FireStick ir visiecienītākā straumēšanas ierīce visā pasaulē, un tas ir tik acīmredzami, jo to nodrošina straumēšanas kvalitāte. Tomēr cena, kas lietotājiem jāmaksā, ir diezgan liela, un tāpēc daudzi lietotāji izvēlas opciju Jailbreak FireStick vai vienkārši iegūst bezmaksas VPN par firestick Kodi. Nepalaidiet garām mūsu galveno kodi papildinājumu rokasgrāmatu.

Ko nozīmē Jailbreak a FireStick?

Amazon FireStick ir revolucionāra izklaides ierīce, kas vienā mirklī ir radījusi revolūciju tiešsaistes straumēšanas nozarē. Kopš FireStick iznākšanas liels skaits cilvēku, kuri mēdza skatīties televīziju, pārslēdzās uz to, kāpēc gan viņi to nedarītu? Spēja straumēt visus iecienītos šovus un filmas vienā ierīcē un ar vienu klikšķi ir tas, ko visi vēlas.

amazon-firestick-banner

Tomēr viena atbaidoša lieta par FireStick ir tā, ka lietotājiem ir jāmaksā abonēšanas maksa par pakalpojumiem, ko piedāvā FireStick. Šie abonementi maksā ļoti dārgi, ja tiek uzkrāti, un tas ir kaut kas devalvējošs FireStick.

Tas ir iemesls, kāpēc lietotāji mēdz Jailbreak savas FireStick ierīces. Ieslodzot FireStick pārkāpumu, jāinstalē bezmaksas multivides straumēšanas programmatūra. Cīņas laušana nav nelikumīga, un to var ļoti viegli izdarīt dažu minūšu laikā. Parasti FireStick lietotāji jailbreak savas FireStick ierīces, lai instalētu Kodi, kas ir augšējā līnija atvērtā pirmkoda multivides straumēšanas programmatūrai..

Kodi nav iepriekš instalēts un to nevar tieši instalēt FireStick, tāpēc Kodi instalēšanai FireStick ir nepieciešama trešās puses lietojumprogramma. Pilnīga Kodi instalēšanas procedūra FireStick tiks apskatīta vēlāk rokasgrāmatā.

Kā Jailbreak Firestick 2020?

Ir divi veidi, kā FireStick salauzt cietumā:

1. Izmantojot ES File Explorer

 1. Sāknējiet savu FireStick > Dodieties uz Amazon App Store >Noklikšķiniet uz meklēšanas un ierakstiet “ES File Explorer”. > meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz ES File Explorer.
 2. Noklikšķiniet uz lejupielādēt > Lietotne tiks lejupielādēta un instalēta jūsu ierīcē.
 3. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz “Atvērt”, un ES File Explorer lietojumprogramma būs gatava lietošanai.

2. Izmantojot Downloader App

 1. Palaist savu FireStick ierīce > Iet uz Iestatījumi
 2. Noklikšķiniet uz Ierīce > Klikšķiniet uz Izstrādātāja iespējas.
 3. Klikšķiniet uz IespējotLietotnes no nezināmiem avotiem” > Noklikšķiniet uz “Ieslēgt”.
 4. Noklikšķiniet un “Pagriezieties ieslēgts ADB Atkļūdošana ” > Tagad “Iespējot nezināmus avotus”.
 5. Tagad atgriezieties pie galvenā Iestatījumi
 6. Noklikšķiniet uz Preferences > Tagad atspējojiet Reklāmas ID.
 7. Atgriezties FireStick Sākuma ekrāns.
 8. Noklikšķiniet uz meklēšanas joslas un meklējiet Downloader .
 9. Klikšķiniet uz “Downloader”No meklēšanas rezultātiem.
 10. Tagad noklikšķiniet uz Lejupielādēt ikona un sāksies lejupielāde.
 11. Pēc lejupielādes pabeigšanas lietotne tiks instalēta automātiski.
 12. Pēc instalēšanas atveriet lietojumprogrammu.

Jailbreak FireStick ar datoru

Gan FireStick, gan personālajam datoram ir sievietes HDMI porti, kas nozīmē, ka lietotāji nevar veikt ieslodzījumu FireStick caur datoru vai klēpjdatoru.

Firestick Jailbreak kanāli un Firestick Jailbreak lietotnes

Firestick Jailbreak kanāli

Pats labākais FireStick ir tas, ka tas piedāvā jums visu labāko kanālu un lietojumprogrammu klāstu no visas pasaules, un tas viss ir pieejama tikai viena klikšķa attālumā. Šeit ir saraksts ar dažām labākajām “firestick” lietotnēm un kanāliem, ņemot vērā to žanrus un reģionus:

Kabeļu kanāli, kas pieejami vietnē FireStick

ABC ziņasHuluPopulārzinātne
NetflixDisneja junioreVītolu
Sling TVCBSBībeles video
SprakšķētFilmas jebkurIkdienas kustība
Kraukšķīgs rullītisWSJ LiveQFQ.Tv
HBO TŪLĪTAT&T U-dzejolisYahoo
Noskatīties ESPNCBS ziņasAutomašīnu šova televīzija
Skatieties HGTVAtklāšanas kanālsYouTube
CBS pilna piekļuveWWE tīklsAizsardzības TV
Skatīties Pārtikas tīklsBETOm Nom Toons
BBC NewsCBS Sports

Labākā laikapstākļu lietotne vietnē FireStick

 1. Prognoze, radars & Brīdinājumu lietotne

Sporta kanāli un lietotnes vietnē FireStick

 1. IESTATĪT TV IPTV
 2. Mobdro
 3. Noskatīties ESPN

Mūzikas lietotnes vietnē FireStick

 1. Raustīties
 2. Spotify

Varat izmantot visas šīs lietotnes atbilstoši savām vajadzībām; dažas no tām ir maksas lietotnes, bet citas ir bezmaksas lietojumprogrammas un kanāli.

Jailbreak FireStick nelikumīgs vai likumīgs?

Jailbreak ir tikai nosaukums, kas piešķirts FireStick ierīces modificēšanas procedūrai, kas ir likumīgs. FireStick ierīces ieslodzījumā cietumā lietotājiem nav juridiskas nozīmes, jo veicamo pielāgojumu raksturs nav pretrunā ar konfidencialitātes vadlīnijām.

Tomēr uz programmatūru vai lietojumprogrammām, kuras instalējat un izmantojat straumēšanai pēc jailbreak izpildes, var būt piemērojami privātuma pārkāpumu likumi. Jailbreak ir procedūra, kuru parasti veic straumēšanas cienītāji un FireStick lietotāji, jo viņi vēlas piekļūt un straumēt bezmaksas saturu, ko nevar izdarīt ar rūpnīcā konfigurētu FireStick.

Ja pēc jūsu FireStick ierīces nojaukšanas izmantotā programmatūra satver bezmaksas straumes un ir iesaistīta pirātismā, tad šādu lietojumprogrammu izmantošana ir nelikumīga. Visizplatītākā programmatūra, kurai lietotāji veic jailbreak, ir Kodi un tā legālā, kas ir atvērtā pirmkoda programmatūra, un pēc tam lietotāji instalē bezmaksas Kodi papildinājumus (trešo pušu Kodi papildinājumus), kas ir iesaistīti pirātismā. Tādējādi šādas programmatūras izmantošana tiek uzskatīta par nelegālu, taču jailbreak FireStick nav pretlikumīga.

Jailbreak FireStick Kodi

Kā minēts iepriekš, jailbreak FireStick visbiežāk izmantotā programmatūra ir Kodi, jo tā nodrošina piekļuvi labākajam un augstas kvalitātes saturam, izmantojot savus papildinājumus, un tā ir bezmaksas. Kodi nevar instalēt tieši FireStick, tāpēc lietotāji veic Jailbreak metodi. Kad Kodi esat instalējis Firestick, varat atbloķēt tā straumes, izmantojot bezmaksas VPN, kas paredzēts Kodi Fire nūjai..

Visā pasaulē ir vairāk nekā 20 miljoni Kodi lietotāju, un jūs pats varat iedomāties, ka no šiem 20 miljoniem būs arī ievērojams skaits FireStick lietotāju. Cilvēki izvēlas izmantot Kodi vietnē FireStick, pateicoties FireStick ierīces sniegtajām ērtībām un jautrībai tvaicējot. Kurš gan nevēlētos, lai Kodi augstas kvalitātes filmas straumētu bezmaksas savā HD viedajā televizorā, vienkārši pievienojot tam ierīci.

Lai instalētu Kodi savā FireStick ierīcē vai meklētu palīdzību jebkurā gadījumā, kas saistīts ar Kodi vietnē FireStick, vienkārši apskatiet ceļvedi “Kā instalēt Kodi FireStick”. Tam ir visaptverošas zināšanas par visām kļūdām un labojumiem.

Jailbreak FireStick terārijs

jailbreak firestick terrarium tv

Terārija TV bija revolucionāra lietotne, kas mainīja Android ierīču straumēšanas visā pasaulē bez maksas. Tas savā ziņā bija Popkorna laika kopija, taču darbojas daudz labāk nekā līdz brīdim, kad tas pazuda pirms kāda laika bez iemesla.

Terārija TV atdeva labāku atdevi, un Terrarium TV joprojām ir pieejams tiešsaistē, un to var viegli uzstādīt dažādās ierīcēs, piemēram, Android, iOS, FireStick, Windows PC utt. Terārijs TV piedāvā lietotājiem visu, ko viņi varētu vēlēties, un tas ir bez maksas..

Tomēr Terrarium TV ir pakļauts likumīgajam radaram, jo ​​tiek uzskatīts, ka tas ir iesaistīts pirātismā un autortiesību pārkāpumos. Tādējādi Terrarium TV lietošana var apdraudēt jūsu tiesisko situāciju un radīt nopietnas nepatikšanas.

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Terrarium TV vietnē FireStick

 1. Atver savu FireStick > Klikšķiniet uz Iestatījumi > Klikšķis Sistēma > Iet uz Izstrādātāja iespējas > Iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem.
 2. Atgriezieties mājās ar FireStick > Noklikšķiniet uz meklēšanas un ierakstiet “ES failu pārlūks” > Klikšķiniet uz ES failu pārlūks veidojiet meklēšanas rezultātu un lejupielādējiet to.
 3. Pēc lietotnes instalēšanas atveriet to > Klikšķis Rīki > Klikšķiniet uz Lejupielāžu pārvaldnieks > Klikšķis “+ Jauns”.

Dialoglodziņā ierakstiet šo informāciju

Ceļš: http://bit.ly/TTV1910

Nosaukums: ttv198

 1. Klikšķis Lejuplādēt tagad.
 2. Pēc lejupielādes noklikšķiniet uz Atver failu.
 3. Klikšķis “Uzstādīt.

Tur jūsu FireStick ir instalēts Terrarium TV, tagad varat baudīt netraucētu straumēšanu, un tas ir bez maksas.

Bieži uzdotie jautājumi par jallbreaking Firestick

 Ko jūs varat darīt ar Jailbroken Amazon FireStick?

Atbrīvotu FireStick var izmantot augstas kvalitātes satura straumēšanai bez maksas, neko nemaksājot, izmantojot dažādus tiešsaistē pieejamus kanālus un lietojumprogrammas..

 Kādus kanālus jūs varat iegūt bez maksas, izmantojot FireStick?

Jūs varat iegūt šādus bezmaksas kanālus savā FireStick, lai izbaudītu vēlamo izklaidi:

 1. Terārija TV
 2. Plutona TV
 3. FreeFlix HQ
 4. Mobdro
 5. YouTube
 6. Spotify

 Vai par FireStick ir jāmaksā ikmēneša maksa??

Nē, par pašu FireStick nav jāmaksā ikmēneša maksa, taču ir pieejama abonēšanas maksa par pieejamajiem kanāliem un lietojumprogrammām..

 Ko dara FireStick??

FireStick ir plug and play straumēšanas ierīce, kuru var pievienot jūsu viedajam televizoram, ļaujot straumēt filmas un citu izklaides vidi caur tās lietotnēm un kanāliem, samaksājot noteiktu abonēšanas maksu.

Nobeiguma vārdi

FireStick, bez šaubām, ir pārsteidzoša lieta, ja esat izklaides ķēms un straumējošs geeks. Tas ļauj jums visu delikateses pasauli izklaidēt. FireStick pieejamās lietotnes nodrošina HD kvalitātes saturu un vienmērīgu straumēšanas pieredzi.

Vēl viena lieliska lieta, kas saistīta ar FireStick, ir tā, ka atšķirībā no citām straumēšanas ierīcēm tai laiku pa laikam nav nepieciešami tweaks. Tomēr tas, ka lietotājiem ir jāmaksā par katru un visu, kas ar to ir pieejams, kaut kas straumēšanas cienītājiem liek to iegādāties..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me