Kā 6 darbībās instalēt 123Movies Addon vietnē Kodi Leia / Krypton / Jarvis

123Movies Kodi papildinājums ir viens no lielākajiem filmu avotiem Kodi, jo tajā ir jaunākās Holivudas filmas un TV šovi no visas pasaules.


123-filmas-Kodi

Šajā ceļvedī jūs varat atrast instrukcijas par to, kā instalēt 123Movies Kodi papildinājumu ar sešām vienkāršām darbībām. Neaizmirstiet pārbaudīt mūsu galīgo kodi papildinājumu rokasgrāmatu. Jums būs nepieciešams labākais Kodi VPN drošai straumēšanai un ģeogrāfiski ierobežotu straumju atbloķēšanai.

Kā instalēt 123movies Kodi pievienojumprogrammu Leia versijā 18 un vecākā versijā

 1. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz iestatījumi ikona > Noklikšķiniet uz File Manager.kā instalēt 123movies kodi addon
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Klikšķis <Nav>.123movies addon on kodi krypton 17.6
 3. Ievadiet šo URL: http://androidaba.com/addons/ > Noklikšķiniet uz Labi > Nosauciet šo URL kā “ANDABA” > Noklikšķiniet uz Labi.kā pievienot 123movies kodi adodn on kodi krypton 17.6
 4. Atgriešanās Kodi galvenajā izvēlnē > Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi.skatīties filmas kodi 123movies addon
 5. Noklikšķiniet uz Kaste ikona (Paketes instalētāja ikona) > Klikšķis Instalēt no zip faila123movies kodi addt on firestick
 6. Klikšķis ANDABA > Atvērt krātuve > Izvēlieties kodil.zip > Gaidiet paziņojumu.lejupielādēt 123movies kodi addon
 7. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Klikšķis Kodilu krātuve > Atvērt Video papildinājumiinstalēt 123 filmas no kodil repozitorija
 8. Izvēlieties 123 filmas > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

123 filmas zip fails

123Movies Jauns URL 2019. gads

Tā kā iepriekš minētie norādījumi par 123Movies instalēšanu Kodi Leia, Krypton un Jarvis ir izmēģināti un pārbaudīti, ja jebkurā gadījumā multivides saturs netiek straumēts, pastāv iespēja, ka jūsu 123Movies Kodi papildinājumā iegultais URL ir nepareizs..

Veiciet zemāk minētās darbības, lai ievadītu jaunu URL:

 1. Palaist Kodi > Papildinājumi > Video papildinājumi > Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz 123Movies > Iestatījumi.123 filmas pievieno jaunu URL
 2. Nospiediet Vietnes URL cilne atrodas kreisajā pusē > Mainiet vietrādi URL uz http://kdil.co/repo/.123movies addon new URL URL
 3. Šis URL darbosies tikpat labi, tāpēc turpiniet baudīt jaunāko pieejamo multivides saturu.

Kā Kodi Kriptona 17. versijā instalēt 123Movies

 1. Atvērt Kodi > Pāriet uz Iestatījumi galvenās izvēlnes augšpusē > Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.kā instalēt
 2. Tiks parādīts lodziņš, ierakstiet http://kdil.co/repo/ vietā, kur teikts, ierakstiet multivides avota nosaukumu, piem. ‘Kodil Repo’ > Noklikšķiniet uz Labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un avota nosaukumu un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, lai aizvērtu šo dialoglodziņu.kā instalēt 123movies kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns nospiežot ‘Esc’ pogu > Papildinājumi > Klikšķiniet uz Kastes ikona (Iepakojuma uzstādītāja ikona) augšējā kreisajā stūrī > Instalēt no zip faila > Kodils Repo > Klikšķiniet uz Kodil.zip.123movies kodi lejupielādēt
 4. Instalējiet no krātuves > Kodi Izraēlas krātuve > Video papildinājumi > Tagad noklikšķiniet 123Movies.123movies video addon
 5. Klikšķis Uzstādīt un pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.kā straumēt filmas uz 123movies addon
 6. Nospiediet ‘Esc’ atgriezties Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Video papildinājumi > Klikšķiniet uz 123Movies > un izbaudi!

123 filmu pievienošana kodi kriptona versijas 17 iestatījumiem

Kā Kodi Jarvis 16. versijā instalēt 123Movies

123Movies instalēšanas procedūra Kodi Jarvis versijā paliek tāda pati, kā tas tika parādīts iepriekš Kodi Krypton 17. versijai. Tomēr jāatceras, ka Kodi Krypton operētājsistēmas taustiņa vietā ir izmantots taustiņš “Iestatījumi”..

123movies Kodi Download

 1. Lejupielādējiet ZIP fails ierīcē > Atvērt Kodi > Iet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķiniet uz Instalēt no zip faila > Pārlūkot ZIP failu un atveriet to > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 2. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodils Repo > Atvērt Video papildinājumi.
 3. Klikšķiniet uz 321 filmas > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā uzinstalēt 123 filmas uz Fire Stick

Jūs varat viegli instalēt 123 filmas Fire Stick, ja jums ir instalēta Kodi. Ja jums nav Kodi uz jūsu Fire Stick, tad sekojiet mūsu ceļvedim Instalējiet Kodi uz Fire Stick.

 1. Palaist Kodi lietotne ieslēgta Uguns nūja.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Tagad rīkojieties, kā iepriekš aprakstīts 123 filmu instalēšanai Kodi Kriptonā.

Lai atbloķētu tā saturu, varat izmantot apmaksātu bezmaksas VPN vietnei Firestick Kodi 2020.

123movies Kodi kļūdas / nedarbojas / labojumi

123Movies var pārtraukt darbu negaidītā veidā un var nereaģēt uz noteiktu laika periodu, līdz jūs restartējat Kodi un saskaraties ar to pašu problēmu. Lai izvairītos no šīs problēmas, jums jāredz, vai papildinājums 123Movies Kodi ir atjaunināts līdz tā pašreizējai versijai.

Lai uzzinātu, kā instalēt 123Movies atjauninājumus, rīkojieties šādi:

 1. Palaist Kodi > Papildinājumi > Video papildinājums > Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz 123Movies > Informācija.Nedarbojas 123movies addon
 2. Klikšķiniet uz Atjaunināt un ieslēdziet Automātiska atjaunināšana.

kā atjaunināt 123movies papildinājumu

Nav pieejama neviena straume

Mēģinot straumēt jebkuru filmu, jūs varētu saskarties ar šo kļūdu, paziņojot “No straumes available”. Par to nav jāuztraucas, tā ir ierasta kļūda.

Labot

Tas notiek, ja sistēmas kešatmiņa ir piepildīta vai ja reklāma tiek atjaunināta. Lai labotu šo kļūdu, vispirms notīriet kešatmiņu un pēc tam atkārtoti instalējiet papildinājumu.

Neizdevās instalēt atkarību

Mēģinot instalēt papildinājumu, var parādīties paziņojums ar paziņojumu “Neizdevās instalēt atkarību”. Šī kļūda nozīmē, ka vai nu krātuvēs trūkst kādu failu, vai arī ir slēgta repozitorija, kuru izmantojat, lai instalētu papildinājumu.

Labot

Vispirms pārliecinieties, vai ir atjaunināta krātuve un papildinājums, kuru mēģināt instalēt. Otrkārt, visu papildinājumu instalēšanai izmantojiet uzticamus avotus, jo dažos krātuvēs ir ļaunprogrammatūra.

123Movies nespēlē

Palaižot 123Movies Kodi papildinājumu, jūs varat būt liecinieks, ka papildinājums var pakārties bez īpaša iemesla vai, iespējams, biežāk iestrēdzis jūsu skatītais multivides saturs.

Šīs problēmas var norādīt vienā virzienā, t.i., uz Kodi programmatūras jaunināšanu. Kodi Krypton 17. versija ir jaunākā Kodi versija. Tātad, ja, iespējams, ierīcē ir instalēta Kodi Jarvis 16. versija, jums ir jājaunina uz jaunāko versiju.

123Movies kļūdu pārbaudes žurnāls

Kļūda 123movies žurnālā

Žurnāla pārbaudes kļūda varētu būt ļoti neapmierinoša Kodi lietotājiem, kad viņi pieliek laiku un pūles, lai instalētu 123movies Kodi papildinājumu. Tiklīdz esat gatavs straumēt filmas, jums tiek parādīta “žurnāla pārbaudes kļūda”. Tomēr nav jāuztraucas, jo mēs neko nevaram labot. Veiciet tālāk aprakstītās darbības, lai novērstu problēmu:

 1. Iztīrīt kešatmiņu.
 2. Lai iztīrītu kešatmiņu, jums jālejupielādē “Papildinājumu instalētājs ” un instalēt “Apkopes rīka papildinājums”.
 3. Skaidrs Kešatmiņa> Attīrīšanas paketes > Nospiediet ‘Jā’ kad parādās lodziņš, kurā tiek lūgta atļauja izdzēst failus.
 4. Restartēt Kodi.

Vēl viens risinājums žurnāla pārbaudes kļūdas novēršanai ir caur Kodi VPN. Ja, atskaņojot multivides failus no papildinājuma 123Movies Kodi, joprojām rodas kļūda, tas nozīmē, ka, iespējams, jūs piekļūsit ģeogrāfiski bloķētam saturam..

Pēc VPN iegūšanas jūsu problēmas var patiešām tikt atrisinātas, jo tas ļaus piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam. VPN ir labākais risinājums, jo tas saglabā jūsu IP anonīmu valdībai, ISP vai hakeriem.

123movies Kodi atsauksmes

123 filmas jau ilgu laiku ir ļoti populāras Kodi auditorijas vidū. Lietotāji ir ļoti novērtējuši šo papildinājumu; šeit ir daži lietotāju twīti:

123 filmas un Ducky bija labākais papildinājums Kodi. Paldies par visu paveikto.

– Bruklinas zēns ?? (@ImaMuthafknBkBy) 2017. gada 18. novembris

Esi sveicināts. Un es mīlēju kodi un 123 filmas

– Amanda Portere (@Sky_Vicious_), 2017. gada 30. decembris

Noslēguma domas

123Movies Kodi papildinājums ir vienas pieturas iespēja, lai jūs varētu straumēt tonnu multivides satura, izmantojot Kodi iestatījumus. Izpildiet mūsu sniegto rokasgrāmatu par 123Movies Kodi papildinājuma instalēšanu. Instalējot 123Movies Kodi papildinājumu Kodi Krypton un Kodi Jarvis paliek tas pats. Pārliecinieties, vai Kodi ir instalējis VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiski atkārtotās straumes.

Ja jums joprojām ir problēmas, nekautrējieties izmēģināt citus labākos kodi papildinājumus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map