Kā 7 darbībās instalēt 1Channel PrimeWire uz Kodi XBMC

1 Kanālu papildinājums Kodi ne tikai ļauj Kodi lietotājiem straumēt filmas, TV pārraides vai iecienītāko multivides saturu, bet arī ir pievienojis īpašu funkciju ar nosaukumu “iecienītākā sadaļa”. Šī ir vieta, kur Kodi lietotāji var uzglabāt vēlamo straumēšanas saturu. Tādējādi atvieglojot tā atrašanu vēlāk.


1 Kanāla Kodi papildinājums kādu laiku ir palicis Kodi kā viens no populārākajiem kodi papildinājumiem tikai tāpēc, ka tajā ir maz vai nav sliktu saišu. Šajā ceļvedī mēs sniedzam soli pa solim procesu, kā instalēt 1Channel Kodi.

Kā instalēt 1Channel PrimeWire Kodi 17. versijā
Kā Kodi 16. versijā instalēt 1Channel PrimeWire
1kanāls Kodi bloķēts
1Cannel Kodi Download
1kanāls Kodi nedarbojas

Kā Kodi Krypton 17. versijā instalēt 1Channel PrimeWire

 1. Palaist Kodi > Tagad noklikšķiniet uz ‘Iestatījumi’ taustiņu, kas atrodams ekrāna augšpusē > Izvēlieties Failu menedžeris.kā instalēt 1kanālu primewire uz kodi
 2. Tagad veiciet dubultklikšķi Pievienot avotu > Klikšķiniet uz “Nav” un ievietojiet vietrādi URL kodivpn.co/repo/kodil.zip un ierakstiet mediju avots‘Kodil’.kā instalēt 1kanālu primewire kodi kriptoņa 17. versijā
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns nospiežot ‘Esc’ pogu > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz ‘Pakešu uzstādītājs’ ikona, kas atrodama augšējā kreisajā stūrī.1kanāla primewire uz kodi
 4. Klikšķiniet uz Instalēt no zip faila > Atrodiet un noklikšķiniet uz Kodils > Kodil.zip > Pagaidiet papildinājumu iespējot.1 kanāla primewire par kodi iestatīšanu
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Kodilu krātuve > Video papildinājumi> 1kanāls > Uzstādīt > Pēc instalēšanas jūs redzēsit 1 kanāla papildinājumu iespējots.1 kanāla galvenais vads kodi iestatījumos
 6. Jūs esat veiksmīgi instalējis 1 Kanāla Kodi papildinājums.1 kanāla privilēģija kodi konfigurācijā
 7. Iet uz Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Video papildinājumi > 1kanāls > Izbaudi!

1 kanāla primewire kodi zip faila lejupielāde

Kā Kodi Jarvis 16. versijā instalēt 1Channel PrimeWire

Soli, lai instalētu 1 Channel Kodi papildinājumu Kodi Jarvis 16. versijai, veic tās pašas darbības, kas minētas iepriekšējā Kodi Krypton 17. versijas rokasgrāmatā. Jāpatur prātā, ka, kaut arī šīs darbības abās Kodi versijās var palikt tādas pašas. , izkārtojums ir pilnīgi atšķirīgs.

Kodi Jarvisā galvenā izvēlne var atrasties ekrāna apakšā, savukārt Kodi Krypton galvenā izvēlne atrodas vertikālā stāvoklī kreisajā pusē. Vēl viena atšķirība, kas jums varētu šķist, ir atslēga “Sistēmas”, kas tiek aizstāta ar taustiņu “Iestatījumi” Kodi Krypton 17. versijā.

Ja vēlaties uzzināt, kuru Kodi versiju izmantojat, jums jādodas uz Kodi sākuma ekrāns> Iestatījumi > Sistēmas informācija > Kopsavilkums > Skatieties labajā apakšējā stūrī, lai atklātu savu Kodi versiju.

Kā Kodi Jarvis 16. versijā instalēt 1Channel PrimeWire

1kanāls Kodi bloķēts

Noteikti var gadīties, ka dažādu iemeslu dēļ jūs, iespējams, nevarat piekļūt dažām saitēm uz filmām vai TV šoviem. Jums tas var šķist salauzts, taču faktiski šīm saitēm var piekļūt tikai Kodi lietotāji, kas dzīvo valstī, kurai augšupielādētājs ir nodrošinājis piekļuvi.

Tas nozīmē, ka, ja Kodi lietotājs, kurš dzīvo Āzijas reģionā, iespējams, nevarēs piekļūt plašsaziņas līdzekļu saturam, kas tika augšupielādēts ASV reģionā. To sauc par ģeogrāfiski bloķētu saturu. Tomēr jums nav nepieciešams paniku, kamēr jums ir Kodi VPN.

VPN ļaus piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam neatkarīgi no jūsu pašreizējās atrašanās vietas, tāpēc jūs varat apskatīt jebkuru multivides saturu, kas tiek piedāvāts Kodi papildinājumos. Bez tam jūs varat paslēpt savu IP adresi, kas bloķēs ikvienu, t.i., valdību vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai izsekotu jūsu darbības internetā. Jūs varat brīvi klīst internetā!

1Cannel Kodi Download

Ir vēl viens veids, kā instalēt 1Channel Kodi papildinājumu, kas var ļaut jums izlaist pirmās četras darbības, kas tika aprakstītas iepriekš minētajā rokasgrāmatā. 1C kanālu repozitorija zip failu var tieši instalēt šeit un veiciet papildu darbības:

Kad esat atvēris saiti, lūgs jūsu atļauju lejupielādēt ierīcē un saglabājiet to.

Tagad palaidiet Kodi > Iet uz Papildinājumi > Klikšķiniet uz Paketes instalētāja ikona > Instalēt no ZIP faila > Tagad navigēt failu, kuru lejupielādējāt savā ierīcē > Klikšķis labi.

Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves opcija > Klikšķiniet uz Kodilu krātuve > Tagad atlasiet Video papildinājumi > 1kanāls > Uzstādīt > Izbaudi!

1kanāls Kodi nedarbojas

Kodi lietotāji var saskarties ar dažām problēmām, kas var novērst 1Channel Kodi papildinājuma darbību. Tālāk ir sniegti labojumi:

1kanāls nepārtraukti karājas

Instalējot 1 Channel Kodi papildinājumu, Kodi lietotāji mēģina izmantot šo papildinājumu, taču sastopas ar daudzām problēmām un grūtībām, ieskaitot papildinājumu, kas kādu laiku tiek pakārts, pēkšņu aizvēršanu vai tas var vienkārši pārstāt darboties.

Risinājums

Šī problēma joprojām pastāv, jo, iespējams, esat instalējis 1Channel Kodi beta versiju. Pēc noklikšķināšanas uz “instalēt” 1 kanāla pievienojumprogrammu lietotājs tiek aicināts instalēt jauno vai vecāku versiju..

Beta versija ir versija, kas pašlaik tiek pilnveidota un vēl nav pabeigta. Mēģiniet lejupielādēt pilnu 1Channel Kodi papildinājuma versiju, kurai vajadzētu novērst problēmu.

Ja problēma joprojām pastāv

Kodi lietotāji joprojām var saskarties ar tādu pašu likteni, pat ja viņi ir instalējuši vecāku un pilnīgu versiju.

Risinājums

Problēmas atkārtošanās iemesls ir saistīts ar to, ka jūs turpināt lietot vecāku Kodi versiju, t.i., Kodi Jarvis 16. versiju. Instalējot jaunāko Kodi versiju, t.i., Kodi Krypton 17. versiju, iespējams, jūsu problēma tiks novērsta..

1 Kanālam neizdevās izveidot savienojumu ar URL

Tā kā Kodi papildinājumi mēģina atjaunināt uz jaunāku versiju vai, ja papildinājuma īpašnieki mainās, saite var mainīties arī caur kuru tiek instalēta Kodi krātuve.

Visjaunākā saite uz 1Channel Kodi papildinājumu ir http://kdil.co/repo/

Kad esat izveidojis savienojumu ar labo saiti, jūs varat instalēt no repozitorija, kā aprakstīts soli pa solim..

Lai sakārtotu lietas

Ja sekojat soli pa solim, kā instalēt 1Channel Kodi, iespējams, varēsit straumēt filmas, TV šovus, dokumentālās filmas un citu multivides saturu bez maksas. Lai savā reģionā atbloķētu ģeogrāfiski bloķētu saturu, jums vajadzēja Kodi VPN, lai piekļūtu multividei. Ja šķiet, ka 1Channel Kodi nedarbojas, jums, iespējams, būs jāveic noteiktas darbības, lai pārvarētu šīs problēmas. Kad esat instalējis, jums ir vērts doties!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map