Ja jums kādreiz radās jautājums, kā straumēt filmas, TV šovus, dokumentālās filmas un citu multivides saturu vienuviet, tad jums nav jāskatās tālāk

Navi-X Kodi varētu būt populārākais Kodi papildinājums un arī vecākais, tas ir Kodi papildinājums, kas interneta lietotājiem piedāvā bezmaksas multivides saturu..

Tomēr bezmaksas straumēšana nav tik vienkārša, jo daudzas augstas kvalitātes straumes ir ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, kurām nevar piekļūt bez Kodi VPN..

Šajā rakstā mēs atklāsim, kā instalēt Navi-X uz Kodi un atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar papildinājumu.

Kas ir Navi-X Kodi

Navi-X ļauj lietotājiem dalīties un lejupielādēt saturu, izmantojot ļoti lielu video datu bāzi. Viss, sākot ar filmām un beidzot ar TV šoviem, sporta pasākumiem un televīzijas tiešraidēm, bija atrodams tikai ar vienu pirkstu.

Izpildiet šo soli pa solim par to, kā instalēt Navi-X Kodi.

Kā instalēt Navi-X Kodi Leia un Krypton versijās

Kodi Leia ir jaunākā Kodi versija, kurai seko populārā Kriptona versija. Šis papildinājums lieliski darbojas ar visām pieejamajām Kodi versijām.

Lai ātri instalētu Navi-X Kodi papildinājumu, rīkojieties šādi:

  1. Atvērt Kodi> Atlasiet “Iestatījumi’ poga augšējā kreisajā pusē > Fails Vadītājs > Dubultklikšķi ‘Pievienot Avots ”.kā instalēt navi-x uz kodi
  2. Ierakstiet šo saiti http://kdil.co/repo/ > Klikšķis labi > Tagad ierakstiet multivides saites nosaukumu “Kodils Repo ” > Klikšķis labi atkal.kā instalēt naxi x addon kodi kriptoņa 17. versijā
  3. Atgriezties pie Sākuma ekrāns > Klikšķis Papildinājumi cilne atrodas izvēlnē kreisajā pusē > Noklikšķiniet uz augšējās kreisās malas kastes formas ikona > Uzstādīt no plkst zip failu > Kodils Repo > Kodil.zip.navi-x instalēt zip failu kodi
  4. Instalējiet no krātuves >Izvēlieties Kodilu krātuve > Programma Pievienotons> Klikšķis Navi-X > Uzstādīt.navi-x papildinājumu iestatīšana uz kodi kriptona 17. versiju
  5. Atgriezties pie Galvenā izvēlne > Programmu papildinājumi >Navi-X > un izbaudi!

navi-x addon iestatīšanas kodi kriptona versija 17

Kā instalēt Navi-X Kodi Jarvis 16. vai augstāku versiju

Navi-X instalēšana Kodi Jarvis 16. versijā ir līdzīga Navi-X instalēšanai Kodi Leia un Krypton, izņemot to, ka Kodi Jarvis izkārtojums nedaudz atšķiras no tā uzlabotās versijas..

Kodi Jarvisa galvenās izvēlnes izkārtojums ir nedaudz atšķirīgs. Galveno izvēlni var atrast ekrāna apakšā horizontālā stāvoklī, turpretī jaunākajā versijā galvenā izvēlne atrodas kreisajā pusē vertikāli.

Kodi Kriptonā galvenā funkcija ar nosaukumu “Sistēma ” ir aizstāts ar “Iestatījumi’ ko var atrast galvenais izvēlne. Tomēr attiecībā uz “kā lietot Navi-XVienā no Kodi versijām process paliek tāds pats.

Kā novērst Navi-X nedarbojas problēmas

Instalējot Kodi papildinājumu, Navi-X lietotājiem var rasties dažas kļūdas. Mēs esam snieguši divas visbiežāk sastopamās problēmas Kodi lietotājiem, kad viņi instalē Navi-X.

Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas par kļūdu

Šī kļūda var tracināt ikvienu. Dažos gadījumos mēs visi esam redzējuši, ka Kodi nespēj straumēt multivides saturu, kuru vēlaties izmisīgi skatīties. Tomēr nekas nav tāds, ko mēs nevaram labot.

Lai novērstu šo problēmu, parasti ir jātīra kešatmiņa. Lai to izdarītu, jums jāinstalē pievienojumprogrammas instalētājs, kas ir Kodi papildinājums. Kad esat pabeidzis papildinājuma instalēšanu, atveriet uzturēšanas rīka papildinājumu, pēc tam noklikšķiniet uz vispārējā papildinājuma un notīriet kešatmiņu..

Ja pēc kešatmiņas notīrīšanas problēma joprojām pastāv, var šķist, ka mēģināt piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, kam var piekļūt tikai caur Kodi VPN.

Kāpēc Navi-X pārstāja darboties??

Navi-X dažreiz var pārtraukt darbu negaidītā veidā, kas var radīt zināmas grūtības. Parasti šī kļūda rodas, ja ir instalēta Kodi vai Navi-X iepriekšējā versija. Uzziniet jaunāko Navi-X versiju un arī jaunāko Kodi Krypton 17. versiju, lai atrisinātu kļūdu.

Ja jums ir instalēta jaunāka Navi-X un Kodi versija, iespējams, vēlēsities mēģināt atinstalēt Navi-X un vēlreiz instalēt papildinājumu. Tas var novērst jūsu problēmu.

Iesaiņojot to

Navi-X bez šaubām ir vispopulārākais un vecākais Kodi papildinājums. Tajā ir datu bāze, kurā Kodi lietotāji var dalīties ar jaunāko multivides saturu. Filmas, TV šovus un citas līdzīgas izklaides paketes varat straumēt bez liekām grūtībām.

Faktiski Navi-X instalēšana Kodi ievērojami atrisinās jūsu problēmu bez straumēšanas. Varat ērti skatīties savu iecienīto saturu mājās, darbā vai jebkur citur, kur jūtaties ērti. Vienkārši iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par Navi-X instalēšanu Kodi un skatieties savu iecienīto saturu no jebkuras vietas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me