Kodi ir paredzēts ne tikai filmu un TV šovu straumēšanai vai retro komēdiju skatīšanai. Lietotāji to ļoti dod, pateicoties labākajiem kodi papildinājumiem, kas lietotājiem ļauj straumēt savus iecienītos tiešraides pasākumus, TV šovus un citas tiešraides programmas..

Ir daži oficiāli labākie IPTV Kodi papildinājumi 2018 un ir daži lieliski IPTV bezmaksas spraudņi, kurus izstrādājuši arī trešo pušu izstrādātāji. Tomēr daudziem cilvēkiem rodas problēmas ar papildinājumu instalēšanu vai piekļuvi viņu straumēm.

Iemesls tam ir tas, ka Kodi Live TV papildinājumi ir ģeogrāfiski ierobežoti un to straumēm nevar piekļūt ārpus norādītā reģiona, ja nav Kodi VPN atbalsta..

Kā instalēt Platinum Smart IPTV Kodi vietnē Leia un Krypton

 1. Atveriet Kodi > noklikšķiniet uz zobrata (iestatījumu) ikonas.
 2. Atlasiet Failu pārvaldnieks.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 4. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts, un ierakstiet šo URL: “http://legionworldtv.com/wizard” > noklikšķiniet uz Labi.
 5. Piešķiriet vārdu šim multivides avotam “Legion Repo” un noklikšķiniet uz Labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un vārdu un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi.
 6. Dodieties atpakaļ uz sākuma ekrānu > Noklikšķiniet uz izvēlnes Papildinājumi.
 7. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas.
 8. Atlasiet Instalēt no ZIP faila > Atlasiet spraudni.video.iptvplatinum.zip > pagaidiet paziņojumu.

Kā instalēt Platinum Smart IPTV Kodi uz Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Palaist Kodi.
 2. Klikšķis Sistēma > Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 3. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL: http://legionworldtv.com/ vednis > Klikšķis Gatavs.
 4. Nosauciet šo multivides avotu Leģiona repo > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Iet uz Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi izvēlne > Izvēlieties Instalēt no zip faila > Gaidiet paziņojumu.
 6. Iet uz Leģiona repo > Atvērt spraudnis.video.iptvplatinum.zip.
 7. A paziņojums Par pievienojuma instalēšanu parādīsies.

Platinum Smart IPTV Kodi Download

 1. Lejupielādējiet  ZIP fails > Iet uz Papildinājumi.
 2. Noklikšķiniet uz Kastes ikona.
 3. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu > pagaidiet paziņojumu.

Platinum Smart IPTV kanālu saraksts

Šeit ir daži no kanāliem, kurus lietotāji var skatīties, izmantojot platīna IPTV:

 1. NBC
 2. FOX
 3. ABC Detroitā
 4. WMYD TV20
 5. FXX ASV
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. Savvaļas TV
 9. Pasaules zvejas tīkls
 10. Ātruma HD
 11. Bet TV
 12. Laiks filmai
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

15 labākie IPTV Kodi papildinājumi 2020. gadam

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Uzlādējiet! TV tiešraide
 5. Komētas TV tiešraide
 6. D8
 7. C31
 8. ECB TV
 9. Cerebro Prime
 10. CW televīzijas tīkls
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Bonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. DFB TV

Vislabākie IPTV Kodi papildinājumi Find 18 versijai

1) iTV

Labākie IPTV Kodi papildinājumi

iTV ir Apvienotajā Karalistē bāzēts TV tīkls, kas lietotājiem ļauj tiešsaistē piekļūt savam pārraidītajam saturam. Kodi lietotāji var tiešraidē straumēt visus Lielbritānijas kanālus, izmantojot iTV IPTV Kodi bezmaksas papildinājumu.

2) Silvrs

Sylvr IPTV Kodi bezmaksas papildinjums

Runājot par straumes kvalitāti un funkcionalitāti, Sylvr ir lielisks, rokas uz leju. Neskatoties uz to, ka tiek piedāvāti tikai daži kanālu numuri, Sylvr ir jābūt jūsu Kodi bibliotēkas papildinājumam. Būtu labāk, ja tikai tam būtu kāda šķirne, ko piedāvāt. Neskatoties uz to, papildinājums darbojas labi, un interfeiss ir ļoti draudzīgs lietotājam.

3) BGTime.TV

BGTime bulgaria iptv bezmaksas pievienojums

BGTime.TV ir tiešsaistes Bulgārijas TV pakalpojums, kas lietotājiem ļauj abonēt savus iecienītos Bulgārijas kanālus. Lietotāji var ierakstīt, atskaņot un straumēt vēlamos kanālus. BGTime.TV IPTV papildinājums ir oficiāls papildinājums Kodi lietotājiem, ļaujot viņiem piekļūt TV tiešraidēm un kanāliem, reģistrējoties tiešsaistē.

4) uzlādējiet! TV tiešraide

Uzlādējiet! TV IPTV Kodi saraksta straum

Uzlādējiet! ir apraides tīkls filmu, TV šovu, tiešraides notikumu un sporta kanālu straumēšanai. Tas ir populārs darbības satura dēļ, ko tas piedāvā lietotājiem. Kodi lietotāji šo pakalpojumu diezgan viegli var izmantot savās Kodi lietotnēs, instalējot oficiālo maksu! TV Live IPTV papildinājums.

5) komētas TV tiešraide

Comet TV Live iptv kodi list addon

Komēta ir TV kanāls, kas pārraida zinātniskā fantastika žanra saturu, piemēram, atklājumus, vēsturiskas sazvērestības, jauninājumus, izgudrojumus utt. Kodi lietotāji var viegli piekļūt šim kanālam savā Kodi lietotnē, instalējot Comet TV Live Kodi papildinājumu no oficiālā Kodi repozitorija..

Labākie IPTV Kodi papildinājumi Kriptona versijai 17.6

1) D8

Vislabākie IPTV Kodi papildinājumi Kriptona versijai 17.6

D8 ir franču televīzijas kanāls, un lietotāji var viegli piekļūt šim franču televīzijas kanālam un skatīties videoklipus, izmantojot tā oficiālo IPTV Kodi papildinājumu, kas pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā.

2) C31

C31 kopienas iptv kodi saraksts Addon

31. kanāls ir vietējs informācijas, izglītības, sporta un izklaides vietējais kopienas televīzijas kanāls. Tas ir bezpeļņas sabiedriskās televīzijas apraides pakalpojums, kas atrodas Austrālijā.

Tās saturs tiek pārraidīts no Dandenong kalna, tajā ir ietvertas dažas nepazīstamas zvaigznes un enkuri no Viktorijas. Katru nedēļu tiek rādītas gandrīz 90 programmas, un tās tiek ražotas vietējā tirgū.

3) ECB TV

ECB kriketa IPTV kodi m3u papildinjums

Šis ir Lielbritānijā reģistrēts IPTV Kodi m3u, kas nodrošina tiešraides no Anglijas un Velsas kriketa dēļu oficiālajām vietnēm..

4) Cerebro Prime

Cerebro Prime IPTV Kodi m3u papildinājums

Cerebro Prime ir pārsteidzošs IPTV Kodi m3u papildinājums, lai straumētu sporta pasākumus un izklaidi Kodi. Tas nodrošina arī filmas un ar zinātni saistītu saturu.

5) CW televīzijas tīkls

CW televīzijas tīkla iptv kodi samaksāja

CW televīzijas tīkls ir amerikāņu apraides tīkls, kas vada dažas no populārākajām izrādēm, piemēram, Flash, Jane Virgin, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries utt. Tās darbību kontrolē The CW Network, LLC, un tās galvenā mītne atrodas Burbanka, Kalifornija. Kodi lietotāji var viegli noskatīties visas pārraides, kas ir pieejamas CW televīzijas tīklā, instalējot šo labāko IPTV Kodi apmaksāto papildinājumu.

Labākie IPTV Kodi papildinājumi Jarvis 16. versijai

1) Darkzide IPTV

Labākie IPTV Kodi papildinājumi Jarvis 16. versijai

Viena lieta, kas varētu ienākt prātā pēc tā nosaukuma lasīšanas, ir šausmu satura IPTV Kodi apmaksāts papildinājums. Tomēr tā nav! Patiesībā tas ir viens no labākajiem IPTV papildinājumiem kanālu straumēšanai no tādiem reģioniem kā Norvēģija, Dānija un Zviedrija. Tam ir ļoti kvalitatīvas plūsmas, taču jūs, iespējams, saskarsities ar valodas problēmām.

2) ExPat TV

Expat TV UK Iptv kodi apmaksts papildinjums

ExPat TV ir lielisks IPTV Kodi apmaksāts papildinājums straumētam saturam, kura ģeogrāfiskais ierobežojums ir tikai Lielbritānijā. Lietotāji var instalēt šo Live IPTV papildinājumu un straumēt savas iecienītās filmas, TV šovus utt. No kanāliem, piemēram, BBC iPlayer.

3) Bonus.TV

bonus.tv krievu iptv kodi lejupielāde

Bonus.TV ir krievu apraides pakalpojums, kas lietotājiem ļauj straumēt savus iecienītos krievu, ukraiņu un arī dažus starptautiskos kanālus. Lietotāji ļoti ērti var skatīties filmas, TV šovus un klausīties savu iecienīto mūziku, instalējot Bonus.Tv Kodi papildinājumu.

4) TV Boom Boom

Boom Boom iptv kodi download

Boom Boom TV Kodi papildinājums patiešām palielināja Live TV pievienošanas spēli, jo tajā ir iekrauts aptuveni 1000 Live TV kanālu, no kuriem izvēlēties, un šie kanāli ir no dažādiem reģioniem, piemēram, Lielbritānijas, ASV, Spānijas utt. -on ir satricinājis sabiedrību un īsā laikā kļuvis par vienu no labākajiem IPTV Kodi bezmaksas papildinājumiem.

5) DFB televizors

DFB TV vācu iptv bezmaksas

DFB ir Vācijas Nacionālās futbola izlases oficiālā vietne, kas nodrošina visus iekšējos ziņojumus un straumes, kas saistītas ar spēlēm, un citas ziņas. Lietotāji var instalēt šo labāko vācu IPTV papildinājumu, lai straumētu ar Vācijas futbola komandu saistītos videoklipus un ziņas.

Platinum Smart IPTV kļūdas / nedarbojas / problēmas

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Šāda veida kļūda rodas repozitorija vai papildinājuma instalēšanas laikā, jo krātuvē trūkst failu vai ir pārāk daudz kešatmiņas datu.

Labot

Šīs kļūdas labošanai ir divi posmi, jo iemesls nav skaidrs. Vispirms notīriet sistēmu un papildinājumu kešatmiņu un mēģiniet instalēt un atvērt papildinājumu. Ja tas nepalīdz, mēģiniet pārinstalēt papildinājumu no uzticama un atjaunināta repozitorija.

Neizdevās instalēt atkarību

Atkarības kļūda rodas, ja lietotājs mēģina instalēt papildinājumu no novecojuša repozitorija / avota vai ja mitināšanas avots ir izslēgts.

Labot

Lai novērstu šo kļūdu, pirms papildinājuma instalēšanas vienmēr pārliecinieties, vai krātuve, kuru izmantojāt papildinājuma instalēšanai, ir atjaunināta un darbojas pareizi.

Platinum Smart IPTV Kodi atsauksmes

Spriežot pēc uzslavām, ka Platinum IPTV kļūst visā pasaulē, to var saukt par mīlētāko IPTV papildinājumu, kas šobrīd ir spēlē. Mēs esam izveidojuši dažus to lietotāju tvītus, kuri slavē šo papildinājumu:

@ platinumiptv2, mīlot manus kanālus, joprojām ir mate. 6 mēneši un joprojām to mīlu!

– ADAM -aka- BIGZ (@bigz_cov) 2018. gada 31. marts

Lielisks iptv m8, tikko laimīgas naudas vērts, ka tikko maksāts par 1 gadu

– Gerijs Tērners (@ GARYrfc1872), 2018. gada 5. marts

@ platinumiptv2 Paldies, izcili strādājot, izskatās, ka ir tik liela izvēle, ka dažus mēnešus es nepakustēšos no TV ??

– Bobs (dzīvnieks) ™ (@Bob_Animal) 2018. gada 13. janvārī

Lietotāji ir arī uzslavējuši papildinājumu izstrādātājam par atbalstu viņu jautājumu risināšanā:

Es to izveidoju pagājušajā nedēļā un atstāju līdz šim iespaidu. Arī viņš ļoti reaģēja uz ziņojumiem.

– Endrjū Tomass (@twmscfc), 2018. gada 31. marts

Nobeiguma vārdi

Visi IPTV Kodi papildinājumi, kurus mēs pieminējām šajā emuārā, visi darbojas un ir piemēroti atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Šie visi ir vispopulārākie IPTV bezmaksas papildinājumi, kas šobrīd pieejami plauktā, un jūs nevarat palaist garām nevienu no tiem, tāpēc instalējiet tos un sāciet straumēt tiešraidē. Neskatoties uz to, pārliecinieties, vai izmantojat Kodi VPN pakalpojumu, izmēģinot neoficiālos Kodi papildinājumus, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu.

Lai uzzinātu vairāk par to, apmeklējiet mūsu rokasgrāmatu “Kā instalēt VPN Kodi”. Varat arī izvēlēties bezmaksas VPN Kodi pakalpojumu, ja nevēlaties par to maksāt. Tomēr funkciju atšķirības dēļ ir ļoti ieteicams izmantot apmaksātu VPN pakalpojumu. Cerams, ka tagad jūs būtu sapratis, kāpēc jums ir nepieciešams VPN Kodi ar šo papildinājumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me