Just Sports Kodi 17.6 – Kā instalēt Just Sports Addon vietnē Krypton, Jarvis un Firestick

Just Sports Kodi papildinājums ir pilnīgi jauns tiešsaistes straumēšanas Kodi papildinājums, kas pieejams UKodi1 krātuvē. Tam ir lielisks interfeiss un tas nodrošina straumēšanu HD kvalitātē. Turklāt tam ir plaši populāru sporta kanālu saraksts, t.i., BT Sports, beIN Sports, Sky Sports un ESPN. Izņemot to, tas piedāvā svarīgākos jaunākos mačus, kurus esat izlaidis.


Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai redzētu, kā savās ierīcēs instalēt papildinājumu Just Sports un ar vienu klikšķi baudīt sporta tiešraides straumēšanu. Tāpat neaizmirstiet pārbaudīt mūsu atjaunināto kodi papildinājumu rokasgrāmatu.

Tikai sporta Kodi krātuve

Just Sports papildinājums ir pieejams UKodi1 krātuvē. Arī UKodi1 krātuve ir saņēmusi lielu atzinību, pateicoties daudzajām Kodi konstrukcijām, kuras tā glabā savā bibliotēkā.

Kā instalēt Just Sports Kodi Addon vietnē Krypton 17.6 un jaunākās versijās

Ja jūs izmantojat Kodi Krypton versiju 17.6 vai kādu citu Kriptona versiju, kas ir zemāka par šo, tad rīkojieties šādi, lai instalētu Just sports addon:

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesums (Iestatījumi) Ikona > Šajā izvēlnē noklikšķiniet uz Fails Vadītājs > Atvērsies jauns logs, veiciet dubultklikšķi uz Pievienot Avots opcija no kreisās puses kolonnas.Kā uzinstalēt tikai sporta papildinājumu
 2. Tiks parādīts dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur teikts <Nav> un ierakstiet šo URL http://ukodi1.com/Repo/ un pēc tam noklikšķiniet uz Labi > Tagad nosauciet šo URL kā UKODI1 un noklikšķiniet uz labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un vārds un pēc tam noklikšķiniet uz labi lai aizvērtu dialoglodziņu.kā uzstādīt tikai sportu uz kodi kriptona versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties Kodi Sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi no kreisās puses kolonnas izvēlnes. kā instalēt tikai sportu kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra > Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija no saraksta.kā uzstādīt tikai sportu uz kodi
 5. Tagad ritiniet un atlasiet UKODI1 no pieejamajām iespējām > Klikšķiniet uz krātuve.ukodi1-0.0.5.zip > Gaidiet paziņojumu.tikai sporta krātuve
 6. Pēc paziņojuma parādīšanās atlasiet Instalējiet no krātuves opcija > Atvērt UKodi1tikai sporta nedarbojas kļūdas jautājumiem
 7. Iet uz Video papildinājumi mape > Izvēlieties Tikai sports no saraksta > Klikšķis Uzstādīt.tikai sporta fifa pasaules kauss

Kā instalēt tikai sporta veidu Kodi Addon vietnē Jarvis 16. un vecāka versija

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Just Sports papildinājumu Kodi Jarvis 16. versijā:

 1. Atvērt Kodi Jarvis 16. versija.
 2. Klikšķiniet uz Sistēma > Atvērt Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Tagad noklikšķiniet uz “Nav ” un ievadiet šo URL, tā kā tas ir http://ukodi1.com/Repo/ > Klikšķis Gatavs.
 4. Nosauciet šo URL kā UKODI1 > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi lai aizvērtu dialoglodziņu.
 5. Atgriezties pie Kodi mājas > Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne.
 6. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz UKODI1 > Izvēlieties krātuve.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Iet uz UKodi1.
 8. Atvērt Video papildinājumi.
 9. Izvēlieties Tikai sports > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet papildinājuma instalēšanu, parādīsies paziņojums.

Kā instalēt tikai sporta Kodi Addon uz

 1. Atvērt Kodi uz Fire Stick. Ja neesat instalējis Kodi Fire Stick, pēc tam instalējiet to vispirms.
 2. Doties uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Tagad rīkojieties precīzi, kā parādīts iepriekš Kodi Krypton versijas 17.6 instalēšanai. Ļoti ieteicams uguntiņai izmantot vpn ar Just Sports Kodi papildinājumu. Tā kā šis papildinājums nodrošina tiešraides bez maksas, kā rezultātā var tikt nosūtīti paziņojumi par autortiesībām.

Just Sports Kodi Download

 1. Lejupielādēt UKodi1 ZIP fails ierīcē
 2. Klikšķiniet uz Papildinājumi > Klikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu, t.i.. krātuve.ukodi1-0.0.5.zip > Gaidiet paziņojumu.
 3. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt UKodi1 > Iet uz Video papildinājumi > Izvēlieties Tikai sports > Klikšķis Uzstādīt.

Just Sports Kodi Addon atsauksmes

Just Sports papildinājums kodi ir ļoti atzinīgi novērtējis dažādu sociālo mediju platformu lietotājiem. Nevarējām atrast nevienu lietotāju izteiktu negatīvu komentāru. Šeit ir daži pierādījumi par lietotāju dalīšanos pieredzē:

tikai sporta atsauksmes

Šis puisis ne tikai slavēja papildinājumu, bet arī salīdzināja un novērtēja to virs viena no populārākajiem sporta veidiem Kodi papildinājuma; Sporta velns.

tikai sporta reddit atsauksmes

Tomēr šis lietotājs dalījās pieredzē, izmantojot tikai sporta papildinājumu uz Fire Stick, un šķiet, ka viņš ar šo pieredzi pretendē. Tas ir lieliski zināt.

Tikai sporta Kodi alternatīvas

Kodi ir daudz sporta papildinājumu, un daži no tiem var sacensties ar Just Sports. Šie aizraujošie sporta papildinājumi var nodrošināt gan tiešraidē notiekošās spēles, gan arī svarīgākos sporta notikumus.

 1. SportsDevil sporta papildinājums 
 2. Futbola šodien sporta papildinājums
 3. Skynet sporta papildinājums
 4. cCloud Sports Addon

Tikai sporta Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Nevarēja izveidot savienojumu ar krātuvi

Šī ir ļoti pamata kļūda, kurai nav nekā kopīga ar krātuvi. Tā rodas, ja avota adrese nav ievadīta pareizi vai ja ir problēma ar internetu.

Labot

Vēlreiz pārbaudiet avota URL un pārliecinieties, vai esat to ierakstījis pareizi. Otrkārt, pārliecinieties, vai beigās esat ievietojis slīpsvītru uz priekšu (“/”), pēc tam atstarpi atstājot. Mēģiniet to izdarīt, un kļūda vairs neatkārtosies.

Nobeiguma vārdi

Tikai sporta papildinājums ir pārsteidzošs papildinājums Kodi kopienai, jo tā snieguma un uzticamības dēļ tam ir liels potenciāls. Lieliska lieta ir ļaut lietotājiem ne tikai straumēt spēles tiešraidē, bet arī skatīties spēles svarīgākos aspektus. Lietas, kas lietotājiem dod ērtības jebkurā papildinājumā, dod tādas ērtības.

Tikai Sports Kodi papildinājums ir saņēmis pozitīvas atsauksmes no lietotājiem, un jūs neatradīsit nevienu, kurš kritizētu šo papildinājumu. Tāpēc mēs iesakām izmēģināt šo Kodi papildinājumu straumēšanas vajadzībām, taču tajā pašā laikā mēs iesakām izmantot uzticamu VPN pakalpojumu, lai jūs varētu aizsargāt savu tiešsaistes brīvību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map