciparu izklaides pazīmju vai ideju.

Tad tas sākās kā tiešsaistes filmu nomas pakalpojums, un tagad tas ir digitālo izklaides industrijas karalis. Netflix patiešām ir mainījis izklaides industriju, izmantojot savus augstos standartus.

Ne tikai tas, ka Netflix ir arī veikusi drosmīgus pasākumus, lai saglabātu savu integritāti, piemēram, bloķējot piekļuvi VPN un starpniekserveriem, kā arī satura bibliotēku segregāciju reģionā. No vienas puses, tas ir tas, kas attur lietotājus, bet Netflix satura kvalitāte ir arī pamudinājusi lietotājus pieturēties pie tā.

Lietotāji ir kļuvuši tik apsēsti ar Netflix, ka viņi mēģina atrast visus iespējamos risinājumus, lai apietu Netflix ierobežojumus, tikai lai piekļūtu vislabākajam Netflix. Šis lietotāju pamudinājums ir devis lielu stimulu VPN nozarei un ir radījis konkurenci pašā VPN nozarē.

Tikai daži VPN pakalpojumu sniedzēji ir spējuši sasniegt standartu, apejot Netflix VPN aizliegumu un nodrošinot lietotājiem piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Netflix bloķē piekļuvi VPN nevis tāpēc, ka tam ir kaut kas pret lietotāju, bet spiediena dēļ tas saskaras ar satura izplatītājiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me